ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku - Page 2 Empty Re: Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku

Post by RayMabus Tue 31 Aug - 15:20

Da me zanimaju ta naftna polja onda bi moj vojni plan uključivao mape i ideju zauzimanja teriitorija. Nema toga. To me uopće ne zanima.

Poslat ću ti poruku. Kad uđem u prostoriju nećete se smijat nego ćete se trest od straha.

RayMabus

Posts : 173549
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku - Page 2 Empty Re: Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku

Post by RayMabus Tue 31 Aug - 15:50

Ti šta prodaju tu naftu oni tu naftu ne jedu nego da bi ona imala vrijednost potreban je kupac tj tržište. U Europi a posebno zapadnoj dolazi do zelene tranzicije i to tržište se smanjuje i oni će sad boriti za svaki kolač tržišta na istoku Europe di ta zelena tranzicija nije još ugazila.

Šta ću ja ratovat za naftna polja kad em oni to moraju prodat em cijena pada tako da mi se i ne isplati ulagat svoje pare. To nema smisla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173549
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku - Page 2 Empty Re: Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku

Post by RayMabus Tue 31 Aug - 16:07

Nisu me nikad zanimali ti ratovi za naftna polja. To oni na terenu se više s tim zanimaju jer to im omogućava kupnju oružja i namirnica u ratu protiv onih drugih frakcija.

Ne može on jest tu naftu. Ako mu udreš pomorsku blokadu ne može je ni izvozit morem. Možeš mu i raketirat rafinerije i natna polja pa nema ništa.

Itd itd to uopće vojno nije problem mog interesa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173549
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku - Page 2 Empty Re: Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku

Post by RayMabus Tue 31 Aug - 16:09

Reputacija jest jer u tim zemljama trećeg svijeta ljudi razmišljaju priprosto al zdravo logički i ako pustiš jednome da ti se ruga sutra će svi mislit da isto to mogu.

Ide mu sad 500 mrtvih režimski vojnika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173549
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku - Page 2 Empty Re: Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku

Post by RayMabus Tue 31 Aug - 20:00

Počima :

https://www.novosti.rs/planeta/svet/1032170/americki-saveznici-pred-novim-porazom-pocela-strahovita-ofanziva-asadovih-snaga-video

Južna Sirija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173549
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku - Page 2 Empty Re: Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku

Post by RayMabus Wed 1 Sep - 18:27

Počima vojna operacija pod hrvatskim vodstvom.

https://www.geopolitika.news/vijesti/sad-dovlace-nove-vojne-snage-u-siriju/
RayMabus
RayMabus

Posts : 173549
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku - Page 2 Empty Re: Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku

Post by RayMabus Wed 1 Sep - 20:04

B-)

https://www.advance.hr/vijesti/sirijske-elitne-jedinice-krecu-na-zadnje-uporiste-militanata-u-juznom-gradu-deraa-raspao-se-ruski-plan-koji-je-imao-za-cilj-sprijeciti-ulazak-pro-iranskih-snaga/
RayMabus
RayMabus

Posts : 173549
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku - Page 2 Empty Re: Hrvatska čestitka Bašaru Al Assadu nakon šta je Srbija otvorila ambasadu u Damasku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum