ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Empty Re: Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike

Post by Guest 3/7/2021, 18:04

kaya wrote:
Gnječ wrote:Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Screen23

ovo ti je za Moderna
Koliko je cijepljenih?

ma šta ni to ne znaš? daj si potraži sama taj podatak imaš google ili koji kurac.

Guest
Guest


Back to top Go down

Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Empty Re: Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike

Post by kaya 3/7/2021, 18:26

Gnječ wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Screen23

ovo ti je za Moderna
Koliko je cijepljenih?

ma šta ni to ne znaš? daj si potraži sama taj podatak  imaš google ili koji kurac.
Pa ne znam. Eto ti tražiš koliko prijavljenih nuspojava imaju. Valjda negdje gdje si to našao piše i koliko ih je cijepljeno. To ti je bitan podatak. Kao i kakve nuspojave.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Empty Re: Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike

Post by kaya 3/7/2021, 18:26

epikur37 wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
epikur37 wrote:
vjerujem zvaničnoj znanosti više nego gnječu, tebi, frizerki ili nekom bauštelcu

Vjerovanje, ludom radovanje. Najjednostavnije je slijepo vjerovati. Pokušati vlastitom ganglijom doći do nekog zaključka je zajebano teško.


to prepuštam vama koji ste educirani iz imunologije i virusologije

kad uzmete za marendu 1o deka mortadele i ostavite alat, pa krenete istraživati po internetu
😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Empty Re: Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike

Post by kaya 3/7/2021, 18:27

epikur37 wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
epikur37 wrote:
vjerujem zvaničnoj znanosti više nego gnječu, tebi, frizerki ili nekom bauštelcu

Vjerovanje, ludom radovanje. Najjednostavnije je slijepo vjerovati. Pokušati vlastitom ganglijom doći do nekog zaključka je zajebano teško.


to prepuštam vama koji ste educirani iz imunologije i virusologije

kad uzmete za marendu 1o deka mortadele i ostavite alat, pa krenete istraživati po internetu
😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Empty Re: Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike

Post by Guest 3/7/2021, 18:42

kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Screen23

ovo ti je za Moderna
Koliko je cijepljenih?

ma šta ni to ne znaš? daj si potraži sama taj podatak  imaš google ili koji kurac.
Pa ne znam. Eto ti tražiš koliko prijavljenih nuspojava imaju. Valjda negdje gdje si to našao piše i koliko ih je cijepljeno. To ti je bitan podatak. Kao i kakve nuspojave.

pa ne znaš??? pa kurba te rvacko turska mater otelila jel ti to mene jebeš u zdrav mozak pička ti materina imaš google pa si traži jebo te otac turčin.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Empty Re: Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike

Post by kaya 3/7/2021, 18:47

Gnječ wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Screen23

ovo ti je za Moderna
Koliko je cijepljenih?

ma šta ni to ne znaš? daj si potraži sama taj podatak  imaš google ili koji kurac.
Pa ne znam. Eto ti tražiš koliko prijavljenih nuspojava imaju. Valjda negdje gdje si to našao piše i koliko ih je cijepljeno. To ti je bitan podatak. Kao i kakve nuspojave.

pa ne znaš??? pa kurba te rvacko turska mater otelila jel ti to mene jebeš u zdrav mozak pička ti materina imaš google pa si traži jebo te otac turčin.
Dobro nije za toliko uzrujavanje to što nemaš pojma. Nemaš, nemaš..
Razmeš turčine...
Jebo ti konj mater tursku
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Empty Re: Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike

Post by Guest 3/7/2021, 18:52

kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Screen23

ovo ti je za Moderna
Koliko je cijepljenih?

ma šta ni to ne znaš? daj si potraži sama taj podatak  imaš google ili koji kurac.
Pa ne znam. Eto ti tražiš koliko prijavljenih nuspojava imaju. Valjda negdje gdje si to našao piše i koliko ih je cijepljeno. To ti je bitan podatak. Kao i kakve nuspojave.

pa ne znaš??? pa kurba te rvacko turska mater otelila jel ti to mene jebeš u zdrav mozak pička ti materina imaš google pa si traži jebo te otac turčin.
Dobro nije za toliko uzrujavanje to što nemaš pojma. Nemaš, nemaš..
Razmeš turčine...
Jebo ti konj mater tursku

moja mater nije turkinja. tvoja mater je! a dokaz si ti totalno kvarno đubre sa dve sise i pičkom a bez mozga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Empty Re: Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike

Post by Guest 3/7/2021, 18:55

Rotavirus vaccine example

In August 1998 the first rotavirus vaccine, RotaShield®, was licensed in the USA. Pre-licensure literature noted a suspicion of an increased risk of intussusception. After RotaShield® was licensed for routine use by the public (approximately one million children vaccinated within the first nine months licensure) the American vaccine safety surveillance, Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS), began to receive reports of intussusception following administration of the vaccine.

About 100 (0.01%) of the one million children vaccinated developed intus-susception, a potentially life-threatening bowel obstruction that occurs for unknown reasons in about one child per 10,000, regardless of whether or not they have received a vaccine.

Because of the uncertainty about the relationship between RotaShield® and intussusception cases following vaccination, the manufacturer voluntarily took the product off the market in 1999.

This example demonstrates that even if no adverse event is observed in a trial of 10,000 vaccinees (as was the case of RotaShield®’s phase III clinical trial), one can only be reasonably certain that the real incidence of the adverse event is no higher than one in 3,333 vaccinees.

Thus to be able to detect a risk of one adverse event per 10,000 vaccinees, a pre-licensure trial of at least 30,000 vaccinees and 30,000 controls is needed.

Subsequent rotavirus vaccines were subjected to phase III trials that included at least 60,000 infants. While these trials were adequately powered to detect the problem with intussusception found following RotaShield®, in general, the cost of such large trials might limit the number of vaccine candidates that go through this process in the future
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Empty Re: Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike

Post by veber 3/7/2021, 19:41

epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:Dobro veberu, nebitno, ja sam svakako kompetentniji od tebe...obrazovno gledano oko ove stvari

svejedno, ne moraš se cijepiti...

za tebe, gnječa i baštardu uvijek mogu dodati malo bunike iz naše hdz zalihe

imali smo stanovitog šamana u redovima :D
nisi kompetentniji, sigurno.
ja sam radio modele.
znam daleko više od tebe o toj temi.

s obzirom da radim na radu o uporabi polimera unutar medicinskih implata korištenjem laserske tehnologije 3D printa te kombinacijom TiN tehnologije presvlačenja. hladnog presvlačenja. odnosno indukcijsko/galvanskim navlačenjem gdje se polimer prvo nabija, zatim se nanosi sloj sreba, pa na srebro bakar, pa onda ide TiN

teško, da si upućeniji od mene.


sve ok

ti i gnječ probili ste ključ epidemije
ima sve na internetu
opet pišeš nešto što nisam rekao, niti napisao.
zašto je problem pročitati link?
ti veliš da si sam učio njemački, znači da bi trebao barem osnove razumjeti.
marc je "intelektualac" pa mu ne bi trebao biti problem ukopčati ikonicu "engleski" ili više jezika pa dobije na hrvatskom.
ajd, kaja ima animozitet prema nijemcima, ali voli živine-njoj je oprošteno.

zato čitaj polako, ako nemreš shvatiti. čitaj više puta.

navedi gdje sam ja tvrdio o štetnosti cjepiva?

ja sam samo navodio štetnosti bez nekog naročitog komentara, osim da se ne bum cijepio dok je to moguće.

s time da je u njemačkoj krenula obustava križanog cijepljenja i općenito se usporava.

muti će završiti ko đinđić
a ona zelena je nagazila na daimler-bmw pa izgleda da svi vi lijevi i zeleni prepisujete radove i kradete od drugih.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Empty Re: Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike

Post by Guest 3/7/2021, 19:41

Tko može meni i temeljem čega ograničiti bilo kaj ak sam zdrav i ne kršim prekršajni ili kazneni zakon?

Mogu me jedino testirati ... ak im dam mater im pedersku jebem.

Jeboimbogmaterajde ... izvlečem zadnju pinku za tužbu i kad završim s debilima bil bum bogati čovjek.

Kaj su ovi podilkanili mater im jebem u čvalje?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Empty Re: Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike

Post by Guest 3/7/2021, 19:45

kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
Gnječ wrote:Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Screen23

ovo ti je za Moderna
Koliko je cijepljenih?

ma šta ni to ne znaš? daj si potraži sama taj podatak  imaš google ili koji kurac.
Pa ne znam. Eto ti tražiš koliko prijavljenih nuspojava imaju. Valjda negdje gdje si to našao piše i koliko ih je cijepljeno. To ti je bitan podatak. Kao i kakve nuspojave.

pa ne znaš??? pa kurba te rvacko turska mater otelila jel ti to mene jebeš u zdrav mozak pička ti materina imaš google pa si traži jebo te otac turčin.
Dobro nije za toliko uzrujavanje to što nemaš pojma. Nemaš, nemaš..
Razmeš turčine...
Jebo ti konj mater tursku

 Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 1f600
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Empty Re: Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike

Post by veber 3/7/2021, 19:51

Sovak wrote:Tko može meni i temeljem čega ograničiti bilo kaj ak sam zdrav i ne kršim prekršajni ili kazneni zakon?

Mogu me jedino testirati ... ak im dam mater im pedersku jebem.

Jeboimbogmaterajde ... izvlečem zadnju pinku za tužbu i kad završim s debilima bil bum bogati čovjek.

Kaj su ovi podilkanili mater im jebem u čvalje?
unuci, kolega, unuci.

to su takve pizdarije da to nije normalno.
samo što u jednoj državi vrijedi, ne vrijedi u drugoj.

opet će me socijala iz švecke i kaja razapet jer navodim njemačku, a čak koristim dijakritičke znakove-jer znam prešaltati tipkovnicu-ovdje je iznad 50e normalan tlak do 150/100. nitko se ne uzbuđuje. meni mjerila tri put jer mi je 115/75.

ako se napiješ u nedjelju i nazoveš šefa da imaš kopfšmercen u ponedjeljak, to ti je bolovanje dva dana.

plenki bi zbuksal ekipu u logore do izbora i pustio penziće.
a, s druge strane voli ojre.

nema jebanja bez ulaska
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Empty Re: Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike

Post by immortal 4/7/2021, 14:27

Prisila, ucjena, diskriminacija
provoditelji takvih mjera moraju pasti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Empty Re: Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike

Post by mutava baštarda 4/7/2021, 14:47

Jučer sam bio u Trilju na Blues festivalu... Tor za cijepljene odmah iza bine Max. 30 čipiranih i izvan tora, dalje od bine oko tisuću ljudi...
Vraća mi vjeru u ljude, osobito što su mnogi cijepljeni izabrali stati izmiješani sa necijepljenim izvan tora.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike - Page 5 Empty Re: Cijepljenje će biti uvjet za dobivanje potpora za poduzetnike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum