ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU - Page 2 Empty Re: GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU

Post by zganci_i_jetrica 10/6/2021, 19:04

mutava baštarda wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
Ringo10 wrote:Taj Saric je bas previse prosrpski nastrojen...bas pretjerano
Šarić je u nekim stvarima u pravu, kao na primjer da smo robovi EU i zapada. Duh! Međutim, ako je alternativa raskiseljeni serbski opanak za vratom, thanks, but no thanks! To je, Gogo, ipak no brainer. Ne znam koji to njega kompleksi peru, ali svatko pokušava liječiti svoje kako zna i umije pa tako valjda i on.
S tim da je Srbija razjebanija od nas...
Istina, samo je li to baš neka utjeha?  :|

zganci_i_jetrica

Posts : 1292
2021-06-05


Back to top Go down

GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU - Page 2 Empty Re: GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU

Post by mentalitet 10/6/2021, 19:30

mutava baštarda wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
Ringo10 wrote:Taj Saric je bas previse prosrpski nastrojen...bas pretjerano
Šarić je u nekim stvarima u pravu, kao na primjer da smo robovi EU i zapada. Duh! Međutim, ako je alternativa raskiseljeni serbski opanak za vratom, thanks, but no thanks! To je, Gogo, ipak no brainer. Ne znam koji to njega kompleksi peru, ali svatko pokušava liječiti svoje kako zna i umije pa tako valjda i on.
S tim da je Srbija razjebanija od nas...

Ti nisi glup chovjek ali se sluzish glupim floskulama..Hajde ti objasni kako je to Srbija razjebana?Valjda imash toliko unutrashnje snage da iskljuchish svoju pripadnost takozvanim hrvatima i na osnovu chinjenica i logike objasnish gore navedenu floskulu.

Evo samo jedan primjer da nisi u pravu..Srbija izvozi par milijardi hrane a Hrvatska uvozi kod razjebane Slavonije...Samim time nisu ni slichni Hrvatskoj.

A Goranu kapa do poda i moj naklon jer imamo skoro ista razmishljanja..Samo shto je njemu teze nego meni jer mene zaboli kurac za Hrvatsku a njega bash i ne..mada da se mene pita ja mu ne bi dozvolio nastupe u srpskim medijima jer ga prislushkuju i chuju ovi preko pa moze im pasti napamet da se opamete .

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU - Page 2 Empty Re: GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU

Post by Guest 10/6/2021, 19:48

Meatke wrote:
Serbinho-3 wrote:GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU

toliko dugo četnicima liže šupak a da mu nijedna dlaka ne ostane na jeziku ... nemoguće!

Čudo.

B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU - Page 2 Empty Re: GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU

Post by mutava baštarda 10/6/2021, 20:23

mentalitet wrote:
mutava baštarda wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
Ringo10 wrote:Taj Saric je bas previse prosrpski nastrojen...bas pretjerano
Šarić je u nekim stvarima u pravu, kao na primjer da smo robovi EU i zapada. Duh! Međutim, ako je alternativa raskiseljeni serbski opanak za vratom, thanks, but no thanks! To je, Gogo, ipak no brainer. Ne znam koji to njega kompleksi peru, ali svatko pokušava liječiti svoje kako zna i umije pa tako valjda i on.
S tim da je Srbija razjebanija od nas...

Ti nisi glup chovjek ali se sluzish glupim floskulama..Hajde ti objasni kako je to Srbija razjebana?Valjda imash toliko unutrashnje snage da iskljuchish svoju pripadnost takozvanim hrvatima  i na osnovu chinjenica i logike objasnish gore navedenu floskulu.

Evo samo jedan primjer da nisi u pravu..Srbija izvozi par milijardi hrane a Hrvatska uvozi kod razjebane Slavonije...Samim time nisu ni slichni Hrvatskoj.

A Goranu kapa do poda i moj naklon jer imamo skoro ista razmishljanja..Samo shto je njemu teze nego meni jer mene zaboli kurac za Hrvatsku a njega bash i ne..mada da se mene pita ja mu ne bi dozvolio nastupe u srpskim medijima jer ga prislushkuju i chuju ovi preko pa moze im pasti napamet da se opamete .
Oćemo od gglave ili repa? Evo od glave, lezba premijerka, peder presjednik...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU - Page 2 Empty Re: GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU

Post by jastreb 10/6/2021, 21:59

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Šarić je genijalac. Kod nas ga ignoriraju i ne dozvokjavaju nastupe cak ni na lokalnim televizijama.
...ili si ti mozda upravo saric :)
Nisam,ali sam posumnjao da je to El Rizorte,a Veber sumnja da san ja El Rizorte.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU - Page 2 Empty Re: GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU

Post by Šandor Winnetou 10/6/2021, 22:16

Meatke wrote:
Serbinho-3 wrote:GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU

toliko dugo četnicima liže šupak a da mu nijedna dlaka ne ostane na jeziku ... nemoguće!
lol! :tu

_________________
GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Back to top Go down

GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU - Page 2 Empty Re: GORAN ŠARIĆ BEZ DLAKE NA JEZIKU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum