ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Pantovčak uz Orbana i protiv neselektivne migracije

Go down

I Pantovčak uz Orbana i protiv neselektivne migracije Empty I Pantovčak uz Orbana i protiv neselektivne migracije

Post by epikur37 26/6/2021, 16:28

I Pantovčak uz Orbana i protiv neselektivne migracije Zoran-Milanovic-3-1024x571-1


[size=30]MILANOVIĆ PODRŽAO PLENKOVIĆA U VEZI ORBANA! “Ni ja ne volim biti dio čopora koji nekog napada. Imigracija? Treba paziti tko i odakle dolazi”[/size]

https://priznajem.hr/novosti/milanovic-podrzao-plenkovica-u-vezi-orbana-ni-ja-ne-volim-biti-dio-copora-koji-nekog-napada-imigracija-treba-paziti-tko-i-odakle-dolazi/159362/?fbclid=IwAR3X5i_EJEAEszeiU5RFgI6JsrSKqtKrjT0_FUtf7-ODh77GDS37z01ojRE
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

I Pantovčak uz Orbana i protiv neselektivne migracije Empty Re: I Pantovčak uz Orbana i protiv neselektivne migracije

Post by Slovoslagar 26/6/2021, 17:29

:tu 

Rekao je i neke druge stvari, evo da citiram:

Danas mi u Europskoj uniji nismo više radi nekakvog bratstva, iste vjere, istog pogleda na društvo, život, obitelj“, rekao je predsjednik istaknuvši pri tom da smo veliki dio svoje autonomne volje i suverenosti predali Bruxellesu svjesno, ne zato jer mislimo da oni znaju bolje što je dobro za nas. „Ne, to mi znamo najbolje. I što je ostalo? Ostao je novac. Trošite taj novac kako god znate, a ja bih, ne kao predsjednik nego hrvatski građanin, naprosto želio vidjeti tko je odgovoran za svaki milijun ili 50 milijuna eura koji nismo iskoristili, odnosno uzeli. To je naš novac, to je smisao našeg članstva u EU“, rekao je predsjednik Milanović.

Mislim da je s ovim jako puno rekao.

Ali neovisno o svemu, rekao bih da si dugoročno svaka zemlja radi medvjeđu uslugu ako samu sebe učini potpuno ovisnom o europskom novcu i briselskoj birokraciji. Tko na tome misli graditi budućnost, gradi temelje na pijesku ....

Europski novac da, ali ne pod svaku cijenu i ne na način da to dovodi do atrofije svake sposobnosti da se organizira i vodi gospodarstvo, infrastruktura i općenito sve što je potrebno za normalno funkcioniranje društva.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum