ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Page 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by Guest 11/6/2021, 14:25

marcellus wrote:naravno da Rimac ne radi ovjes, jer to ne spada u tehnologiju koju prodaje. Inače ni Ferrari ne radi svoj ovjes, kupuje ga, kao i kočnice, šasiju, karoseriju i sve ostalo, od klipova do elektronike.

A sad izguglaj pa ćeš nać da je i klima na rimcu iz audija R8... jer niko normalan neće razvijat klima uređaj za auto koji se radi u 150 komada. I da gume ne radi svoje nego su Michelih. I kočnice su jasno brembo karbonski diskovi, kao i na svakom autu na planeti skupljem od 150 k eura.

A sad ajmo na bitno: Rimac radi svoje šasije, koje usput prodaje pininfarini. Ovjes ne proizvodi u tvornici, ali je razvijen za njegov auto. Radi svoje motore. Radi svoje baterije, i baterije za druge. Radi svoje kontrolere, i cijeli softver. Aston martin recimo koristi kompletno mercedesov softver. Radi i vlastite

ne radi rimac baterije !!!! rimac baterije kupuje već gotove !!!!!! rimac što radi je da slaže te kupljene bateriju u grozdove. znači aparatom za točkasto varenje spaja baterije u seriju jednu do druge u jebeni kontejner. onda te kontejnere postaja paralelno u jednu cjelinu. unutra ugura bakrenu cijev kojom teče jebeni fluid za hlađenje tj. H2O ili demineralizirana destilirana voda plus antifriz. i naravno kontroler sa firmwareom tj. softwareom koji kako mu sam naziv sugerira služi da kontrolira temperaturu, punjenje i pražnjenje baterjiskog kontejnera. jebo te tehnika što meni treba ovo pričati sa nounarom totalnim n00b idiotom kretenom koji pojma nema o svemu ovome o čemu pričamo ni kako spojiti prekidač strujnog kruga u zidu vlastitog stana.

ajde marčelo uvati se onog što ti najviše ide ustaše, partizani, četnici i man'se tehnologije, fizike i kemije jer se sramotiš nonstop.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by marcellus 11/6/2021, 14:35

ajde dobro rimac u biti ne radi ništa nego slaže aute od kineskih dijelova. Zašto je onda svjetska senzacija, to svaka budala može?

A tvornica baterija u Svetoj nedjelji, to je za mobitele valjda

_________________
Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by marcellus 11/6/2021, 14:36

Rimac produces KERS hybrid battery systems for Aston Martin's new sports car, the Valkyrie. The company also produces battery systems for Koenigsegg (specifically for the Regera), Jaguar E‑type Zero concept car and SEAT Cupra e-Racer concept car.

budale, kupuju od rimca a on im ispada samo preprodaje

_________________
Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by marcellus 11/6/2021, 14:45

inače, same ćelije kupuje, ali radi s dobavljačima na razvoju, i gradi svoju tvornicu baterijskih ćelija. Baterije pak radi sam.


_________________
Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by Guest 11/6/2021, 15:03

marcellus wrote:Rimac produces KERS hybrid battery systems for Aston Martin's new sports car, the Valkyrie. The company also produces battery systems for Koenigsegg (specifically for the Regera), Jaguar E‑type Zero concept car and SEAT Cupra e-Racer concept car.

budale, kupuju od rimca a on im ispada samo preprodaje

evo odgovoriti ću ti ovdje odnosi se i na tvoj prethodni post.

ti ne znaš razliku između battery, battery system i battery pack. a to ste vi nounari sami krivi jer ste upravo vi napravili konfuziju oko tih pojmova a to je zato jer pojma o pojmu nemate o čemu pišete. pišete članak i objavite ga u medijima a jebenog pojma nemate o materiji o kojoj pišete. totalni ste jebeni kreteni ja bi bez jebemti uzeo gun i pucao vam drito u glavu jebem vam psihopatsku mater.

rimac ne proizvodi baterije i nikada ni neće pa da živi 500 godina. rimac proizvodi baterijske sisteme i battery pack. baterijski sistem se sastoji od aluminijske kašete u koju slažeš i spajaš baterije ili baterijske module KOJE MORAŠ KUPITI OD NEKE TVORNICE KOJA PROIZVODI BATERIJE i stavljaš bakrene cijevi za hlađenje tih par stotina ili tisuća baterija ili modula ovisi koliko je veliki pack. na to se doda kontroler koji u sebi ima flash firmware i hardvare i to je to battery system.

klipane budalasti to što rimac radi te baterijske sisteme možeš i ti doma napraviti doduše ne za pogoniti auto ali neku igračku ili manji stroj.

kad si zadnji puta promijenio BATERIJE u daljincu? koliko baterija si izvadio i stavio? ako si više od jedne baterije onda se to zove battery pack. rudimentalan do jaja ali naziv je battery pack. battery system je battery pack plus kontroler.


evo pa se educiraj papane

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by abraham 12/6/2021, 11:00

Bilo kako bilo, malo Ali expres, malo posudjene gedore, malo svajs aparat, malo shrot za gume i ovjes i eto te na vrhu. Porshe te zove nochu u dva sata da bi suradnju s tobom, Stanford ti nudi termin za cistachice i kuchne majstore da im odrzis govor o stetnosti kemikalija u procesu cishecenja hodnika, i sanitarnih cvorova..... Muhahahahha Kila mozga. I da, picka ti materina Mate, tvrdoglava bosanska da ostajesh tu gdje jesi.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by marcellus 12/6/2021, 11:28

abraham wrote:Bilo kako bilo, malo Ali expres, malo posudjene gedore, malo svajs aparat, malo shrot za gume i ovjes i eto te na vrhu. Porshe te zove nochu u dva sata da bi suradnju s tobom, Stanford ti nudi termin za cistachice i kuchne majstore da im odrzis govor o stetnosti kemikalija u procesu cishecenja hodnika, i sanitarnih cvorova..... Muhahahahha Kila mozga. I da, picka ti materina Mate, tvrdoglava bosanska da ostajesh tu gdje jesi.

ae bosančeros kvari nam socijalizam i oduzima nam izgovore za neuspjeh

_________________
Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by abraham 12/6/2021, 11:38

Kada i ako propadne u DNRH ce biti dan radosti. Sve che dochi na svoje. Mediokriteti che se vajkati, a  a a sta sam/smo govorili. A , a, aaaaaaa....... Poslije se se svi chude da su Poljska i Slovacka npr decenije ispred.  Jako veliko chudo. u biti se nitko ne chudi. Svi znaju da su ovi kreteni a "mi " smo pametni i sposobni samo eto, mejku mu , uvijek napravimo pogresan izbor. Eto , mi smo lijepi, pametni, poshteni i sposbni ali eto biramo politichare koji su ruzhni prljavi i zli. Uvijek jennetko drugi kriv. Vjeshaj Luku, jebi majku bosnacheresu prevarantu, popishaj se na Zecaitd, itd, itd..... Kila mozga.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by veber 12/6/2021, 15:49

marcellus wrote:
veber wrote:
a, ti si uvijek u pravu dok se ne pokaže da si u krivu.

ja sam obično u pravu, pa sad vrati moje stare tekstove od prije pet ili deset godina i vidi.

pogotovo kad je riječ o Rimcu. Oduvijek sam tvrdio da taj dečko ima strahovit potencijal. I da jedino on i par takvih mogu pokrenut hrvatsku ekonomiju, pod uvjetom da ih politika pusti na miru i skine im se s kurca i grbače.

vi ste gnojili kak živi od državnih poticaja, i kak bu propal i kak auto ne postoji i sve je to prevara i hyundai i porsche nemaju pojma u kaj ulažu (moš mislit)
opet izvrćeš moje upise. 
ja sam ti rekao što je core biznis rimca.
stvar je u tome da je jedno što ti vidiš, odnosno želiš vidjeti, a drugo je što je u stvarnosti.
a, da nisi tupav i subjektivan čuo bi rimčevu izjavu kako će napraviti 150 automobila kako se ne bi miješao u porše i koeingsegg.
to ti dovoljno govori, samo si ti to "previdio" i "prečuo".

u njemačkoj je bila reportaža o autu i između ostalog
...rimac automobili jedan od glavnih dobavljača prve ugradnje za porsche...

isto tako "kolosalna" pobjeda na lokalnim izborima išla je otprilike ovako, na svim vodećim tv u njemačkoj;
...teški izborni poraz vladajuće stranke na lokalnim izborima u hrvatskoj...
...hdz izgubio velike gradove osim na krajnjem istoku, a dobio u nevažnoj pokrajinskoj skupšti....
...u zagrebu birači pokazali želju za promjenama...

tako i rimac. sada kada je u vlasništvu porša bude bio tu testni centar.
ižinjeri će imati umjesto 7000€ plaće, 3500€
a porš će dobiti selektirane strojare i eteefovce koji će otići kasnije u njemačku za 7000€

kuiš?
vjerovatno ne.

danas sam na testnom aerodromu od airbusa provozao neki nissan kompletno na struju.
jedino kaj valja je kaj imaš konstantni moment.
ovaj ima tri brzine.
R,1 i 2
1 je za grad u kojem je ukopčan retarder i gdje auto ima soto and go funkciju, očitava vozila ispred, a 2 je za otvorene ceste kada se retarder iskapča. komandna ploča izgleda ko PS ima dva ekrana i sve nas ljubitelje klasike baca u očaj. u nekih vuru vremena kaj smo se kolega i ja igrali otišlo je 9% kapaciteta.
što će reći da kada dođeš ispod 50% da će opasno počet padati kapacitet.

dok god mogu držat ću se benzina.
veber
veber

Male
Posts : 53303
2014-12-30


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by marcellus 12/6/2021, 15:51

abraham wrote:Kada i ako propadne u DNRH ce biti dan radosti. Sve che dochi na svoje. Mediokriteti che se vajkati, a  a a sta sam/smo govorili.

nema hrvatu radosti veće nego kad susjedu crkne krava. Švabe se udruže, ti imaš kravu, ja imam kravu, napravit ćemo zadrugu. Amer ima kravu, gleda zaradit drugu, treću, petu, krdo krava. Hrvat ima kravu, i on ne želi drugu kravu, nego da susjedova krepa pa da samo on ima kravu. Na kraju uvozimo mlijeko.

_________________
Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by marcellus 12/6/2021, 15:56

svi bi bili sretni da rimac propadne. Jebo auto industriju i radna mjesta, osim ako nije socijalistička, kakva plata takva vrata, ne mogu oni mene tak slabo platit kak ja mogu slabo radit, i te priče. A ne da te kapitalist izrabljuje. Evo otkad je propao guzda Toda ni riječi o plaćama blagajnica u konzumu. Ledo prodan u trećinu cijene, mutnoj kompaniji, jebo to. Sad više ne prodaju staro meso, nema uvozne robe, i blagajnice ne moraju čistit snijeg. I sad se možeš prijavit gore u hotel kulmerovi dvori. Prije nisi mogo jer je to kao bio hotel a zapravo todino. Nema veze što propada. Ko jebe. Društveno je nije njegovo, nek propadne.

_________________
Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by veber 12/6/2021, 16:20

sereš po običaju.
konzum i tommy uz propalog keruma imali su i imaju najmanje plaće u trgovini.
blagajnica u DMu zarađuje više od tebe.
ali to je politika firme da uvijek isplaćuje veću plaću od prosjeka države.

relativno plaće u konzumu nisu niske, ali blagajnica mora doći pola vure prije, odraditi 8h i ostati pola vure poslije. a plaćena je za 8h

blagajnica u sparu radi 7h na kasi-0,5h plaćeni gablec-0,5h prije otvaranja u jutarnjoj smjeni i 0,5h u popodnevnoj. plaćena 8h

todorić je zavio u crno doslovce tisuće ljudi, a onda je HDZ otkrio kako još požderati što se požderat dade.

i to je rvacka.
ali ne daš ti po svojima.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53303
2014-12-30


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by veber 12/6/2021, 16:28

marcellus wrote:svi bi bili sretni da rimac propadne. Jebo auto industriju i radna mjesta, osim ako nije socijalistička, kakva plata takva vrata, ne mogu oni mene tak slabo platit kak ja mogu slabo radit, i te priče. A ne da te kapitalist izrabljuje. Evo otkad je propao guzda Toda ni riječi o plaćama blagajnica u konzumu. Ledo prodan u trećinu cijene, mutnoj kompaniji, jebo to. Sad više ne prodaju staro meso, nema uvozne robe, i blagajnice ne moraju čistit snijeg. I sad se možeš prijavit gore u hotel kulmerovi dvori. Prije nisi mogo jer je to kao bio hotel a zapravo todino. Nema veze što propada. Ko jebe. Društveno je nije njegovo, nek propadne.
ti si kao novinar.
kao
istraži malo pa kolumniraj.

kolike su plaće kod rimca.

nema tu filozofije.
imaš brutto prihod
unutar njega imaš koliki su izdaci brutto plaće.
pogledaš koliko ima zaposlenih i podjeli prvu stavku s brojem zaposlenih.

vrlo jednostavno.
porezna uprava i fina su javno demantirali rimca o iznosima plaća.

neka se radi ispitni centar, neka se radi tvornica, doći će japanski ili njemački strojevi ali preko eu fondova.
znači mladi strojarske, elektro i elektroničke kao i IT imat će priliku za zaposlenje.

nakon nekog vremena osjeti će zov sirena i uputiti se u njemačku.
za razliku od prije 60ak godina kada su išli bauštelci van, spavali po kontejnerima.
sada dolaze nove snage.

kaj misliš da su u poršeu glupi?

pa dobro se zna što je zagrebački strojarski i etf fakultet, pogotovo u njemačkoj.
isto tako je mašinski iz beograda.

samo tebe jadnička nitko ne zove.
veber
veber

Male
Posts : 53303
2014-12-30


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by melkior 12/6/2021, 16:32

Prošli tjedan sam vozio prvi put  u životu, službenu full electric Hyundai Konu, s automatskim mjenjačem, koštao je nekih 300.000,00 kn. Em prvi put električno vozilo, em prvi put automatik. Ako se tad nisam ubio, onda vjerojatno nikad ni neću. Ali izlazak iz garaže na cestu je bio jeben zadatak. Nema kvačilo, samo gas i kočnica. Koči ko lud, i juri ko lud. Da muha sjedne na gas ili kočnicu, odreagirao bi. Uglavnom prvih 10-15 minuta sam se borio s vozilom, a onda sam počeo gledat potrošnju baterije...hoće to padat kad prebaciš auto u sportski mod...Dojam? Ludo, skupo, nepraktično, ali totalno zabavno. I ne bih se volio pronaći u ulozi pješaka na zebri dok mi u susret ide budala za volanom kao što sam sam, u vozilu za kojeg ne znaš da li ti treba autoškola ili pilotski ispit.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by veber 12/6/2021, 16:40

melkior wrote:Prošli tjedan sam vozio prvi put  u životu, službenu full electric Hyundai Konu, s automatskim mjenjačem, koštao je nekih 300.000,00 kn. Em prvi put električno vozilo, em prvi put automatik. Ako se tad nisam ubio, onda vjerojatno nikad ni neću. Ali izlazak iz garaže na cestu je bio jeben zadatak. Nema kvačilo, samo gas i kočnica. Koči ko lud, i juri ko lud. Da muha sjedne na gas ili kočnicu, odreagirao bi. Uglavnom prvih 10-15 minuta sam se borio s vozilom, a onda sam počeo gledat potrošnju baterije...hoće to padat kad prebaciš auto u sportski mod...Dojam? Ludo, skupo, nepraktično, ali totalno zabavno. I ne bih se volio pronaći u ulozi pješaka na zebri dok mi u susret ide budala za volanom kao što sam sam, u vozilu za kojeg ne znaš da li ti treba autoškola ili pilotski ispit.
očito je da nisi nikad vozio automatik pa je prvi put zajebano.
ja sam prvi put stalno stiskao kuplung, kojeg nema.
kasnije se navikneš. sada mi skroz svejedno u kaj sjednem. pogledam pedale i vozi.
automatici su zakon u gradu. pogotovo novi jer prati vozilo ispred i iza tebe i ti nikaj ne radiš, auto sam ide.
stariji držiš nogu lagano na kočnici i sam ide.

ako ću mijenjat auto jedna od obaveznih stavki automatska getriba.
veber
veber

Male
Posts : 53303
2014-12-30


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by melkior 12/6/2021, 16:43

veber wrote:
melkior wrote:Prošli tjedan sam vozio prvi put  u životu, službenu full electric Hyundai Konu, s automatskim mjenjačem, koštao je nekih 300.000,00 kn. Em prvi put električno vozilo, em prvi put automatik. Ako se tad nisam ubio, onda vjerojatno nikad ni neću. Ali izlazak iz garaže na cestu je bio jeben zadatak. Nema kvačilo, samo gas i kočnica. Koči ko lud, i juri ko lud. Da muha sjedne na gas ili kočnicu, odreagirao bi. Uglavnom prvih 10-15 minuta sam se borio s vozilom, a onda sam počeo gledat potrošnju baterije...hoće to padat kad prebaciš auto u sportski mod...Dojam? Ludo, skupo, nepraktično, ali totalno zabavno. I ne bih se volio pronaći u ulozi pješaka na zebri dok mi u susret ide budala za volanom kao što sam sam, u vozilu za kojeg ne znaš da li ti treba autoškola ili pilotski ispit.
očito je da nisi nikad vozio automatik pa je prvi put zajebano.
ja sam prvi put stalno stiskao kuplung, kojeg nema.
kasnije se navikneš. sada mi skroz svejedno u kaj sjednem. pogledam pedale i vozi.
automatici su zakon u gradu. pogotovo novi jer prati vozilo ispred i iza tebe i ti nikaj ne radiš, auto sam ide.
stariji držiš nogu lagano na kočnici i sam ide.

ako ću mijenjat auto jedna od obaveznih stavki automatska getriba.
Da, nisam nikad prije vozio automatik. A zvijer od auta. To je za autocestu a ne za grad (na semaforu sam stiskao tipku P umjesto N :^0 lol! )
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by marcellus 12/6/2021, 16:46

zapravo je više za grad... električari (još) nisu tolko za auto cestu... stvar navike. Vozio sam strujića, jebiga razlika je ko zadnji ajfon i nokija 3310... od benzinca.

Samo brzo se navikneš

_________________
Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by melkior 12/6/2021, 16:49

Tražit ću ga opet idući tjedan da se još malo spraksiram, ali idem dalje od grada na lokalne seoske ceste, unaprijed RIP kokošima, mačkama i babama.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by marcellus 12/6/2021, 16:50

melkior wrote:Tražit ću ga opet idući tjedan da se još malo spraksiram, ali idem dalje od grada na lokalne seoske ceste, unaprijed RIP kokošima, mačkama i babama.

dobro, za babe i kokoši nije neka šteta... ja volim mačke

_________________
Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by melkior 12/6/2021, 16:52

marcellus wrote:zapravo je više za grad... električari (još) nisu tolko za auto cestu... stvar navike. Vozio sam strujića, jebiga razlika je ko zadnji ajfon i nokija 3310... od benzinca.

Samo brzo se navikneš
U biti da, to što je automatik me više jebe nego što je električni, ali čisto radi sigurnoati prometa, nije dobro da auto bude potpuno nečujan, ionako ima budala koje prelaze cestu sa slušalicama na ušima, i to na najprometnijim križanjima u Zagrebu :facepalm
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by melkior 12/6/2021, 16:53

marcellus wrote:
melkior wrote:Tražit ću ga opet idući tjedan da se još malo spraksiram, ali idem dalje od grada na lokalne seoske ceste, unaprijed RIP kokošima, mačkama i babama.

dobro, za babe i kokoši nije neka šteta... ja volim mačke
Predmnijevam da ću manju štetu ipak napravit u selu nego u gradu :rasta
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice) - Page 5 Empty Re: Ameri, Švabe i ostali o Rimcu (tema za Vebera i šank-sveznalice)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum