ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chaz istine

Page 23 of 29 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Next

Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by Maggie19 Thu 22 Jul - 9:20

A, tako je bila dobra tema. Laganica, bas za ljetne dane. Dasak romantike, zrnce flerta, okus mladosti u natruhama, miris ceznje u zraku..B-)

Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by Šandor Winnetou Thu 22 Jul - 9:23

Maggie19 wrote:A, tako je bila dobra tema. Laganica, bas za ljetne dane. Dasak romantike, zrnce flerta, okus mladosti u natruhama, miris ceznje u zraku..B-)
Istina i onda se pojavi seronja mentalni bolesnik i ode sve u pm.
Lijepo ćemo ga zamoliti da se gubi s teme i pusti nas lijepe, mlade, pametne i zgodne da se domunđavamo, mrgude i seronje kao on ne primamo u društvo!

_________________
Chaz istine - Page 23 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by Hartmann Thu 22 Jul - 9:30

Ehhhh...krize zlatnih godina u realnosti... :D

Kakogod,na ruznom zapadu su glavna mjerila kontakta izmedju suprotnih polova(hajmo reci muskih i zenskih),ne vise simpaticnost,umjesnost govora i osvajanja,nego brutalne materijalne stvari-novac,skupi brand auta(potvrda dobrog imovinskog stanja-tu ne spadaju trikovi,poput 5-12 godina starog BMW-a ili Mercedesa :D ),kao i pitoncina u hlaca(dobrodoslo,ali ne nuzno-drugi imaju ako ti nemas :D ) i to bi bilo to..
To je pogled iz zenskog aspekta,iz muskog-nada umire zadnja... :^0

_________________
Chaz istine - Page 23 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by Maggie19 Thu 22 Jul - 9:32

Šandor Winnetou wrote:
Maggie19 wrote:A, tako je bila dobra tema. Laganica, bas za ljetne dane. Dasak romantike, zrnce flerta, okus mladosti u natruhama, miris ceznje u zraku..B-)
Istina i onda se pojavi seronja mentalni bolesnik i ode sve u pm.
Lijepo ćemo ga zamoliti da se gubi s teme i pusti nas lijepe, mlade, pametne i zgodne da se domunđavamo, mrgude i seronje kao on ne primamo u društvo!
Dat cemo mu jos jednu sansu, da ne ispadnemo iskljucivi. ;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by Maggie19 Thu 22 Jul - 9:33

Hartmann wrote:Ehhhh...krize zlatnih godina u realnosti... :D

Kakogod,na ruznom zapadu su glavna mjerila kontakta izmedju suprotnih polova(hajmo reci muskih i zenskih),ne vise simpaticnost,umjesnost govora i osvajanja,nego brutalne materijalne stvari-novac,skupi brand auta(potvrda dobrog imovinskog stanja-tu ne spadaju trikovi,poput 5-12 godina starog BMW-a ili Mercedesa :D ),kao i pitoncina u hlaca(dobrodoslo,ali ne nuzno-drugi imaju ako ti nemas :D ) i to bi bilo to..
To je pogled iz zenskog aspekta,iz muskog-nada umire zadnja... :^0
I muskarci su se promijenili. Ide to sve pod ruku.
Idealizam u nestajanju. Neki ga gube, a neki ga nikad nisu ni imali.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Ra likes this post

Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by Hartmann Thu 22 Jul - 9:48

Maggie19 wrote:
Hartmann wrote:Ehhhh...krize zlatnih godina u realnosti... :D

Kakogod,na ruznom zapadu su glavna mjerila kontakta izmedju suprotnih polova(hajmo reci muskih i zenskih),ne vise simpaticnost,umjesnost govora i osvajanja,nego brutalne materijalne stvari-novac,skupi brand auta(potvrda dobrog imovinskog stanja-tu ne spadaju trikovi,poput 5-12 godina starog BMW-a ili Mercedesa :D ),kao i pitoncina u hlaca(dobrodoslo,ali ne nuzno-drugi imaju ako ti nemas :D ) i to bi bilo to..
To je pogled iz zenskog aspekta,iz muskog-nada umire zadnja... :^0
I muskarci su se promijenili. Ide to sve pod ruku.
Idealizam u nestajanju. Neki ga gube, a neki ga nikad nisu ni imali.
Tja...Muskarci su u zestokoj defanzivi,bar ovdje na zapadu.Liberalizacija odnosa,obitelj u raspadu,Me-My Self and I,postao sveti postulat,zena pa i muskaraca.Muskarci masovno idu po javnim kucama,jer su zene postale hladne i proracunate i ako ne dobiju sve ono sto zamisljaju da "su zasluzile",obitelj se ucas raspadne,a muskarci ostanu sami htjeli to ili ne,kao i obvezna alimentacija i zabrana prilaska bivskoj i djetetu(u 50% slucajeva razvoda)..SVE je oslo u qrc blagi
Traziti vise krivca,nema smisla.Balkan je jos kolikotoliko normalan u tom smislu

_________________
Chaz istine - Page 23 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by Šandor Winnetou Thu 22 Jul - 9:57

Hartmann wrote:Ehhhh...krize zlatnih godina u realnosti... :D

Kakogod,na ruznom zapadu su glavna mjerila kontakta izmedju suprotnih polova(hajmo reci muskih i zenskih),ne vise simpaticnost,umjesnost govora i osvajanja,nego brutalne materijalne stvari-novac,skupi brand auta(potvrda dobrog imovinskog stanja-tu ne spadaju trikovi,poput 5-12 godina starog BMW-a ili Mercedesa :D ),kao i pitoncina u hlaca(dobrodoslo,ali ne nuzno-drugi imaju ako ti nemas :D ) i to bi bilo to..
To je pogled iz zenskog aspekta,iz muskog-nada umire zadnja... :^0
Ali imamo zato ovdje mogućnost da to sve zanemarimo i uživamo u sitnom prckanju, šali, flertu..stvarnost ostavimo po strani i uživajmo u trenu :)


_________________
Chaz istine - Page 23 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Ra likes this post

Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by Šandor Winnetou Thu 22 Jul - 10:02

Maggie19 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Maggie19 wrote:A, tako je bila dobra tema. Laganica, bas za ljetne dane. Dasak romantike, zrnce flerta, okus mladosti u natruhama, miris ceznje u zraku..B-)
Istina i onda se pojavi seronja mentalni bolesnik i ode sve u pm.
Lijepo ćemo ga zamoliti da se gubi s teme i pusti nas lijepe, mlade, pametne i zgodne da se domunđavamo, mrgude i seronje kao on ne primamo u društvo!
Dat cemo mu jos jednu sansu, da ne ispadnemo iskljucivi. ;-D
A možda će sam skontati da je uletio kao slon u staklanu, ja mačo, ja jebo, ja frajer i pametan -ostali papci i glupače...ono poželjan je u društvu kao sifilis u javnoj kući, samo ovo za njega :gtfo  :D

_________________
Chaz istine - Page 23 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by Maggie19 Thu 22 Jul - 10:34

Hartmann wrote:
Maggie19 wrote:
Hartmann wrote:Ehhhh...krize zlatnih godina u realnosti... :D

Kakogod,na ruznom zapadu su glavna mjerila kontakta izmedju suprotnih polova(hajmo reci muskih i zenskih),ne vise simpaticnost,umjesnost govora i osvajanja,nego brutalne materijalne stvari-novac,skupi brand auta(potvrda dobrog imovinskog stanja-tu ne spadaju trikovi,poput 5-12 godina starog BMW-a ili Mercedesa :D ),kao i pitoncina u hlaca(dobrodoslo,ali ne nuzno-drugi imaju ako ti nemas :D ) i to bi bilo to..
To je pogled iz zenskog aspekta,iz muskog-nada umire zadnja... :^0
I muskarci su se promijenili. Ide to sve pod ruku.
Idealizam u nestajanju. Neki ga gube, a neki ga nikad nisu ni imali.
Tja...Muskarci su u zestokoj defanzivi,bar ovdje na zapadu.Liberalizacija odnosa,obitelj u raspadu,Me-My Self and I,postao sveti postulat,zena pa i muskaraca.Muskarci masovno idu po javnim kucama,jer su zene postale hladne i proracunate i ako ne dobiju sve ono sto zamisljaju da "su zasluzile",obitelj se ucas raspadne,a muskarci ostanu sami htjeli to ili ne,kao i obvezna alimentacija i zabrana prilaska bivskoj i djetetu(u 50% slucajeva razvoda)..SVE je oslo u qrc blagi
Traziti vise krivca,nema smisla.Balkan je jos kolikotoliko normalan u tom smislu
Cijelo novo doba je usmjereno na deaktivaciju muskarca kao bioloske i socioloske jedinke. Testosteroni i revolucionarni duh promjena nisu pozeljni. Stovise, ugrozavajuci su. Pritom mislim na jednu razinu grupe promjena. Stoga je u interesu navodno jacanje zenskih interesa, snaga i prava. 
Posljedicno, imamo takve trendove.
Otuđenje, nestanak obitelji, nove "vrijednosti".

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by Maggie19 Thu 22 Jul - 10:40

Šandor Winnetou wrote:
Maggie19 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Maggie19 wrote:A, tako je bila dobra tema. Laganica, bas za ljetne dane. Dasak romantike, zrnce flerta, okus mladosti u natruhama, miris ceznje u zraku..B-)
Istina i onda se pojavi seronja mentalni bolesnik i ode sve u pm.
Lijepo ćemo ga zamoliti da se gubi s teme i pusti nas lijepe, mlade, pametne i zgodne da se domunđavamo, mrgude i seronje kao on ne primamo u društvo!
Dat cemo mu jos jednu sansu, da ne ispadnemo iskljucivi. ;-D
A možda će sam skontati da je uletio kao slon u staklanu, ja mačo, ja jebo, ja frajer i pametan -ostali papci i glupače...ono poželjan je u društvu kao sifilis u javnoj kući, samo ovo za njega :gtfo  :D
Malo se zaigrao ;-^^

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by prckov Thu 22 Jul - 11:05

evo i svele doso
nasa muska patnja je pregolema

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-18


Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by Maggie19 Thu 22 Jul - 11:12

Svi pristojni dobrodosli ;-P

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by Guest Thu 22 Jul - 16:14

Šandor Winnetou wrote:
Venus wrote:
AlfaOmega wrote:
Venus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ja sam za mir osim sa venus, s njom bi se posvađo dok si reko sex!!!

A nisi me vidio, ne možeš znat..
Pa reka je da bi se svađa, ali ni reka da bi se i mirija. Za samu svađu ne mora te vidit :D

Ma znam ja šta je Tre tija reć, kužimo se..  :kuku


Nego htjedoh reć da me vidi možda bi odustao od svađe  :P parim nježna ko povjetarac ili tratinčica, dok ne zakašljem i spalim pola ulice.  :^0
jašta, ovdje svađa na daljinu ne vrijedi ni po čaše ladne vode a ljepota je u oku promatrača i katkad količini pive u promatraču :D
Chaz istine - Page 23 Pic32711

:^0 ...što pivo učini od percepcie! Nektar za pomlađivanje..

Sviđam ovo da svađa na daljinu ne vrijedi po čaše ladne vode. Zdravlje treba čuvat, i svoj mir, to je najv.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by darth_vader Thu 22 Jul - 16:20

prckov wrote:
mentalitet wrote:
Venus wrote:
mentalitet wrote:
Ra wrote:
Venus wrote:
AlfaOmega wrote:
Venus wrote:

Sa mnom nećeš ulaziti u konflikte, to ti ja ne bi dozvolila. 

Ovo dalje, tvoja osobna stvar.
Ima li ikaj lipše od žensko koje ne da muškarcu da ulazi u konflikt. Kako bi to spričila, čisto da mogu i ja sutra nekog savitovat?

Ući ću u konflikt iznimno ako će bit pomirbeni sex iza toga. 

A kad nisam zainteresirana, ne svađam se. Simple. :^0
:^0
Ludačooo

Pa nije ludacha barem kaze iskreno shto je pali mada mislim da je sex poslije svadje kao da cugash bijelo vino ikoje je stajalo na suncu deset dana.
Elem dozivio sam takav jedan sex mada nisam znao da je svadjalachki..Kresnemo se ja i jedna onako prirodno dobro meni ...mislio da nije ni njoj loshe bilo barem po govoru tijela.chak me i pohvalila za izdrzljivost shto mi je odmah sumnjivo bilo....Nakon odredjenog vremena jer je vec bilo vrijeme za corku dignem se i krenem kuci..Napadne me i i sugerira da bi trebao ostati prespavati (valjda je mislila da moram kuci jer me tamo cheka zena) i kako mi je tvrdila da je ostala nezadovoljena..Istjera me iz kuce....a ja onako poslushno izadjem i odem..Nakon par sati zove me i isprichava se kao da li bi mogli poprichati (ovo je isto bila provjera jer ako sada mogu doci znachi da nije druga) .Dodje po mene autom i opet se kresnemo ..mislim da sam ostao spavati ali vjerujem da ona nije tu noc spavala jer hrchem kao slon a to sam naveo kao razlog zashto ne mogu ostati prvi puta..Daklem taj pomirljivi sex je bio bash bez veze barem meni..zato je nikad vishe nisam  zvao..Eto kako taj takozvani pomirljivi sex moze unishtiti neku vezu...a da ne govorim o kontroli .Tako da ..kaja znam ..rekla je da se jedino slazemo dobro u sexu...Malo mi je to bilo djetinjasto i perfidno pa sam odustao i to naglo bez ijechi..A inache nju svadjanje uzbudjuje i privlachi..tako da se ne bi chudio da uziva i u spankanju...i ne samo nju ovdje 90%zenskih ako se ne posvadja sa nekim deset puta onda to nije normalna komunikacija za njih ali ako im odgovorish bezobrazno i poshaljesh u sto pichki materinih one ce sebi umisliti da su ti simpatichne i da si zaljubljen u njih...Balkanska zenska patologija..

Svaki Mujo svoga konja hvali... :^0 ...

Na ovoj temi si stvarno samo ti falio.


Ja sam samo iskren i to nisu lovachke priche.Evo josh jedna iskrena ispovijest..To radim da nebi ovi neiskusniji popushili fore kojim se sluze balkanjeroske.
Tako ti ja prije jedno 7 godina upoznam jednu zagrebchanku pa se zblizimo..Ja mislio da se volimo ..I prvi puta smo vodili ljubav bash filmski dugo uz sve njeznosti koje sam osjecao pokazivao prema njoj najvishe mi se dopalo shto me je dochekala u svome stanu uz svijece sa providnom spavacicom shto mi je bio znak da se nece opirati i glumiti nego da se daje iskreno kao shto sam i ja..ali drugi puta sam namjerno bio kao zeko jedan dva tri stigni me ako mozesh ..pa joj je to bilo malo chudno a tim chinom sam joj zelio pokazati gazi krivu stranu ulice..Medjutim od love nishta drugo nije vidjela pa valjda nije ni razmishljala kao zrela zena..Pitala me shta mi bi i objasnio sam joj fino i iskreno..Ja nisam onaj balkanski tip kad mu se zenska opire da se onda pali na to...no..no...no...to je bolesno...nego sam iskrenost i u krevetu i u svemu drugome..i da ne opisujem sam sexualni chin jer su mi se desile neke stvari koje sam prvi puta iskusio..Kasnije skuzim da sam bio u zabludi jer ju je vishe interesirao moj novac nego neshto drugo..jer smo se jednom ljubili u mome autu i to bogami skoro dva sata .Nekako sam je nagovorio da udjemo kod nje u stan i tamo se nastavili znjarati ,A kada sam pokushao neshto vishe ona je bila izrichita...nema sexa zbog toga i toga...shto je meni fakat odvratno..Pa valjda je logichno ako nema sexa onda nema ni ljubljenja i to satima..Dakle mislila je da me moze kontrolirati sa svojim organom  a to najvishe mrzim kod zena taj pokushaj manipulacije .Palo mi napamet da izvadim svoj organ i da ga pred njom izbalansiram...Medjutim ipak sam se skulirao i otishao zavrshavajuci tako jednu prichu koja od pochetka nije imala smisla jer sam ja trazio neke druge ljudske vrijednosti i u toj zeni a ona se lozila na lovu i bila toliko uzbudjena da sam mislio da se upishkila:::))))Ali jebiga bez obzira na moje iskustvo skoro sam stao na minu...samo shto mene rijetko koja neiskrena osoba moze preveslati zednog ppreko vode zato shto sam talentirani psiholog pa mi je dovoljan ponekada pokret ruke ili nachin na koji ta osoba sjedi da mi kaze puno o sebi.Kod mene nema patnje ,,nema zaljenja ..brzo zaboravljam ruzne stvari a pamtim lijepe i gajim ih u svojim mislima..Tako i pojedine zene koje su ostavile traga u mome zivotu pamtim sa sjetnim osmijehom na usnama i pogledom u ochima..To su su bile iskrene zene koje su u mojim ochima i dan danas ostale kao neshto sveto..a glumice koje misle da su zajebane i pametne...to zaboravim chim skrenem iza ugla...Tak da..vjer mi ili ne vjeruj..tvoj problem ali eto tako se desilo...kao shto je i ona prva pricha istinita tako je i ova..Et" sad me mozete nazivati kako vas volja ...ionako me ne dotiche..
tako i ja jednom stojim ispred poste u mojoj zgradi, kuliram, da sad ne opisujem kako stojim..ono ako si kad vidio na posterima james dean-a, kuis, tako. Ono ja zapalio a kosulja mi raskopcana do pupka a vrijeme nemere ljepse bit. Ono ljetni vjetric mi rashladuje misice i pupak dok mi se dim cigarete provlaci kroz brkove pa dalje prema gore kroz stisnute trepavice pa prema atmosferi i klimatskim promjenama. Ma sta da ti pricam, sve je tog dana bilo  bas kako treba bit, kuis. Kad vidim ja ispod svog plavog oka izmedu zacadjenih trepavica ide jedna koka prema meni, kuis. Ona ide a ja stojim, znas kako stojim da sad ne opisujem, i kontam ja vako, aha evo je. Dok sam ja to skonto ona se vec dobro priblizila, ona se moj brajko opasno priblizila. Meni i mom pupku. Onda su nam se pogledi susreli, moj ispod cadavih trepavica a njen ispod sminke. U tom trenutku kao da su nam se oboma promjenila kvantna stanja, ja vise nisam stojao na zemlji nego lebdio u zraku, a ona je skrenula u postu jer tamo radi. I dan danas se sjecam te ljubavi toliko je ona bila iskrena, topla i jako jako..zaista nemam rijeci kako bi je opiso, mozda je kratka najbolji opis

Gasi internet. Nema dalje...: D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by veber Thu 22 Jul - 16:21

Maggie19 wrote:A, tako je bila dobra tema. Laganica, bas za ljetne dane. Dasak romantike, zrnce flerta, okus mladosti u natruhama, miris ceznje u zraku..B-)
uvijek postoji partibrejker, najčešće je to neki kojeg nitko ne doživljava, pa onda iz ugla počne stvarati larmu kada vidi da se neka ekipa opšteno zabavlja, a njega nitko nije pozvao.

ovisno o području ili zemlji krenu priče kako je on bio, jest, je. imao je ima ali baš mu fali euro za pivo i te spike.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by AlfaOmega Thu 22 Jul - 16:28

Nećemo ovoga, vratite nam svetoju! :^0

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10180
2015-09-11


Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by veber Thu 22 Jul - 17:23

AlfaOmega wrote:Nećemo ovoga, vratite nam svetoju! :^0
svetoje od kada se "skirva" iza drugog nicka čist normalno piše.

omaknu mu se; zijlun, brutala i one njegove poskočice; ovdje kod nas na zapadu,  ali je čitljiv.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by Guest Thu 22 Jul - 19:44

Veberu, tebi da se gola Monica Bellucci prošeta po dnevnom boravku ti je ne bi spazio..😎😂
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by veber Thu 22 Jul - 19:49

Venus wrote:Veberu, tebi da se gola Monica Bellucci prošeta po dnevnom boravku ti je ne bi spazio..😎😂
bi, bi, vjeruj mi.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by Ra Thu 22 Jul - 21:05

Venus wrote:
prckov wrote:

tako i ja jednom stojim ispred poste u mojoj zgradi, kuliram, da sad ne opisujem kako stojim..ono ako si kad vidio na posterima james dean-a, kuis, tako. Ono ja zapalio a kosulja mi raskopcana do pupka a vrijeme nemere ljepse bit. Ono ljetni vjetric mi rashladuje misice i pupak dok mi se dim cigarete provlaci kroz brkove pa dalje prema gore kroz stisnute trepavice pa prema atmosferi i klimatskim promjenama. Ma sta da ti pricam, sve je tog dana bilo  bas kako treba bit, kuis. Kad vidim ja ispod svog plavog oka izmedu zacadjenih trepavica ide jedna koka prema meni, kuis. Ona ide a ja stojim, znas kako stojim da sad ne opisujem, i kontam ja vako, aha evo je. Dok sam ja to skonto ona se vec dobro priblizila, ona se moj brajko opasno priblizila. Meni i mom pupku. Onda su nam se pogledi susreli, moj ispod cadavih trepavica a njen ispod sminke. U tom trenutku kao da su nam se oboma promjenila kvantna stanja, ja vise nisam stojao na zemlji nego lebdio u zraku, a ona je skrenula u postu jer tamo radi. I dan danas se sjecam te ljubavi toliko je ona bila iskrena, topla i jako jako..zaista nemam rijeci kako bi je opiso, mozda je kratka najbolji opis

...ne znam što mi je bolje, košulja raskopčana do pupka, čađave trepavice ili iskrena, topla i jako kratka ljubav... lol!
Rekoh ti ja ne grintaj, sačekaj i pusti da ti barem nešto zasvira. :P :D

(... prema atmosferi i klimatskim promjenama :D )
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by Ra Thu 22 Jul - 21:09

AlfaOmega wrote:Nećemo ovoga, vratite nam svetoju! :^0
Chaz istine - Page 23 A081
Evo ti svetoje.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Chaz istine - Page 23 Empty Re: Chaz istine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 29 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum