ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by Eroo Fri 16 Jul - 12:31

REDSJEDNIK U POŽEGI DAO IZJAVU ZA MEDIJE
Milanović komentirao mogućnost da Grabar-Kitarović bude glavna tajnica NATO-a pa poručio: To bi bilo dobro za Hrvatsku

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Natokolinda


Predsjednik Zoran Milanović dao je izjavu za medije na kojoj je, među ostalim, komentirao i moguću kandidaturu bivše predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović za glavnu tajnicu NATO-a.
16.07.2021. u 10:09
Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Dsc-1256_60f146e999f24_970xr Foto: Ured predsjednika
Predsjednik kaže da ne bi imao ništa protiv, ali i da je to za godinu dana. "Polako, to je za godinu dana. Daleko je i to se ne pušta u javnost, te se stvari rješavaju u tišini", rekao je.

Smatra da bi to bilo korisno za Hrvatsku te je istaknuo da je bivša predsjednica možda čak i prekvalificirana.
Predsjednik Milanović komentirao je i prisilne mjere za cijepljenje te proslavu Dana pobjede u Kninu, 5. kolovoza. Više o tome možete pročitati OVDJE.
Podsjetimo, Milanović se nalazi u Požegi gdje će nazočiti svečanoj prisezi 31. naraštaja ročnika na dragovoljnom vojnom osposobljavanju u vojarni '123. brigade HV'.

https://direktno.hr/direkt/milanovic-komentirao-mogucnost-da-grabar-kitarovic-bude-glavna-tajnica-nato-a-pa-porucio-to-bi-bilo-dobro-za-hrvatsku-238772/
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by Eroo Fri 16 Jul - 12:36

Zanimljivo. Izgubi izbore u Hrvatskoj a onda postane
glavna tajnica najače svjetske vojne alijanse. 
Čudi li se  možda netko ovome? Ja ne.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by Ringo10 Fri 16 Jul - 12:52

Pa za to mora da je izjebe cijela NATO vrhuska
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by Eroo Fri 16 Jul - 12:56

Ringo10 wrote:Pa za to mora da je izjebe cijela NATO vrhuska
Pa sad...ti nisi i jedino  to ti treba biti podatak.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by mutava baštarda Fri 16 Jul - 13:06

Eroo wrote:Zanimljivo. Izgubi izbore u Hrvatskoj a onda postane
glavna tajnica najače svjetske vojne alijanse. 
Čudi li se  možda netko ovome? Ja ne.
Nisam ni ja, nakon Natovog povlačenja iz Afganistana našli su vođu koji se uspješno povukao iz katolibanske stranke.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by Eroo Fri 16 Jul - 13:20

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Zanimljivo. Izgubi izbore u Hrvatskoj a onda postane
glavna tajnica najače svjetske vojne alijanse. 
Čudi li se  možda netko ovome? Ja ne.
Nisam ni ja, nakon Natovog povlačenja iz Afganistana našli su vođu koji se uspješno povukao iz katolibanske stranke.
Neka ti bude najvažnije da ni ti nisi.
Moj jedan prijatelj (Bosanac) , u jednom razgovoru je komentirao mog drugog prijatelja,
kad je za jednu žensku u prolazu rekao: -J..alo ju je pola studentskog naselja!
Veli njemu Bosanac: - Ma p..ka mu materina, zašto sam ja uvijek u onoj drugoj polovici koja nije. :D
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by Eroo Fri 16 Jul - 13:54

PS: 
Svako zlo je uvijek i za nešto dobro.
To  shvatimo tek naknadno, kao i u ovom slučaju.
Svevišnji u svakom trenutku napravi ono najbolje za vas. :)
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by Hektorović Fri 16 Jul - 15:14

To bi bio žestok udarac za Sarajevo :D Iako je Kolinda uvijek bila u rukavicama prema njima i takva je smetala :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by T. Fri 16 Jul - 15:18

Osramotiće nas za idućih 200 godina...

_________________
Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Unname11
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

veber likes this post

Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by Eroo Fri 16 Jul - 15:21

T. wrote:Osramotiće nas za idućih 200 godina...
 Da se tebe pita uzeli bi Škoru, ali se ne pitaš, jbga. :)
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by nakaza Fri 16 Jul - 15:22

Smeh.
nakaza
nakaza

Posts : 318
2019-08-05


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by Eroo Fri 16 Jul - 17:13

Smrtno ozbiljna kad se nađe iza ciljniku...Kraljica.  Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  2764 

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  File
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by Guest Fri 16 Jul - 19:30

Ja sam za za Koli kak glavnu tajnicu NATO-a!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by veber Fri 16 Jul - 20:55

nosila kave prije, nosit će ih opet.

ajd bez gugla napišite tko je glavni tajnik trenutno.

ja nisam igrao pošteno pa je neka haringa, trenutno. koristio gugl.

_________________

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  M_50010

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by veber Fri 16 Jul - 21:01

Eroo wrote:Smrtno ozbiljna kad se nađe iza ciljniku...Kraljica.  Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  2764 

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  File
kretenčino udbaška.
barem si na ŠURovanju dok si bio u ljubljanskom tivoliju treba naučiti kako se puška drži, pa nije to frulica.
s obzirom na model M16 i uz jaće streljivo krava bi si isčašila rame.

majmune, udbaški s kalašnjikovom bi si polomila rame.

kaj se tako drži puška?

(a papci su joj ko moji ta na mobu ziher tri slova odtipka)
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by Eroo Fri 16 Jul - 23:05

Važna diplomatska utakmica

Bivša predsjednica RH kandidatkinja za glavnu tajnicu NATO-a?

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Kgk-994x560

Drugi čovjek Halifax međunarodnog foruma, jedne od najjačih

globalnih organizacija koje se bave svjetskom sigurnosti,

Robin Shepherd dao je naslutiti kako se nešto krije iza te informacije.



https://croexpress.eu/bivsa-predsjednica-rh-kandidatkinja-za-glavnu-tajnicu-nato-a/


U članku ima više detalja o cijeloj stvari.
Ovo mi izgleda poprilično  ozbiljno, tako da se mi  čini da KGK  zna biti ozbiljna kandidatkinja .
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by T. Fri 16 Jul - 23:08

Lako što će je 'brass' iskoristiti...
Nego će i jakova...
To je sad moderno u zapadnim vojskama...

_________________
Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Unname11
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by Hektorović Fri 16 Jul - 23:15

veber wrote:nosila kave prije, nosit će ih opet.

ajd bez gugla napišite tko je glavni tajnik trenutno.

ja nisam igrao pošteno pa je neka haringa, trenutno. koristio gugl.

Mali od Stoltenberga ;)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by Noor Fri 16 Jul - 23:31

aj ne serite, odvratni ste

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by Eroo Fri 16 Jul - 23:48

Grabar-Kitarovićeva bi lahko postala generalna sekretarka zveze Nato
      Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  4bed41c715da43ad9293-kolinda-grabar-kitarovic  

Kolinda Grabar-Kitarović za zdaj ni hotela komentirati možnosti kandidature, a navedb tudi ni zavrnila.  
Nekdanja hrvaška predsednica Kolinda Grabar-Kitarović, nekdanja litovska predsednica Dalia Grybauskaite in nekdanja britanska premierka Theresa May so morebitne kandidatke za generalno sekretarko zveze Nato, ugibajo hrvaški mediji. Morebitno kandidaturo Grabar-Kitarovićeve so omenili med omizjem na mednarodnem forumu o globalni varnosti v Bratislavi

https://siol.net/novice/svet/grabar-kitaroviceva-med-morebitnimi-kandidatkami-za-generalno-sekretarko-zveze-nato-557071

Pa dobro, ako je samo i nominacija, to je velika čast. I za nju i za državu.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?  Empty Re: Grabar-Kitarović za godinu dana oglavna tajnica NATO-a?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum