ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by epikur37 19/8/2021, 09:12

aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:
jasambrend wrote:I Orban je NATO...
Mi u zegeju primit cemo koliko treba, plenki i senf ce to lako iskoordinirati i platiti

Ostatak ide u zadar, a par obitelji kod abena
20 njih..taman stanu kod Epija

Podijelim motike i u krumpire...lepinje i sirup maraska okrjepa i opleti.

Ili nek peglaju lancune...posla ima za vrijedne ruke.
Da si iskren po pitanju svog parazitiranja na zajednici, ti bi bi izvrstan libertarijanac. 

Jer, državne granice su zlo

Tebi iznajmim tri afgana da ti počiste mociru, cijena sitnica :)
I to je to; tebi dobro, meni dobro, afganu dobro, državi kurac

Platit ćemo nešto i državi odtamo nam dolazi plOća..

iz džepa u džep

ali ti si idealist a ne pragmatik

jučer sam bio u Barbari u preku...fina konoba, vozio sam nekog investitora...napili smo se i potopili gumenjak otišli telefoni i sve u kurac..hebaji ga

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


niels likes this post

Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by AssadNaPodmornici 19/8/2021, 09:16

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote: trpačinom Afganistancima koju provodi hdz, rada borić, možemo! i index.hr?

RH će primiti 20 ljudi koji su radili za misiju EU, ne vidim to toliko dramatičnim. Bili smo dio tog pothvata tamo. Koji jeste bio pogrešan, ali pogriješila je cijela koalicija, ponajviše SAD koji je i predvodio još jednu od svojih suludih intervencija u svijetu.

Mislim da migrante ne treba primati posebno ovo što udara na granice, u tom smislu hrvatska policija radi dobar posao.

Orbanu respekt, ali mi nemamo Orbana, naša politika, podnosno ovog vodstva HDZ-a je politika europskih pučana.
Pa gle slažem se sa tobom, mogao si odmah dati taj komentar a ne skretati na ustaše, Ndh, Jasenovac, pravaše koji ne postoje, Bosnu it's
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20833
2018-06-14


Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by mutava baštarda 19/8/2021, 09:24

Kažu na radiju da će svi biti visoko obrazovani. Dakle inžinjeri...
Odličan potez ;)

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by epikur37 19/8/2021, 09:30

AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote: trpačinom Afganistancima koju provodi hdz, rada borić, možemo! i index.hr?

RH će primiti 20 ljudi koji su radili za misiju EU, ne vidim to toliko dramatičnim. Bili smo dio tog pothvata tamo. Koji jeste bio pogrešan, ali pogriješila je cijela koalicija, ponajviše SAD koji je i predvodio još jednu od svojih suludih intervencija u svijetu.

Mislim da migrante ne treba primati posebno ovo što udara na granice, u tom smislu hrvatska policija radi dobar posao.

Orbanu respekt, ali mi nemamo Orbana, naša politika, podnosno ovog vodstva HDZ-a je politika europskih pučana.
Pa gle slažem se sa tobom, mogao si odmah dati taj komentar a ne skretati na ustaše, Ndh, Jasenovac, pravaše koji ne postoje, Bosnu it's

to samo zbog imenjaka koji se loži na pravašiju, drinu, zds i to
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by Sora 19/8/2021, 09:44

mutava baštarda wrote:Kažu na radiju da će svi biti visoko obrazovani. Dakle inžinjeri...
Odličan potez ;)
jel bude koji stariji od 40?  Suspect

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by marcellus 19/8/2021, 10:09

niels wrote:Ideja je bila “eto vama gudure, odoh ja lijepo na Zapad”. I još dobili opći oprost, iako zapravo nisu ni imali zašto.

Ne bih odobrio prihvat tih ljudi, to ne mogu biti osnove za politički azil.


ja bi. Pa to su državni službenici najkorumpiranije vlade na zemlji. Ovan njihov precjednik ganci ili kako se zove došo arapima sa 169 milijuna dolara. To je sve puno love ko brod. Zajebali i bandića i sanadera. samo nek dođu, i nek ponesu što su pokrali i stave ovdje lijepo na banku.

_________________
HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Brain32 likes this post

Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by marcellus 19/8/2021, 10:09

a onda mogu našima držat seminare o tome što se desi kad predugo i previše kradeš od naroda. Dođu talibani s planine i iz pećine i najebu ti se mame.

_________________
HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Brain32 likes this post

Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by aben 19/8/2021, 10:46

epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:
jasambrend wrote:I Orban je NATO...
Mi u zegeju primit cemo koliko treba, plenki i senf ce to lako iskoordinirati i platiti

Ostatak ide u zadar, a par obitelji kod abena
20 njih..taman stanu kod Epija

Podijelim motike i u krumpire...lepinje i sirup maraska okrjepa i opleti.

Ili nek peglaju lancune...posla ima za vrijedne ruke.
Da si iskren po pitanju svog parazitiranja na zajednici, ti bi bi izvrstan libertarijanac. 

Jer, državne granice su zlo

Tebi iznajmim tri afgana da ti počiste mociru, cijena sitnica :)
I to je to; tebi dobro, meni dobro, afganu dobro, državi kurac

Platit ćemo nešto i državi odtamo nam dolazi plOća..

iz džepa u džep

ali ti si idealist a ne pragmatik

jučer sam bio u Barbari u preku...fina konoba, vozio sam nekog investitora...napili smo se i potopili gumenjak otišli telefoni i sve u kurac..hebaji ga
Prihatit ću ovo ko parcijalno priznanje parazitiranja. 

Nope, pragmatik do srži; njegujen sustav ideja ke držin pravednin, a rodin suprotno. Jedina rozlika izmedju mene i tebe je ča jo to priznajen, a ti obmanjuješ okolinu, ili se samoobmanjuješ, jer si ograničavaš vrelo na diplomatik i samospoznaju. 

Ipak, postoji aspekt di si u višen razredo omene- restoranti. To je iznad mene i nika nis se u barbaru. Samo sun ti hoti reći da je potopljeni gumenjak možda božja kazna za obedvanje u barbari, budući da zajednica ni smila dati dozvolu poslovati restorantu ki stoli i katride drži na cesti, jel tako?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by mutava baštarda 19/8/2021, 13:00

Sora wrote:
mutava baštarda wrote:Kažu na radiju da će svi biti visoko obrazovani. Dakle inžinjeri...
Odličan potez ;)
jel bude koji stariji od 40?  Suspect
tamo stariji od 40 izgledaju kao Manolić

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


darth_vader likes this post

Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by mutava baštarda 19/8/2021, 13:02

marcellus wrote:a onda mogu našima držat seminare o tome što se desi kad predugo i previše kradeš od naroda. Dođu talibani s planine i iz pećine i najebu ti se mame.
Dođe primitivni Miro Bulj s Dinare s hajdučijom, a mladež HDZ penje se u panici na Plesu na krila američkog Herkulesa...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by epikur37 19/8/2021, 13:28

aben wrote:
 njegujen sustav ideja ke držin pravednin, a rodin suprotno. 


Ja isto :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by niels 19/8/2021, 14:08

marcellus wrote:
niels wrote:Ideja je bila “eto vama gudure, odoh ja lijepo na Zapad”. I još dobili opći oprost, iako zapravo nisu ni imali zašto.

Ne bih odobrio prihvat tih ljudi, to ne mogu biti osnove za politički azil.


ja bi. Pa to su državni službenici najkorumpiranije vlade na zemlji. Ovan njihov precjednik ganci ili kako se zove došo arapima sa 169 milijuna dolara. To je sve puno love ko brod. Zajebali i bandića i sanadera. samo nek dođu, i nek ponesu što su pokrali i stave ovdje lijepo na banku.

Uff, puno je tu pretpostavki.

Ako su se i opernatili, zadnja stvar koju će napraviti jest dati ili investirati.

To neće ni onaj s zidovima od zlata, ni predsjednik koji je zbrisao s helikopterom punim keša u UAE.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by niels 19/8/2021, 14:10

marcellus wrote:a onda mogu našima držat seminare o tome što se desi kad predugo i previše kradeš od naroda. Dođu talibani s planine i iz pećine i najebu ti se mame.

Ovisi od kojeg naroda.

Ono tamo su ovcojebi, a ovdje su ovce.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by niels 19/8/2021, 14:13

Zapravo kad malo razmislim, da je taj čuo za račune, prebacio bi lovu transakcijom, a helikopter napunio čistim heroinom.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by Hektorović 19/8/2021, 14:24

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote: trpačinom Afganistancima koju provodi hdz, rada borić, možemo! i index.hr?

RH će primiti 20 ljudi koji su radili za misiju EU, ne vidim to toliko dramatičnim. Bili smo dio tog pothvata tamo. Koji jeste bio pogrešan, ali pogriješila je cijela koalicija, ponajviše SAD koji je i predvodio još jednu od svojih suludih intervencija u svijetu.

Mislim da migrante ne treba primati posebno ovo što udara na granice, u tom smislu hrvatska policija radi dobar posao.

Orbanu respekt, ali mi nemamo Orbana, naša politika, podnosno ovog vodstva HDZ-a je politika europskih pučana.

Hrvatska može primiti 20 ljudi, u biti primit će više. Na koncu radne snage fali a svakako bolje urbani Afganistanci koji i brže nauče jezik i običaje nego Somalijci/Nigerijci.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by Hektorović 19/8/2021, 14:25

marcellus wrote:
niels wrote:Ideja je bila “eto vama gudure, odoh ja lijepo na Zapad”. I još dobili opći oprost, iako zapravo nisu ni imali zašto.

Ne bih odobrio prihvat tih ljudi, to ne mogu biti osnove za politički azil.


ja bi. Pa to su državni službenici najkorumpiranije vlade na zemlji. Ovan njihov precjednik ganci ili kako se zove došo arapima sa 169 milijuna dolara. To je sve puno love ko brod. Zajebali i bandića i sanadera. samo nek dođu, i nek ponesu što su pokrali i stave ovdje lijepo na banku.

Samo mali broj, i ti su uglavnom već u Dubaiju. Ti neće dolaziti u HR.

Da ne govirmo da su mnogi lideri poput Abdule Abdule i Kharzaija ostali u Kabulu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by epikur37 19/8/2021, 15:22

Radne snage fali, neće ljudi da rade.

Evo neki dan se vraćam iz Kali, mislim stati na Ošljaku kod finog gospodina Valčića u restoran Lazaret.

Bodulče aben zna koji i di je to.

I tako idem zvati Davora najaviti se, veli ne radi kuhinja. otišao kuhar u sred sezone. Iz Kali dečko i cura ardili, dao mu plaću 2000 EUR i ovaj u sred sezone rekao, neću se ja kuvati po ovoj vrućini kod tebe u kuhinji :D


Vjerujem da je isti mulac otišao na terasu nekog kafića, naručio makijato i psovao HDZ, Crkvu i sve koji mu ne daju da napreduje u životu.

E pa nemoj.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by newuser 19/8/2021, 20:52

epikur37 wrote:Radne snage fali, neće ljudi da rade.

Evo neki dan se vraćam iz Kali, mislim stati na Ošljaku kod finog gospodina Valčića u restoran Lazaret.

Bodulče aben zna koji i di je to.

I tako idem zvati Davora najaviti se, veli ne radi kuhinja. otišao kuhar u sred sezone. Iz Kali dečko i cura ardili, dao mu plaću 2000 EUR i ovaj u sred sezone rekao, neću se ja kuvati po ovoj vrućini kod tebe u kuhinji :D


Vjerujem da je isti mulac otišao na terasu nekog kafića, naručio makijato i psovao HDZ, Crkvu i sve koji mu ne daju da napreduje u životu.

E pa nemoj.
Jel mu davao 2000 u brutu ili netu :) i jel mu to davao samo 2 mjeseca a ostalih 10 mjeseci snadji se decko. 
Samo pitam ;)
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by epikur37 19/8/2021, 20:56

U netu, a sezonski je posao 3 mjeseca.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by newuser 19/8/2021, 20:59

To je sasvim pristojno za sezonu odraditi.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by AssadNaPodmornici 19/8/2021, 21:17

Ovisi.
Računaj kuhar radi 70-80h tjedno, dakle 300h mjesečno. 
15000kn, to je satnica 50kn, za profesionalnog kuhara i nije nešto, s obzirom da čistačice rade po toj cijeni a on po istoj satnici plaća osobu koja mu je najbitnija u buinessu.u tom restoranu konobari sa manchom će zaraditi 20k do 25k kuna a kuhar 15

Naravno nije sve u parama, ovisi o smještaju,i drugim stvarima ne bi netko išao u sri ljeta da nije prisiljeni

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20833
2018-06-14


Back to top Go down

HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana  - Page 6 Empty Re: HDZ domoljubi pristali na trpačinu iz Afganistana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum