ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čudni su putevi gospodnji

Page 5 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Go down

Čudni su putevi gospodnji - Page 5 Empty Re: Čudni su putevi gospodnji

Post by prckov 15/7/2021, 16:48

evo i bill maher dobio porciju rasizma na msnbc, to je tako uobicajeno na tim medijima da se smatra normalnim
inace tip nije nimalo rasist, cak je podrzavo wokizam i blm
ali se malo usudio usprotivit ludilu wokizma sa cancel culture

prckov
prckov

2014-04-19

Back to top Go down

Post by niels 15/7/2021, 16:52

@prckov wrote:evo da ti nacrtam
dode 50-tak obitelji sa djecom
smjeste ih po raznim predgradima u gradu
uglavnom po desetak obitelji blizu jedne drugih, tj u isti suburb 
i onda tek sto su dosli djeca im se povezu i krenu napadat okolo momke i premlacivat
i to skoro svi, bar 95% njih
jel tebi izuzetak da hajduk napuca dinamo 100 : 0 u zagrebu

Dakle, napisao si mi da su oni jedina etnička skupina koja se po dolasku u Australiju organizirala u bande.

Ispada po mom linku o organiziranom kriminalu da je bliže istini da nema etničke skupine koja se po dolasku nije organizirala u bandu.
niels
niels

2021-04-26

Back to top Go down

Post by prckov 15/7/2021, 16:57

@niels wrote:
i onda tek sto su dosli djeca im se povezu i krenu napadat okolo momke i premlacivat

Dakle, napisao si mi da su oni jedina etnička skupina koja se po dolasku u Australiju organizirala u bande.

Ispada po mom linku o organiziranom kriminalu da je bliže istini da nema etničke skupine koja se po dolasku nije organizirala u bandu.
nisam to napiso
napiso sam da se to u tom kratkom vremenu i u skoro pa stopostotnom procentu u kriminal nije nikad dogodilo sa ni jednom grupom izbjeglica koje je australija primila
napiso sam ti da je hajduk napuco dinamo 100 : 0 a ti meni velis zar se nikad nije dogodilo da jedan tim pobjedi drugi
pa pobjedi, ali ne tako drasticno
prckov
prckov

2014-04-19

Back to top Go down

Post by niels 15/7/2021, 17:06

@prckov wrote:
@niels wrote:

nisam to napiso
napiso sam da se to u tom kratkom vremenu i u skoro pa stopostotnom procentu u kriminal nije nikad dogodilo sa ni jednom grupom izbjeglica koje je australija primila
napiso sam ti da je hajduk napuco dinamo 100 : 0 a ti meni velis zar se nikad nije dogodilo da jedan tim pobjedi drugi

Kakav Hajduk kakav Dinamo prckov.

Policija, zloporaba ovlasti i umorstvo Georgea Floyda je tema. Mi završili među Sudancima u Australiji.

Pa pročitaj link, zapravo i postoji obrazac, Talijani, Srbi, Albanci, itd. došli u Australiju i organizirali se u bande kako bi iznuđivali, krali, reketarili, dilali i ostale krasote. To možemo očekivati i od Sudanaca u dogledno vrijeme.
niels
niels

2021-04-26

Back to top Go down

Post by prckov 15/7/2021, 17:27

@niels wrote:
@prckov wrote:
@niels wrote:

nisam to napiso

Policija, zloporaba ovlasti i umorstvo Georgea Floyda je tema. Mi završili među Sudancima u Australiji.

Pa pročitaj link, zapravo i postoji obrazac, Talijani, Srbi, Albanci, itd. došli u Australiju i organizirali se u bande kako bi iznuđivali, krali, reketarili, dilali i ostale krasote. To možemo očekivati i od Sudanaca u dogledno vrijeme.
neke etnicke grupe ili kulture su sklonije nekim stvarima
neke se lakse asimiliraju neke teze i u vecem procentu se bave kriminalom
japanci u austaraliji nisam nikad cuo da su napravili nesto u tom smislu
azijati najbolji studenti
japanci najmiroljubiviji i najgostoljubiviji
sudanci, tj njihova omladina se pokazala procentualno kao najnasilnija po dolasku 
imam osjecaj ko da razgovaram sa nekakcvom nerazumnom emocionalno nabrijanom zenskicom 
nisu sve kulture iste
sto se tice floyda to je osudio citav svijet
niko to nije podrzao 
drot je osuden i nemam tu sta pricat, osim sto demokrati i tvoji ljevicari to ne smatraju pravdom
ti govoris o institucionalnom rasizmu prem crncima u vrijeme kad je taj rasizam u stvari prema bijelcima normaliziran
ja sam protiv svakog rasizma pogotovo ako ga politicka partija podrzava, i to partija sa tradicijom rasizma jim crow-a i kkk
eno biden veli da su republikanci rasisti kao u vrijeme kkk jer hoce izglasat da se pri glasanju pokaze nekakav ID, evo poslusaj sta je institucionalni rasizam 

prckov
prckov

2014-04-19

Back to top Go down

Post by prckov 15/7/2021, 17:39

to sto ti insistiras na floydu a imas institucionalni rasizam prema bijelcima cak i u pentagonu,je isto ko kad bi ti ja sad stavio jednog crnca koji je iso ubijat bijelce zato sto su bijelci
a jest, a zanemario apartheid i nazivo to institucionalnim rasizmom prema bijelcima
i onda glumio nekakvog antirasistu a pred nosom mi citav politicki pokret temeljen na rasizmu na koji sam slijep
prckov
prckov

2014-04-19

Back to top Go down

Post by mutava baštarda 15/7/2021, 17:42

Ovo je kao u ludom snu gdje se ekipa klanja 4 puta osuđivanom kriminalcu.
Pa jesu li mogli naći išta bolje?

2015-09-14

Back to top Go down

Post by Maggie19 15/7/2021, 17:49

@crvenkasti wrote:
@Maggie19 wrote:
@crvenkasti wrote:Čudni su putevi gospodnji - Page 5 F1.medium

Crnci su ružniji od bijelaca. Čim ga vidiš dođe ti da ga ubiješ. Instinktivno.

Zene suljepse od muskaraca   ;-^^

Pa da. Sve ovisi o tome.
Ljudi koji su lijepi imaju više šansi za uspjeh u životu.

Ja, da izgledam ko Marcelus, nikad ne bih išao na televiziju. Upropatio si je život.
Ah, a ja se ponadala da je konacno dosla na red moja ljepota ;-@

2019-01-30

Back to top Go down

Post by niels 15/7/2021, 17:52

@prckov wrote:to sto ti insistiras na floydu a imas institucionalni rasizam prema bijelcima cak i u pentagonu,je isto ko kad bi ti ja sad stavio jednog crnca koji je iso ubijat bijelce zato sto su bijelci
a jest, a zanemario apartheid i nazivo to institucionalnim rasizmom prema bijelcima
i onda glumio nekakvog antirasistu a pred nosom mi citav politicki pokret temeljen na rasizmu na koji sam slijep

Hmda, u Pentagonu imaš posvuda WC-e, na svakom uglu.

Daj probaj pogoditi zašto.
niels
niels

2021-04-26

Back to top Go down

Post by niels 15/7/2021, 17:54

@mutava baštarda wrote:Ovo je kao u ludom snu gdje se ekipa klanja 4 puta osuđivanom kriminalcu.

Ne, samo mlatimo po pet puta prijavljivanom policajcu koji je, usred bijela dana, ispred kamere mobitela, ladno zadavio - svejedno koga.
niels
niels

2021-04-26

Ra likes this post

Back to top Go down

Post by prckov 15/7/2021, 17:58

@niels wrote:
@prckov wrote:to sto ti insistiras na floydu a imas institucionalni rasizam prema bijelcima cak i u pentagonu,je isto ko kad bi ti ja sad stavio jednog crnca koji je iso ubijat bijelce zato sto su bijelci

zasto
prckov
prckov

2014-04-19

Back to top Go down

Post by prckov 15/7/2021, 18:00

@niels wrote:
@mutava baštarda wrote:Ovo je kao u ludom snu gdje se ekipa klanja 4 puta osuđivanom kriminalcu.

Ne, samo mlatimo po pet puta prijavljivanom policajcu koji je, usred bijela dana, ispred kamere mobitela, ladno zadavio - svejedno koga.

imas drugi video di je covjeku pritrco iza leda i razbio flasu od glavu, isto bez ikakvog razloga
to su individualni zlocini
prckov
prckov

2014-04-19

Back to top Go down

Post by niels 15/7/2021, 18:03

@prckov wrote:
@niels wrote:
@prckov wrote:
@niels wrote:

nisam to napiso

neke etnicke grupe ili kulture su sklonije nekim stvarima
neke se lakse asimiliraju neke teze i u vecem procentu se bave kriminalom
japanci u austaraliji nisam nikad cuo da su napravili nesto u tom smislu
azijati najbolji studenti
japanci najmiroljubiviji i najgostoljubiviji
sudanci, tj njihova omladina se pokazala procentualno kao najnasilnija po dolasku 
imam osjecaj ko da razgovaram sa nekakcvom nerazumnom emocionalno nabrijanom zenskicom 
nisu sve kulture iste
sto se tice floyda to je osudio citav svijet
niko to nije podrzao 
drot je osuden i nemam tu sta pricat, osim sto demokrati i tvoji ljevicari to ne smatraju pravdom
ti govoris o institucionalnom rasizmu prem crncima u vrijeme kad je taj rasizam u stvari prema bijelcima normaliziran
ja sam protiv svakog rasizma pogotovo ako ga politicka partija podrzava, i to partija sa tradicijom rasizma jim crow-a i kkk
eno biden veli da su republikanci rasisti kao u vrijeme kkk jer hoce izglasat da se pri glasanju pokaze nekakav ID, evo poslusaj sta je institucionalni rasizam 

Što se tiče Azijata u Australiji pročitaj pod linkom koji sam stavio “Yakuza”. Teško da može nasilnije…

Samo da te korigiram, pa bih završio s ovim, ako ti je ok.

Već sam par puta napisao, nitko od ovih nije “moj” ljevičar. Da mi ti “ljevičari” daju vlast na mjesec dana, grdno bi se proveli. Za mene, oni su aberacija, i najgori fašist je bolji od njih, čisto zato jer slijedi povijesne zakonitosti razvoja kapitalizma.

O ovim LGBTQITWERZUOPASDFHJKYXCVNM1234567890+-~_\|🚾♿🅿🔣 ja nikad nisam čitao ništa u klasicima marksizma-lenjinizma i odričem im tu ostavštinu.
niels
niels

2021-04-26

Back to top Go down

Post by veber 15/7/2021, 18:06

@marcellus wrote:i zašto nikad nismo doznali ime drota koji joj je pucao u glavu s dva metra? A svi znamo za ime drota koji je udavio crnca?
zato kolega, ne želim napisati kretenu, jer je pripadnik neke od agencija koje osiguravaju štićeni objekt. visokorizični.
jedeš govna po potrebi. i po politici koja tebi odgovara ili te plaća.

što su radili "protestanti", ha?
probali su upasti u štićenu zgradu.

kaj je ovaj trebao raditi?

kleknuti i cvijeće im bacati ili ponuditi bombone?

ti naravno nisi vidio da je to neprobojno staklo M60 min, a vjerujem da je MH120.
na njegovom mjestu ja bi izvadio M-16 iz portirnice i kroz rupu napravio masakrc, s tim da bi uzeo još dodatnih okvira.

ali sereš po potrebi, pa je nasilnica koja bi ga ubila za tebe žrtva, a očito ubojstvo je za tebe irelevantno.

ja ću na tebi pokazti taj zahvat, pa napiši svoje iskustvo ovdje.
veber
veber

Male
2014-12-30

niels likes this post

Back to top Go down

Post by niels 15/7/2021, 18:10

@prckov wrote:
@niels wrote:

zasto

Vojsku u SAD-u kad je rat mora služiti svatko, čak su i Aliju oduzeli SVJETSKE titule kad je odbio ratovati.

Crnac može i osvojiti Medalju časti, najviše odlikovanje koje može samo zaslužiti državljanin SAD-a.

Ali taj isti crnac, do pred 40-ak godina bi u Pentagonu morao u WC za crnce.

Imali su WC za bijele muškarce, crne žene, bijele žene, crne muškarce, bijele invalide, crne invalide.

Da su mogli, valjda bi iskopali i rovove za crnce i rovove za bijelce.

Danas su naravno sve to prebrisali, ali WC teško možeš prenamijeniti u išta, pa ih ima na svakom mogućem mjestu.
niels
niels

2021-04-26

Back to top Go down

Post by veber 15/7/2021, 18:12

nije stvar u kriminalcu, već u postupku.

pa se onda bijela kravetina koja je probala upasti u štićeni objekt izjednačuje s "pretjeranom" silom.

i onda čovjeka koji je štitio zgradu izjednačavamo s čovjekom koji je namjerno ubio nigera.
veber
veber

Male
2014-12-30

niels likes this post

Back to top Go down

Post by veber 15/7/2021, 18:19

ide mi na kiki to izjednačavanje.
kaj je policija trebala raditi kada je onaj balavander pucao na sabor?

ponuditi mu bajadere?

istu stvar je napravio čovjek iz sigurnosne službe.
upucao je agresivnu babu.

s upucavanjem jedne debilne krave je samo dokazao da je obučen.
nije nastavio pucat.

u potpunosti je ispunio svoju dužnost i obavio posao za koji je plaćen i obučavan.

sada ostali mogu nastaviti srat.
(vjerovatno je dobio bonus i pol godine plaćenog GO)
veber
veber

Male
2014-12-30

niels likes this post

Back to top Go down

Post by abraham 15/7/2021, 18:24

abraham

Male
2014-04-14

Back to top Go down

Post by veber 15/7/2021, 18:55

i?

da li shvaćate?

ne. očito.

policajac je prekoračio ovlasti.

čovjek iz osiguranja nije.

što je policajac radio kada je zapucano na sabor?
vikao pis braders, svi smo mi crnci?

ili je možda pucao.

neka marcovo društvo za očuvanje ribica sada krene na sabor, nasilno.

zato ne serite.

slučaj jednostavan.
prekoračenje ovlasti kažnjeno zatvorom.
obavljanje dužnosti nagrađeno GO i bolovanjem.

vrlo jednostavno.
veber
veber

Male
2014-12-30

Back to top Go down

Post by zganci_i_jetrica 15/7/2021, 19:10

@niels wrote:
@marcellus wrote:
@niels wrote:
@marcellus wrote:i zašto nikad nismo doznali ime drota koji joj je pucao u glavu s dva metra? A svi znamo za ime drota koji je udavio crnca?

A zašto ne bi znali imena obojice drotova?

zato jer ameri ne dozvoljavaju da se objavi ime ovog drugug. Iako je to tražio i trump i njena obitelj.

toliko o ravnopravnosti, jednakosti pred zakonom pravdi i pičkama materinim.

ako si crn onda si žrtva, ako si bijel ko ti jebe mater što te drot ubio, ali boja kože nije važna. Kome nije? Meni nije ali ovima woke idiotima koji se bore protiv rasizma očito je.

Gle stari, meni moreš psovat sve po spisku, govorit da ćeš doć pred moj stan s kalašnjikovom (ok, ne znaš ga koristit, al čisto kao primjer) il tražit da se nađemo i razjasnimo, jel.

Ali nemoj me držati za idiota.

Boja kože ti je bitna, kao i još nekima ovdje.

Rasist si, kako da ti napišem drukčije, čemu se cifrati.
Koliko imaš prijatelja crnaca?
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

2021-06-05

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Back to top