ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Page 9 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by Guest Thu 17 Jun - 19:04

Nego ... kaj mislite ... od ovih kaj su dobili otkaze, koliko njih je glasovalo za ''Možemo!''?

:cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by AssadNaPodmornici Thu 17 Jun - 19:07

Sovak wrote:Nego ... kaj mislite ... od ovih kaj su dobili otkaze, koliko njih je glasovalo za ''Možemo!''?

:cleanteeth
većina prije toga za bandića, sada većina za možemo ili čak škoru.. jedni i drugi i onaj prvi što je umro jebavajući našmrkan, svi su im "obećavali" "stalni posao, gdje neće ništa raditi, kancelariju, kava vanka kada hoće" "posao do penzije bez stresa", ali znate što - netko u RH mora podnjeti dupli stres da bi ovi bili bez stresa.. 

ali ulazimo u takva vremena gdje je naša država doslovno na rubu bankrota.. i gradovi isto.. čak i ljevičar i boljševici oko ekipe Možemo! , izgleda da nisu glupi.. koliko god imali bezkorisne poslove, fakultete, bavili se debilnim stvarima, jednom kada im je netko objasnio kako stvari stoje.. krenuli su čak dobro :D po meni neočekivano dobro.. za sada.. pratimo dalje, tek je tjedan dana prošlo
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by AssadNaPodmornici Thu 17 Jun - 19:09

jer ja znam neke koji su zaposleni u gradu ZGu za grad ZG ili državu RH.. 

uglavnom većina njih je zaposlena preko rodijačko/hercegovačke/HDZ veze - od strane roditelja, uhljebili djecu (put do pakla je popločan najboljim namjerama).. dok zanimljivo njihova djeca ne dijele ideologiju roditelja, štoviše hrpa njih je glasovala za Možemo!, a to što je Tomašević Bosanac, to mu je čak bio veliki plus, jer realno Hrvati iz BiH su najbrojnija demografska skupina grada Zagreba i čine negdje sam čitao 60% zaposlenih za grad Zagreb

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by AssadNaPodmornici Thu 17 Jun - 19:11

sada kada se sjetim ekipe sa faksa.. iz BiH.. (hercegovci, oni iz srednje bosne nemaju takvih veza zanimljiv).. 
iskreno najbolji studenti su bili hercegovci.. ili međunajboljima.. 

a još zanimljivije.. umjesto da takvi najbolji studenti vode ovu državu naprijed, grade firme, projekete,  ----- većina mojih najboljih studenata doslovno povukla vezu i uhljebili se u državni sektor(hrpa njih u ZG) i nerade kurca, i postali paraziti koje još ja moram hraniti.. e jebiga.. ne možemo tako naprijed, umjesto da oni kao Rimac guraju cijelo društvo naprijed, takav mentalitet pitaj boga koliko je takav "mentalitet rođo -veza-oklen si" potencijalnih "Rimaca" sjebao i stvorio ojebine i parazite od ljudi..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by vuksadinare Thu 17 Jun - 19:41

AssadNaPodmornici wrote:sada kada se sjetim ekipe sa faksa.. iz BiH.. (hercegovci, oni iz srednje bosne nemaju takvih veza zanimljiv).. 
iskreno najbolji studenti su bili hercegovci.. ili međunajboljima.. 

a još zanimljivije.. umjesto da takvi najbolji studenti vode ovu državu naprijed, grade firme, projekete,  ----- većina mojih najboljih studenata doslovno povukla vezu i uhljebili se u državni sektor(hrpa njih u ZG) i nerade kurca, i postali paraziti koje još ja moram hraniti.. e jebiga.. ne možemo tako naprijed, umjesto da oni kao Rimac guraju cijelo društvo naprijed, takav mentalitet pitaj boga koliko je takav "mentalitet rođo -veza-oklen si" potencijalnih "Rimaca" sjebao i stvorio ojebine i parazite od ljudi..
I ti yoda sa neba pa u rebra..takav odgoj 'sinko aj ti u dtzavnu sluzbu i osigurao si penziju'..to sam slusao jos kao klinac i jos u jugi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by AssadNaPodmornici Thu 17 Jun - 19:57

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:sada kada se sjetim ekipe sa faksa.. iz BiH.. (hercegovci, oni iz srednje bosne nemaju takvih veza zanimljiv).. 
iskreno najbolji studenti su bili hercegovci.. ili međunajboljima.. 

a još zanimljivije.. umjesto da takvi najbolji studenti vode ovu državu naprijed, grade firme, projekete,  ----- većina mojih najboljih studenata doslovno povukla vezu i uhljebili se u državni sektor(hrpa njih u ZG) i nerade kurca, i postali paraziti koje još ja moram hraniti.. e jebiga.. ne možemo tako naprijed, umjesto da oni kao Rimac guraju cijelo društvo naprijed, takav mentalitet pitaj boga koliko je takav "mentalitet rođo -veza-oklen si" potencijalnih "Rimaca" sjebao i stvorio ojebine i parazite od ljudi..
I ti yoda sa neba pa u rebra..takav odgoj 'sinko aj ti u dtzavnu sluzbu i osigurao si penziju'..to sam slusao jos kao klinac i jos u jugi
većina njih bi puno puno puno bolje prošla da nisu išli tim putem. kada se sjetim neke kako su rasturali ekonomiju tada sa 22godine kužili neke stvari koje sam  ja tek počeo proučavati prije par godina.. a ono lik ojebina u kancelariji ne radi ništa povukli mu roditelji vezu prije nego je i završio faks.... 
ili kako je ova jedna cura FERovka rekla.. tražila posao , završila FER(najbolji faks u RH za njih se otimaju vanka) i kada se javila u HEP.. kada su je pitali "oklen si mala", odmah je znala kako treba pričati.. 

i priča mi prije par godina ta curka, "najteži dio dana mi je prebaciti nogu sa jedne stolice na drugu", .. zamisli osoba koja ima jako jako visoku IQ kakav možda ima par % ljudi na planeti, završi najbolji faks u RH , kakav završi od 4milijuna ljudi par stotina godišnje, država u školovanje takve osobe uloži pola milijuna kuna i onda umjesto da takve osobe vuku cijelo društvo naprijed.. ono "prebacuje nogu sa jedne stolice na drugu" i mi plaćamo takvoj osobi brutto plaću 12-20 000kn mjesečno, 

uglavnom Tomašević je ugodno iznanađenje, malo je krenuo u "sječu" takvih ljudi.. da je dobio onaj as Škoro sve bi se nastavilo po starom.. zato je i bolje da ga nema
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by Guest Thu 17 Jun - 20:59

AssadNaPodmornici wrote:
Sovak wrote:Nego ... kaj mislite ... od ovih kaj su dobili otkaze, koliko njih je glasovalo za ''Možemo!''?

:cleanteeth
većina prije toga za bandića, sada većina za možemo ili čak škoru.. jedni i drugi i onaj prvi što je umro jebavajući našmrkan, svi su im "obećavali" "stalni posao, gdje neće ništa raditi, kancelariju, kava vanka kada hoće" "posao do penzije bez stresa", ali znate što - netko u RH mora podnjeti dupli stres da bi ovi bili bez stresa.. 

ali ulazimo u takva vremena gdje je naša država doslovno na rubu bankrota.. i gradovi isto.. čak i ljevičar i boljševici oko ekipe Možemo! , izgleda da nisu glupi.. koliko god imali bezkorisne poslove, fakultete, bavili se debilnim stvarima, jednom kada im je netko objasnio kako stvari stoje.. krenuli su čak dobro :D po meni neočekivano dobro.. za sada.. pratimo dalje, tek je tjedan dana prošlo

E tu si se zajebal.

Ovi kaj su spušili otkaze radili su preko agencija iliti bili su autsorsani.

A Tomašević je rekel da je to iskorištavanje ljudi i da ih treba zaposliti sam Holding, a ne neka posrednička jebena agencija.

Viš kak ne znaš.

:rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by Guest Thu 17 Jun - 21:01

AssadNaPodmornici wrote:jer ja znam neke koji su zaposleni u gradu ZGu za grad ZG ili državu RH.. 

uglavnom većina njih je zaposlena preko rodijačko/hercegovačke/HDZ veze - od strane roditelja, uhljebili djecu (put do pakla je popločan najboljim namjerama).. dok zanimljivo njihova djeca ne dijele ideologiju roditelja, štoviše hrpa njih je glasovala za Možemo!, a to što je Tomašević Bosanac, to mu je čak bio veliki plus, jer realno Hrvati iz BiH su najbrojnija demografska skupina grada Zagreba i čine negdje sam čitao 60% zaposlenih za grad Zagreb

Ti koje ti znaš zaposleni su direkt.

Nisu autsorsani.

Daj se skubiciraj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by marcellus Thu 17 Jun - 22:25

Sovak wrote:
niels wrote:Aha, dakle komunisti su još uvijek komunisti, ali nemaju namjeru izvršiti nasilni prevrat revolucijom, putem partije profesionalnih revolucionara, kako bi zaveli diktaturu proletarijata.

Umjesto toga, paktiraju s kapitalom, koji dijeli njegove narative, napadaju većinu na osnovi rase, spola, roda i ne bave se uopće proletarijatom (prekarijatom).

Logiku otpisuju, jer je istina važnija od činjenica.

Istraživanjem društava u kojem 0,1% ima 99% imovine, se ne bave, jer se financiraju iz tih 99% i napadaju većinu od 99,9%.

Ajde dobro.

Gle ... ja današnje ''neomarksiste'' nikako ne mogu spojiti sa starom boljševičkom gardom jer bi ih

ta stara boljševička garda povješala u startu.

Osim toga itekako su znali da penisu mjesto u vagini, a ne u muškom anusu.

A ideologija kak svaka ideologija ima zrakopraznog prostora i raznih ''frankcionaša'' pa se tu

da usaditi svakakvih pizdarija i onda se rode mutanti od kojeg svakog normalnog zaboli glava.


Samo jednu notu ... nisam siguran je li na ovo temi ili nekoj drugoj netko je napisal da je još davno u SSSRR-u bila prva peder parada.

Dakle ja za to nisam našel niti jedan pouzdan podatak.

Ali sam našel da je u carskoj Rusiji to bilo kazneno djelo zbog kojeg je dotične mogla dohvatiti smrtna kazna.

Padom carizma i uspostavom sovjetske vlasti pederluk se ukida kak kazneno djelo ... i samo to.

Naravno, vjerojatno su se i tamo počeli razmahivati pa je onda Staljin to vratil kak kazneno djelo par godina poslije.


A prva peder parada je bila u Americi 1970. u Chicagu dok još u toj Americi nije bilo niti takvih wokera niti ovakvih mutiranih neomarksista

i svega toga ''progresivnoga'' kaj se danas valja po cesti.

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Ad61bzN_700bwp

_________________
Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


niels likes this post

Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by Guest Thu 17 Jun - 23:08

marcellus wrote:
Sovak wrote:
niels wrote:Aha, dakle komunisti su još uvijek komunisti, ali nemaju namjeru izvršiti nasilni prevrat revolucijom, putem partije profesionalnih revolucionara, kako bi zaveli diktaturu proletarijata.

Umjesto toga, paktiraju s kapitalom, koji dijeli njegove narative, napadaju većinu na osnovi rase, spola, roda i ne bave se uopće proletarijatom (prekarijatom).

Logiku otpisuju, jer je istina važnija od činjenica.

Istraživanjem društava u kojem 0,1% ima 99% imovine, se ne bave, jer se financiraju iz tih 99% i napadaju većinu od 99,9%.

Ajde dobro.

Gle ... ja današnje ''neomarksiste'' nikako ne mogu spojiti sa starom boljševičkom gardom jer bi ih

ta stara boljševička garda povješala u startu.

Osim toga itekako su znali da penisu mjesto u vagini, a ne u muškom anusu.

A ideologija kak svaka ideologija ima zrakopraznog prostora i raznih ''frankcionaša'' pa se tu

da usaditi svakakvih pizdarija i onda se rode mutanti od kojeg svakog normalnog zaboli glava.


Samo jednu notu ... nisam siguran je li na ovo temi ili nekoj drugoj netko je napisal da je još davno u SSSRR-u bila prva peder parada.

Dakle ja za to nisam našel niti jedan pouzdan podatak.

Ali sam našel da je u carskoj Rusiji to bilo kazneno djelo zbog kojeg je dotične mogla dohvatiti smrtna kazna.

Padom carizma i uspostavom sovjetske vlasti pederluk se ukida kak kazneno djelo ... i samo to.

Naravno, vjerojatno su se i tamo počeli razmahivati pa je onda Staljin to vratil kak kazneno djelo par godina poslije.


A prva peder parada je bila u Americi 1970. u Chicagu dok još u toj Americi nije bilo niti takvih wokera niti ovakvih mutiranih neomarksista

i svega toga ''progresivnoga'' kaj se danas valja po cesti.

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Ad61bzN_700bwp

Ha, ha, ha ... .

Može se ovdje filozofirati i Marx i  Gramsci ili kak se već zove "ono ovo", ali ta usporedba koju si postal zorno prikazuje stvarnost ... to je to.

:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by prckov Fri 18 Jun - 9:32

dakle da zakljucimo
lenjin nije bio marksist :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by prckov Fri 18 Jun - 9:36

evo dvije lijeve woke progresivke objasnjavaju wannabe progresivcu sto je to "whiteness"



_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by Guest Fri 18 Jun - 13:30

prckov wrote:dakle da zakljucimo
lenjin nije bio marksist  :D

Nije pitanje što su bili Lenjin, Staljin ili Trocki ... pitanje je kaj su ovi mutanti danas?

Marcelova slika to zorno prikazuje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by marcellus Fri 18 Jun - 14:00

Sovak wrote:
prckov wrote:dakle da zakljucimo
lenjin nije bio marksist  :D

Nije pitanje što su bili Lenjin, Staljin ili Trocki ... pitanje je kaj su ovi mutanti danas?

Marcelova slika to zorno prikazuje.

fejkeri. Ove stare komunjare nisam volel, ali ovi novi su od njih pokupili samo sve ono kaj ne valja.

_________________
Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by marcellus Fri 18 Jun - 14:02

a sto puta sam rekel, i stojim iza toga... da ove stare komunjare ustanu iz groba i vide ko se danas prodaje za ljevičara, sterali bi sve to u gulag ili na goli bez jebemti. Bez opće razmišljanja.

_________________
Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by mutava baštarda Fri 18 Jun - 14:03

Sovak wrote:
marcellus wrote:
Sovak wrote:
niels wrote:Aha, dakle komunisti su još uvijek komunisti, ali nemaju namjeru izvršiti nasilni prevrat revolucijom, putem partije profesionalnih revolucionara, kako bi zaveli diktaturu proletarijata.

Umjesto toga, paktiraju s kapitalom, koji dijeli njegove narative, napadaju većinu na osnovi rase, spola, roda i ne bave se uopće proletarijatom (prekarijatom).

Logiku otpisuju, jer je istina važnija od činjenica.

Istraživanjem društava u kojem 0,1% ima 99% imovine, se ne bave, jer se financiraju iz tih 99% i napadaju većinu od 99,9%.

Ajde dobro.

Gle ... ja današnje ''neomarksiste'' nikako ne mogu spojiti sa starom boljševičkom gardom jer bi ih

ta stara boljševička garda povješala u startu.

Osim toga itekako su znali da penisu mjesto u vagini, a ne u muškom anusu.

A ideologija kak svaka ideologija ima zrakopraznog prostora i raznih ''frankcionaša'' pa se tu

da usaditi svakakvih pizdarija i onda se rode mutanti od kojeg svakog normalnog zaboli glava.


Samo jednu notu ... nisam siguran je li na ovo temi ili nekoj drugoj netko je napisal da je još davno u SSSRR-u bila prva peder parada.

Dakle ja za to nisam našel niti jedan pouzdan podatak.

Ali sam našel da je u carskoj Rusiji to bilo kazneno djelo zbog kojeg je dotične mogla dohvatiti smrtna kazna.

Padom carizma i uspostavom sovjetske vlasti pederluk se ukida kak kazneno djelo ... i samo to.

Naravno, vjerojatno su se i tamo počeli razmahivati pa je onda Staljin to vratil kak kazneno djelo par godina poslije.


A prva peder parada je bila u Americi 1970. u Chicagu dok još u toj Americi nije bilo niti takvih wokera niti ovakvih mutiranih neomarksista

i svega toga ''progresivnoga'' kaj se danas valja po cesti.

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Ad61bzN_700bwp

Ha, ha, ha ... .

Može se ovdje filozofirati i Marx i  Gramsci ili kak se već zove "ono ovo", ali ta usporedba koju si postal zorno prikazuje stvarnost ... to je to.

:tu
Da se možemo našao 45te u zagrebu, u institucijama vlasti, jedina razlika u postupanju partizana prema njima i ustašama bi bila da bi se dikoji ustaša mogao izvuči od metka u potiljak.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by mutava baštarda Fri 18 Jun - 14:05

:tu
marcellus wrote:a sto puta sam rekel, i stojim iza toga... da ove stare komunjare ustanu iz groba i vide ko se danas prodaje za ljevičara, sterali bi sve to u gulag ili na goli bez jebemti. Bez opće razmišljanja.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by prckov Fri 18 Jun - 16:03

Sovak wrote:
prckov wrote:dakle da zakljucimo
lenjin nije bio marksist  :D

Nije pitanje što su bili Lenjin, Staljin ili Trocki ... pitanje je kaj su ovi mutanti danas?

Marcelova slika to zorno prikazuje.

pa eto na toj slici pise da su komunisti
onda moze bit da su komunisti :D
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by prckov Fri 18 Jun - 16:05

marcellus wrote:a sto puta sam rekel, i stojim iza toga... da ove stare komunjare ustanu iz groba i vide ko se danas prodaje za ljevičara, sterali bi sve to u gulag ili na goli bez jebemti. Bez opće razmišljanja.

to nije upitno
medutim ove nove kumunjare vam klece u zagrebu
pa ti vidi
a imate i gospodicu u zagrebu koja predaje wokizam, pardon, rodne studije
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by prckov Fri 18 Jun - 16:25

inace jedan od razloga zasto se wokizam u americi tako primio lezi i u liberalima-ljigavcima i njihovom refleksnom virtue signaling-u

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by prckov Fri 18 Jun - 16:46

Dialectic of Enlightenment is a work of philosophy and social criticism written by Frankfurt School philosophers Max Horkheimer and Theodor W. Adorno


https://en.wikipedia.org/wiki/Dialectic_of_Enlightenment#:~:text=Dialectic%20of%20Enlightenment%20%28German%3A%20Dialektik%20der%20Aufkl%C3%A4rung%29%20is,School%20philosophers%20Max%20Horkheimer%20and%20Theodor%20W.%20Adorno.

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 9 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum