ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 Empty Re: EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi

Post by RayMabus Tue 22 Jun - 6:50

U Francuskoj je jak sindikat i onda imaju svoju normu i to snime godišnje i brige njih. Tako opada kvaliteta jer nema kreativnosti.

Zato njima neće puno pomoč ova direktiva EU pošto za krim filmove uzmeš Germane i Skandinavce , za komedije Španjolce i Talijane a za neke drame opet Talijane i tako to , sapunice Španjolce , Talijane i Portugalce il napraviš svoje itd.

Slabo će francuski filmovi i s ovom eu direktivom imat prođu na eu tržištu. Ne piše da moraš uzeti francuski film ili seriju nego eu.

RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 Empty Re: EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi

Post by abraham Tue 22 Jun - 7:12

Prokleti britanci i engleski jezik

EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 G-LqL1LzjR3yWzdN0hoAdGKVNTRlD1-PySuQMhejvHJEVC_ZjiTX8dHSmY7GF0W_YqApln6zYeFQ5YsQoADa2RsP33oSt8Dd0b9azsSmM5cS
EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 MARSEILLE-IMMIGRATION-18-LAF250656

EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 GettyImages-657281616-640x480

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 Empty Re: EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi

Post by abraham Tue 22 Jun - 7:16

Srecha i Bog da stizhu nove snage. Oni che obraniti francuske a i europske tekovine, donijeti blagostanje i prrogres, obezbijediti mirovine, mirno spavajte

EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcT2rpha_CkcJaJJc0LEQpHkD3xFOK_rsES7p0PZb333fUqGPSN-w74CC3hxtwtwr7gsmtc&usqp=CAU
EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 GettyImages-494043392-640x480
EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 Migrants

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 Empty Re: EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi

Post by RayMabus Tue 22 Jun - 7:32

200 najboljih francuski fimova u periodu od 2000 do 2017

https://m.imdb.com/list/ls021610816/?page=1

Jedini koji san gleda je na ovoj ljestvici četvrti ( vučja braća ) i odličan film


Ovih ostalih 199 nikad čuja a onako pregleda san malo neke koji su mi se po naslovu i naslovnici i vrsti filma učinili provlačnim al sumnjam da bi potrošija sat i nešto da ih pogledam.

Dakle u periodu od 2000 do 2017 uspili su snimit jedan odličan film

Možda ima na ovoj list pet ako i uopće koji možda nešto vrijede al ono to je u 17 godina stvaralaštva

Pametnom dovoljno
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 Empty Re: EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi

Post by RayMabus Tue 22 Jun - 7:42

I taj vučja braća je povijesni film

I to je jedino područje na kojem oni nešto mogu napraviti jer filmovi koji su iz drugih povijesnih razdoblja zahtjevaju koreografiju i scenu pa je tu konkurencija manja jer su skuplji za snimanje


Inače se radi o istinitom događaju

Sad kako sam ja general Gf s pet zvjezdica i još svašta nešto pa imam pristup podacima znam pravu pozadinu priče

Prije par stoljeća u Francuskoj se pojavio veliki vuk. U suštini su vanzemaljci genetskim inžinjeringom napravili jako velikog vuka itd. 

I sad uglavnom taj vuk terorizira pola Francusks i na kraju kralj il tamo neki lola pošalje lovce itd i sad lov na vuka a vuk je nečiji i dresiran

Vrhunski film a meni zanimljiv jer znam da je to napravljeno po istinitom dodogađaju i jer su vanzemaljci od domačeg vuka inžinjeringom napravili ogromnog vuka

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Beast_of_G%C3%A9vaudan

Film se na hrvatskom zove : Bratsvo vuka
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 Empty Re: EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi

Post by debotoijusto Tue 22 Jun - 7:47

RayMabus wrote:200 najboljih francuski fimova u periodu od 2000 do 2017

https://m.imdb.com/list/ls021610816/?page=1

Jedini koji san gleda je na ovoj ljestvici četvrti ( vučja braća ) i odličan film


Ovih ostalih 199 nikad čuja a onako pregleda san malo neke koji su mi se po naslovu i naslovnici i vrsti filma učinili provlačnim al sumnjam da bi potrošija sat i nešto da ih pogledam.

Dakle u periodu od 2000 do 2017 uspili su snimit jedan odličan film

Možda ima na ovoj list pet ako i uopće koji možda nešto vrijede al ono to je u 17 godina stvaralaštva

Pametnom dovoljno
veze ti nemas o francuskom filmu/kulturi te odnosu/zastiti iste , neugodno citati ove povrsne budalastine od upisa
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 Empty Re: EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi

Post by RayMabus Tue 22 Jun - 7:53

A gledaj , neču sad uzlaziti u raspravu o francuskoj kulturi jer mi je to preširok pojam o kojem znam malo il ništa al ono ovdje sam pogleda šta me zanimalo i tvrdim da oni od Belmonda i Alaina Delona ne znaju snimat filmove.

U deset , možda pet godina izbace neki ok film a s obzirom na veličinu države , količinu filmova koje snimaju itd očito ih baš prca ta priča šta im je filmski sindikat zaštićen ko Pupovac u Hrvatskoj pa ih boli kurac i onda opada krearivnost jer se ne moraju takmičit plus država Francuska odma uvela zakon da 60% filmova i serija u Francuskoj mora biti francuske ( ili eu proizvodnje ? ) I onda ove boli kurac jel to konkurentno.

To svoje sranje koje snimaju budu malo teže drugima podvalili , čak i s ovom eu direktivom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 Empty Re: EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi

Post by Ringo10 Tue 22 Jun - 7:55

Gledao sam BRATSTVO VUKA ... jos davno

Odlican film
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 Empty Re: EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi

Post by vuksadinare Tue 22 Jun - 8:37

briti su snimali odlicne filmove na temu drugog svjetskog rata..mzda su i najbolji u tome bili...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 Empty Re: EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi

Post by vuksadinare Tue 22 Jun - 8:38

primjerice film 'bitka za britaniju' mi je jedan od najboljih filmova o drugom svjetskom ratu u top 3 svakako..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 Empty Re: EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi

Post by niels Tue 22 Jun - 10:34

Jedina prijetnja francuskoj kulturi mogu biti substandardni filmovi ili glazba.

Britanski filmovi ne ugrožavaju nikoga. Britanske serije sam zavolio otkad sam ih vidio, francuski filmovi i šansone su fenomenalni, a talijanski jezik, književnost, filmovi i glazba su mi najdraži.

E, ali oni već 15-ak godina nisu za prepoznati, kao da su se sad malo digli, San Remo nije bio loš.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi - Page 2 Empty Re: EU : Filmovi i tv programi iz Velike Britanije su prijetnja francuskoj kulturi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum