ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by RayMabus 21/7/2021, 17:22

Ringo10 wrote:Pa dobro, 2023 nije daleko
Ne moram ja čekat toliko da već sad neke stvari skužin. Ovo je bolje od Gripena , manji radarski odraz , jeftiniji i ne seru ti ako si protiv LGBT i isporućuju oružje ako si u ratu.

https://www.logicno.com/politika/teska-svedska-liberalna-artiljerija-protiv-orbana-i-pandemija-koja-to-nije.html

RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by RayMabus 21/7/2021, 17:29

A šta se tiče Rafala koji je dvomotorac oni imaju ove klasične Suhoje ili ovaj novi nevidljivi , to su sve dvomotorci tako dda ono ovo mi je neka priča kako je to neka konkurencija Rafalu itd.

Mislim može al oni već imaju klasične Suhoje dvomotorce itd pa mi to ne drži vodu.

Ovo je konkurencija LGBT Gripenu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by Ringo10 21/7/2021, 17:30

Raketni nosac PROTON sa dugo cekanim i problematicnim modulom NAUKA upravo uspjesno lansiran prema MKS.
Sa MKS treba da se spoji 29. ovoga mjeseca. Zasto mu toliko treba nemam pojma.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by Ringo10 21/7/2021, 17:31

Ovaj novi avion je uglavnom predvidjen za izvoz kako sam negdje procitao
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by RayMabus 21/7/2021, 17:34

Ringo10 wrote:Ovaj novi avion je uglavnom predvidjen za izvoz kako sam negdje procitao
Da konkuriše LGBT Gripenu. rendeer

Nećemo pedere , oćemo Ruse. cheers
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by RayMabus 21/7/2021, 17:44

Oni će ovo napraviti i tražit kupca i onda proizvodnja. Ne triba sad uzimati 2026 godinu kao početak proizvodnje jer se moraju prvo s kupcima dogovorit tako da okvirno svakako do kraja ovog desetljeća i onda proizvodnja cijelo iduće desetljeće itd.

Uglavnom to je plan i to se može. Prije će kupit ovo nego Gripena. U to san sto posto siguran.

Em seru oko LGBT em skuplji em ti ne isporučuju ako si u ratu. Ajde moj Šveđo šetaj.

Plus ima i slabiji radarski odraz od Gripena. Nije ko F 35 jer nije klasično zaobljen nego ipak klasika rubovi al od Gripena je i te kako puno manji radarski odraz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by Ringo10 21/7/2021, 17:49

Ovo ce letjeti 2023 i Rusi ce jedan broj ovoga napravit za sebe. Mozda stotinjak.
A ko ce kupit ne znam. Ali kupaca ce biti.
Amerikanci kad ti prodaju odrede ti protiv koga ne smijes to koristiti.


Last edited by Ringo10 on 21/7/2021, 17:52; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by RayMabus 21/7/2021, 17:52

Ringo10 wrote:Ovo ce letjeti 2023 i Rusi ce jedan broj ovoga napravit za sebe. Mozda stotinjak.
A ko ce kupit ne znam. Ali kupaca ce biti.
Neke stvari okvirno gledaj. Nije bitno godina gori doli. Ima probni let pa usavršavanje pa tek masovna proizvodnja. To uvik računaj + 2 godine više. Tako ti to ide.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by Ringo10 21/7/2021, 17:53

Ma sve je to blizu. Godina manje vise.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by Ringo10 21/7/2021, 17:54

Dakle, NAUKA je konacno lansirana. Odlicno.

Gledao sam lansiranje. Te ruske rakete su impresivne
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by RayMabus 21/7/2021, 17:59

Ringo10 wrote:Ma sve je to blizu. Godina manje vise.
Ako nađu kupca a ne vidim zašto ne bi do 2028 godine masovna proizvodnja. To tako oni i zamišljaju , kažu 2026 a misle 2028 jer to uvik ima te + 2 godine malo usavršavanja prije prave masovne proizvodnje. Kod svih aviona je to tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by RayMabus 21/7/2021, 18:08

Ja sam strojarski tehničar ( otac mi je inžinjer strojarstva ) tako da ja kužin šta oni oće napraviti i ako to naprave ja osobno bi prije kupija to nego Gripen.

Bit će nešto jeftiniji ( a kad uzmeš desetak komada to se osjeti ) , ima manji radarski odraz od Gripena , isporučuju oružje ako si u ratu , ne seru o ljudskilm pravima i uvjetuju nešto.

Gripen je laku noć kad oni ovo izbace na tržište.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by RayMabus 21/7/2021, 18:22

Usporedba s Rafalom nema puno smsila kad se priča o trgovini. Usporedba na bojnom polju je neka druga priča. Te zemlje šta misle kupit dvomotorca kupit će onda klasični Suhoj s dva motora pa onda s te strane ovo je doslovno konkurencija Gripenu a Rafalu....ne znam....ti šta oće dvomotorca oni teško da im sad paše ovaj laki taktički lovac jer im treba jače nešto tako da nije baš usporedba kao nekakva konkurenkcija toliko a posebno jer imaju već Suhoj dvomotorac.

Kod trgovine ovo nije konkurencija Rafalu s obzirom da imaju dvomotorce tko oće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by RayMabus 21/7/2021, 18:36

Usporedbe na bojnom polju nemaju puno smisla dok ne vidiš tko će ga kupit pa s kim bi taj moga zaratiti.

Ne ratuju dva aviona a ostatak države pije kavu i gleda. Avioni su samo jedna od komponenti u ratovanju.

Svakako mu je prednost manji radarski odraz al nije to ko F 35 jer nije zaobljen toliko pa onda to zavisi. Ako napada ipak će vidit al ako ti njega napadaš i dalje si od svojih radara pitanje je šta ti imaš u nosu aviona pa ako nije neki jači radar onda ćeš kasnije vidit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by RayMabus 21/7/2021, 18:39

Taj smanjeni radarski odraz se mora uzeti s rezervom jer Amerikanci dosta rade na oceanima a to znači nema radara tu pa posijano nego otvoreno sve i onda tu normalno tu igra jer ga teže ga vidiš.

Čim upadaš u kopno a radari svako malo to već ne ide tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by Hektorović 21/7/2021, 18:59

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 163fa836dcfe
F 35

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Z

F-35 je težak 31.000 kg

Ovaj Su-75 je težak 19.000 kg
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by Hektorović 21/7/2021, 19:04

Ringo10 wrote:Pa dobro, 2023 nije daleko

Ovaj što su ga prezentirali će i letjeti, samo mora proći kroz godinu testiranja na zemlji.

Na osnovu feedbacka 2024-25 će napraviti prototipove serijskog aviona.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by Hektorović 21/7/2021, 19:06

Ringo10 wrote:Ovo ce letjeti 2023 i Rusi ce jedan broj ovoga napravit za sebe. Mozda stotinjak.
A ko ce kupit ne znam. Ali kupaca ce biti.
Amerikanci kad ti prodaju odrede ti protiv koga ne smijes to koristiti.

Rusko ministarstvo obrane će kupiti tek kad se završe testiranja, i to vjerojatno prvo bespilotnu verziju a zatim STOL verziju za nosače helikoptera koje već rade. Država financira razvoj.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by RayMabus 21/7/2021, 19:08

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:
Hektorović wrote:Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 163fa836dcfe
F 35

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Z

F-35 je težak 31.000 kg

Ovaj Su-75 je težak 19.000 kg
Ne. To mu je koliko najviše može F 35 tereta ponijeti a da poleti.

F 35 prazan težak je : 13,290 kg

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Lockheed_Martin_F-35_Lightning_II
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by RayMabus 21/7/2021, 19:12

Gledam vamo nešto s ovim Rafalom pošto ima veći borbeni radijus pa teško da ovo sad neka konkurencija di netko ima situaciju da bira oćel ovo il Rafale a treba mu veći borbeni radijus.

Onda će radije uzet Suhoj dvomotorac tako da ovo jednostavno nije ista priča da bi ga sad uspoređiva kao neku konkurenciju za Rafale kod stranih kupaca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by RayMabus 21/7/2021, 19:14

Generalno šta se mene osobno tiče između Gripena i ovog biram ovo šta Rus planira. Definitivno bez iti malo razmišljanja.

A ovo s Rafalima , to su dvi razlilite kategorije jer onaj kome treba dvomotorac ima razlog zašto baš to tako da će onda radije gledat Suhoj dvomotorac itd a ne ovo.

To nisu iste kategorije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173515
2014-04-11


Back to top Go down

Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite" - Page 5 Empty Re: Rusi trolaju Američku pažnju na UFOs: "Dečki, sve je jednostavnije nego što mislite"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum