ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Furiozni izlazak iz recesije:

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by epikur37 27/8/2021, 22:30

Veberu ne pizdi, nego poljubi prsten: Zna se.

Budi Hrvat.

epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by Hektorović 27/8/2021, 22:34

epikur37 wrote:Veberu ne pizdi, nego poljubi prsten: Zna se.

Budi Hrvat.

A Veber ne zna guštat, išak je švapće pa mora raditi 12 sati dnevno :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by niels 27/8/2021, 23:04

Hektore, epikure, ja bih tako volio da vas plaćaju zbog ove (anti)reklame.

HDZ nije politička stranka, niti je to ikada bio. Riječ je o zločinačkoj organizaciji, specijaliziranoj za kradu i pronevjeru golemih iznosa iz javnih sredstava, korumpiranje čitavih slojeva društva, demagogiju i političko-medijsko-obavještajni rat protiv konkurencije. Imaju još kojekakve grijehe, iz prošlosti i sadašnjosti, ali oborio bih sve rekorde po duljini upisa.

250.000 (od čega 80.000 omladine) članova, lišenih bilo kakvog svjetonazora i slobodne misli i savjesti, ustrojeno kao vojska.

Da ga sutra raspuste i zabrane, Hrvatska bi se spasila.

Da, druge stranke su nesposobne - Most su ismijali, DP se raspada, Možemo čisti za Bandićem, Ne Možemo (SDP) se isto raspada, ostali nisu pomena vrijedni…ali nitko nikada nije ni na jedan dan stao HDZ-u oči u oči po efikasnosti destrukcije, amoralnosti i općoj pljački.
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by niels 27/8/2021, 23:06

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Veberu ne pizdi, nego poljubi prsten: Zna se.

Budi Hrvat.

A Veber ne zna guštat, išak je švapće pa mora raditi 12 sati dnevno :D

Tako se nekad radilo svaki dan. Ali se barem radilo.
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by Hektorović 27/8/2021, 23:18

niels wrote:Hektore, epikure, ja bih tako volio da vas plaćaju zbog ove (anti)reklame.

HDZ nije politička stranka, niti je to ikada bio. Riječ je o zločinačkoj organizaciji, specijaliziranoj za kradu i pronevjeru golemih iznosa iz javnih sredstava, korumpiranje čitavih slojeva društva, demagogiju i političko-medijsko-obavještajni rat protiv konkurencije. Imaju još kojekakve grijehe, iz prošlosti i sadašnjosti, ali oborio bih sve rekorde po duljini upisa.

250.000 (od čega 80.000 omladine) članova, lišenih bilo kakvog svjetonazora i slobodne misli i savjesti, ustrojeno kao vojska.

Da ga sutra raspuste i zabrane, Hrvatska bi se spasila.

Da, druge stranke su nesposobne - Most su ismijali, DP se raspada, Možemo čisti za Bandićem, Ne Možemo (SDP) se isto raspada, ostali nisu pomena vrijedni…ali nitko nikada nije ni na jedan dan stao HDZ-u oči u oči po efikasnosti destrukcije, amoralnosti i općoj pljački.

Mi se malo zafrkavamo, no činjenice su

Da je HDZ u temeljima same suvremene Hrvatske državnosti.

Ideološki, u jasnom centru, odgovara stavu većine i narodnom tempramentu.

Ima najbolje kadrove, većinu kojih niti ne znaš pošto marljivo rade svoj posao. Za HDZ-a nećeš dobiti nekakvog Marasa kao ministra.


Ima lopuža, no njih ima u svakoj velikoj organizaciji.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by niels 27/8/2021, 23:25

Ma jok, za ministra ću dobiti tć, Pavića, Beroša, Obuljen-Koržinek, Fuchsa…

Koji je to gremij mozgova koji Hrvatskoj glavu drži iznad vode, a za koje nisam nikad čuo??
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by Hektorović 27/8/2021, 23:30

niels wrote:Ma jok, za ministra ću dobiti tć, Pavića, Beroša, Obuljen-Koržinek, Fuchsa…

Koji je to gremij mozgova koji Hrvatskoj glavu drži iznad vode, a za koje nisam nikad čuo??

Pavić je super inteligentan lik, no bez društvenog IQ. Beroš je odličan kirurg. Fuchs je vrhunski znanstvenk.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by veber 27/8/2021, 23:32

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Veberu ne pizdi, nego poljubi prsten: Zna se.

Budi Hrvat.

A Veber ne zna guštat, išak je švapće pa mora raditi 12 sati dnevno :D
11h sam u firmi.
1h sam na gablecu
efektivno radim, u prosjeku 2h dnevno.
s obzirom da sam prošao sve sigurnosne provjere od bundeswera i njemačke obavještajne službe mogu u crvenu zonu.
smijem na posao dofurati lap i smijem koristiti mobitel

i na vašu žalost danima ne radim nikaj za firmu jer sve ide i nema potrebe za nama iz održavanja.
a menadžment to obožava i bili bi najsretniji da samo dežuramo.

kada mi odobre da smijem stavljati slike na web vidjet ćete kako je teško raditi u airbusu na održavanju.

a, s obzirom da smijem koristiti lap, dizajniram novi gliser za norveški natječaj.
i većina hrvatskih državljana (70%), nijemci računaju samo one s teritorija RH ostane u njemačkoj preko 35g.

tako da vam vaše mrljanje i brljanje i kvazi vraćanje ne stoji.

a već sam prije objavljivao službene linkove njemačke države i podatke koji se ažuriraju svaka tri mjeseca.
manje od 1% vrati se unutar jedne godine.

preko 50% u njemčkoj živi 20g.

vaše pretke su zamijenili radnici iz rumunjske, bugarske, srbije i naravno bosanci.
večina koja dolazi sada iz hrvatske govori njemački i engleski, završila je fakultet.

u prosjeku, prosjeku, hrvati imaju 24€/brt to ti je između 17-19€ net.

tako da bulaznite, ali ste kao i marc lijeni pročitati linkove pa se vadite da ne znate njemački i sl.
s time da njemačka objavljuje na svim jezicima EU, ruskom, ukrajinskom, bjeloruskom, srpskom, bosanskom, makedonskom, albanskom, turskom.

ali kaj bi vi pogledali službene podatke njemačke vlade kada možete lupetati napamet.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by Hektorović 27/8/2021, 23:45

veber wrote:i većina hrvatskih državljana (70%), nijemci računaju samo one s teritorija RH ostane u njemačkoj preko 35g.


preko 50% u njemčkoj živi 20g.

Ovo što spominješ je upravo ona starija genracija... Koji su tamo već 20-35+ godina

Ja govorim o milenijcima, dakle svojoj generaciji. Generacija koja je znatno mobilnija.

I koja kad zaradi neku lovu gleda ulagati u HR.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by veber 28/8/2021, 00:17

Hektorović wrote:
veber wrote:i većina hrvatskih državljana (70%), nijemci računaju samo one s teritorija RH ostane u njemačkoj preko 35g.


preko 50% u njemčkoj živi 20g.

Ovo što spominješ je upravo ona starija genracija... Koji su tamo već 20-35+ godina

Ja govorim o milenijcima, dakle svojoj generaciji. Generacija koja je znatno mobilnija.

I koja kad zaradi neku lovu gleda ulagati u HR.
bulazniš. ako moj sin s 30 i završenim doktoratom iz kemije na temu da nije imao mentora dolazi u njemačku, sigurno mu nije cilj "nekaj zaraditi" i onda se vratiti u hrvatsku.
na što?
fax?
10 000kn?
industriju?
upsss, nema je.

početna plaća mu je 3500€ nett.

ili moja kći, razočarana sustavom gdje lijena guzica iz razreda koji jedva navukao trojku "upiše" fsx, s ona sa dvije srednje škole izvisi.

ali njemačka joj nudi studiranje i 1500€ stipendije.

misliš da će se vraćati?

a i ta vaša mobilnost je samo na forumima.
svi ispod 30 kilave i nikaj im se ne da.
ja sam do travnja ove godinie od siječnja 2019 živio u 50ak mjesta i napravio cca 150 000km.
da nema gugla ne bi ni znao gdje sam bio.
ali vama  "mobilnijima" sve je teško i odmah bi plaću 5000€, službeni auto i stan od firme.
tako si vi to zamišljate, ali ne ide. pa se vi "mobilni" milenijci razočarano vratite jer skužite da s 2000€/mj nemrete živjeti kako ste zabrijali.

otprilike ko svetoje menadžer, da mu nema stare i da ne živi u sobičku, tanko bi srao sa svojih 2 soma ojra.
i da mi ne dolaze djeca i dalje bi nastavio održavanja i instalacije svaki tjedan novi grad jer se na tome natuče lova.

a s obzirom da se spremam napraviti vlastiti gliser samo za motore treba nekih 100 000€.

ali tehnologije iz airbusa se lako primjene u izradi glisera.


Last edited by veber on 28/8/2021, 00:20; edited 1 time in total
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by Hektorović 28/8/2021, 00:20

veber wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:i većina hrvatskih državljana (70%), nijemci računaju samo one s teritorija RH ostane u njemačkoj preko 35g.


preko 50% u njemčkoj živi 20g.

Ovo što spominješ je upravo ona starija genracija... Koji su tamo već 20-35+ godina

Ja govorim o milenijcima, dakle svojoj generaciji. Generacija koja je znatno mobilnija.

I koja kad zaradi neku lovu gleda ulagati u HR.
bulazniš. ako moj sin s 30 i završenim doktoratom iz kemije na temu da nije imao mentora dolazi u njemačku, sigurno mu nije cilj "nekaj zaraditi" i onda se vratiti u hrvatsku.
na što?
fax?
10 000kn?
industriju?
upsss, nema je.

početna plaća mu je 3500€ nett.

ili moja kći, razočarana sustavom gdje lijena guzica iz razreda koji jedva navukao trojku "upiše" fsx, s ona sa dvije srednje škole izvisi.

ali njemačka joj nudi studiranje i 1500€ stipendije.

misliš da će se vraćati?

a i ta vaša mobilnost je samo na forumima.
svi ispod 30 kilave i nikaj im se ne da.
ja sam do travnja ove godinie od siječnja 2019 živio u 50ak mjesta i napravio cca 150 000km.
da nema gugla ne bi ni znao gdje sam bio.
ali vama  "mobilnijima" sve je teško i odmah bi plaću 5000€, službeni auto i stan od firme.
tako si vi to zamišljate, ali ne ide. pa se vi "mobilni" milenijci razočarano vratite jer skužite da s 2000€/mj nemrete živjeti kako ste zabrijali.

otprilike ko svetoje menadžer, da mu nema stare i da ne živi u sobičku, tanko bi srao sa svojih 2 soma ojra.

Pa dobro vi ste Švabe, to tamo je vaša domovina. 

A u što ulagati? Od raznih obrta do turizma, HR ima ogroman potencijal.


U Njemačkoj nema ovdašnja kvaliteta života, ovdašnji šarm i šmek.

I upravo to, kad skuže da je tamo tih 2000 eura skoro pa ništa, vrate se ovdje...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by Hektorović 28/8/2021, 00:24

Ako si spreman raditi onoliko koliko bi radio u švabiji, u HR ćeš živjeti bolje od tog rada.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by veber 28/8/2021, 00:29

Hektorović wrote:

Pa dobro vi ste Švabe, to tamo je vaša domovina. 

A u što ulagati? Od raznih obrta do turizma, HR ima ogroman potencijal.


U Njemačkoj nema ovdašnja kvaliteta života, ovdašnji šarm i šmek.
uopće se ne isplati ulagati u hrvatsku.

imao sam i obrt i firmu i bila je tlaka, a sada je još veća.
turizam je općenito sranje, eventualno kao uzgredno.

a kvaliteta života je u njemačkoj daleko veća od hrvatske.
to kaj si vi zamišljate da nijemci samo sjede doma i rade je vaš problem.

daleko kvalitetnije žive pogotovo jer su neopterećeni novčanim brigama.
petak poslijepodne ekipa je već na vikendicama ili na izletima.

samo teško je razbiti predrasude.

to kaj briješ da je ispijanje kave u podne kvaliteta života, nije. to je lijenost.

kvaliteta života je to da ću 6 tjedana slijedeće godine s kampero prokrstariti eu uopće ne gledajući koliko to košta, to je kvaliteta života. ili kada ne moraš u minus ili kao ozebli sunce čekati da ti uplate plaću.

o medicinskoj skrbi da ne tipkam.
a i zubar su na nivou hr po cijeni (ja nemam problema s time jer sam prije 15g ugradio kompletno implante i kakav karijes kakvi bakraći)
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by veber 28/8/2021, 00:36

Hektorović wrote:Ako si spreman raditi onoliko koliko bi radio u švabiji, u HR ćeš živjeti bolje od tog rada.
naravno da neću, to samo vi koji niste radili u hrvatskoj bulaznite.

ako nisi mafijaš, nemaš poznanstva ili nisi u zločinačkoj, zaboravi.
20 godina sam imao firmu i najbolja odluka života je bila kada sam sve otpustio, prodao mašineriju i krenuo raditi za drugog.
mila majka.

laž je da se u njemačkoj naradiš, jedna od prvih.

da, naradiš se u bezveznim zanimanjima tipa građevina ili serijska proizvodnja u štanceraju.
sve ostalo je mlaka vodica i laganini.
večina proizvodnih firmi počinje u 6
u 9-9:15 imaš brotzeit
12-12:30 malzeit
i u 14 si vani
pišeš 7h. 15 minuta poslodavac piše kao prekovremene pa ti je to 25% gore.

živite u zabludama vaših očeva i djedova bez škola i znanja jezika.

nema u njemačkoj teškog rada.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by Eroo 28/8/2021, 00:40

niels wrote:Ma jok, za ministra ću dobiti tć, Pavića, Beroša, Obuljen-Koržinek, Fuchsa…

Koji je to gremij mozgova koji Hrvatskoj glavu drži iznad vode, a za koje nisam nikad čuo??
Pošteni ljudi ne idu u politiku. Što ti onda ostaje?
Više od toga ne možeš niti dobiti.
I da znaš, tako je u svim državama u zapadnoj civilizaciji.
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by niels 28/8/2021, 01:31

Eroo wrote:
niels wrote:Ma jok, za ministra ću dobiti tć, Pavića, Beroša, Obuljen-Koržinek, Fuchsa…

Koji je to gremij mozgova koji Hrvatskoj glavu drži iznad vode, a za koje nisam nikad čuo??
Pošteni ljudi ne idu u politiku. Što ti onda ostaje?
Više od toga ne možeš niti dobiti.
I da znaš, tako je u svim državama u zapadnoj civilizaciji.

Znam, zato nam se zapadna civilizacija i rastura pred očima, imam dojam da sam u Rimu 476.
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by niels 28/8/2021, 01:37

Hektorović wrote:
niels wrote:Ma jok, za ministra ću dobiti tć, Pavića, Beroša, Obuljen-Koržinek, Fuchsa…

Koji je to gremij mozgova koji Hrvatskoj glavu drži iznad vode, a za koje nisam nikad čuo??

Pavić je super inteligentan lik, no bez društvenog IQ. Beroš je odličan kirurg. Fuchs je vrhunski znanstvenk.

…i očajno loši ministri.

Beroš me neće nikada operirati, s Fuchsom nisam nikada radio.

O Pavićevoj “inteligenciji” dovoljno govori crtica da je zaposlio, na svoju odgovornost, ženu koja je ili još uvijek, radi za britansku obavještajnu službu, i dabome, nije prošla provjeru.

Ali takve stvari ne zamaraju Pavića, kad ga je držala zaposlenim pred kakvih 10-ak godina.

Što nas dovodi do obavještajne provjere samog ministra…Francek bi ga vlastoručno bacil iz kabineta u dvorište.
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by niels 28/8/2021, 01:49

A tko nam može zaboraviti jednog, jedinog i neponovljivog Lovru Kuščevića? Gabrijelu Žalac? Martinu Dalić, grupu Borg i konzultantske naknade za one koji su pisali, pa primjenjivali Zakon na sebi i na Agrokoru?

Evo, recimo, vama možda interesantna bivša ministrica, sadašnja glavna tajnica VE, Majda Pejčinović Burić. Pod ingerencijom VE su i EKZLJP i Sud koji je presudio u slučaju Fejdic Sinci. Zašto dotična nije lobirala da se Sud sastane i da dade autoritativno tumačenje vlastite presude, ali na način kojim se ne bi narušavala međunarodnim sporazumom iz Daytona zajamčena konstitutivnost triju naroda u BiH? A prostora ima. Što radi ona tamo?

Što radi Dubravka Šuica? Zašto imamo ovakvu imigraciju, nije samo tu Hrvatska? Kakve mjere je naša Dube predložila da ti mladi ostanu u svojim domicilnim državama, osnivaju obitelji i žive život dostojan čovjeka?

Ja se zbilja nadam da se iza ovih klaunova nalazi puno pametnija ekipa, što nije nemoguće.

Samo je ekstremno teško vjerojatno.
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by sitting_bull 28/8/2021, 12:35

Hektorović wrote:
veber wrote:i većina hrvatskih državljana (70%), nijemci računaju samo one s teritorija RH ostane u njemačkoj preko 35g.


preko 50% u njemčkoj živi 20g.

Ovo što spominješ je upravo ona starija genracija... Koji su tamo već 20-35+ godina

Ja govorim o milenijcima, dakle svojoj generaciji. Generacija koja je znatno mobilnija.

I koja kad zaradi neku lovu gleda ulagati u HR.
milenijci uglavnom idu svojim putem i za svojim interesima i većina je gotovo anacionalna.

znam ekipu kojoj su u hrvatskoj hdz lešinari i reketari sjebali uglednu i uspješnu it firmu.
dečki se pokupili i otišli u nederland, rade za microsoft i svi redom čekaju uvjete da uzmu nizozemsko državljanstvo.

neki su imali objekte na obali i sve su prodali, kakve investicije kad ti zaradu uzme mafija reketara?!

vele da nema šanse da ikada više imaju posla s hrvatskom državom.
najgore od svega je što su povukli cijele porodice - ženu, djecu, neki i roditelje.
ti se nikada više neće vratiti živjeti u hrvatsku. 
game over.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by epikur37 28/8/2021, 13:11

sitting_bull wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:i većina hrvatskih državljana (70%), nijemci računaju samo one s teritorija RH ostane u njemačkoj preko 35g.


preko 50% u njemčkoj živi 20g.

Ovo što spominješ je upravo ona starija genracija... Koji su tamo već 20-35+ godina

Ja govorim o milenijcima, dakle svojoj generaciji. Generacija koja je znatno mobilnija.

I koja kad zaradi neku lovu gleda ulagati u HR.
milenijci uglavnom idu svojim putem i za svojim interesima i većina je gotovo anacionalna.

znam ekipu kojoj su u hrvatskoj hdz lešinari i reketari sjebali uglednu i uspješnu it firmu.
dečki se pokupili i otišli u nederland, rade za microsoft i svi redom čekaju uvjete da uzmu nizozemsko državljanstvo.

neki su imali objekte na obali i sve su prodali, kakve investicije kad ti zaradu uzme mafija reketara?!

vele da nema šanse da ikada više imaju posla s hrvatskom državom.
najgore od svega je što su povukli cijele porodice - ženu, djecu, neki i roditelje.
ti se nikada više neće vratiti živjeti u hrvatsku. 
game over.

Takvi nam i ne trebaju, pizde.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by epikur37 28/8/2021, 13:12

Hektorović wrote:
niels wrote:Hektore, epikure, ja bih tako volio da vas plaćaju zbog ove (anti)reklame.

HDZ nije politička stranka, niti je to ikada bio. Riječ je o zločinačkoj organizaciji, specijaliziranoj za kradu i pronevjeru golemih iznosa iz javnih sredstava, korumpiranje čitavih slojeva društva, demagogiju i političko-medijsko-obavještajni rat protiv konkurencije. Imaju još kojekakve grijehe, iz prošlosti i sadašnjosti, ali oborio bih sve rekorde po duljini upisa.

250.000 (od čega 80.000 omladine) članova, lišenih bilo kakvog svjetonazora i slobodne misli i savjesti, ustrojeno kao vojska.

Da ga sutra raspuste i zabrane, Hrvatska bi se spasila.

Da, druge stranke su nesposobne - Most su ismijali, DP se raspada, Možemo čisti za Bandićem, Ne Možemo (SDP) se isto raspada, ostali nisu pomena vrijedni…ali nitko nikada nije ni na jedan dan stao HDZ-u oči u oči po efikasnosti destrukcije, amoralnosti i općoj pljački.

Mi se malo zafrkavamo, no činjenice su

Da je HDZ u temeljima same suvremene Hrvatske državnosti.

Ideološki, u jasnom centru, odgovara stavu većine i narodnom tempramentu.

Ima najbolje kadrove, većinu kojih niti ne znaš pošto marljivo rade svoj posao. Za HDZ-a nećeš dobiti nekakvog Marasa kao ministra.


Ima lopuža, no njih ima u svakoj velikoj organizaciji.

x

a

korupcija je u prirodi svake vlasti, to nije obilježje hdz-a nego vlasti
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Furiozni izlazak iz recesije: - Page 3 Empty Re: Furiozni izlazak iz recesije:

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum