ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by RayMabus Wed 9 Jun - 20:39

RayMabus wrote:Ode li DP u koaliciju s Kerumom i HDZ , Most odma dolazi do HDZ i poručit će mu da za svaki dobar projekt ima podršku Mosta

HDZ + Most imaju većinu

Ako HDZ odluči vladat dobro ni Kerum ni DP im neće tribat puno
U prevodu Kerum i Škoro ostat će kratki rukava

Most je borba protiv korupcije tako da ova dvojica su višak

Hrvatska je premala da bi je toliko lopova pljačkalo

RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by AssadNaPodmornici Wed 9 Jun - 20:39

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

kako ide ona američka - sa teroristima nema pregovaranja

tako i ovdje sa lopinama nema pregovaranja, eto im DP lipo u koaliciju, par tih rukica će moći uhljebiti ženu, djecu u neko izmišljeno radno mjesto, firma njihova kuma će dobiti posao gdje će farbati neki tunel za 10x veću cijenu od tržišne, i naravno iduće izbore će nestati ..
MOST se stabilizira. gdje su god došle reformističke stranke, više manje su ostale na vlasti, izuzev Metkovića gdje su ovi dovlačili hrpe autobusa iz Bosne da ih skinu (jedva)

Majko mila...
Dakle, ti se nadaš postojanju dugotrajno poštenih političkih stranaka?
Jesi ti normalan?
Politika je po definiciji leglo kriminala, korupcije i lopovluka.
Što se tiče korupcije kao fenomena onako generalno, davno sam postavio pitanje na forumu.
Kako to da azijskim tigrovima ne smeta trostruko veća korupcija u njihovim društvima da ostvaruju isto tako bar trostruko veći rast BDP-a nego u zemljama zapadnih demokracija i društava gdje je korupcija osjetno manja?
Pazi, riječ je o ekonomskim divovima poput Japana, Kine, južne Koreje, Singapura, Malezije, Tajvana itd.
Kako to?

Znaš tko se neprestano dotiče problema korupcije kod nas?
Notorni nesposobnjakovići koji nisu u stanju riješiti niti jedan jedini konkretan problem, pa im je populistička demagogija tipa da je bitno samo da pošteni (u politici?) dođu na vlast pa će svi naši problemi biti riješeni.
I onda na vlast i to na nacionalnoj razini dođe pošteni Račan i što imamo?
Rast BDP-a od 3-4%.
Onda na vlast dođe lopov nad svim lopovima Sanader i što imamo?
Rast BDP-a od 5-6%.
Sad ti kao ekonomist uzmi kalkulator pa izračunaj koliko je to u kunama ili dolarima ili eurima rast BDP-a veći za 2% od konkurencije.
Ukratko, NIJE DOVOLJNO BITI SAMO POŠTEN JER TI TO NE GARANTIRA NITI RAST BDP-a NITI USPJEH U RJEŠAVANJU BILO KOJEG PROBLEMA U DRUŠTVU.
POTREBNA SU I NEKA SPECIFIČNA ZNANJA I SPOSOBNOSTI.
Zato su azijski tigrovi uspješni, a mi nismo. Jer oni to razumiju, a mi stano pušimo jedne te iste populističke dupeglave mantre.
jeba te račan i "pošteni SDP". to su isti kurac kao HDZ.
kakav jebeni SDP nisam u životu dao glas SDPu niti ću. niti sam drugi krug izašao i dao glas jebenom Ranku Ostojiću umjesto Bobana, jer gle čuda znam dosta informacija o Ostojiću u Splitu i mogu ti reći da je on isti kurac kao i HDZovac. korumpiran, blago zao, itd

zato lipo imamo stranke centra, MOST, fokus, bogami gdje su takvi došli, osjeti se promjena i to već u prvom mandatu. i gdje su oni došli tu se skoro nigdje HDZ ne vraća na vlast(niti SDP fala bogu jer to je isti kurac), izuzev Metkovića gdje su doslovno kolone autobusa poslali u Metković da sruše MOST

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20663
2018-06-14


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by Guest Wed 9 Jun - 20:40

AssadNaPodmornici wrote:mislim tko normalan može dati glas onome Vici,  tko je god normalno i pošteno završio fakultet, ne može dati glas onoj ojebini i debilčeku.. 

Nitko. Normalan. Zato je i Puljak dobio šansu.
Kad kažem zato mislim zato što je Vice evidentno nesposobna sirovina koja nije u stanju dobro riješiti niti jedan jedini realan problem.
Ne zato što on vrlo vjerojatno nije pošten, a Puljak to jest, nego zato što je Puljak evidentno puno sposobniji, a uz to što je vrlo vjerojatno pošten, bar za sad, to mu dođe kao dodatna prednost, da ne kažem višnja na vrhu kolača.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by AssadNaPodmornici Wed 9 Jun - 20:42

Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

kako ide ona američka - sa teroristima nema pregovaranja

tako i ovdje sa lopinama nema pregovaranja, eto im DP lipo u koaliciju, par tih rukica će moći uhljebiti ženu, djecu u neko izmišljeno radno mjesto, firma njihova kuma će dobiti posao gdje će farbati neki tunel za 10x veću cijenu od tržišne, i naravno iduće izbore će nestati ..
MOST se stabilizira. gdje su god došle reformističke stranke, više manje su ostale na vlasti, izuzev Metkovića gdje su ovi dovlačili hrpe autobusa iz Bosne da ih skinu (jedva)

Majko mila...
Dakle, ti se nadaš postojanju dugotrajno poštenih političkih stranaka?
Jesi ti normalan?
Politika je po definiciji leglo kriminala, korupcije i lopovluka.
Što se tiče korupcije kao fenomena onako generalno, davno sam postavio pitanje na forumu.
Kako to da azijskim tigrovima ne smeta trostruko veća korupcija u njihovim društvima da ostvaruju isto tako bar trostruko veći rast BDP-a nego u zemljama zapadnih demokracija i društava gdje je korupcija osjetno manja?
Pazi, riječ je o ekonomskim divovima poput Japana, Kine, južne Koreje, Singapura, Malezije, Tajvana itd.
Kako to?

koja veća korupcija u japanu i tim zemljama? tamo japanci ako šta zajebu naprave harakiri.

Koji si ti naivac, pa to je nevjerojatno...
Dakle, čitam intervju još prije rata sa jednim od poznatih japanskih poslovnjaka i što on kaže?
Prepričano, kog se vraga vi Europljani toliko pjenite oko korupcije? Kod nas u Japanu je ona trostruko veća i mi je ne smatramo problemom nego troškom reprezentacije.
Doslovce manje ili više tim riječima.
Ali dobro, pusti Japan, što kažeš na korupciju u Maleziji?
Znam neke osobe koje su tamo godinama živjele i korupcija je toliko duboko usađena u to društvo da je praktički neiskorjeljniva.
Znaš li koja je razlika između njihovih i naših razvojnih potencijala?
Znaš li koja je razlika između njihovih i naših stopa rasta BDP-a?
I taj bi ti primjer trebao biti sasvim dovoljan, a ako nije, onda imaš vrlo gadan problem.
jebe me se za islamske vukojebine malezija i takve zemlje, za početak HDZ (ali i SDP) lete sa vlasti pa ćemo lako dalje..

kako je rekao onaj - "pobijte sve a Bog će prepoznati svoje" - tako i mi , maknimo sve HDZovce(a i SDPovce) a onda ćemo lako

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20663
2018-06-14


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by Guest Wed 9 Jun - 20:43

AssadNaPodmornici wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

kako ide ona američka - sa teroristima nema pregovaranja

tako i ovdje sa lopinama nema pregovaranja, eto im DP lipo u koaliciju, par tih rukica će moći uhljebiti ženu, djecu u neko izmišljeno radno mjesto, firma njihova kuma će dobiti posao gdje će farbati neki tunel za 10x veću cijenu od tržišne, i naravno iduće izbore će nestati ..
MOST se stabilizira. gdje su god došle reformističke stranke, više manje su ostale na vlasti, izuzev Metkovića gdje su ovi dovlačili hrpe autobusa iz Bosne da ih skinu (jedva)

Majko mila...
Dakle, ti se nadaš postojanju dugotrajno poštenih političkih stranaka?
Jesi ti normalan?
Politika je po definiciji leglo kriminala, korupcije i lopovluka.
Što se tiče korupcije kao fenomena onako generalno, davno sam postavio pitanje na forumu.
Kako to da azijskim tigrovima ne smeta trostruko veća korupcija u njihovim društvima da ostvaruju isto tako bar trostruko veći rast BDP-a nego u zemljama zapadnih demokracija i društava gdje je korupcija osjetno manja?
Pazi, riječ je o ekonomskim divovima poput Japana, Kine, južne Koreje, Singapura, Malezije, Tajvana itd.
Kako to?

Znaš tko se neprestano dotiče problema korupcije kod nas?
Notorni nesposobnjakovići koji nisu u stanju riješiti niti jedan jedini konkretan problem, pa im je populistička demagogija tipa da je bitno samo da pošteni (u politici?) dođu na vlast pa će svi naši problemi biti riješeni.
I onda na vlast i to na nacionalnoj razini dođe pošteni Račan i što imamo?
Rast BDP-a od 3-4%.
Onda na vlast dođe lopov nad svim lopovima Sanader i što imamo?
Rast BDP-a od 5-6%.
Sad ti kao ekonomist uzmi kalkulator pa izračunaj koliko je to u kunama ili dolarima ili eurima rast BDP-a veći za 2% od konkurencije.
Ukratko, NIJE DOVOLJNO BITI SAMO POŠTEN JER TI TO NE GARANTIRA NITI RAST BDP-a NITI USPJEH U RJEŠAVANJU BILO KOJEG PROBLEMA U DRUŠTVU.
POTREBNA SU I NEKA SPECIFIČNA ZNANJA I SPOSOBNOSTI.
Zato su azijski tigrovi uspješni, a mi nismo. Jer oni to razumiju, a mi stano pušimo jedne te iste populističke dupeglave mantre.
jeba te račan i "pošteni SDP". to su isti kurac kao HDZ.

Nisam ni spomenuo SDP nego Račana osobno.
Pa valjda ti ne moram spominjati da nitko uz Račana osobno nije nikada vezao niti jednu korupcijsku aferu?
Svejedno, poštenjačina (bez navodnika) Račan je zamalo prešao u kategoriju veleizdajnika sa onim famoznim dimnjakom u vezi rješavanja problema oko granice sa Slovenijom, a uz to je njegova vlada bila osjetno manje gospodarski uspješna od vlade notornog lopova Sanadera.
Badava ti što si pošten ako si neposoban.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by Guest Wed 9 Jun - 20:45

AssadNaPodmornici wrote:
Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

kako ide ona američka - sa teroristima nema pregovaranja

tako i ovdje sa lopinama nema pregovaranja, eto im DP lipo u koaliciju, par tih rukica će moći uhljebiti ženu, djecu u neko izmišljeno radno mjesto, firma njihova kuma će dobiti posao gdje će farbati neki tunel za 10x veću cijenu od tržišne, i naravno iduće izbore će nestati ..
MOST se stabilizira. gdje su god došle reformističke stranke, više manje su ostale na vlasti, izuzev Metkovića gdje su ovi dovlačili hrpe autobusa iz Bosne da ih skinu (jedva)

Majko mila...
Dakle, ti se nadaš postojanju dugotrajno poštenih političkih stranaka?
Jesi ti normalan?
Politika je po definiciji leglo kriminala, korupcije i lopovluka.
Što se tiče korupcije kao fenomena onako generalno, davno sam postavio pitanje na forumu.
Kako to da azijskim tigrovima ne smeta trostruko veća korupcija u njihovim društvima da ostvaruju isto tako bar trostruko veći rast BDP-a nego u zemljama zapadnih demokracija i društava gdje je korupcija osjetno manja?
Pazi, riječ je o ekonomskim divovima poput Japana, Kine, južne Koreje, Singapura, Malezije, Tajvana itd.
Kako to?

koja veća korupcija u japanu i tim zemljama? tamo japanci ako šta zajebu naprave harakiri.

Koji si ti naivac, pa to je nevjerojatno...
Dakle, čitam intervju još prije rata sa jednim od poznatih japanskih poslovnjaka i što on kaže?
Prepričano, kog se vraga vi Europljani toliko pjenite oko korupcije? Kod nas u Japanu je ona trostruko veća i mi je ne smatramo problemom nego troškom reprezentacije.
Doslovce manje ili više tim riječima.
Ali dobro, pusti Japan, što kažeš na korupciju u Maleziji?
Znam neke osobe koje su tamo godinama živjele i korupcija je toliko duboko usađena u to društvo da je praktički neiskorjeljniva.
Znaš li koja je razlika između njihovih i naših razvojnih potencijala?
Znaš li koja je razlika između njihovih i naših stopa rasta BDP-a?
I taj bi ti primjer trebao biti sasvim dovoljan, a ako nije, onda imaš vrlo gadan problem.
jebe me se za islamske vukojebine malezija i takve zemlje,  za početak HDZ (ali i SDP) lete sa vlasti pa ćemo lako dalje..

kako je rekao onaj - "pobijte sve a Bog će prepoznati svoje" - tako i mi , maknimo sve HDZovce(a i SDPovce) a onda ćemo lako

E, a tog kardinala Crkva danas smatra jednom od najvećih vlastitih sramota u povijesti!
Ali eto, ima nas koji niti od takvih nismo u stanju naučiti što ne treba raditi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by RayMabus Wed 9 Jun - 20:47

Most će u oporbu.

Ništa HDZ




Škoro , Kerum i Plenky nek se snalaze
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by AssadNaPodmornici Wed 9 Jun - 20:49

Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

kako ide ona američka - sa teroristima nema pregovaranja

tako i ovdje sa lopinama nema pregovaranja, eto im DP lipo u koaliciju, par tih rukica će moći uhljebiti ženu, djecu u neko izmišljeno radno mjesto, firma njihova kuma će dobiti posao gdje će farbati neki tunel za 10x veću cijenu od tržišne, i naravno iduće izbore će nestati ..
MOST se stabilizira. gdje su god došle reformističke stranke, više manje su ostale na vlasti, izuzev Metkovića gdje su ovi dovlačili hrpe autobusa iz Bosne da ih skinu (jedva)

Majko mila...
Dakle, ti se nadaš postojanju dugotrajno poštenih političkih stranaka?
Jesi ti normalan?
Politika je po definiciji leglo kriminala, korupcije i lopovluka.
Što se tiče korupcije kao fenomena onako generalno, davno sam postavio pitanje na forumu.
Kako to da azijskim tigrovima ne smeta trostruko veća korupcija u njihovim društvima da ostvaruju isto tako bar trostruko veći rast BDP-a nego u zemljama zapadnih demokracija i društava gdje je korupcija osjetno manja?
Pazi, riječ je o ekonomskim divovima poput Japana, Kine, južne Koreje, Singapura, Malezije, Tajvana itd.
Kako to?

Znaš tko se neprestano dotiče problema korupcije kod nas?
Notorni nesposobnjakovići koji nisu u stanju riješiti niti jedan jedini konkretan problem, pa im je populistička demagogija tipa da je bitno samo da pošteni (u politici?) dođu na vlast pa će svi naši problemi biti riješeni.
I onda na vlast i to na nacionalnoj razini dođe pošteni Račan i što imamo?
Rast BDP-a od 3-4%.
Onda na vlast dođe lopov nad svim lopovima Sanader i što imamo?
Rast BDP-a od 5-6%.
Sad ti kao ekonomist uzmi kalkulator pa izračunaj koliko je to u kunama ili dolarima ili eurima rast BDP-a veći za 2% od konkurencije.
Ukratko, NIJE DOVOLJNO BITI SAMO POŠTEN JER TI TO NE GARANTIRA NITI RAST BDP-a NITI USPJEH U RJEŠAVANJU BILO KOJEG PROBLEMA U DRUŠTVU.
POTREBNA SU I NEKA SPECIFIČNA ZNANJA I SPOSOBNOSTI.
Zato su azijski tigrovi uspješni, a mi nismo. Jer oni to razumiju, a mi stano pušimo jedne te iste populističke dupeglave mantre.
jeba te račan i "pošteni SDP". to su isti kurac kao HDZ.

Nisam ni spomenuo SDP nego Račana osobno.
Pa valjda ti ne moram spominjati da nitko uz Račana osobno nije nikada vezao niti jednu korupcijsku aferu?
Svejedno, poštenjačina (bez navodnika) Račan je zamalo prešao u kategoriju veleizdajnika sa onim famoznim dimnjakom u vezi rješavanja problema oko granice sa Slovenijom, a uz to je njegova vlada bila osjetno manje gospodarski uspješna od vlade notornog lopova Sanadera.
Badava ti što si pošten ako si neposoban.

pa SDP je zakurac.
evo i Kenwood Kenon je vjerujem pošten čovjek(jest da je privilegiran od strane prvo komunističke partije pa HDZa pa brisela) ali je pošten. a partija mu je katastrofa i mora se oslanjati na takve.
naravno , postoji demokracija, sloboda govora i izbora.. najgore od svega da budem iskren, što se tiče nacionalne razine, HDZ je tu još i bolji nego ekipa iz SDP/Možemo, tu i nije tolika katastrofa,
ali što se tiče lokalne razine, jebeno mi je drago što smo ih makli iz SPlita, pogotovo što neke HDZovce poznajem iz prve ili druge ruke.. to su doslovo ojebine
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20663
2018-06-14


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by Guest Wed 9 Jun - 20:54

AssadNaPodmornici wrote:

ali što se tiče lokalne razine, jebeno mi je drago što smo ih makli iz SPlita, pogotovo što neke HDZovce poznajem iz prve ili druge ruke.. to su doslovo ojebine

Pa ja stalno naglašavam tu razliku između nacionalnih i lokalnih izbora. Toliko da sam već samome sebi dosadio zbog toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by Hektorović Wed 9 Jun - 21:09

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:svaka čast MOSTu, ispalo je da sam u pravu što sam njih hvalio , a što sam govorio da je DP gomila debila, uhljeba i propalih i odbačenih bivših HDZovaca

Ja uvijek pišem Škorica će zavešit ko dobar i poslušan žetončić. Nije rođo u politici da glumi nekakvu forever oporbu nego da klepi lovu.
pa lik cijeli svoj uspjeh u životu od poduzeništva, do čak i glazbene slave te čak i jebenog doktorata(uvjeren sam da kao i Mihanović nema veze o ekonomiji, da jednog i drugog meni na 10ak minuta i znati će manje o ekonomiji nego što prosječan čovjek zna tablicu množenja) - sve je to stekao preko države, partije(HDZa). i sada je on neka jebena oporba. i penava. da , možeš misliti.  
to je oporba, koliko je Žirinovski oporba Putinu

Pa čitav cilj ekipice koja se okupila oko DP-a je bio koalirati sa HDZ, i pri tome jamiti više nego ikad.

Umjesto toga Plenky je radije u koaliciju sa skromnim Pupijem i manjincima, koji su znatno jeftiniji za suradnju.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by RayMabus Wed 9 Jun - 21:12

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:svaka čast MOSTu, ispalo je da sam u pravu što sam njih hvalio , a što sam govorio da je DP gomila debila, uhljeba i propalih i odbačenih bivših HDZovaca

Ja uvijek pišem Škorica će zavešit ko dobar i poslušan žetončić. Nije rođo u politici da glumi nekakvu forever oporbu nego da klepi lovu.
pa lik cijeli svoj uspjeh u životu od poduzeništva, do čak i glazbene slave te čak i jebenog doktorata(uvjeren sam da kao i Mihanović nema veze o ekonomiji, da jednog i drugog meni na 10ak minuta i znati će manje o ekonomiji nego što prosječan čovjek zna tablicu množenja) - sve je to stekao preko države, partije(HDZa). i sada je on neka jebena oporba. i penava. da , možeš misliti.  
to je oporba, koliko je Žirinovski oporba Putinu

Pa čitav cilj ekipice koja se okupila oko DP-a je bio koalirati sa HDZ, i pri tome jamiti više nego ikad.

Umjesto toga Plenky je radije u koaliciju sa skromnim Pupijem i manjincima, koji su znatno jeftiniji za suradnju.
A druga im je solucija Suverenosti i Silvano Hrelja.

Rekoh : puno sreće Škori u kolairanju s Kerumom i HDZ u sd županiji

Do idući izbora ih nema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by AssadNaPodmornici Wed 9 Jun - 21:22

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:svaka čast MOSTu, ispalo je da sam u pravu što sam njih hvalio , a što sam govorio da je DP gomila debila, uhljeba i propalih i odbačenih bivših HDZovaca

Ja uvijek pišem Škorica će zavešit ko dobar i poslušan žetončić. Nije rođo u politici da glumi nekakvu forever oporbu nego da klepi lovu.
pa lik cijeli svoj uspjeh u životu od poduzeništva, do čak i glazbene slave te čak i jebenog doktorata(uvjeren sam da kao i Mihanović nema veze o ekonomiji, da jednog i drugog meni na 10ak minuta i znati će manje o ekonomiji nego što prosječan čovjek zna tablicu množenja) - sve je to stekao preko države, partije(HDZa). i sada je on neka jebena oporba. i penava. da , možeš misliti.  
to je oporba, koliko je Žirinovski oporba Putinu

Pa čitav cilj ekipice koja se okupila oko DP-a je bio koalirati sa HDZ, i pri tome jamiti više nego ikad.

Umjesto toga Plenky je radije u koaliciju sa skromnim Pupijem i manjincima, koji su znatno jeftiniji za suradnju.
Pa da zaboravih na to da ti jadni nesretni srbi i talijani su pun kurac jeftiniji od ovih iz domovinskog pokreta. Jadan Pupi se zadovolji da je malo u centru pažnje, možda neki lokalni Srbin dobije neki posao lupača pečata i to je to...A ove "domoljube iz DP" vjerojatno federalne rezerve ne bi mogle nahraniti.
Od HDZa su samo gori ovi kako kažem lijevi HDZ (sdp) i desni hdz (domovinski pokret i Škoro). Možemo sa svojim debilizmom je van kategorije čak da su i najpošteniji. Dakle na nacionalnoj razini alternativa hdzu je katastrofa.. Oni koji su OK, na nacionalnoj razini još su slabi.. Međutim na lokalnoj konačno mislim da u Splitu barem mi imamo odličnu vlast.. Nije kao fokus ali definitivno super
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20663
2018-06-14


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by Šandor Winnetou Wed 9 Jun - 21:24

silvana hrelju je sdp odavno zapišao i umirovljenici koje on vodi su praktički ekspozitura sdpa. Izrazito ljigav lik

_________________
Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by Hektorović Wed 9 Jun - 21:33

AssadNaPodmornici wrote:Pa da zaboravih na to da ti jadni nesretni srbi i talijani su pun kurac jeftiniji od ovih iz domovinskog pokreta. Jadan Pupi se zadovolji da je malo u centru pažnje, možda neki lokalni Srbin dobije neki posao lupača pečata i to je to...A ove "domoljube iz DP" vjerojatno federalne rezerve ne bi mogle nahraniti.
Od HDZa su samo gori ovi kako kažem lijevi HDZ (sdp) i desni hdz (domovinski pokret i Škoro). Možemo sa svojim debilizmom je van kategorije čak da su i najpošteniji. Dakle na nacionalnoj razini alternativa hdzu je katastrofa.. Oni koji su OK, na nacionalnoj razini još su slabi.. Međutim na lokalnoj konačno mislim da u Splitu barem mi imamo odličnu vlast.. Nije kao fokus ali definitivno super

Pa upravo je to jedini razlog koaliranja sa manjincima, ne neki ideološki nego jednostavno likovi su povoljni.

Da je Škorica racionalno povoljan ušao bi u vlast, umjesto toga likovi iz DP išli su doslovno na strategiju "state capture" gdje su gledali kako se žestoko nakačiti na proračun.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by RayMabus Wed 9 Jun - 21:35

Normalno. 

Neka ih tamo u SD županiji s Kerumom i HDZ iduće četiri godine.

Nek pune đepove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by Hektorović Thu 10 Jun - 2:48

RayMabus wrote:Normalno. 

Neka ih tamo u SD županiji s Kerumom i HDZ iduće četiri godine.

Nek pune đepove.

Pa to je ionako glavno :D Ostalo je folklor.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by vuksadinare Thu 10 Jun - 4:10

RayMabus wrote:Ode li DP u koaliciju s Kerumom i HDZ , Most odma dolazi do HDZ i poručit će mu da za svaki dobar projekt ima podršku Mosta

HDZ + Most imaju većinu

Ako HDZ odluči vladat dobro ni Kerum ni DP im neće tribat puno
o jebem ti...ipak bi vi sa hdzom ali ne treba dp..on je konkurencija a to moras sjebati..i imas pravo zavrsit ce most sa hdzeom po deseti put a ne dp..koje lazima zelite ujebati Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by vuksadinare Thu 10 Jun - 4:12

Oprostite da podsjetim neuke..most dva puta doveo hdz na vlast..dp nijednom..helou javni biljeznik Basketball ...isti ko i sdss
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by vuksadinare Thu 10 Jun - 4:20

Gle budimo jasni..dp i most su konkurencija na istom polu..za iste glasace se bore tu od prilike gore dolje imaju isti broj postotaka..netko je visak..da nema onog drugog onaj postotak bi se pretocio kod onog drugog i tu je kraj price...kakva korupcija,ideologija,bakraci..jednostavno borba za prezivljavanje na politickoj sceni..gdje je most ipak malo sebicniji i nesto stariji..to blesavi ray ni yoda ne kuze..tu spominju bulja i njemu svaka cast...ali zasto niste uzeli npr misljenje petrine,vucetica i jos nekih drugih bivsih mostovaca o mostu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by RayMabus Thu 10 Jun - 10:34

Iskreno , ja mislim da se Dp , HDZ , Kerum , HSP i Suverenisti bore više oko iste baze glasaća. Kod Mosta ipak moraš biti protiv korupcije tako da je to to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by RayMabus Thu 10 Jun - 10:42

DP sam sebe profilira i definira kao izrazita desnica koja nikad neće s ljevičarima u koaliciju ni na kojoj razini , dakle samo će s Hrvatskom demokratskom zajednicom.

Pa ok. Sretno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ - Page 3 Empty Re: Zapelo u SD županiji : DP poziva Most da zajedno podrže HDZ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum