ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by epikur37 7/7/2021, 16:33

Hektorović wrote:
veber wrote:moj brtt sat je 29€ pitaj "malog švabu" koliki je njegov.
plus firma mi plaća stan.
s obzirom da će se moja kći doseliti kod mene dobit ću trosobni.
plaćeno po km 0,30€

ne seri o 10k€ nett plaći. u njemačkoj.

Joj vi u privatnom sektoru i vaše satnice :D

veber vodi sektor fine mehanike i elektronskih komponentni u razvojnom pogonu airbusa

i to samo onda kad nije s ljubavnicama na krstarenju po Zanzibaru ;)

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by crvenkasti 7/7/2021, 16:43

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:moj brtt sat je 29€ pitaj "malog švabu" koliki je njegov.
plus firma mi plaća stan.
s obzirom da će se moja kći doseliti kod mene dobit ću trosobni.
plaćeno po km 0,30€

ne seri o 10k€ nett plaći. u njemačkoj.

Joj vi u privatnom sektoru i vaše satnice :D

veber vodi sektor fine mehanike i elektronskih komponentni u razvojnom pogonu airbusa

i to samo onda kad nije s ljubavnicama na krstarenju po Zanzibaru ;)

Kako ih ono zove? Moje ženke?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by Vorpatril 7/7/2021, 16:48

Jedino interesantno u Hrvatskoj po pitanju ove teme je Rimčeva izjava. 
I to onaj dio da su prepreke između ostalih i nedostatak stručnih i obrazovanih kadrova.

_________________
Tito je bio Bog i Kralj za radnike i seljake...
Vorpatril
Vorpatril

Male
Posts : 137
2014-04-18


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by crvenkasti 7/7/2021, 16:53

Nigdje u svijetu, ni na kakvom poslu, zaposlenici ili radnici nemaju i ne mogu imati ogromne plaće.

Ogromne plaće imaju manageri ili vlasnici.

Radnicima se uviek da minimalno koliko je potrebno.

Onaj tko organizira posao tako što će plaćati basnoslovno radnike o kojima ovisi i mora ih stimulirati visokim plaćama, to je loš poslovođa.

Posao se mora organizirati tako da ti svaki od radnika bude zamjenjiv.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Vorpatril and veber like this post

Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by Guest 7/7/2021, 17:31

RayMabus wrote:Pa ne radi. Motor dođe iz VW tvornice. Ostali dijelovi isto. To je povjesna lokacija za Bugati i tu se sklapa i testiranje sklopljenog proizvoda i to je to.

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Bugatti_chiron_noire_01

FAP mašina!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by Guest 7/7/2021, 17:35

crvenkasti wrote:Nigdje u svijetu, ni na kakvom poslu, zaposlenici ili radnici nemaju i ne mogu imati ogromne plaće.

Ogromne plaće imaju manageri ili vlasnici.

Radnicima se uviek da minimalno koliko je potrebno.

Onaj tko organizira posao tako što će plaćati basnoslovno radnike o kojima ovisi i mora ih stimulirati visokim plaćama, to je loš poslovođa.

Posao se mora organizirati tako da ti svaki od radnika bude zamjenjiv.

jebeš proizvod koga su preko kurca napravili isfrustrirani nezadovoljni radnici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by veber 7/7/2021, 19:18

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:moj brtt sat je 29€ pitaj "malog švabu" koliki je njegov.
plus firma mi plaća stan.
s obzirom da će se moja kći doseliti kod mene dobit ću trosobni.
plaćeno po km 0,30€

ne seri o 10k€ nett plaći. u njemačkoj.

Joj vi u privatnom sektoru i vaše satnice :D

veber vodi sektor fine mehanike i elektronskih komponentni u razvojnom pogonu airbusa

i to samo onda kad nije s ljubavnicama na krstarenju po Zanzibaru ;)
zanima me zašto lažeš?
ali to ide konstantno.

ali baš lažeš kao i onaj kreten ero.

ja radim u održavanju u airbusu.

jel znaš kaj je održavanje?

to je kada te gazda, šef ili poslovođa vidi da sjediš i drkaš po internetu.

jer kada vidi nas da nekaj šarafimo i da žute rukice s crvenim slovima ili narančaste rukice s crnim slovima na sebe i mašu, nema para.
vlasnici najviše vole kada im održavanje spava.

a, ti kao i ostali možete nastaviti lagati.

isto tako imam sigurnosnu potvrdu koju na ovom forumu može još dobiti tre i vjerovatno dijagram.
ti, safet, marc, možete se jebati.

ali, slobodno nastavi srat.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by crvenkasti 8/7/2021, 08:53

Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:Nigdje u svijetu, ni na kakvom poslu, zaposlenici ili radnici nemaju i ne mogu imati ogromne plaće.

Ogromne plaće imaju manageri ili vlasnici.

Radnicima se uviek da minimalno koliko je potrebno.

Onaj tko organizira posao tako što će plaćati basnoslovno radnike o kojima ovisi i mora ih stimulirati visokim plaćama, to je loš poslovođa.

Posao se mora organizirati tako da ti svaki od radnika bude zamjenjiv.

jebeš proizvod koga su preko kurca napravili isfrustrirani nezadovoljni radnici.

Osnovna karakteristika radnika je da je frustriran i nezadovoljan.
Ljubomoran je na vlasnika firme idiota za koga mora raditi, a koji ima 20000 puta više love od njega.
Ljubomoran je i na sve druge za koje misli da imaju veću plaću od njega i iskreno ih mrzi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by pokerjocker 8/7/2021, 16:57

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 5ad69e10
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by pokerjocker 8/7/2021, 16:59

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:moj brtt sat je 29€ pitaj "malog švabu" koliki je njegov.
plus firma mi plaća stan.
s obzirom da će se moja kći doseliti kod mene dobit ću trosobni.
plaćeno po km 0,30€

ne seri o 10k€ nett plaći. u njemačkoj.

Joj vi u privatnom sektoru i vaše satnice :D

veber vodi sektor fine mehanike i elektronskih komponentni u razvojnom pogonu airbusa

i to samo onda kad nije s ljubavnicama na krstarenju po Zanzibaru ;)


lol! lol! lol! :tu
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by Hektorović 8/7/2021, 17:19

Plenkiju kapa dolje :) 

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 11705831

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 F_11705813_1024
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by Hektorović 8/7/2021, 17:21

Sad se vidi što znači dobra usklađenost sa Briselom ;)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by marcellus 8/7/2021, 17:32

Hektorović wrote:Plenkiju kapa dolje :) 

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 11705831

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 F_11705813_1024


Mati kapa dolje a zločinačka si sad prisvaja tuđe zasluge kao i inače

_________________
Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by marcellus 8/7/2021, 19:20

U Bugattiju se pokušavaju prilagoditi činjenici da su sad hrvatska kompanija...

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Bugatt11

_________________
Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by veber 8/7/2021, 20:00

marcellus wrote:U Bugattiju se pokušavaju prilagoditi činjenici da su sad hrvatska kompanija...

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Bugatt11
u njemačkoj isto plaćaš biljege.
osobna, vozačka, prijava-odjava.

samo što ne postoje NN kao haračlije ili državni zavod koji tiska biljege kako bi se tovji rođe zaposlile.
dođeš, naprave ti novi dokument, platiš 20€.

za razliku od tvojih haračlija "biljeg" ti vrijedi neko određeno vrijeme, pa ako se desi da moraš mijenjati sve dokumente ide ti sve pod taj "biljeg"
koji kartično, kešom ili internetom direktno uplatiš u ustanovi.

za vozačku moraš obaviti očni pregled kod ovlašenog okuliste.
40€
digitalna fotka. isto tako nekih 40€
priznaju ti ju za sve kasnije.

ja ne moram platiti jer je airbus napravio fotku i sda sam u sustavu.
isto kao i AOK koji je povezan sa ZO u Hr, pa mogu recept iz njemačke podići u hrvatskoj ili hrvatski u njemačkoj.

prvo se raspitaj pa onda drobi da ne bi bilo kao sa beljakom.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by Sora 9/7/2021, 08:00

Država u funkciji kriminalaca

Na samom kraju višegodišnje profesionalno vođene i ukradenim novcem skupo plaćene 'medijske pompe', koja je imala za cilj reflektore javnosti preusmjeriti s mračnih aktivnosti kriminalnih roditelja Ivana i Zdenke na mladog 'vunderkinda 'Matu, postignut je krajnji cilj - nova tvrtka zločinačke obitelji (famiglia) Rimca, više virtualno nego stvarno, etablirana je kao zdrava hrvatska budućnost. Postala je toliko moćna da je i premijera države uspjela staviti u funkciju - praveći od njega de facto partnera u svojim namjerama.

"Čast mi je bila upoznati se s vrhunskom tehnologijom", svi hrvatski mediji citirat će ono što je premijer Tihomir Orešković izjavio tijekom medijski iznuđene posjete pogonu Rimac Automobili u Svetoj Nedelji. "Nisam znao što očekivati, a gospodin Rimac me baš iznenadio... Ovo je čudo, vrhunska tehnologija. Vidio sam i inovaciju i gospodarski duh, za koji govorimo da ga Hrvatska nema... Čestitam gospodinu Rimcu kao nekom tko ima viziju, tko ulaže trud i kroz ljubav za elektronikom i autima uspijeva ostvariti odličan posao. Na njegovom primjeru vidimo da jedan plus jedan može biti tri. Od Vlade ima podršku. Ovo je budućnost".

Bila je to kulminacija procesa u kojem je hrvatski premijer pretvoren u završnog transformera jedne zločinačke obitelji u "čudo hrvatske pameti", čemu je svjedočila i televizija N1.

K vragu, baš u najnezgodnije vrijeme

Kako to inače biva, 'vrč ide na vodu dok se ne razbije'. Ovih dana, u aferi Panama Papers, otkriveno je kako jedan od Rimčevih investitora koristi usluge tvrtke Mossack Fonaseca. "Radi se o trgovačkom društvu koje je legalno i transparentno registrirano u Velikoj Britaniji, a spomenuto odvjetničko društvo pružilo je samo pravne usluge osnivanja društva NAD u sjedištu društva na adresi u Londonu u Velikoj Britaniji", reći će iz tvrtke Rimac Automobili.

Medijski napuhani Mate Rimac, spiritus movensu cijele operacije u kojoj je core business pranje novca i njegovo ulaganje u legalne 'lukrativne djelatnosti' (eksploatacija hrvatske pameti, a ne proizvodnja automobila mladog 'izumitelja' Rimca) uskoro će pravosudno biti ispuhan kao i svaki drugi kriminalac ili svjesni korisnik kriminalnog kapitala

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by marcellus 9/7/2021, 10:09

Sora wrote:Država u funkciji kriminalaca

Na samom kraju višegodišnje profesionalno vođene i ukradenim novcem skupo plaćene 'medijske pompe', koja je imala za cilj reflektore javnosti preusmjeriti s mračnih aktivnosti kriminalnih roditelja Ivana i Zdenke na mladog 'vunderkinda 'Matu, postignut je krajnji cilj - nova tvrtka zločinačke obitelji (famiglia) Rimca, više virtualno nego stvarno, etablirana je kao zdrava hrvatska budućnost. Postala je toliko moćna da je i premijera države uspjela staviti u funkciju - praveći od njega de facto partnera u svojim namjerama.

"Čast mi je bila upoznati se s vrhunskom tehnologijom", svi hrvatski mediji citirat će ono što je premijer Tihomir Orešković izjavio tijekom medijski iznuđene posjete pogonu Rimac Automobili u Svetoj Nedelji. "Nisam znao što očekivati, a gospodin Rimac me baš iznenadio... Ovo je čudo, vrhunska tehnologija. Vidio sam i inovaciju i gospodarski duh, za koji govorimo da ga Hrvatska nema... Čestitam gospodinu Rimcu kao nekom tko ima viziju, tko ulaže trud i kroz ljubav za elektronikom i autima uspijeva ostvariti odličan posao. Na njegovom primjeru vidimo da jedan plus jedan može biti tri. Od Vlade ima podršku. Ovo je budućnost".

Bila je to kulminacija procesa u kojem je hrvatski premijer pretvoren u završnog transformera jedne zločinačke obitelji u "čudo hrvatske pameti", čemu je svjedočila i televizija N1.

K vragu, baš u najnezgodnije vrijeme

Kako to inače biva, 'vrč ide na vodu dok se ne razbije'. Ovih dana, u aferi Panama Papers, otkriveno je kako jedan od Rimčevih investitora koristi usluge tvrtke Mossack Fonaseca. "Radi se o trgovačkom društvu koje je legalno i transparentno registrirano u Velikoj Britaniji, a spomenuto odvjetničko društvo pružilo je samo pravne usluge osnivanja društva NAD u sjedištu društva na adresi u Londonu u Velikoj Britaniji", reći će iz tvrtke Rimac Automobili.

Medijski napuhani Mate Rimac, spiritus movensu cijele operacije u kojoj je core business pranje novca i njegovo ulaganje u legalne 'lukrativne djelatnosti' (eksploatacija hrvatske pameti, a ne proizvodnja automobila mladog 'izumitelja' Rimca) uskoro će pravosudno biti ispuhan kao i svaki drugi kriminalac ili svjesni korisnik kriminalnog kapitala


debil koji je ovo napisao stvarno vjeruje da bi porsche ikad došao blizu firme koja pere novac? I da nisu istresli poslovanje rimca do zadnje kune od dana kad je rođen?

onaj tko je to napisao govori zapravo o sebi. Kriminalac ne može shvatiti da postoje ljudi koji nisu kriminalci, i da rimčev mozak tržišno vrijedi šest milijardi eura, i da je rimac tehnološka tvrtka a ne proizvođač automobila

_________________
Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by marcellus 9/7/2021, 10:10

ali dobro ti si zaostala u 19. stoljeću i proizvod nije proizvod ako ne možeš njime nekog opalit po glavi

_________________
Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by Šandor Winnetou 9/7/2021, 10:14

marcellus wrote:ali dobro ti si zaostala u 19. stoljeću i proizvod nije proizvod ako ne možeš njime nekog opalit po glavi
Sora sve pobjeđuje u šahu, ona jednostavno bez ijedne figure tablom prebije protivnika ,poslje mu previju glavu, stave koji šav i taj više nikada ni ne pomisli igrati tu okrutnu igru!

_________________
Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by Hektorović 9/7/2021, 10:27

marcellus wrote:
Hektorović wrote:Plenkiju kapa dolje :) 

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 11705831

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 F_11705813_1024


Mati kapa dolje a zločinačka si sad prisvaja tuđe zasluge kao i inače


Bez dobrog imagea i stabilnosti Hrvatske nebi bilo niti ovakvog velikog ulaganja od strane Porschea. Isto tako Rimac je sad postao jedan od udarnih inovativnih projekta čitave EU. Dakle izlobirali smo da ta čitava priča dođe na najvišu razinu. Kohezija države i inovatora.

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 F_11706643_1024
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by epikur37 9/7/2021, 10:29

Hektorović wrote:
marcellus wrote:
Hektorović wrote:Plenkiju kapa dolje :) 

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 11705831

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 F_11705813_1024


Mati kapa dolje a zločinačka si sad prisvaja tuđe zasluge kao i inače


Bez dobrog imagea i stabilnosti Hrvatske nebi bilo niti ovakvog velikog ulaganja od strane Porschea. Isto tako Rimac je sad postao jedan od udarnih inovativnih projekta čitave EU. Dakle izlobirali smo da ta čitava priča dođe na najvišu razinu. Kohezija države i inovatora.

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 F_11706643_1024


Zna se :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr - Page 9 Empty Re: Rimac preuzeo Bugatti, nova tvrtka Bugatti Rimac ima sjedište u Hr

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum