ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pronađena mrtva vojnikinja

Go down

Pronađena mrtva vojnikinja Empty Pronađena mrtva vojnikinja

Post by RayMabus 19/7/2021, 21:07

Hajde da se drogiramo, neka nam se oči sjaje, to je nešto najbolje šta nam srce poznaje.

https://www.google.com/amp/s/www.index.hr/amp/vijesti/clanak/pronadjena-mrtva-vojnikinja-s-podrucja-je-vukovarskosrijemske-zupanije/2291711.aspx

:aw
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Pronađena mrtva vojnikinja Empty Re: Pronađena mrtva vojnikinja

Post by RayMabus 19/7/2021, 21:11

Pronađena mrtva vojnikinja 33

Poslušali su vas. Samo ovi cijepe u venu. lol! 

Ubodi se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Pronađena mrtva vojnikinja Empty Re: Pronađena mrtva vojnikinja

Post by mutava baštarda 19/7/2021, 21:16

sad će doći ero i reć da je kod nas hdz na vlasti i da je to normalno...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Pronađena mrtva vojnikinja Empty Re: Pronađena mrtva vojnikinja

Post by RayMabus 19/7/2021, 21:30

MORH izdao saopčenje :

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/crna-kronika/preminula-jos-jedna-clanica-hv-a-zbog-niza-smrti-svojih-vojnika-morh-izdao-priopcenje-provodimo-aktivnosti-ublazavanja-takvih-posljedica-1113876

Kažu da imaju vojne psihologe u vojsci ko ima mentalni problema.

Majke ti mene su tamo doveli na raport i onda me poslalo kući isti dan i ja na kupanje. Taman počelo lito. Tko će tuč stražu liti. Ionako su Srbiju već izrokali ( 1999 godina ).

Ovi služe vojsku i onda trpe u sebi pa puknu il od droge il dignu ruku na sebe.

Pa ima psiholog. Ja se sa svojom fino napričao kroz jutro a u podne kroz kapiju i doma na kupanj

Ostavio glavnog zapovjednika vojarne na suvom jer me osobno čeka da mi se napije krvi. Čeka me ispri vrata. U uniformi smeđoj. General vojarne. Kad san ulazija reka mi ovako : krvi ću ti se napit. Nisan ga nikad vidija. Samo tad. Sredija se samo za mene.

Ja izaša s pečatom : lud sto posto.

Žalim đenerale al ja sam ti od sad civil. Nisam privremeno sposoban za vojnu službu. Aj lipi moj zbogom. Nisam više u tvojoj nadležnosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Pronađena mrtva vojnikinja Empty Re: Pronađena mrtva vojnikinja

Post by Noor 19/7/2021, 21:42

Banožiću, daj ljudima plaću od koje mogu živjeti....jebali te psiholozi

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Pronađena mrtva vojnikinja Empty Re: Pronađena mrtva vojnikinja

Post by RayMabus 19/7/2021, 21:46

Noor wrote:Banožiću, daj ljudima plaću od koje mogu živjeti....jebali te psiholozi
Ne umiru ( ne ubijaju se ) radi male plaće. Droga il samoubojstvo.

Nitko ne čini samoubojstvo radi male plaće. Ne mogu svi podnit pritisak od Covida , neki se počnu cijepiti al u venu a drugi stres i na kraju živčani slom.

Nismo svi isti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Pronađena mrtva vojnikinja Empty Re: Pronađena mrtva vojnikinja

Post by niels 19/7/2021, 21:52

Ovo je definitivno neki problem, ovo je za sve alarme i crvena svijetla.

Dakle, ako sam dobro shvatio vijesti, u više baza i jedinica imamo mrtve vojnike, koji nisu međusobno povezani.

U pitanju je onda najvjerojatnije, kako je pretpostavio Ray Mabus, smrt od ersatz, nekvalitetne smjese koja je vojsci prodana kroz veleprodaju.

Veleprodaja droge (ili što već to jest) i preprodaja unutar vojarni je udruživanje radi opetovanog izvršenja posebno teških kaznenih djela.

To su osobe iz sustava osiguranja vojarni, osobe s pristupom vojnicima.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Pronađena mrtva vojnikinja Empty Re: Pronađena mrtva vojnikinja

Post by niels 19/7/2021, 21:57

Noor wrote:Banožiću, daj ljudima plaću od koje mogu živjeti....jebali te psiholozi

Nije stvar u plaćama Noor. Nešto jest ozbiljno krivo u OSRH, ali treba dokučiti što.

Droga je zasad najuvjerljivija radna teorija. Ovo se recimo dešavalo u postrojbama američke vojske, ali i nekih jedinica iz sastava vojski zemalja-članica koje su bile na vježbama/misijama u sklopu NATO-a. Tu su se, između ostaloga, razmjenjivali i metamfetamini.

Trebamo se pripremiti za sumorne vijesti.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Noor likes this post

Back to top Go down

Pronađena mrtva vojnikinja Empty Re: Pronađena mrtva vojnikinja

Post by mutava baštarda 19/7/2021, 22:00

RayMabus wrote:
Noor wrote:Banožiću, daj ljudima plaću od koje mogu živjeti....jebali te psiholozi
Ne umiru ( ne ubijaju se ) radi male plaće. Droga il samoubojstvo.

Nitko ne čini samoubojstvo radi male plaće. Ne mogu svi podnit pritisak od Covida , neki se počnu cijepiti al u venu a drugi stres i na kraju živčani slom.

Nismo svi isti.
Covid fašizam traje godinu ipo, plaće su im oduvijek loše, uvijek je bilo droge na koju aludiraš. Možda je bilo i samoubojstava, ali 5 u jednom mjesecu je takva situacija da svatko tko relativizira i priča da je to normalna situacija nije normalan.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Noor and niels like this post

Back to top Go down

Pronađena mrtva vojnikinja Empty Re: Pronađena mrtva vojnikinja

Post by niels 19/7/2021, 22:00

RayMabus wrote:MORH izdao saopčenje :

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/crna-kronika/preminula-jos-jedna-clanica-hv-a-zbog-niza-smrti-svojih-vojnika-morh-izdao-priopcenje-provodimo-aktivnosti-ublazavanja-takvih-posljedica-1113876

Kažu da imaju vojne psihologe u vojsci ko ima mentalni problema.

Majke ti mene su tamo doveli na raport i onda me poslalo kući isti dan i ja na kupanje. Taman počelo lito. Tko će tuč stražu liti. Ionako su Srbiju već izrokali ( 1999 godina ).

Ovi služe vojsku i onda trpe u sebi pa puknu il od droge il dignu ruku na sebe.

Pa ima psiholog. Ja se sa svojom fino napričao kroz jutro a u podne kroz kapiju i doma na kupanj

Ostavio glavnog zapovjednika vojarne na suvom jer me osobno čeka da mi se napije krvi. Čeka me ispri vrata. U uniformi smeđoj. General vojarne. Kad san ulazija reka mi ovako : krvi ću ti se napit. Nisan ga nikad vidija. Samo tad. Sredija se samo za mene.

Ja izaša s pečatom : lud sto posto.

Žalim đenerale al ja sam ti od sad civil. Nisam privremeno sposoban za vojnu službu. Aj lipi moj zbogom. Nisam više u tvojoj nadležnosti.

Hahahaha, pa nevjerojatno.

Ok, u ratu i JNA prije su se probali izvlačiti, ali badava, mogli su lajati na mjesec svaku noć.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Pronađena mrtva vojnikinja Empty Re: Pronađena mrtva vojnikinja

Post by Noor 19/7/2021, 22:05

niels wrote:
Noor wrote:Banožiću, daj ljudima plaću od koje mogu živjeti....jebali te psiholozi

Nije stvar u plaćama Noor. Nešto jest ozbiljno krivo u OSRH, ali treba dokučiti što.

Droga je zasad najuvjerljivija radna teorija. Ovo se recimo dešavalo u postrojbama američke vojske, ali i nekih jedinica iz sastava vojski zemalja-članica koje su bile na vježbama/misijama u sklopu NATO-a. Tu su se, između ostaloga, razmjenjivali i metamfetamini.

Trebamo se pripremiti za sumorne vijesti.
ma je...i u plaćama, ali očito to nije sve....problem je i u tome o čemu pišeš

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Pronađena mrtva vojnikinja Empty Re: Pronađena mrtva vojnikinja

Post by RayMabus 19/7/2021, 22:08

niels wrote:
RayMabus wrote:MORH izdao saopčenje :

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/crna-kronika/preminula-jos-jedna-clanica-hv-a-zbog-niza-smrti-svojih-vojnika-morh-izdao-priopcenje-provodimo-aktivnosti-ublazavanja-takvih-posljedica-1113876

Kažu da imaju vojne psihologe u vojsci ko ima mentalni problema.

Majke ti mene su tamo doveli na raport i onda me poslalo kući isti dan i ja na kupanje. Taman počelo lito. Tko će tuč stražu liti. Ionako su Srbiju već izrokali ( 1999 godina ).

Ovi služe vojsku i onda trpe u sebi pa puknu il od droge il dignu ruku na sebe.

Pa ima psiholog. Ja se sa svojom fino napričao kroz jutro a u podne kroz kapiju i doma na kupanj

Ostavio glavnog zapovjednika vojarne na suvom jer me osobno čeka da mi se napije krvi. Čeka me ispri vrata. U uniformi smeđoj. General vojarne. Kad san ulazija reka mi ovako : krvi ću ti se napit. Nisan ga nikad vidija. Samo tad. Sredija se samo za mene.

Ja izaša s pečatom : lud sto posto.

Žalim đenerale al ja sam ti od sad civil. Nisam privremeno sposoban za vojnu službu. Aj lipi moj zbogom. Nisam više u tvojoj nadležnosti.

Hahahaha, pa nevjerojatno.

Ok, u ratu i JNA prije su se probali izvlačiti, ali badava, mogli su lajati na mjesec svaku noć.
Nisan ti ja to tija. Oni mene sami doveli. 

Bila oproštajna večer generacije prije ( tri mjeseca prije moje generacije ) i meni ovi susid moj prika i onda se napili rakije i ja doša u sobu i izbacija dvadeset vojnika iz sobe i sam otiša spavat. Još neke ustaške pisme zapiva.

Ujutro me probudilo i da moram u psihijatrice. Ja kažem dobro al moram nešto pojist i oša pojist i oša tamo a ovi me čeka u uniformi punoj značaka , nikad ga vidija , general vojarne, poludija na mene , reka mi u facu da ću mu jezikom lizati wc-ove , da će mi se krvi napit , svašta mi izgovorija.

Ja ga gledan onako mamurno , koji si sad ti mislin se u sebi. A sve mi ravno nakon one rakije.

A nije to meni jedini eksces tamo bija  samo ovi se nije moga prikrit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

Pronađena mrtva vojnikinja Empty Re: Pronađena mrtva vojnikinja

Post by Slovoslagar 20/7/2021, 00:20

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:
Noor wrote:Banožiću, daj ljudima plaću od koje mogu živjeti....jebali te psiholozi
Ne umiru ( ne ubijaju se ) radi male plaće. Droga il samoubojstvo.

Nitko ne čini samoubojstvo radi male plaće. Ne mogu svi podnit pritisak od Covida , neki se počnu cijepiti al u venu a drugi stres i na kraju živčani slom.

Nismo svi isti.
Covid fašizam traje godinu ipo, plaće su im oduvijek loše, uvijek je bilo droge na koju aludiraš. Možda je bilo i samoubojstava, ali 5 u jednom mjesecu je takva situacija da svatko tko relativizira i priča da je to normalna situacija nije normalan.
Kažem još jednom, meni je sve ovo jako čudno.
I stalno se u člancima susreće formulacija "smrtno stradao".
Droga? Ne znam, ne vjerujem da bi se onda pisalo da je netko smrtno stradao. Prije bi se pisalo "pronađen mrtav".
A opet, možda se želi malo zakamuflirati istinu (sramotu) pa se koriste maglovite jezične konstrukcije. Teško je biti pametan.

A ove priče oko covida mi nemaju smisla. Možeš mislit što su vojnici imali stres zbog covida veći od bilo koga u društvu, em su mladi, em im je plaća sigurna, em smo bili među najmanje zaključanim i represivnim zemljama u Europi. Tako da ...
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Noor likes this post

Back to top Go down

Pronađena mrtva vojnikinja Empty Re: Pronađena mrtva vojnikinja

Post by immortal 20/7/2021, 00:51

Tko zna šta su napravili. Jefan propjevao, drugi nastradali. Previše njih u kratkom roku.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pronađena mrtva vojnikinja Empty Re: Pronađena mrtva vojnikinja

Post by vuksadinare 20/7/2021, 05:41

Disciplina kicme rjesava stvar
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Pronađena mrtva vojnikinja Empty Re: Pronađena mrtva vojnikinja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum