ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku

Go down

Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku Empty Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku

Post by RayMabus 20/8/2021, 20:06

Još mi samo fali tvoje probleme slušat svaki dan.

https://m.vecernji.hr/showbiz/hrvatska-pjevacica-se-razljutila-zelim-gospodina-na-ulici-kuhara-u-kuhinji-batlera-u-wc-u-1516895

Ma kako da nećeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku Empty Re: Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku

Post by RayMabus 20/8/2021, 20:11

Dnevni boravak je da se ja izvalim na kauč i sve četiri u zrak i gledam televiziju šta ja oću gledat a ko mi se vrti na potezu između moja glava i tv ekran kako bi mi zaklonio sliku i privukao pažnju gađat ću ga daljinskim.

Kod mene taj vaš film nećete gledat. Ne dopuštam nikome da mi sere po glavi sa svojim mušicama i šta on/ona oće.

Imam svoj život i ne trpin nikoga nit ičije monade u tom svom svijetu ( životnom prostoru ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku Empty Re: Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku

Post by dijagram 20/8/2021, 20:28

Rekao mi čovjek di je bila podstanarka prije 15 tak godina. Kaze svinjac ostavila, u krevetu i jela i pila, pet kila čipsa, flipsa, ribica i sličnog nakupio po krevetu, ipid kreveta, u naborima uz daske.  Treba to imati želudac za drzati u suzovotu. A varem jeniskrena, traži čistača wc a i be samo togs😊.  Uz to ne zna kakav je padtuh, sve obavi u pet sekundi. Nema to veze s ničim.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku Empty Re: Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku

Post by immortal 20/8/2021, 20:32

RayMabus wrote:Dnevni boravak je da se ja izvalim na kauč i sve četiri u zrak i gledam televiziju šta ja oću gledat a ko mi se vrti na potezu između moja glava i tv ekran kako bi mi zaklonio sliku i privukao pažnju gađat ću ga daljinskim.

Kod mene taj vaš film nećete gledat. Ne dopuštam nikome da mi sere po glavi sa svojim mušicama i šta on/ona oće.

Imam svoj život i ne trpin nikoga nit ičije monade u tom svom svijetu ( životnom prostoru ).

oš reć da ni mene ne bi tija slušat

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku Empty Re: Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku

Post by RayMabus 20/8/2021, 20:37

Kad sam ima 21 godinu otiša san u Italiju. Tamo san osta tri godine i paralelno s poslom studira san scientologiju. Pazi ja koji do jučer rič taliaknskog nisan zna čitan knjige na temu psihologije koje imaju petsto strana. Polažem i tečajeve isto sve na talijanskom za neke stvari koje su me zanimale.

Ona oće auditora u dnevnom boravku. Auditor je osoba koja sluša a radi po metodama iz Dijanetike ( osnova scienotologije ).

Kad joj ja dam tu knjigu a koja ima 500 strana al na hrvatskome dakle pazi ne mora učit cijeli jedan jezik do savršenstva da bi ju pročitala to je njoj teško.

Ma mrš u pičku materinu. Upoznaj prvo svoj um. To nećeš a oćeš audotora jer tebi netko mora rješavat mentalne probleme a ti ne moraš ništa.

Još u dnevnom boravku pa onda kad me iskljucaš svojim problemima koji su uglavnom tvoji kompleksi a nisu u većini slučajeva nit čisto tehničke stvari pa da ja to rješim i gotovo onda bi još i odličan seks nakon šta si mi napunila glavu svojim kompleksima koji dolaze iz tvog reaktivnog uma.

E Boga mi taj film nećeš gledat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku Empty Re: Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku

Post by RayMabus 20/8/2021, 20:54

RayMabus wrote:Još mi samo fali tvoje probleme slušat svaki dan.

https://m.vecernji.hr/showbiz/hrvatska-pjevacica-se-razljutila-zelim-gospodina-na-ulici-kuhara-u-kuhinji-batlera-u-wc-u-1516895

Ma kako da nećeš.

Postoji bon ton. Jako dobra knjiga.

Nikakvi problem nije bit gospodin na ulici. To su samo pravila koja pročitaš u knjizi koja se zovu bon ton i ako te zanima držat ćeš se toga a ako ti nešto digne živce normalno da nećeš. Dakle to zavisi i o drugoj strani kako će se netko postavit prema tebi.

Naučit kuvat par jela nije problem a nit počistit u kuhinji. To je isto bon ton.

Dicu u parku isto sasvim normalna stvar. Ne može žena sve sama a i radi povezivanja s djecom triba malo i otac bit s njima itd.

Nije problem ni wc. Napraviš dva i mirna Bosna i rješen problem.

Masaža uopće nije problem. Imam par masaža u rukavu iz scinetllogije

A šta se tiče seksa to malo ovisi i o tebi pa ako ćeš mi punit glavu svojim kompleksima a knjiga o umu stoji u kući onda moš zaboraviti na taj seks jer mi se s tobom nakon toga neće dat a budeš li mi se parkirala ispred ekrana dok gledam nešto jer oćeš pažnju gađat ću te daljinskim.

U glavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku Empty Re: Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku

Post by melkior 20/8/2021, 21:27

I ja hoću šerijat...Allahu ekber!
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku Empty Re: Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku

Post by jastreb 21/8/2021, 09:31

Koliko je poznata da su u naslovu morali napomenuti da se radi o hrvatskoj pjevačici.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku Empty Re: Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku

Post by immortal 22/8/2021, 10:12

jastreb wrote:Koliko je poznata da su u naslovu morali napomenuti da se radi o hrvatskoj pjevačici.
Corona je zaustavila popularnost mnogih
posebno onih čija se popularnost bazirala više na pokazivanju tijela i sexualnosti, manje glasom, tekstom i glazbom

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku Empty Re: Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku

Post by jastreb 22/8/2021, 10:17

mortal wrote:
jastreb wrote:Koliko je poznata da su u naslovu morali napomenuti da se radi o hrvatskoj pjevačici.
Corona je zaustavila popularnost mnogih
posebno onih čija se popularnost bazirala više na pokazivanju tijela i sexualnosti, manje glasom, tekstom i glazbom
Tu do izražaja izlazi Maja Šuput.

način na koji je promoviraju upravo je odvratan.

Velika zvijezda,a nema iza sebe ni 2-3 hita po kojima bi bila poznata.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku Empty Re: Hrvatska pjevačica : Želim psihoterapeuta u dnevnom boravku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum