ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci - Page 2 Empty Re: Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci

Post by epikur37 5/6/2021, 15:34

RayMabus wrote:Na idućim državnim izborima HDZ i njegovi sateliti lete u oporbu

https://www.jutarnji.hr/globus/politika/hoce-li-sdp-i-mozemo-zajedno-na-izbore-2024-jedna-stvar-ce-iz-dana-u-dan-biti-sve-jasnija-15078338


smiješni ste...

epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci - Page 2 Empty Re: Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci

Post by RayMabus 5/6/2021, 15:37

Nisan ja nego oni. Udružit će se u izbornim jedinicama di imaju više šanse ako nastupe zajedno i pokupit vam dovoljno mandata da mogu vladat a HDZ pošalju u oporbu.

Raduje me to jer ja sam Most pa ako ja nisam na vlasti a šta bi vi pa bolje ovi borci protiv korupcije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci - Page 2 Empty Re: Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci

Post by epikur37 5/6/2021, 15:52

O kojoj korupciji govoriš i još gore koji borci protiv kojekakve korupcije. Hebla vas korupcija.

Samo kmeči te.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci - Page 2 Empty Re: Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci

Post by epikur37 5/6/2021, 15:53

Moj odnos prema korupciji je kao yodin prema koroni.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci - Page 2 Empty Re: Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci

Post by RayMabus 5/6/2021, 15:54

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Za uz more treba ganjati samo poljoprivredne terene.
I onda će lokalni močnik to sutra proglasit građevinskim i vi ćete svi sutra tu napravit kuće i apartmane.

tako je :)
Ti nisi ni svjestan da je ovo korupcija jer dolaziš iz područja koje su držali Turci pa ti je to normalno da prevariš državu i društvo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci - Page 2 Empty Re: Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci

Post by RayMabus 5/6/2021, 16:00

Kupuješ poljoprivredno zemljište jer nije građevinsko pa je jeftinije i onda čekaš mig svoga iz općine da ti povuće olovkom da je to građevinsko a nit puta nit vodovooda. To posli država i opčina nek radi o svom trošku da ti dobiješ vodu i struju.

I onda me pitaš di je tu korupcija. Kako ćete fino letit s vlasti kad se udruže ovi Možemo i Sdp pa ne budete imali dovoljno ručica u Saboru za vlast jer vam koaliranje s desnicom izbija odma Pupovca i još neke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci - Page 2 Empty Re: Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci

Post by epikur37 5/6/2021, 16:04

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Za uz more treba ganjati samo poljoprivredne terene.
I onda će lokalni močnik to sutra proglasit građevinskim i vi ćete svi sutra tu napravit kuće i apartmane.

tako je :)
Ti nisi ni svjestan da je ovo korupcija jer dolaziš iz područja koje su držali Turci pa ti je to normalno da prevariš državu i društvo.

Ne kmeči!

Nema tu nikakve prevre, kupuješ poljoprivrednu zemlju u građevinski perspektivnim zonama...pratiš promjene GUP-a, javljaš se na pozive koje gradska tijela oglašavaju i tako dalje...negdje dobiješ ali rijetko izgubiš.

S druge strane možeš ne raditi ništa, piti makijato, živiti od ćaćinog i kmečati na hdz, crkvu, korupciju...u glavnom ntko te sabotira
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci - Page 2 Empty Re: Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci

Post by epikur37 5/6/2021, 16:05

RayMabus wrote:Kupuješ poljoprivredno zemljište jer nije građevinsko pa je jeftinije i onda čekaš mig svoga iz općine da ti povuće olovkom da je to građevinsko a nit puta nit vodovooda. To posli država i opčina nek radi o svom trošku da ti dobiješ vodu i struju.

I onda me pitaš di je tu korupcija. Kako ćete fino letit s vlasti kad se udruže ovi Možemo i Sdp pa ne budete imali dovoljno ručica u Saboru za vlast jer vam koaliranje s desnicom izbija odma Pupovca i još neke.

mi ćemo uzeti DP i pupija zajedno, jednima ZDS legaliziramo, srbadiji obnovimo par kuća i sve 5 :D
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci - Page 2 Empty Re: Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci

Post by RayMabus 5/6/2021, 16:09

Nećete vi ništa sad kad se Možemo dokopao love iz proračuna grada Zagreba i dobio medijsku vidljivost a SDP je svjestan da će morat u nekim izbornim jedinicama nastupit zajedno kako bi dobili svi više glasova.

Ništa vi nećete. Vi ćete u oporbu
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci - Page 2 Empty Re: Udvostručila se preodaja nekretnina, svaku drugu u Istri kupuju stranci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum