ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by RayMabus Sat 12 Jun - 22:14

Speare Shaker wrote:
niels wrote:
RayMabus wrote:Ja mislin da nakon 30 godina pošto su Mig 21 na kraju radnog vijeka da kupovina osnovne eskadrile lovački aviona za air policing i osnovnu minimalnu obranu nije nikakva vojna doktrina napada na treće zemlje.

Gluposti.

Da smo kupili Grippene, ja bih se složio. To je zrakoplov za air policing.

Rafale je višenamjenski zrakoplov s dva motora, koji ometa efikasno svoj radarski odraz, i ima AESA radar. Cilj Rafala jest uspostava zračne dominacije nad područjem operacija.

To nije nikakav air policing, to je iznimno skup i moćan avion, iznimno agresivan po parametrima, namijenjen neopaženog ulasku u neprijateljsko područje, obaranju zrakoplova i napadu na mete na tlu u neprijateljskom okruženju.

Ukratko, Srbi su u pravu kada tvrde da se Hrvati spremaju za napadački rat.
Pa nek se i oni naoružavaju.

Kokice.

RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by RayMabus Sat 12 Jun - 22:20

Planiram pokolj muslimana u BiH ako se ne promjeni izborni zakon

To je sve šta ću van ja reč šta će se tu dešavati
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by RayMabus Sat 12 Jun - 22:21

Ako ga sad ne promjene više ga neću ni tražit

Nisan budala
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by RayMabus Sat 12 Jun - 22:25

Imam ogromnu toleranciju

To neki brkaju s : a vidi budale

Neću tražit promjenu izbornog zakona ako sad to ne promjene

Zašto bi ?

Likvidirati ću te

Koga nema taj ne postoji

Problem manje

Ne želim s takvima surađivati

Mafija

Jednostavno je
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by RayMabus Sat 12 Jun - 22:27

Bio bi budala u svojim očima da me još jednom preveslaš i onda te ja molim

Ne

Ne

Ne
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by niels Sat 12 Jun - 22:27

Speare Shaker wrote:
niels wrote:
RayMabus wrote:Ja mislin da nakon 30 godina pošto su Mig 21 na kraju radnog vijeka da kupovina osnovne eskadrile lovački aviona za air policing i osnovnu minimalnu obranu nije nikakva vojna doktrina napada na treće zemlje.

Gluposti.

Da smo kupili Grippene, ja bih se složio. To je zrakoplov za air policing.

Rafale je višenamjenski zrakoplov s dva motora, koji ometa efikasno svoj radarski odraz, i ima AESA radar. Cilj Rafala jest uspostava zračne dominacije nad područjem operacija.

To nije nikakav air policing, to je iznimno skup i moćan avion, iznimno agresivan po parametrima, namijenjen neopaženog ulasku u neprijateljsko područje, obaranju zrakoplova i napadu na mete na tlu u neprijateljskom okruženju.

Ukratko, Srbi su u pravu kada tvrde da se Hrvati spremaju za napadački rat.

Srbi to uopće ne tvrde, osim urednika koji je složio eksplozivan naslov.

U samom tekstu navodi se što si mogao jučer pročitati kod nas - Hrvatska pojačano izdvaja za vojsku, blizu 2% BDP-a.

Imaš link, mislim da je Ero konačno postavio kako treba. Ništa od vas mladih…
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by immortal Sat 12 Jun - 22:31

RayMabus wrote:Pamet je da Hrvatska živi od turizma i zadnja stvar na pameti joj je da započne rat sa Srbijom.

Ili bilo koji rat.
i srbi žive od Hrvatskog turizma 
rade na sezoni  :chiefi

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by Guest Sat 12 Jun - 22:32

niels wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:
RayMabus wrote:Ja mislin da nakon 30 godina pošto su Mig 21 na kraju radnog vijeka da kupovina osnovne eskadrile lovački aviona za air policing i osnovnu minimalnu obranu nije nikakva vojna doktrina napada na treće zemlje.

Gluposti.

Da smo kupili Grippene, ja bih se složio. To je zrakoplov za air policing.

Rafale je višenamjenski zrakoplov s dva motora, koji ometa efikasno svoj radarski odraz, i ima AESA radar. Cilj Rafala jest uspostava zračne dominacije nad područjem operacija.

To nije nikakav air policing, to je iznimno skup i moćan avion, iznimno agresivan po parametrima, namijenjen neopaženog ulasku u neprijateljsko područje, obaranju zrakoplova i napadu na mete na tlu u neprijateljskom okruženju.

Ukratko, Srbi su u pravu kada tvrde da se Hrvati spremaju za napadački rat.

Srbi to uopće ne tvrde, osim urednika koji je složio eksplozivan naslov.

U samom tekstu navodi se što si mogao jučer pročitati kod nas - Hrvatska pojačano izdvaja za vojsku, blizu 2% BDP-a.

Imaš link, mislim da je Ero konačno postavio kako treba. Ništa od vas mladih…

Pa urednik je Srbin, zar ne?
Inače bi trebao znati da u Srbiji baš i nema nešto neovisnih medija. Uglavnom služe kao glasnogovornici vlasti.
I to je tako otprilike od Osme sjednice CK SK Srbije, s povremenim kratkotrajnim odstupanjima pa sve do danas.
Da, kupovinom Rafala smo došli do razine od oko 2% izdvajanja za potrebe obrane odnosno oružanih snaga. Prije toga smo bili nešto ispod. Napisao sam to već ranije na nekoj od tema, mislim baš u nekom odgovoru na jedan od tvojih postova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by RayMabus Sat 12 Jun - 22:32

RayMabus wrote:Bio bi budala u svojim očima da me još jednom preveslaš i onda te ja molim

Ne

Ne

Ne
I sad čekamo novi islamistički napad u Njemačkoj

Bilo je već jasno prije četiri godine kad sam se osobno uključio u slučaj Komšić da je moja tolerancija pri kraju
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by RayMabus Sat 12 Jun - 22:36

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Bio bi budala u svojim očima da me još jednom preveslaš i onda te ja molim

Ne

Ne

Ne
I sad čekamo novi islamistički napad u Njemačkoj

Bilo je već jasno prije četiri godine kad sam se osobno uključio u slučaj Komšić da je moja tolerancija pri kraju
Ne postoji niti jedan način da Sarajevo od mene dobije to da želim svog člana u OS BiH ako sad oovo odbiju

Ni nula promila za takvo šta nema šanse
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by RayMabus Sat 12 Jun - 22:40

To me vojno mjesto neće više zanimati

Drukčije ćemo
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by RayMabus Sat 12 Jun - 22:43

Vijest od danas

https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-vijestima-bht1-armija-rbih-nazvana-takozvanom-najavljene-sankcije-za-odgovorne-novinare/210612055

Počima
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by RayMabus Sat 12 Jun - 22:43

Tako zvana Armija BiH

Ajmo
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by RayMabus Sat 12 Jun - 23:00

Ako ne pristanu sad na primjenu izbornog zakona ja više neću to tražit.

Nema teorije.

Ide Herceg Bosna i moja vojna uprava na sjeveru Dalmacije
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by RayMabus Sat 12 Jun - 23:01

A ako im se ne sviđa ta ideja mogu pokrenit rat

https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-vijestima-bht1-armija-rbih-nazvana-takozvanom-najavljene-sankcije-za-odgovorne-novinare/210612055
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by RayMabus Sat 12 Jun - 23:18

Čekamo idući islamisrički napad u zapadnoj Europi

Moja tolerancija je već u minusu

Ovo ih samo puštam da vidim oćel totalno klanje il će se provuć bez rata
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by RayMabus Sat 12 Jun - 23:29

A neće se dobro provest ni ako pristanu na izborni zakon

Inteligentan a zlopamtilo

Šta nije zlo nego samo da nije budala nit ovčica

Vuk

Pišat će krv
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by RayMabus Sat 12 Jun - 23:57

Osmica i sva ta ekipa oko njega mi je prva na udaru

https://www.dnevnik.ba/vijesti/ponistava-se-diploma-sefu-osa-e-osmanu-mehmedagicu-osmici

Pišat ćete krv
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by Serbinho-3 Sun 13 Jun - 14:16

Eroo wrote:https://www.srbijadanas.com/vesti/svet/drama-na-nebu-iznad-poljske-mig-29-otvorio-vatru-na-lovacki-avion-zapucao-iz-30-mm-topa-video-2021-06-09

Ovaj je još bolji. :D

Nisu Sirijci  winksmile

Sami remontuju svoje avione a zemlja kompletno unistena.


https://www.srbijadanas.com/vesti/sirija/stigli-mocni-ruski-motori-sirija-remontuje-lovce-bombardere-vredniji-su-od-zlata-od-njih-zavisi-2021-06-12
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by Dar Sun 13 Jun - 23:56

mortal wrote:
RayMabus wrote:Pamet je da Hrvatska živi od turizma i zadnja stvar na pameti joj je da započne rat sa Srbijom.

Ili bilo koji rat.
i srbi žive od Hrvatskog turizma 
rade na sezoni  :chiefi
Tamo one davne 2019.g. prije pandemije bilo ih je između 50 i 100 tisuća kroz cijelu sezonu. Rade malo aljkavo, nisu nešto vješti, ali - rade. Zarađuju pare. Ima ih i jako velik broj iz Sandžaka. I ako bi se njih pitalo, misliš da se njima ratuje s Hrvatima?
Dar
Dar

Male
Posts : 65
2020-10-30

Lokacija: : ZG

Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by Dar Sun 13 Jun - 23:59

Speare Shaker wrote:Pa urednik je Srbin, zar ne?
Inače bi trebao znati da u Srbiji baš i nema nešto neovisnih medija. Uglavnom služe kao glasnogovornici vlasti.
I to je tako otprilike od Osme sjednice CK SK Srbije, s povremenim kratkotrajnim odstupanjima pa sve do danas.
Da, kupovinom Rafala smo došli do razine od oko 2% izdvajanja za potrebe obrane odnosno oružanih snaga. Prije toga smo bili nešto ispod. Napisao sam to već ranije na nekoj od tema, mislim baš u nekom odgovoru na jedan od tvojih postova.

A u Hrvatskoj ima neovisnih medija? Većina medija su u rukama tih istih srpskih krugova bliskih Vučiću, koji kupuju hrvatske firme u RH preko proxija odnosno stranih medijskih kuća. 

Može se Hrvatska naoružavat do prekosutra, ali ništa to ne vrijedi ako je pero još uvijek jače od mača.
Dar
Dar

Male
Posts : 65
2020-10-30

Lokacija: : ZG

Back to top Go down

Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat' - Page 3 Empty Re: Oluja 2?'Hrvati kao da se spremaju za rat'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum