ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by debotoijusto 20/7/2021, 20:56

NAKON Miroslava Škore stranku je napustio i glavni tajnik Darijo Žepina.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/nakon-skore-ostavku-dao-i-glavni-tajnik-domovinskog-pokreta/2291962.aspx

debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by niels 20/7/2021, 20:58

Pa sad, nešto se očito desilo.

Ako sam dobro razumio, čovjek je predsjednik stranke i htio je kadrovirati po istoj. Ne može, nije on taj koji zapravo vodi stranku, on je samo predsjednik.

Hoće li se taj, barem za mene, N.N., udostojiti predstaviti hrvatskoj javnosti i kandidirati se za novog predsjednika?
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by niels 20/7/2021, 21:04

debotoijusto wrote:NAKON Miroslava Škore stranku je napustio i glavni tajnik Darijo Žepina.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/nakon-skore-ostavku-dao-i-glavni-tajnik-domovinskog-pokreta/2291962.aspx

Eto ga na, rastur…

Već su prije neki članovi DP glasovali za prijedloge Vlade. DP, osim Vukovara, nije nigdje bajno prošao, a ti ljudi jesu stavili glave skupa da se domognu vlasti, bilo sami, bilo preko HDZ-a.

Sad se svađaju i sa MOST-om, koalicijski potencijal nula.

Megazločinačka zadruga melje lijevo i desno od sebe, neće odustati dok ne budu u slijedećem sazivu Sabora sjedili s Možemo.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by epikur37 20/7/2021, 21:15

Nema vucine, pao u depru...Škoro nije predsjenik.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by epikur37 20/7/2021, 21:17

Ostaje Most kao jedina koherentna pa i pristojna desna opcija. 

Oni su u stvari ono kakav bi HDZ trebao biti :)

A pravašiji, više sreće drugi put.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by debotoijusto 20/7/2021, 21:18

maloprije se na Facebooku oglasila i Vesna Škare Ožbolt.
- Ne, niste se zabunili, nije '91. godina. 2021. je godina, a Škoro opet odlazi - započela je Vesna Škare Ožbolt svoj komentar na ostavku Miroslava Škore koji je objavila na društvenim mrežama.
- A predizborna obećanja? - pita u nastavku Škare Ožbolt i nastavlja:
- Škoro je u svim svojim kampanjama manipulirao emocijama, odnosno emotivnom ranjivošću naših branitelja, kiteći se lažnim domoljubljem i patriotizmom. Nisko se Škoro koristio teškim uspomenama na Domovinski rat svih nas, ali posebice hrvatskih branitelja, kojima su te uspomene emotivna okosnica. A sve je to činio da bi od sebe napravio političara.
Sad dolazimo u situaciju - što nakon što date glas Miroslavu Škori? Ništa. Sva obećanja i silno domoljublje zaboravite, trobojnica više nije važna, a Domovinski je rat samo vaša vlastita uspomena. Njegova nije, jer je otišao, kao što odlazi i sad.
Zašto ovo sve govorim? Jer smatram da Miroslav Škoro duguje ispriku svim Zagrepčanima, i svim hrvatskim građanima, a povrh toga, svim hrvatskim braniteljima, čije je povjerenje izigrao, kojima je svoje lažno obećanje dao, i koje ponovno napušta".
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by RayMabus 20/7/2021, 21:22

Ne znam čemu se svi čude. Fino čovjek rekao u predizbornoj kampanji :

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by niels 20/7/2021, 21:27

A ništa, nema se što za vidjeti, ljudi, razlaz…Bilo je zabavno dok je trajalo.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by RayMabus 20/7/2021, 21:28

Znate zašto je Škoro otiša ? U SD županiji Škoro mora s Kerumom a njih dvojica se ne podnose a Radić vuće konce a cijelo vrijeme je u sjeni i štiti sebe dok Škoro ulaže svoj ugled.

Oćeš s Kerumom , eto fino čoek dao ostavku na sve funkcije , hvala doviđenja al ja se neću prljat.

Eto sad nek Radić ide u koaliciju s Kerumom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by niels 20/7/2021, 21:38

A dobro jastreb veli, za politiku on nije. Ali ono, baš nije. Međutim, politika je sada ono po čemu će ga zapamtiti.

Znam zašto je njima trebao, nije mi jasno zašto je to njemu trebalo.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by mutava baštarda 20/7/2021, 22:00

niels wrote:A dobro jastreb veli, za politiku on nije. Ali ono, baš nije. Međutim, politika je sada ono po čemu će ga zapamtiti.

Znam zašto je njima trebao, nije mi jasno zašto je to njemu trebalo.
Ma tko pamti da je Boris Dvornik bio u saboru. 
Za koju godinu će ova politička epizoda biti crtica iz bogate glazbene karijere.
Što se tiče DP ovo ne mora biti nešto loše. Hasanbegović bi bio dobar kandidat.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by Hektorović 20/7/2021, 22:05

Dugo su i trajali :D

Škoro rijetko viđen antitalent za politiku
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by mutava baštarda 20/7/2021, 22:15

Hektorović wrote:Dugo su i trajali :D

Škoro rijetko viđen antitalent za politiku
Pa bio je i antitalent u večernjoj školi. 
Glazbu mu ne slušam, ali ajde valjda su ga zbog nje izabrali.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by Šandor Winnetou 20/7/2021, 22:23

sitting_bull wrote:
mutava baštarda wrote:
debotoijusto wrote:skoro aut , dopizdilo ili po gasu do najblize granice svejedno
top tri zamjene

1. jedan jedinstven , hasan , garant stabilnosti na 1% podrsk
e

2. dostojna kristo poznata kao gdje-sam-parkirala-metlu straca , 0.8

3. bartulica , ako nauci hrvatski , 0.3 justo
Hasan je jedini u zemlji necijepljenih na brdovitom Balkanu na javnoj tv rekao da se neće cijepiti i vjeruj mi da mu je popularnost u hr skočila, kao i kod mene koji sam se sprdao s njim od kada se pojavio.
Također mi je drago da se jedino tu jasno politički odredila ljevica hdz, SDP, možemo koja gura cijepljenje, nasuprot desnice koja je skeptična prema cijepljenju dp i most.
sve po ps-u.

kaptol dirigira i ekipa se drmusa.

u poljskoj je njihov kaptol pozvao poljake da se cijepe.

kod nas košić, bozanić i ekipa kontra svih.
eto još i tebe sa svojim glupostima, jesi li bio skoro kod psihića?

_________________
Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by Noor 20/7/2021, 22:35

Hektorović wrote:Dugo su i trajali :D

Škoro rijetko viđen antitalent za politiku

daj nađi onaj legendarni fototriptih sa sučeljavanja :rasta

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by Hektorović 20/7/2021, 22:59

Noor wrote:
Hektorović wrote:Dugo su i trajali :D

Škoro rijetko viđen antitalent za politiku

daj nađi onaj legendarni fototriptih sa sučeljavanja :rasta

hahaha

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Collage-840x420
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by marcellus 20/7/2021, 23:02

vidjet ćemo tko će preuzeti DP.

Most nije nikakva desnica, oni su udbaška ekspozitura i to ucijenjena.

_________________
Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by melkior 20/7/2021, 23:03

Ima li idiota na ovom forumu koji su glasali za DP?
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by Noor 20/7/2021, 23:05

Hektorović wrote:
Noor wrote:
Hektorović wrote:Dugo su i trajali :D

Škoro rijetko viđen antitalent za politiku

daj nađi onaj legendarni fototriptih sa sučeljavanja :rasta

hahaha

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Collage-840x420

e, taj...da :D

nema dalje :^0

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by marcellus 20/7/2021, 23:06

debotoijusto wrote:NAKON Miroslava Škore stranku je napustio i glavni tajnik Darijo Žepina.[/size]
https://www.index.hr/vijesti/clanak/nakon-skore-ostavku-dao-i-glavni-tajnik-domovinskog-pokreta/2291962.aspx


fejk njuz, nije napustio stranku nego je dao ostavku na mjesto glavnog tajnika. Jer ga je tamo imenovao škoro, pa je logično da ide s njim u paketu i da se bira novi glavni tajnik.

isto tako ne vidim u čemu je problem, škoro je postigao dosta za kratko vrijeme, ali to je otprilike njegov potencijal u politici, sad treba ići dalje sa strankom. A naravno da DP nije bio njegov projekt, pa ne vidim razloga zašto bi projekt propao.

_________________
Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by mutava baštarda 20/7/2021, 23:08

melkior wrote:Ima li idiota na ovom forumu koji su glasali za DP?
Ja sam na prošlim za most,a mogao bi za DP na idućim.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP - Page 2 Empty Re: Škoro podnio ostavku sa svih funkcija u DP

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum