ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI - Page 2 Empty Re: DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI

Post by abraham Sun 18 Jul - 18:44

Kada je Bilbao pocheo uzimati igrache koji nisu Baski???? CeltiC- Rangers....Mislim da ima josh primjera....Takova vremena i takova motivacija. Bilokako bilo bio je zabavan tip sa svojim nastupima. Nije bio PK. Muhahahahaaa

abraham

Posts : 13987
2014-04-14


Back to top Go down

DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI - Page 2 Empty Re: DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI

Post by Eroo Sun 18 Jul - 18:52

jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:Relikt prošlosti.

Tip Hrvata u izumiranju.
Domoljubi nikad ne izumiru. 
Domoljublje se može iskazati na tisuću lijepih i korisnih načina,a ne na mržnji prama Srbima.

Tin Ujević je ,recimo jednu od najljepših svojih pjesma napisao Srbiji.

Ovakvo čobansko antisrpsko hrvattstvo kakvo je promovirao Spajić,Hrvatima nije donijelo nikakve koristi.
Ne razumiješ ti čemu sve to služi. Ovi ustaše, a oni UZP-ovci, to kao neki pokušaj umanjivanja, kao onomad podčinjavanja.
Sad kad ste poviše i ne čuješ šta onaj ispod laprda. Osim kad se nađu blizu, kao u slučaju rođe gore.
Rođo im je na tobožnju provokaciju odgovorio na najbolji mogući način  - kroz humor.
Eroo
Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI - Page 2 Empty Re: DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI

Post by crvenkasti Sun 18 Jul - 20:03

Eroo wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:Relikt prošlosti.

Tip Hrvata u izumiranju.
Domoljubi nikad ne izumiru. 
Domoljublje se može iskazati na tisuću lijepih i korisnih načina,a ne na mržnji prama Srbima.

Tin Ujević je ,recimo jednu od najljepših svojih pjesma napisao Srbiji.

Ovakvo čobansko antisrpsko hrvattstvo kakvo je promovirao Spajić,Hrvatima nije donijelo nikakve koristi.
Ne razumiješ ti čemu sve to služi. Ovi ustaše, a oni UZP-ovci, to kao neki pokušaj umanjivanja, kao onomad podčinjavanja.
Sad kad ste poviše i ne čuješ šta onaj ispod laprda. Osim kad se nađu blizu, kao u slučaju rođe gore.
Rođo im je na tobožnju provokaciju odgovorio na najbolji mogući način  - kroz humor.

Čekaj, zar to znači da nismo ustaše? Koji smo onda kurac?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28567
2014-04-17


Back to top Go down

DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI - Page 2 Empty Re: DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI

Post by Eroo Sun 18 Jul - 20:19

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:Relikt prošlosti.

Tip Hrvata u izumiranju.
Domoljubi nikad ne izumiru. 
Domoljublje se može iskazati na tisuću lijepih i korisnih načina,a ne na mržnji prama Srbima.

Tin Ujević je ,recimo jednu od najljepših svojih pjesma napisao Srbiji.

Ovakvo čobansko antisrpsko hrvattstvo kakvo je promovirao Spajić,Hrvatima nije donijelo nikakve koristi.
Ne razumiješ ti čemu sve to služi. Ovi ustaše, a oni UZP-ovci, to kao neki pokušaj umanjivanja, kao onomad podčinjavanja.
Sad kad ste poviše i ne čuješ šta onaj ispod laprda. Osim kad se nađu blizu, kao u slučaju rođe gore.
Rođo im je na tobožnju provokaciju odgovorio na najbolji mogući način  - kroz humor.

Čekaj, zar to znači da nismo ustaše? Koji smo onda kurac?
Jesmo, kako nismo?   :W
Eroo
Eroo

Posts : 73702
2016-07-22


Back to top Go down

DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI - Page 2 Empty Re: DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI

Post by crvenkasti Sun 18 Jul - 20:32

Kad kažem ja sam Hrvat, to mi zvuči nekako jadno. Kao da sam rekao ja sam pizda. 

Ali, kad kažem ja sam ustaša, to je onda već nešto.

Srbi se izbezume kad te čuju i bježe ko bez glave.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28567
2014-04-17


Back to top Go down

DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI - Page 2 Empty Re: DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI

Post by omni Sun 18 Jul - 20:43

crvenkasti wrote:Kad kažem ja sam Hrvat, to mi zvuči nekako jadno. Kao da sam rekao ja sam pizda. 

Ali, kad kažem ja sam ustaša, to je onda već nešto.

Srbi se izbezume kad te čuju i bježe ko bez glave.
Ne bjeze zbog toga, nego sto ti smrdi iz usta.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI - Page 2 Empty Re: DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI

Post by vuksadinare Mon 19 Jul - 5:32

jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:Relikt prošlosti.

Savjet Hrvata u izumiranju.
Domoljubi nikad ne izumiru. 
Domoljublje se može iskazati na tisuću lijepih i korisnih načina, a ne na mržnji prama Srbima.

Tin Ujević je, recimo jednu od najljepših svojih pjesama napisao Srbiju.

Ovakvo čobansko antisrpsko hrvattstvo kakvo je promovirao Spajić, Hrvatima nije donijelo nikakve koristi.
..jel ti znas da su nas srbi htjeli sve do jednog...citao sam kako su negdje na banovini pobili pola hrvata u jednom selu koje je kotiralo kao - partizansko selo..i koji su pomagali tamosnje srbe..najebali bi i oni drugi hrvati iz sela da nisu na vrijeme pobjegli
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI - Page 2 Empty Re: DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI

Post by pizzon Mon 19 Jul - 10:23

ja osudjujem one koji
to pozele

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI - Page 2 Empty Re: DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI

Post by jastreb Mon 19 Jul - 16:33

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:Relikt prošlosti.

Savjet Hrvata u izumiranju.
Domoljubi nikad ne izumiru. 
Domoljublje se može iskazati na tisuću lijepih i korisnih načina, a ne na mržnji prama Srbima.

Tin Ujević je, recimo jednu od najljepših svojih pjesama napisao Srbiju.

Ovakvo čobansko antisrpsko hrvattstvo kakvo je promovirao Spajić, Hrvatima nije donijelo nikakve koristi.
..jel ti znas da su nas srbi htjeli sve do jednog...citao sam kako su negdje na banovini pobili pola hrvata u jednom selu koje je kotiralo kao - partizansko selo..i koji su pomagali tamosnje srbe..najebali bi i oni drugi hrvati iz sela da nisu na vrijeme pobjegli
Neću da nas itko povezuje sa ustaštvom.

Ako vam je do podjebavanja sa četnicima onda im pred nos stavljajte partizane koji su ih mlatili na svakom koraku,a ne ustaše koji su ubijali samo bespomoćnu nejač po logorima i kućnim pragovima.

Znači sa ustaštvom raskrstiti jednom za svagda.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI - Page 2 Empty Re: DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI

Post by marcellus Mon 19 Jul - 19:25

Serbinho-3 wrote:Na pitanje novinara kako se osećao kada je ceo stadion skandirao: "Ustaše, Ustaše", odgovorio:
Odlično, ceo stadion je navijao za nas!"

Rođo Spajić je legenda cheers

_________________
DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI - Page 2 Empty Re: DOK SAM JA PREDSEDNIK KOD MENE NEĆE IGRATI SRBI

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum