ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM - Page 2 Empty Re: Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM

Post by RayMabus 20/7/2021, 09:18

Nema smisla pričat o velikim infrastrukturnim radovima jer sad imaš situaciju da je Njemačka pokupila bauštelce i onda posla ima a ne možeš nać ljude.

Posla ima.

RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM - Page 2 Empty Re: Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM

Post by RayMabus 20/7/2021, 09:34

Teško je danas nać meštra. Ja ovi dana susid meštar 1300 kuna da mi pitura kužinu i hodnik pa to letovat pa se cili izjeba pa onda 300 kuna više itd i sve ok.

Izgubija dan više tako da 300 kuna dnevnica. Al napravi. On mi radi po kući. Samo njega zovem. Odradi svoje , napravi ti sve pošteno , nije mu problem ništa a meni nije problem pošteno platit ako znam da će to sve bit kako triba bit.

Nema meštra. Pravog nemoš nać tako lako. Kad imaš ovako nekog kraj kuće da si ok i da ti vikendom odradi a da zna posal i da ga uredno platiš i da ste svi zadovoljni dobro tebi dobro njemu i sve super.

Nemoš meštra nać.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM - Page 2 Empty Re: Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM

Post by RayMabus 20/7/2021, 09:37

Posla ima a ne možeš nać ljude. Ne samo meštre nego i manovale.

Sad je problem radna snaga a da ne pričam ti veliki radovi pa nešto zapne misec dana a moraš ih sve platit.

To si odma u minusu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM - Page 2 Empty Re: Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM

Post by RayMabus 20/7/2021, 09:42

Te velike građevinske firme koje u svom opisu posla koje nude imaju sposobnost građenja mostova i tunela , to i ne može opstat bez dogovora s državom.

U Hrvatskoj je to Hrvatska a u BiH su to entiteti.

Laktaši to je RS a Euroasfalt SDA.

To ne možeš bez dogovora s državom radit. Imaš strojeve za bušit tunele , pa to košta , ako ti stoji a ne radi ti su u minusu. Moraš vatat sve poslove koje možeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM - Page 2 Empty Re: Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM

Post by RayMabus 20/7/2021, 10:16

Ode kod mene jutros prosvjed

https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/obala/stanovnicima-kambelovca-dozlogrdili-radovi-usred-ljeta-blokirali-cestu-i-sprijecili-kamione-da-pridu-gradilistu-stigla-i-policija-1113923

Znam gazdu ove firme odlično odnosno glavni poslovođa al oni su neki rod tako da on na terenu glavni.

Nema radne snage i ovo liti triba zabranit i onda uzmi godišnji i radi faturete po apartmanima i gotovo.

Zabranit te radove u špici sezone.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM - Page 2 Empty Re: Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM

Post by RayMabus 20/7/2021, 10:32

Evo sad čitam da zabrane izvođenja građevinski radova donose tijela lokalne samouprave

Kaštela : od 15.07 do 15.08 svi zemljani i konstrukcijski radovi zabranjeni. Dakle fasadu možeš lickat.

Od 15.06 do 15.09 svi radovi zabranjeni ako su zemljani i konstrukcijski na sto metara zračne linije od ugostiteljskog objekta

Dakle ovome u Kaštelima sad triba spucat kaznu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM - Page 2 Empty Re: Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM

Post by RayMabus 20/7/2021, 10:34

U Splitu na plaži s bagerima.

https://slobodnadalmacija.hr/split/novi-bizarni-momenti-oko-gradnje-povise-uvale-jezinac-konzervatori-izdali-tri-razlicita-rjesenja-pa-zaradili-kaznene-prijave-njihov-sef-buzancic-na-sve-suti-1113913

Spucalo im kaznenu prijavu. Pa nego kako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM - Page 2 Empty Re: Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM

Post by RayMabus 20/7/2021, 10:52

I meni je ovi meštar doša 15.07

Meni ne igra kad a njemu je zabrana radova i sam reka doć ću tad i vikendom i tribalo bit dva dana al ispalo tri dana posla i 1300 kuna u đep i sve ok.

Na crno , fasdni radovi al ja san kraj njega i uvik mogu reč da mi je to prijatelj a šta i je u biti on meni jer smo odlični.

Tako to zabrana radova u špici sezone i radi faturete na crno okolo i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM - Page 2 Empty Re: Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM

Post by Sora 20/7/2021, 13:05

Eroo wrote:Ovo je miješanje u unutrašnje stvari BiH i direktni napad na njen suverenitet.
Neće to dozvoliti Komšić. Ma hajte, molim vas... drunken

ovo je izdaja 
a ti melji protiv balija 
bolji je srpski brat ne
tvoji su ionako srpski cigani

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM - Page 2 Empty Re: Dodikovoj firmi pripao posao u Hrvatskoj vrijedan 70 milijuna KM

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum