ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozbiljna korona tema - zbirno

Page 3 of 53 Previous  1, 2, 3, 4 ... 28 ... 53  Next

Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 17/8/2021, 10:37

PS:
Komentar onim slikicama gore, bez vremenske opredjeljenosti i objašnjenja.
Naime, početak cijepljenja i nije zaštita cijepljenog. Na početak treba dodati
barem 2 mjeseca i od toga vremena pratiti učinkovitost cjepiva. To vrijeme je
KLIZNO:..ne cijepe se svi odjednom!!!

Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 17/8/2021, 10:40

PS:
Yoda, yebo te feeejzbuk i taj lik, imaš li ti išta u toj svojoj glavurdi? :D
Eroo
Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Brain32 17/8/2021, 10:45

LINK

COVID-19 survivors were more 4.59 times as likely as others to experience severe symptoms to the first shot of the virus.

Survivors of COVID-19 are more likely to have severe symptoms after receiving the first dose of a vaccine when compared to others, a new study finds.
Researchers at Johns Hopkins University gathered data from health care workers at its system in Baltimore, Maryland.
They found that people previously infected with COVID-19 were 4.5 times as likely to have severe symptoms from the first dose of the vaccine than others.

:coffee
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 17/8/2021, 10:46

PS2: 

Ako na hrvatskom dijagramu cijepljenja odrežemo "vremensku distancu" 6 mjeseci,
vidjet ćemo da se to poklapa sa samim početkom cijepljenja - kasni početak, iz poznatih razloga. Puna procjepljenost u HR: 41.4%.
Ovo je više od israelske trenutne efektivne procijepljenosti = 32.16% .
As simple as that. :D
Eroo
Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 17/8/2021, 10:56

Brain32 wrote:LINK

COVID-19 survivors were more 4.59 times as likely as others to experience severe symptoms to the first shot of the virus.

Survivors of COVID-19 are more likely to have severe symptoms after receiving the first dose of a vaccine when compared to others, a new study finds.
Researchers at Johns Hopkins University gathered data from health care workers at its system in Baltimore, Maryland.
They found that people previously infected with COVID-19 were 4.5 times as likely to have severe symptoms from the first dose of the vaccine than others.

:coffee
Bez ostalih podataka  i objašnjenja ja jednostavno odbacim svako takvo mišljenje
pa makar dolazilo i od veličanstvenog JH. Mora se dati barem neko objašnjenje.

Ma nisam prepotentan, ja samo želim razumjeti ono šta se mi sugerira kao istinito.
Eroo
Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 17/8/2021, 11:04

Na primjeru UK i Španjolske vidimo efekte dobro procijepljenosti u TREĆEM valu. 
Smrtnost je  smanjena za cca 9x u odnosu na isti broj zaraženih u DRUGOM valu,
ili u odnosu na kaotični PRVI val čak 70x. 
Ako se efektivna zaštita od cijepljenja gubi nakon 6 mjeseci, onda se može očekivati ponovni rast smrtnosti, što se može spriječiti jedino s TREĆOM dozom cijepljenja.
Eroo
Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by AssadNaPodmornici 17/8/2021, 11:13

Brain32 wrote:LINK

COVID-19 survivors were more 4.59 times as likely as others to experience severe symptoms to the first shot of the virus.

Survivors of COVID-19 are more likely to have severe symptoms after receiving the first dose of a vaccine when compared to others, a new study finds.
Researchers at Johns Hopkins University gathered data from health care workers at its system in Baltimore, Maryland.
They found that people previously infected with COVID-19 were 4.5 times as likely to have severe symptoms from the first dose of the vaccine than others.

:coffee
dobro jutro..

znam dvije osobe koje su imale koronu, nakon toga se cijepili.. jednu su spašavali injekcijama adrenalina doslovno, a druga je imala najgori tjedan u životu.. a prije toga prebolili koronu :D cijepiva uopće nisu opasna lol :D

inače totalno je debilno, nikada se prije u povjesti nisu ljudi cijepili NAKON što su preboljeli - -- nego sada iz nekog razloga se upire..

prvo bi trebalo raditi testove na anti-tijela prije nego nekome daš cijepiva, ali iz nekoga razloga to nerade
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20661
2018-06-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Noor 17/8/2021, 11:15

AssadNaPodmornici wrote:
Brain32 wrote:LINK

COVID-19 survivors were more 4.59 times as likely as others to experience severe symptoms to the first shot of the virus.

Survivors of COVID-19 are more likely to have severe symptoms after receiving the first dose of a vaccine when compared to others, a new study finds.
Researchers at Johns Hopkins University gathered data from health care workers at its system in Baltimore, Maryland.
They found that people previously infected with COVID-19 were 4.5 times as likely to have severe symptoms from the first dose of the vaccine than others.

:coffee
dobro jutro..

znam dvije osobe koje su imale koronu, nakon toga se cijepili.. jednu su spašavali injekcijama adrenalina doslovno, a druga je imala najgori tjedan u životu.. a prije toga prebolili koronu :D cijepiva uopće nisu opasna lol :D

inače totalno je debilno,  nikada se prije u povjesti nisu ljudi cijepili NAKON što su preboljeli - -- nego sada iz nekog razloga se upire..

prvo bi trebalo raditi testove na anti-tijela prije nego nekome daš cijepiva, ali iz nekoga razloga to nerade

meni je rečeno da se nakon preboljenja ne trebam cijepiti 6 mj..i to pada početak 10. mj
covid pss mi i vrijedi toliko...do 29.9.
nije da mi je trebao, išla sam to ko i mutavi čačkat iz znatiženje, pa mi ga poslalo na mob

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 17/8/2021, 11:16

AssadNaPodmornici wrote:

prvo bi trebalo raditi testove na anti-tijela prije nego nekome daš cijepiva, ali iz nekoga razloga to nerade

Antitijela nisu dokaz da si prebolio covid. Ta ista antitijela možeš dobiti i od gonoreje, na primjer. :D
Eroo
Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by michaellcmacha 17/8/2021, 11:34

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:naravno tema nisam ja , nego korona.. ova tema je otvorena sa namjernom da ja, mutavi, slovoslagar , gnječ, miha i ostali razmjenimo koju informaciju..
Svi mogu pročitati šta piše Bakić na feeejzbuku, ne treba za to nikakva nova tema.
A, ne, tebi uvijek treba podrška čopora, zato stalno komentare započinješ sa: Ja, x i y ... :) .
Vidiš, meni ne treba podrška. Ponekad je imam, a   često i ne. Zbog toga se ne uzbuđujem.
Podrške ne utječu na sadržaj mojih komentara. Tko to razumije, razumije...
Ero ne može tebe nitko uvjeriti da djelomično nisi u pravu po pitanju ove zdravstvene krize... Kod tebe je ta priča odavno skrenula u sferu natjecanja i nametanja

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 17/8/2021, 11:39

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:naravno tema nisam ja , nego korona.. ova tema je otvorena sa namjernom da ja, mutavi, slovoslagar , gnječ, miha i ostali razmjenimo koju informaciju..
Svi mogu pročitati šta piše Bakić na feeejzbuku, ne treba za to nikakva nova tema.
A, ne, tebi uvijek treba podrška čopora, zato stalno komentare započinješ sa: Ja, x i y ... :) .
Vidiš, meni ne treba podrška. Ponekad je imam, a   često i ne. Zbog toga se ne uzbuđujem.
Podrške ne utječu na sadržaj mojih komentara. Tko to razumije, razumije...
Ero ne može tebe nitko uvjeriti da djelomično nisi u pravu po pitanju ove zdravstvene krize... Kod tebe je ta priča odavno skrenula u sferu natjecanja i nametanja
Ni u snu.
Moje mišljenje potkrepljujem dostupnim podatcima i dokazima.
Pobit se ga može samo boljim dokazima i boljom analizom, a ne mišljenjem nekoga lika na feeejzbuku.
Moje mišljenje je samo moje mišljenje, koje može biti i pogrešno.
Eroo
Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by michaellcmacha 17/8/2021, 11:55

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:naravno tema nisam ja , nego korona.. ova tema je otvorena sa namjernom da ja, mutavi, slovoslagar , gnječ, miha i ostali razmjenimo koju informaciju..
Svi mogu pročitati šta piše Bakić na feeejzbuku, ne treba za to nikakva nova tema.
A, ne, tebi uvijek treba podrška čopora, zato stalno komentare započinješ sa: Ja, x i y ... :) .
Vidiš, meni ne treba podrška. Ponekad je imam, a   često i ne. Zbog toga se ne uzbuđujem.
Podrške ne utječu na sadržaj mojih komentara. Tko to razumije, razumije...
Ero ne može tebe nitko uvjeriti da djelomično nisi u pravu po pitanju ove zdravstvene krize... Kod tebe je ta priča odavno skrenula u sferu natjecanja i nametanja
Ni u snu.
Moje mišljenje potkrepljujem dostupnim podatcima i dokazima.
Pobit se ga može samo boljim dokazima i boljom analizom, a ne mišljenjem nekoga lika na feeejzbuku.
Moje mišljenje je samo moje mišljenje, koje može biti i pogrešno.
Aj sad polako pročitaj svoj upis... Polako i sa razumijevanjem... Upravo si svojim odgovorom potkrijepio moju opasku.
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 17/8/2021, 12:01

Ne da se mi Miha, čitaj to kako želiš, ne bavim se s time. 
Moje područje hobi-zanimanja je trenutno ova epidemija.
Kad mi ne bude više prestat ću pisati o tome.

Nego, evo ga, Israel ide s cijepljenjem s trećom dozom. 
Na rskrižju između novog lockdowna i  treće doze, odlučio se za treću dozu.
Svakako će biti zanimljivo pratiti efekte ovakve odluke.
Za desetak dana će stvari biti puno jasnije.

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 11


Last edited by Eroo on 17/8/2021, 12:03; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda 17/8/2021, 12:01

Ne moraš biti epidemiolog da zaključiš da je najveća zaraza tamo gdje se najviše cijepilo... Ali lijepo je čuti i takvog

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 17/8/2021, 12:04

@Mutavi, opet nešto bez pratećih podataka, koji bi bi potvrdilo izneseno mišljenje.
To su mišljenja iz udobnog naslonjača.
Eroo
Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by michaellcmacha 17/8/2021, 12:05

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Bogte ovaj luđak još spama
Još. Antivakserskim sebičnim i kukavičkim seronjama  ne dam mira. :]
Evo ti jednog u nizu od tvojih upisa koji te demantiraju...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by michaellcmacha 17/8/2021, 12:16

Ne kužim zašto etiketiraš ljude, zašto bih ja bio sebičan ili kukavica, ukoliko sam radi svog zdravlja donio odluku da se neću cijepiti, a toj odluci su presudni bili savjeti mog obiteljskog liječnika, koji ima detaljan uvid u moje zfravstveno stanje...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 17/8/2021, 12:16

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 11

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 11

Na svu sreću dobra procjepljenost starije populacije pa se smrtnost  i dalje vrti oko nule.
Drugi razlog za to ne vidim. 
Mislim da će treća doza cijepljenja biti neizbježna.
Eroo
Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 17/8/2021, 12:20

michaellcmacha wrote:Ne kužim zašto etiketiraš ljude, zašto bih ja bio sebičan ili kukavica, ukoliko sam radi svog zdravlja donio odluku da se neću cijepiti, a toj odluci su presudni bili savjeti mog obiteljskog liječnika, koji ima detaljan uvid u moje zfravstveno stanje...

Očigledno si izuzetak i na tebe se to ne odnosi. Odnosi se na one "likove" koji spavaju sa zaraženom osobom
i raznašaju zarazu na svoje bližnje. Smatraju da ne moraju nositi masku, dezifencirati ruke ili cijepiti se.
To jesu seronje i neodgovorne sebične kukavice. Šta ne?
Eroo
Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 17/8/2021, 12:22

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Bogte ovaj luđak još spama
Još. Antivakserskim sebičnim i kukavičkim seronjama  ne dam mira. :]
Evo ti jednog u nizu od tvojih upisa koji te demantiraju...
I dalje isto mislim.
Eroo
Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by michaellcmacha 17/8/2021, 12:29

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:Ne kužim zašto etiketiraš ljude, zašto bih ja bio sebičan ili kukavica, ukoliko sam radi svog zdravlja donio odluku da se neću cijepiti, a toj odluci su presudni bili savjeti mog obiteljskog liječnika, koji ima detaljan uvid u moje zfravstveno stanje...

Očigledno si izuzetak i na tebe se to ne odnosi. Odnosi se na one "likove" koji spavaju sa zaraženom osobom
i raznašaju zarazu na svoje bližnje. Smatraju da ne moraju nositi masku, dezifencirati ruke ili cijepiti se.
To jesu seronje i neodgovorne sebične kukavice. Šta ne?
Ma nisam izuzetak, pa ljudi sa sličnim stanjem zdravlja mom, imaš na stotine, ako ne i tisuće. Ali čak ni to stanje zdravlja nije presudno... Naveo sam slučaj petrinjsko-sisačke radiologinje (52), mama od cure mog srednjeg sina, koja je bila žustri pobornik cijepljenja, dok se nije cijepila prvom dozom... Nju je jedva preživjela i ostale su joj značajne posljedice od te prve doze... Naravno drugu nije primila, nakon što je obavila niz internističkih pregleda i pretraga... Puno je tu sivog moj Ero...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 3 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 53 Previous  1, 2, 3, 4 ... 28 ... 53  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum