ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by Serbinho-3 28/5/2021, 07:12

https://www.srbijadanas.com/vesti/sirija/poljski-vojnici-su-nekoliko-godina-ubijali-iracane-i-ne-samo-njih-zaharova-zestoko-odgovorila-na-2021-05-27
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26308
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by Ringo10 28/5/2021, 08:33

Ja sam jednog Poljaka koji je bio prilicno ekstreman, ovdje pitao - dobro, a zasto vam treba sukob sa Rusijom, zasto zelite taj sukob po svaku cijenu.

Nije mi znao odgovorit, poceo nesto o nametnutom komunizmu pa o Katinu i kad je shvatio da je sve to besmisleno onda se usutio.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by pizzon 28/5/2021, 11:29

mene interesuje odnos poljske
prema srbiji.
koliko znam dosta je pozitivan.
to naravno mi zapostavljamo,
zna de i zasto i na cije insistiranje.
umrezeni interesi rusije i nemacke
pogubiniji su po srbiju od stavova
saveznika, vezano za srbiju( tacka )
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by pizzon 28/5/2021, 11:35

nadam se da ce srbija u sred zime
da ozeleni.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by pizzon 28/5/2021, 11:42

a ko je pucao na madjare, cehe, poljake, " avgance "
ko je zeleo slom kraljevine,
 titove yuge, SRJ....
pokojni djoša znam da nije.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by pizzon 28/5/2021, 11:44

meni je srbija i otadzbina i majka,
dedovina.
kome je neka druga drzava majka,
javno receno,
bolje da prekine da nam lupeta
svoje istine.
to vazi i za letece clanove
skuptine. koji su bili clanovi
hr sabora, nekih altarnativnih
pa danas u bg lupetaju do besvesti.


Last edited by pizzon on 28/5/2021, 11:48; edited 1 time in total

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by Hektorović 28/5/2021, 11:48

Ringo10 wrote:Ja sam jednog Poljaka koji je bio prilicno ekstreman, ovdje pitao - dobro, a zasto vam treba sukob sa Rusijom, zasto zelite taj sukob po svaku cijenu.

Nije mi znao odgovorit, poceo nesto o nametnutom komunizmu pa o Katinu i kad je shvatio da je sve to besmisleno onda se usutio.

Uglavnom su svi kad se radi o Rusima, a ako zakopaš dublje i Nijemcima...

No razumljivo, imaju velike povijesne traume...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by niels 28/5/2021, 12:09

Poljaci su smećad, ali u njihovom slučaju karma se aktivira bez pogreške, uvijek sve plate…

Ali ostaju smećad.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by T. 29/5/2021, 00:18

Nema gorih turista...

_________________
"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Unname11
T.
T.

Posts : 17052
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by abraham 29/5/2021, 06:10

Poljska u mom srcu u mom srcu mazurka....... Narod koji se dochepao slobode i sada je pokushava zivjeti. Sreo sam ih svih vrsta i generalno imam bolje misljenje o njima nego o balkanskim (ukljucujem i Hrvate) plemenima. Bilo kako bilo ispred su DNRH u svemu osim u nogometu ali to nije vishe njihov problem. Da Poljake boli kurac za turiste iz DNRH jer ih ima u zanemarivom broju. Zashto je tome tako i zashto Poljaci putuju a Hrvati ne ,isto nije poljski problem. Ostalo kila mozga.......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by Ringo10 29/5/2021, 06:28

Nemam nista protiv njih...Ali nevjerojatna mi je njihova tolika antiruska opsesija.
Razumijem povijest ali ovo je van pameti.

Nijemci ih poubijali par milijuna
Ukrajinci u Volinju oko 100 tisuca na monstruozne nacine

Ali ne, samo Rusi pa Rusi koji su im i istjerali naciste iz Poljske uz velike zrtve...Katin pa Katin iako to nije ni razjasnjeno do kraja a ako I jeste NKVD, to je naredio gruzijski dvojac Staljin i Berija.

Ne znam, nisu mi jasni
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by Serbinho-3 29/5/2021, 10:25

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26308
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by Serbinho-3 29/5/2021, 10:33

Realno su i meni vise legli nego Balkanci, ukljucujuci i Srbe, ali tu njihovu anti Rusku histeriju ne kapiram i glumeci slugu Zapada. Znam ih po Cikagu, uglavnom sam snimio da mrze Jevreje, Ruse nisu spominjali. Prica o Jevrejima je da se radi o Poljskim zrtvama, koje Jevreji predstavljaju kao svoje . Nas Poljaci dobro gledaju, Poljakinje su se udavale za nase, dok nasi nisu bas nesto za njih zainteresovani. Vise od stranaca Mediteran, nego Poljaci seljaci, druzina Tom Sojera  :lell   . Meni su OK, godine sam sa njima stucao po Cikagu, Belmont Avenija.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26308
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by AssadNaPodmornici 29/5/2021, 10:51

Ringo10 wrote:Nemam nista protiv njih...Ali nevjerojatna mi je njihova tolika antiruska opsesija.
Razumijem povijest ali ovo je van pameti.

Nijemci ih poubijali par milijuna
Ukrajinci u Volinju oko 100 tisuca na monstruozne nacine

Ali ne, samo Rusi pa Rusi koji su im i istjerali naciste iz Poljske uz velike zrtve...Katin pa Katin iako to nije ni razjasnjeno do kraja a ako I jeste NKVD, to je naredio gruzijski dvojac Staljin i Berija.

Ne znam, nisu mi jasni

nevole Ruse jer su im iako su bili na strani pobjednika u WW2 , Rusi smanjili teritorij dosta, pa je to jedina zemlja koja je kao pobjednica izašla manja
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20826
2018-06-14


Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by Ringo10 29/5/2021, 11:51

Kako su im smanjili territorij. Dobili su dijelove Njemacke i izlaz na Baltik kojega skoro da nisu imali
Izgubili dijelove koji su bili naseljeni mahom Ukrajincima i Bjelorusima i to je danas dio tih zemalja. Rusija s time nema nista.
Ta podrucja su bila trajno nestabilna I 1943 popriste nezapamcenog pokolja prije svega Poljaka. To im jednostavno ne pripada.
Kad usporedis mape, odlicno su prosli
Odlicno.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by AssadNaPodmornici 29/5/2021, 12:04

objasni ti to poljacima.. i btw teritorija tih zemalja je bila onako etnički mješana,

mislim jebe se za poljake, imao sam iskustva sa njima, kao narod su OK, nisu ništa u prosjeku niti sposobniji niti pametniji niti bolji niti lošiji od Hrvata.. malo su žešći nacionalisti jer su jedno vrijeme u povjesti imali najjaču državu u Europi i umarširali u Moskvu čak.. tako ih kao i Srbe pucaju ona "slavna vremena" .. iskreno tu bih Poljake prije povezao mentalno sa Srbima nego sa nama.. mi se ne pucamo mitovima toliko koliko ludi Srbi a i Poljaci dosta

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20826
2018-06-14


Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by Ringo10 29/5/2021, 12:13

Oni ako misle da im pripadaju te neke territorije to onda treba da rasprave sa Ukrajincima I Bjelorusima, mislim da je nesto od toga danas i u Litvi.
Rusija stvarno sa tim nema nista.
Ali ako misle da im se to treba vratiti onda I oni trebaju vratiti Nijemcima njihovo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by Meatke 29/5/2021, 14:00

https://en.wikipedia.org/wiki/Katyn_massacre
Meatke
Meatke

Posts : 345
2015-08-16


Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by Guest 29/5/2021, 19:47

Ringo10 wrote:Kako su im smanjili territorij.  Dobili su dijelove Njemacke i izlaz na Baltik kojega skoro da nisu imali
Izgubili dijelove koji su bili naseljeni mahom  Ukrajincima i Bjelorusima i to je danas dio tih zemalja. Rusija s time nema nista.
Ta podrucja su bila trajno nestabilna I 1943 popriste nezapamcenog pokolja prije svega Poljaka. To im jednostavno ne pripada.
Kad usporedis mape, odlicno su prosli
Odlicno.


Poljska je poslije WWII dobila slične granice kak je imala u XII. stoljeću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH" Empty Re: "POLJSKI VOJNICI SU NEKOLIKO GODINA UBIJALI IRAČANE, I NE SAMO NJIH"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum