ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nevera

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by marcellus Thu 3 Jun - 22:21

dijagram wrote:
niels wrote:
dijagram wrote:
niels wrote:
marcellus wrote:

ograničenja brzine su, da se ne lažemo, fašizam.

Apsolutni, svatko odgovara za sebe.

To je definicija vožnje i ceste.
Samo kazna za pojas.

Ogranicenje brzine je ipak nesto drugo.

Kakva kazna za pojas?

Na meni je hoću li imati pojas, oklop ili ništa. Odgovaram samo sebi. U životu nisam stavio pojas na sebe.

Svoga tela gospodar.

Brzinu prilagoditi cesti i uvjetima. Ako se desi prometna, piši kaznu za vožnju neprimjerenu uvjetima. Kakva kazna ako nema štete? I to platiti kome? Državnom proračunu?

Kakve veze država ima s time što je neki bijednik vozio 130 tamo gdje je trebao 110, a nikom se ama baš ništa nije desilo, osim što je murjak ispunio kvotu?
Ima kada nekog ubije takvom voznjom, nekog drugog, ni krivog ni duznog.
Ne pisite gluposti.

kada ubije, da.

dok ne ubije, privatna stvar.

onda možeš reć i da alkohol treba zabranit (ja bi ga, iskreno, zabranio) jer će kad tad neki pijanac nekog ubit. 70 posto ubojstava je u alkoholiziranom stanju, dakle alkohol je odgovoran za 70 posto ubojstava dakle alkohol treba zabranit - pandan logici "brzina je kriva za 70 posto prometnih nesreća". Nije kriva brzina, brzina nikad nije kriva - kriv je onaj tko je precijenio svoje vozačke mogućnosti.

Ali nije na državi da procjenjuje koje su MOJE vozačke mogućnosti, jer se ograničenja rade prema 10 posto najgorih vozača u najgorim autima i uvjetima.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


niels likes this post

Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by niels Thu 3 Jun - 22:21

mutava baštarda wrote:
niels wrote:Renault 4 je mogao ići i oko 100. Bio je lagan, imao je mjenjač s tri/četiri stupnja, prednji pogon, i bio je prvi pravi francuski cestovni automobil za šire narodne mase.
Ovaj moj je bio slovenski... Nakon što je godinu i pol stao parkiran na 1000m u planini, očistio sam sic od snijega, stavio bateriju i upalio ga. Čudo od auta. 
Uspio sam ga uništiti tako da sam ga vozio bez vode. Kad je dimilo ispod haube mislio sam da se snijeg otapa.

Proizvodili su ih do 1994, jesi znao za to?
niels
niels

Male
Posts : 4763
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by marcellus Thu 3 Jun - 22:23

naime tu govorimo o preventivnom kažnjavanju ("da nekog ne ubije") a ono je protivno principima rimskog prava i liberalizma kao takvog.

ajmo onda zabranit držanje noževa u kuhinji jer netko nožem može nekog ubit? Može i ne mora. Kad tad hoće, ali je kriv onaj tko ubije, a ne nož. Kad se dogodi nesreća, kriv je onaj tko ju je skrivio a ne brzina. Kad neko nekog ubije pištoljem kriv je ubojica a ne pištolj. Kad neko nekog ubije na cesti kriv je vozač a ne "brzina".

_________________
Nevera - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by marcellus Thu 3 Jun - 22:23

niels wrote:
mutava baštarda wrote:
niels wrote:Renault 4 je mogao ići i oko 100. Bio je lagan, imao je mjenjač s tri/četiri stupnja, prednji pogon, i bio je prvi pravi francuski cestovni automobil za šire narodne mase.
Ovaj moj je bio slovenski... Nakon što je godinu i pol stao parkiran na 1000m u planini, očistio sam sic od snijega, stavio bateriju i upalio ga. Čudo od auta. 
Uspio sam ga uništiti tako da sam ga vozio bez vode. Kad je dimilo ispod haube mislio sam da se snijeg otapa.

Proizvodili su ih do 1994, jesi znao za to?

vozio sam to... nevjerojatno spor auto.

_________________
Nevera - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by RayMabus Thu 3 Jun - 22:24

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:4 elektromotora. Pogon na sva četiri kotača.

Nevera - Page 6 31_Rimac_19-2394x1796


Znači ovo su mu ka motori jel.

Nevera - Page 6 Front_motors
Kad se pokvari motor nosiš ga električaru na vitlovanje :)
Pa e. Baš gledan šta je to da skužin malo kako je to uopće posloženo. Sve je to ajmo nazovimo nova tehnologija iako nije nova u smislu da elektro motori postoje odavno al je unaprijeđeno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 172917
2014-04-11


Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by mutava baštarda Thu 3 Jun - 22:26

marcellus wrote:
niels wrote:
mutava baštarda wrote:
niels wrote:Renault 4 je mogao ići i oko 100. Bio je lagan, imao je mjenjač s tri/četiri stupnja, prednji pogon, i bio je prvi pravi francuski cestovni automobil za šire narodne mase.
Ovaj moj je bio slovenski... Nakon što je godinu i pol stao parkiran na 1000m u planini, očistio sam sic od snijega, stavio bateriju i upalio ga. Čudo od auta. 
Uspio sam ga uništiti tako da sam ga vozio bez vode. Kad je dimilo ispod haube mislio sam da se snijeg otapa.

Proizvodili su ih do 1994, jesi znao za to?

vozio sam to... nevjerojatno spor auto.
Tek kad dođeš na makadam vidiš da je dobar.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by mutava baštarda Thu 3 Jun - 22:27

niels wrote:
mutava baštarda wrote:
niels wrote:Renault 4 je mogao ići i oko 100. Bio je lagan, imao je mjenjač s tri/četiri stupnja, prednji pogon, i bio je prvi pravi francuski cestovni automobil za šire narodne mase.
Ovaj moj je bio slovenski... Nakon što je godinu i pol stao parkiran na 1000m u planini, očistio sam sic od snijega, stavio bateriju i upalio ga. Čudo od auta. 
Uspio sam ga uništiti tako da sam ga vozio bez vode. Kad je dimilo ispod haube mislio sam da se snijeg otapa.

Proizvodili su ih do 1994, jesi znao za to?
Mislio sam da je ranije, negdje 89

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by marcellus Thu 3 Jun - 22:29

niels wrote:

Dok ja vozim, a svi živi i zdravi oko mene, za što da mi piše kaznu?

Imaš ih koji su sa 40 km/h, ali glupim procjenama/reakcijama SUPEROPASNI na cesti, pa što onda? Ništa, piši kaznu ovome iza, nije držao “propisani razmak” (to je pravna fikcija, živi cinizam).

nema žrtve - nema zločina.

simple as fuck.

i slažem se za idiote na cesti. Ja vozim brzo, često vozim jebeno brzo. Ja nisam opasan, imam skoro 6 banki i jedine "saobraćajke" koje sam imao su bile kad bi na mene dok stojim na semaforu neko naletio odostraga (uzmeš im lovu za popravak auta, nikakva murija i to). Prešao sam u životu preko pola milijuna kilometara bez incidenta, to nije slučajno.

a glupe pičke koje drkaju po mobitelu dok voze, idiJoti koji daju lijevi žmigavac pa skrenu desno, mutavci kojima treba pet sekundi da odreagiraju, oni JESU opasni. Meni bi za vozački trebalo puno više znanja, pol ljudi po meni ne bi imalo dozvolu... jebiga nije volan za svakog. Mi smo uveli kriterije takve da svaka budala može vozit da bi se prodalo više auta. Jebiga.


_________________
Nevera - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


niels likes this post

Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by Noor Thu 3 Jun - 22:31

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:koji su ljudi danas šupci

sedamdesetih kad si vozio 150 po magistrali blicali bi ti iz suprotnog smjera ako je iza ćoška bila murija, ljudi su bili jebeno solidarni i tolerantni

danas mobitelom nazovu policiju ako voziš 20 preko ograničenja
:facepalm

debo, debo, pičkice nijedna

ja oderem po magistrali 200 auto koji nije blizu rimca, i u skoro 40 godina za volanom imam jednu saobraćajku u kojoj sam sudjelovao (jednu, kad mi je bilo 19, dakle 1983., s manjom materijalnom štetom i pri 30 na sat, kraj saluna jer nisam gledao ispred sebe nego u neke nogice u minjaku).

ograničenja brzine su, da se ne lažemo, fašizam.
fasizam  confused
grobnik-oktansko izdrkavanje   cesta-pravila prometa , sto tu nije jasno ?

jasno je da si ti pičkica

ne radi se o oktanskom izdrkavanju nego o osjećaju slobode kad u otvorenom autu voziš 200+

tebi nepoznato
dakle izdrkavanje , za izdrkavanje grobnik  ;)
grobnik, kao i svaka staza, ima pravila kojih se pri "izdrkavanju" moraš držati, ali sve što radiš radiš na svoj rizik ...

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by niels Thu 3 Jun - 22:34

marcellus wrote:
dijagram wrote:
niels wrote:
dijagram wrote:
niels wrote:
marcellus wrote:

ograničenja brzine su, da se ne lažemo, fašizam.

Apsolutni, svatko odgovara za sebe.

To je definicija vožnje i ceste.
Samo kazna za pojas.

Ogranicenje brzine je ipak nesto drugo.

Kakva kazna za pojas?

Na meni je hoću li imati pojas, oklop ili ništa. Odgovaram samo sebi. U životu nisam stavio pojas na sebe.

Svoga tela gospodar.

Brzinu prilagoditi cesti i uvjetima. Ako se desi prometna, piši kaznu za vožnju neprimjerenu uvjetima. Kakva kazna ako nema štete? I to platiti kome? Državnom proračunu?

Kakve veze država ima s time što je neki bijednik vozio 130 tamo gdje je trebao 110, a nikom se ama baš ništa nije desilo, osim što je murjak ispunio kvotu?
Ima kada nekog ubije takvom voznjom, nekog drugog, ni krivog ni duznog.
Ne pisite gluposti.

kada ubije, da.

dok ne ubije, privatna stvar.

onda možeš reć i da alkohol treba zabranit (ja bi ga, iskreno, zabranio) jer će kad tad neki pijanac nekog ubit. 70 posto ubojstava je u alkoholiziranom stanju, dakle alkohol je odgovoran za 70 posto ubojstava dakle alkohol treba zabranit - pandan logici "brzina je kriva za 70 posto prometnih nesreća". Nije kriva brzina, brzina nikad nije kriva - kriv je onaj tko je precijenio svoje vozačke mogućnosti.

Ali nije na državi da procjenjuje koje su MOJE vozačke mogućnosti, jer se ograničenja rade prema 10 posto najgorih vozača u najgorim autima i uvjetima.

Logika da se svi moraju poravnati prema najgorem učeniku u razredu, mediokracija i još i gore.

Cesta je cesta, na cesti ne smiješ nikome ništa napraviti, onda odgovaraš.

I da, točno sam znao gdje je ograničenje 50, ali more se povući 100. A znao sam da ima mjesta gdje je ograničenje 50, a škola je preko puta, moraš maltene u letu proći, otvoriti sve oči, satelite i šesta čula.

Nema države ni propisa koji to može izregulirati, na kraju se sve svede na cestu i procjene svih sudionika u prometu.

Zabrane nemaju veze sa sigurnošću u prometu, zabrane su tu da država ubire kazne za nepostojeću štetu bez žrtve.

Inače uz tolike zabrane valjda više nitko nikada ne bi poginuo na cesti, jel’ tako?

E, ali opet se sve svodi na životni kauzalitet, krivu procjenu i tragediju. Vozim 60 godina i uvijek ista priča. Pridržavanje propisa ne otklanja udese, donošenje pravilnih odluka na cesti otklanja udese i spašava živote, zdravlje i/ili imovinu.
niels
niels

Male
Posts : 4763
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by RayMabus Thu 3 Jun - 22:36

Dizajn je ok. Za nas ostale Alije Sirotanoviće valjda bude izašla ona serija na baterije i na daljinski da se možemo igrat po kući.

Nevera - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcTwljiGGnMkcdk8jq1_BXBNwzLBZoyVAcOTzg&usqp=CAU
RayMabus
RayMabus

Posts : 172917
2014-04-11


Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by mutava baštarda Thu 3 Jun - 22:36

marcellus wrote:naime tu govorimo o preventivnom kažnjavanju ("da nekog ne ubije") a ono je protivno principima rimskog prava i liberalizma kao takvog.

ajmo onda zabranit držanje noževa u kuhinji jer netko nožem može nekog ubit? Može i ne mora. Kad tad hoće, ali je kriv onaj tko ubije, a ne nož. Kad se dogodi nesreća, kriv je onaj tko ju je skrivio a ne brzina. Kad neko nekog ubije pištoljem kriv je ubojica a ne pištolj. Kad neko nekog ubije na cesti kriv je vozač a ne "brzina".
Slažem se da se radi o ograničenju slobode, ali i meni omogućuje slobodu da prijeđem preko zebre, a da me netko sa 150 ne zalijepi za vjetrobran.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by niels Thu 3 Jun - 22:46

mutava baštarda wrote:
marcellus wrote:naime tu govorimo o preventivnom kažnjavanju ("da nekog ne ubije") a ono je protivno principima rimskog prava i liberalizma kao takvog.

ajmo onda zabranit držanje noževa u kuhinji jer netko nožem može nekog ubit? Može i ne mora. Kad tad hoće, ali je kriv onaj tko ubije, a ne nož. Kad se dogodi nesreća, kriv je onaj tko ju je skrivio a ne brzina. Kad neko nekog ubije pištoljem kriv je ubojica a ne pištolj. Kad neko nekog ubije na cesti kriv je vozač a ne "brzina".
Slažem se da se radi o ograničenju slobode, ali i meni omogućuje slobodu da prijeđem preko zebre, a da me netko sa 150 ne zalijepi za vjetrobran.

To ti puno više ovisi npr. da li je vozač na mobitelu, nego o brzini s kojom se kreće. Uostalom, tam gde ti je zebra ni nemre ti povuć ne znam kolko.

Nikada u životu, 20 ili 200 km/h nisam koristio mobitel i vozio.

Ako vidim zebru, radim ono što uvijek u prometu radim, i naučio sam mnoge ljude voziti, i usudim se reći da dobro voze.

“Pretpostavi najgore”.

Zebra i crveno za pješaka. Misliš da možeš ići normalno? Jok, pretpostavi da će se zaletjeti. Uspori, daj autu iza lufta…

Znaš da mi je blizu 100 kretena u ovih 60-ak godina na crvenom prešlo zebru, mogao sam ih ubiti posred bijela dana i sve po pravilima.

Ali meni nije cilj da vozim po pravilima, nego da kreteni nastave živjeti.
niels
niels

Male
Posts : 4763
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by mutava baštarda Thu 3 Jun - 22:50

Kada je sloboda u pitanju... Ako povučemo paralelu brze vožnje i pandemije. 
Ja sam za ograničenje vožnje i protiv epidemioloških mjera,

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by debotoijusto Thu 3 Jun - 23:02

Noor wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:koji su ljudi danas šupci

sedamdesetih kad si vozio 150 po magistrali blicali bi ti iz suprotnog smjera ako je iza ćoška bila murija, ljudi su bili jebeno solidarni i tolerantni

danas mobitelom nazovu policiju ako voziš 20 preko ograničenja
:facepalm

debo, debo, pičkice nijedna

ja oderem po magistrali 200 auto koji nije blizu rimca, i u skoro 40 godina za volanom imam jednu saobraćajku u kojoj sam sudjelovao (jednu, kad mi je bilo 19, dakle 1983., s manjom materijalnom štetom i pri 30 na sat, kraj saluna jer nisam gledao ispred sebe nego u neke nogice u minjaku).

ograničenja brzine su, da se ne lažemo, fašizam.
fasizam  confused
grobnik-oktansko izdrkavanje   cesta-pravila prometa , sto tu nije jasno ?

jasno je da si ti pičkica

ne radi se o oktanskom izdrkavanju nego o osjećaju slobode kad u otvorenom autu voziš 200+

tebi nepoznato
dakle izdrkavanje , za izdrkavanje grobnik  ;)
grobnik, kao i svaka staza, ima pravila kojih se pri "izdrkavanju" moraš držati, ali sve što radiš radiš na svoj rizik ...
moguce i nebitno , ugrozavas sebe a ne sudionike javnog prometa
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30431
2014-04-12


Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by Noor Thu 3 Jun - 23:08

debotoijusto wrote:
Noor wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:koji su ljudi danas šupci

sedamdesetih kad si vozio 150 po magistrali blicali bi ti iz suprotnog smjera ako je iza ćoška bila murija, ljudi su bili jebeno solidarni i tolerantni

danas mobitelom nazovu policiju ako voziš 20 preko ograničenja
:facepalm

debo, debo, pičkice nijedna

ja oderem po magistrali 200 auto koji nije blizu rimca, i u skoro 40 godina za volanom imam jednu saobraćajku u kojoj sam sudjelovao (jednu, kad mi je bilo 19, dakle 1983., s manjom materijalnom štetom i pri 30 na sat, kraj saluna jer nisam gledao ispred sebe nego u neke nogice u minjaku).

ograničenja brzine su, da se ne lažemo, fašizam.
fasizam  confused
grobnik-oktansko izdrkavanje   cesta-pravila prometa , sto tu nije jasno ?

jasno je da si ti pičkica

ne radi se o oktanskom izdrkavanju nego o osjećaju slobode kad u otvorenom autu voziš 200+

tebi nepoznato
dakle izdrkavanje , za izdrkavanje grobnik  ;)
grobnik, kao i svaka staza, ima pravila kojih se pri "izdrkavanju" moraš držati, ali sve što radiš radiš na svoj rizik ...
moguce i nebitno , ugrozavas sebe a ne sudionike javnog prometa
i sebe i druge...

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by RayMabus Thu 3 Jun - 23:21

Gledam malo to tržište elektirčni automobila itd...s obzirom da nemamo nikakvu auto industriju onda sam ipak zadovoljan šta znamo nešto vrhunski i šta je sad in tehnologija proizvest.

Kad znaš ovo napravit onda znaš i ove obične električne automobile za masovnu proizvodnju radit.

Sve u svemu poprilično pristojno uzevši u obzir da nemamo nikakvu autoindustriju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 172917
2014-04-11


Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by marcellus Thu 3 Jun - 23:35

niels wrote:
marcellus wrote:
dijagram wrote:
niels wrote:
dijagram wrote:
niels wrote:
marcellus wrote:

ograničenja brzine su, da se ne lažemo, fašizam.

Apsolutni, svatko odgovara za sebe.

To je definicija vožnje i ceste.
Samo kazna za pojas.

Ogranicenje brzine je ipak nesto drugo.

Kakva kazna za pojas?

Na meni je hoću li imati pojas, oklop ili ništa. Odgovaram samo sebi. U životu nisam stavio pojas na sebe.

Svoga tela gospodar.

Brzinu prilagoditi cesti i uvjetima. Ako se desi prometna, piši kaznu za vožnju neprimjerenu uvjetima. Kakva kazna ako nema štete? I to platiti kome? Državnom proračunu?

Kakve veze država ima s time što je neki bijednik vozio 130 tamo gdje je trebao 110, a nikom se ama baš ništa nije desilo, osim što je murjak ispunio kvotu?
Ima kada nekog ubije takvom voznjom, nekog drugog, ni krivog ni duznog.
Ne pisite gluposti.

kada ubije, da.

dok ne ubije, privatna stvar.

onda možeš reć i da alkohol treba zabranit (ja bi ga, iskreno, zabranio) jer će kad tad neki pijanac nekog ubit. 70 posto ubojstava je u alkoholiziranom stanju, dakle alkohol je odgovoran za 70 posto ubojstava dakle alkohol treba zabranit - pandan logici "brzina je kriva za 70 posto prometnih nesreća". Nije kriva brzina, brzina nikad nije kriva - kriv je onaj tko je precijenio svoje vozačke mogućnosti.

Ali nije na državi da procjenjuje koje su MOJE vozačke mogućnosti, jer se ograničenja rade prema 10 posto najgorih vozača u najgorim autima i uvjetima.

Logika da se svi moraju poravnati prema najgorem učeniku u razredu, mediokracija i još i gore.

Cesta je cesta, na cesti ne smiješ nikome ništa napraviti, onda odgovaraš.

I da, točno sam znao gdje je ograničenje 50, ali more se povući 100. A znao sam da ima mjesta gdje je ograničenje 50, a škola je preko puta, moraš maltene u letu proći, otvoriti sve oči, satelite i šesta čula.

Nema države ni propisa koji to može izregulirati, na kraju se sve svede na cestu i procjene svih sudionika u prometu.

Zabrane nemaju veze sa sigurnošću u prometu, zabrane su tu da država ubire kazne za nepostojeću štetu bez žrtve.

Inače uz tolike zabrane valjda više nitko nikada ne bi poginuo na cesti, jel’ tako?

E, ali opet se sve svodi na životni kauzalitet, krivu procjenu i tragediju. Vozim 60 godina i uvijek ista priča. Pridržavanje propisa ne otklanja udese, donošenje pravilnih odluka na cesti otklanja udese i spašava živote, zdravlje i/ili imovinu.

što se pojasa tiče - tu ne važi, očito, logika "moje tijelo je moje vlasništvo", to važi samo kod pobačaja (a tu se radi o tuđem tijelu)

procjena je sve, alfa i omega. Ja uvijek gledam jesu li ispred i iza mene stevie wonder i ray charles ili michael scumacher i ayrton sena.

pojas sam stavljao prije, danas baš i ne stavljam. U bit sam skužio da mi narušava osjećaj.

što se tiče glorificiranja mediokriteta - imam dijete koje sad treba u školu, istestirana je kao genij na par mjesta (vrtić i specijalizirana ustanova) u praktički svim područjima.

"Radi li vaša škola s darovitom djecom"?

"ne, ali (ponosno) imamo programe za djecu imigranata"

ili "ne, ali radimo s djecom s posebnim potrebama"

u biti će još ispast da šta si ona misli da je bolja od drugih, da je rasist i govno jer je pametna

ono, šta bi ona, da se radi s njom, a mali Jamal ima 12 godina i još se muči s nekim slovima, treba posvetiti pažnju njemu, sve drugo je rasizam...

_________________
Nevera - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


abraham likes this post

Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by marcellus Thu 3 Jun - 23:42

debotoijusto wrote:
Noor wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:koji su ljudi danas šupci

sedamdesetih kad si vozio 150 po magistrali blicali bi ti iz suprotnog smjera ako je iza ćoška bila murija, ljudi su bili jebeno solidarni i tolerantni

danas mobitelom nazovu policiju ako voziš 20 preko ograničenja
:facepalm

debo, debo, pičkice nijedna

ja oderem po magistrali 200 auto koji nije blizu rimca, i u skoro 40 godina za volanom imam jednu saobraćajku u kojoj sam sudjelovao (jednu, kad mi je bilo 19, dakle 1983., s manjom materijalnom štetom i pri 30 na sat, kraj saluna jer nisam gledao ispred sebe nego u neke nogice u minjaku).

ograničenja brzine su, da se ne lažemo, fašizam.
fasizam  confused
grobnik-oktansko izdrkavanje   cesta-pravila prometa , sto tu nije jasno ?

jasno je da si ti pičkica

ne radi se o oktanskom izdrkavanju nego o osjećaju slobode kad u otvorenom autu voziš 200+

tebi nepoznato
dakle izdrkavanje , za izdrkavanje grobnik  ;)
grobnik, kao i svaka staza, ima pravila kojih se pri "izdrkavanju" moraš držati, ali sve što radiš radiš na svoj rizik ...
moguce i nebitno , ugrozavas sebe a ne sudionike javnog prometa

ma koga ugrožavaš debilu nepodojeni?

ljude na cesti ugrožavaju jedino ljudi poput tebe, koji ne vole aute i ne znaju vozit, bar ne na nekoj spomena vrijednoj razini.

ja ne ugrožavam nikog svojom vožnjom, ni sebe, jer sam uvijek 110 posto koncentriran na vožnju, nikad ne mičem pogled s ceste ni na desetinku.

ti vjerojatno ne voziš brže od ograničenja ali drkaš po mobitelu dok voziš. Priznaj kolko imaš saobraćajki u životu? Ja nisam saobraćajku imao skoro 40 godina, 38 cca a i tada je to bila pizdarija s manjom materijalnom štetom i bez ozlijeđenih

_________________
Nevera - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by abraham Fri 4 Jun - 4:57

Za desetak hodina (najkasnije) neces moci voziti brze od ogranichenja da se na glavi dubis. Naime iz Rimcevog PR zezanja o taxi vozilima bez vozaca je sve receno. Daklem za desetak godina gubi svaku vrijednost konjaza, KW i sto vec ne. Jedini parametri sta ce biti vazni su udobnost siceva, polozaj sjedenja, mogucnost digitalnog povezivanja i sl. 

Bilo kako bilo covjek iz nedodjije se zajebava ne svjetskoj sceni. Napokon je zaposlio nekoga da mu radi PR. Tesla mu je trebao biti uzor josh davno. Musk ustvari. PR je vechi dio priche a ostalo.... Svejedno se 90% populacije (taj sam) ne kuzhi kurca o tim novim tehnologijama. Da, Mamu mu jebem lopovsku , shta pere novce za rusku mafiju,valjeda, i shta mu je otac lopina iz Bosne, i sta se ozenio i to sa zhenom, i shta zna engleski, i shta je drzao gostovanja na Stanford university, TED-u i sl....... Gad pokvareni, ercegovachki..... Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 13981
2014-04-14


Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by debotoijusto Fri 4 Jun - 7:00

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
Noor wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:koji su ljudi danas šupci

sedamdesetih kad si vozio 150 po magistrali blicali bi ti iz suprotnog smjera ako je iza ćoška bila murija, ljudi su bili jebeno solidarni i tolerantni

danas mobitelom nazovu policiju ako voziš 20 preko ograničenja
:facepalm

debo, debo, pičkice nijedna

ja oderem po magistrali 200 auto koji nije blizu rimca, i u skoro 40 godina za volanom imam jednu saobraćajku u kojoj sam sudjelovao (jednu, kad mi je bilo 19, dakle 1983., s manjom materijalnom štetom i pri 30 na sat, kraj saluna jer nisam gledao ispred sebe nego u neke nogice u minjaku).

ograničenja brzine su, da se ne lažemo, fašizam.
fasizam  confused
grobnik-oktansko izdrkavanje   cesta-pravila prometa , sto tu nije jasno ?

jasno je da si ti pičkica

ne radi se o oktanskom izdrkavanju nego o osjećaju slobode kad u otvorenom autu voziš 200+

tebi nepoznato
dakle izdrkavanje , za izdrkavanje grobnik  ;)
grobnik, kao i svaka staza, ima pravila kojih se pri "izdrkavanju" moraš držati, ali sve što radiš radiš na svoj rizik ...
moguce i nebitno , ugrozavas sebe a ne sudionike javnog prometa

ma koga ugrožavaš debilu nepodojeni?

ljude na cesti ugrožavaju jedino ljudi poput tebe, koji ne vole aute i ne znaju vozit, bar ne na nekoj spomena vrijednoj razini.

ja ne ugrožavam nikog svojom vožnjom, ni sebe, jer sam uvijek 110 posto koncentriran na vožnju, nikad ne mičem pogled s ceste ni na desetinku.

ti vjerojatno ne voziš brže od ograničenja ali drkaš po mobitelu dok voziš. Priznaj kolko imaš saobraćajki u životu? Ja nisam saobraćajku imao skoro 40 godina, 38 cca a i tada je to bila pizdarija s manjom materijalnom štetom i bez ozlijeđenih
U TRENKOVU kod Požege se dogodila teška prometna nesreća u kojoj je poginuo vozač. 
38-godišnji vozač je unatoč naporima liječnika u požeškoj bolnici preminuo od zadobivenih ozljeda. 
Kako javlja Pozega.eu, on se automobilom Renault Megan velikom brzinom kretao iz pravca Velike, izgubio je kontrolu nad vozilom i zabio se u rasvjetni stup. Od siline udarca u automobilu su se aktivirali zračni jastuci.
"Jako brzo je vozio. To je bio takav udarac kao da je grom udario. Do dolaska hitne vozač je ležao tu pored auta. Navodno je išao s nekakve fešte ", prepričali su za Pozega.eu Trenkovčani.

groblja su puna ovih sto "znaju vozit"  :coffee
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30431
2014-04-12


danni1 likes this post

Back to top Go down

Nevera - Page 6 Empty Re: Nevera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum