ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Split pride novi izvor širenja virusa

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Split pride novi izvor širenja virusa - Page 2 Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by FRANK Mon 19 Jul - 19:33

epikur37 wrote:Puljak i pederčad...šire virus.
Me ne ne... pravasija kriv.
Thompson pjevao hrvatskim junacima.
Dodrinasi pravasija itd. Znas mantru vase hdzovacke stoke

FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa - Page 2 Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by Ringo10 Tue 20 Jul - 2:59

Opet ustasa budalike iz Kostarike.

Simpatican je
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa - Page 2 Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by Guest Tue 20 Jul - 8:53

AssadNaPodmornici wrote:zanimljivo HDZov stožer se buni protiv koncerta Thompsona a ne buni se protiv pederske parade i koncerta Hladnog Piva???

desnica? domoljubi? konzervativci? umjesto da ukinu sve restrikcije i tko hoće neka se cijepi, tko neće nemora, tko hoće neka ide na bilo koji koncert ili bilokakvu paradu.


To ti je ''vjerodostojnost''.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa - Page 2 Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by Guest Tue 20 Jul - 9:29

Osim toga kad pederi širiju taj virus to je OK.

Jer sve kaj je u svezi njih je napredno.

Progresivno bi se reklo.

:rain
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa - Page 2 Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by immortal Tue 20 Jul - 11:15

Gay soj
oboljevaju sudionici pridea

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa - Page 2 Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by mutava baštarda Tue 20 Jul - 11:57

Sovak wrote:Osim toga kad pederi širiju taj virus to je OK.

Jer sve kaj je u svezi njih je napredno.

Progresivno bi se reklo.

:rain
Oni slušaju struku i cijepe se u guzicu

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa - Page 2 Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by T. Tue 20 Jul - 12:37

za virus manje-više...
koliko li tek bakterija šire pride-ovci... Basketball

_________________
Split pride novi izvor širenja virusa - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17054
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa - Page 2 Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by Leviathan2 Tue 20 Jul - 12:50

AssadNaPodmornici wrote:
Leviathan2 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:zanimljivo HDZov stožer se buni protiv koncerta Thompsona a ne buni se protiv pederske parade i koncerta Hladnog Piva???

desnica? domoljubi? konzervativci? umjesto da ukinu sve restrikcije i tko hoće neka se cijepi, tko neće nemora, tko hoće neka ide na bilo koji koncert ili bilokakvu paradu.
jebate yoda
pa vi u splitu imate pedera na izvoz
jel to zbog klime il narodna tradicija
svugdje je više manje jednaki broj pedera osim u islamskom svijetu gdje ih ima značajnije više nego recimo na zapadu...
drugo doslovno nisam imao niti ja pojma, niti itko od mojih frendova da je pederska parada.. ljeto je, vruće je, tko je normalan radi ljeti od jutra do mraka, meni završila taman skiperaža , bogte digao sam se u 7ujutro, došao u 20 .00 navečer u bazu , nitko nema vremena da razmišlja o pederima..

najvažnije nije bilo incidenta, što je i super, a to najviše mrze mediji, nema sranja, i onda nemogu srati da su Hrvati ovakvi onakvi... u Rijeci koja je "tolerantan" grad i "Zagreb koji je napredan i gdje su većina cijepljenih" , je bilo napada na pedere, u Splitu koji je "primitivan" nitko se nije obazira na njih što je i super.  Lipo ekipa prošeta se, i nitko ih ne doživljava, valjda bi to i trebao biti cilj...

tu nevidim problem.

naravno mediji ali i HDZov stožer, ljevičari,liberali, će srati protiv koncerta Thompsona jer se grupiraju ljudi, a protiv pederske parade, koncerta ljevičarskog banda Hladnog Piva ili neke opere u Solinu sinoć , sve je to bilo "super, napredno"..

normalna šema je da se cijepi tko hoće, tko neće ne mora, svatko procjenjuje svoje rizike, a i sukladno tome svatko neka ide na bilo kakve parade, koncerte, bez da se neki komesari, stožeri, režimski novinari bune i kmeče
damm. s ovim si me podsjetio na neke reportaze iz 70 i 80 godina, ono, ljudi zavrsili u zatvorima u turskoj iraku libiji i slicnim arapskim vukojebinama, silovani bili za dorucak rucak i veceru i jos malopederluk bio normala po zatvorima, u vojsci
a to inace smrtni grijeh
ja kad sam bio u libanonu 82 godine sam vidio dosta pederluka iako je u libanonu bilo mogucnosti za ulovit neku zensku , i to velikih, bilo dosta udovica  a i prostitutki
dok kod nas u bivsoj yu je bilo pedera al su se uglavnom skrivali po kojekakvim rupama
a hdz  i ljevicari, ma sve ti je to ista bagra, i tompson i ladno pivo su drkadzije, medjutim, sve ovisi od podobnosti
uvijek je ovisilo
onaj ko je pri vlasti i ko je glasniji odredjuje orkestar i muziku, i repertoar
jebga, 
uzmi radnicku frontu na primjer,  zapedere ce se borit al ako izadju sljakeri na ulicu, pravice se da ih nema i ni beknuti nece ako murije nalupa sljakere
kuzis apsurd
znaci, prati otkud rastu noge ili odkud idu pare i sto je cilj onog odkud idu pare

_________________
Split pride novi izvor širenja virusa - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa - Page 2 Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by mutava baštarda Tue 20 Jul - 13:27

T. wrote:za virus manje-više...
koliko li tek bakterija šire pride-ovci... Basketball
Čuo sam danas da su u Splitu cijepljeni svi ljevičari, pankeri, gejevi... Nije loša vijest.  cijepe se iz razloga jer su nazadni desničari skeptični, a oni ako se cijepe onda su napredni.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa - Page 2 Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by Noor Tue 20 Jul - 13:29

mutava baštarda wrote:
Sovak wrote:Osim toga kad pederi širiju taj virus to je OK.

Jer sve kaj je u svezi njih je napredno.

Progresivno bi se reklo.

:rain
Oni slušaju struku i cijepe se u guzicu
dobiju i po 2-3 doze.....tjedno :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Split pride novi izvor širenja virusa - Page 2 Empty Re: Split pride novi izvor širenja virusa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum