ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vraca se obvezni vojni rok?!

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by aben 27/5/2021, 07:36

mortal wrote:
vuksadinare wrote:.naravno da treba...sest mjeseci dovoljno..ostatak ako zele biti profici..ssmo protiv moze biti agentura i oni koji ne zele dobro ovom narodu i drzavi,zatim pederi,supci i picke
tko će hraniti vojsku
Um pa uvedeš obvezu samohranjenja

aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by aben 27/5/2021, 07:38

jasambrend wrote:
Gnječ wrote:ja bi vama rvatima kupio svakom po jedan pištolj i jedan metak pa bi vas natjerao da igrate ruski rulet. tako.

koja ste vi poremećena hrpa govana u pizdu materinu umjesto da ulažete pare u nešto što donosi nove pare vi ulažete u nešto što samo guta pare i nikakve koristi nema...

ubijte se pizda vam materina. idete već 30 godina u tom smjeru samouništenja pa samo udrite još jače.

Najmanje je to zbog prizivanje rata i sličnih pizdarija, ali da se nauče pospremit krevet il' držat badilj u ruci... barem to...

Godinu dana obuke za načiniti postelju?
Tipična efikasnost state enterprisea...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by marcellus 27/5/2021, 07:48

jasambrend wrote:
Gnječ wrote:ja bi vama rvatima kupio svakom po jedan pištolj i jedan metak pa bi vas natjerao da igrate ruski rulet. tako.

koja ste vi poremećena hrpa govana u pizdu materinu umjesto da ulažete pare u nešto što donosi nove pare vi ulažete u nešto što samo guta pare i nikakve koristi nema...

ubijte se pizda vam materina. idete već 30 godina u tom smjeru samouništenja pa samo udrite još jače.

Najmanje je to zbog prizivanje rata i sličnih pizdarija, ali da se nauče pospremit krevet il' držat badilj u ruci... barem to...


upravo to.. i da nauče ogulit krumpir i napravit si sami sendvič bez da zovu mamu ili ženu da im ga naprave. 

odgojna mjera, prije svega. Za današnje ratovanje je vojni rok uglavnom beskoristan, ali je jako koristan da naučiš kak se pere suđe.

_________________
Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by epikur37 27/5/2021, 08:00

marcellus wrote:
jasambrend wrote:
Gnječ wrote:ja bi vama rvatima kupio svakom po jedan pištolj i jedan metak pa bi vas natjerao da igrate ruski rulet. tako.

koja ste vi poremećena hrpa govana u pizdu materinu umjesto da ulažete pare u nešto što donosi nove pare vi ulažete u nešto što samo guta pare i nikakve koristi nema...

ubijte se pizda vam materina. idete već 30 godina u tom smjeru samouništenja pa samo udrite još jače.

Najmanje je to zbog prizivanje rata i sličnih pizdarija, ali da se nauče pospremit krevet il' držat badilj u ruci... barem to...


upravo to.. i da nauče ogulit krumpir i napravit si sami sendvič bez da zovu mamu ili ženu da im ga naprave. 

odgojna mjera, prije svega. Za današnje ratovanje je vojni rok uglavnom beskoristan, ali je jako koristan da naučiš kak se pere suđe.

I to ali ponajprije usaditi duh kolektiva, subordinacije i discipline.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by RayMabus 27/5/2021, 08:02

Vojni rok ne služi da bi nekog odgaja. Za to postoje roditelji.

Vojni rok služi za učenje rukovanje lakim osobnim naoružanjem i slično.

Pravi vojnik spava u rovu. Ne treba mu ni krevet ni smještaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by RayMabus 27/5/2021, 08:03

Kod mene nečete imat obuku u kojoj ćete učit pravljenje kreveta.

Nema kreveta


Spava se na podu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by RayMabus 27/5/2021, 08:05

Kome smeta spavat na podu il mu je neugodno : kapija od vojarne ti je tamo.

Nema kreveta u mojoj vojarni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by epikur37 27/5/2021, 08:09

RayMabus wrote:Kod mene nečete imat obuku u kojoj ćete učit pravljenje kreveta.

Nema kreveta


Spava se na podu.


Na daskama, tako sam i ja a od ponoći mrtva straža....

Plljevlja 1973.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by Guest 27/5/2021, 08:36

niels wrote:Nema love, nema dece, nema smještajnih uvjeta…

Love sasvim dovolno za naše potrebe, djece također, a o smještajnim uvjetima da se i ne govori.
Mislim, brojnost nam neće biti kao što je bila u Jugoslaviji, ali za nas sasvim dovoljno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by aben 27/5/2021, 08:51

nakon vojne obuke, dobro bi bilo uvesti i godinu obvaveznoga domaćinskoga roka, u kojem bi država obučavala mladiće u sitnim kućanskin popravcima, kako nemestiti antenu, nulovati utičnicu, skinuti bonegraciju..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by darth_vader 27/5/2021, 09:10

aben wrote:
jasambrend wrote:
Gnječ wrote:ja bi vama rvatima kupio svakom po jedan pištolj i jedan metak pa bi vas natjerao da igrate ruski rulet. tako.

koja ste vi poremećena hrpa govana u pizdu materinu umjesto da ulažete pare u nešto što donosi nove pare vi ulažete u nešto što samo guta pare i nikakve koristi nema...

ubijte se pizda vam materina. idete već 30 godina u tom smjeru samouništenja pa samo udrite još jače.

Najmanje je to zbog prizivanje rata i sličnih pizdarija, ali da se nauče pospremit krevet il' držat badilj u ruci... barem to...

Godinu dana obuke za načiniti postelju?
Tipična efikasnost state enterprisea...

Triba in to ući u dril... možda tu i tamo ubaciti marš pod punom ratnom spremom od 30-ak kilometri da ih malo očvrsne...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by aben 27/5/2021, 09:19

jasambrend wrote:
aben wrote:
jasambrend wrote:
Gnječ wrote:ja bi vama rvatima kupio svakom po jedan pištolj i jedan metak pa bi vas natjerao da igrate ruski rulet. tako.

koja ste vi poremećena hrpa govana u pizdu materinu umjesto da ulažete pare u nešto što donosi nove pare vi ulažete u nešto što samo guta pare i nikakve koristi nema...

ubijte se pizda vam materina. idete već 30 godina u tom smjeru samouništenja pa samo udrite još jače.

Najmanje je to zbog prizivanje rata i sličnih pizdarija, ali da se nauče pospremit krevet il' držat badilj u ruci... barem to...

Godinu dana obuke za načiniti postelju?
Tipična efikasnost state enterprisea...

Triba in to ući u dril... možda tu i tamo ubaciti marš pod punom ratnom spremom od 30-ak kilometri da ih malo očvrsne...

ne bi ulazi u opravdanost potribe marširanja, jer je to neopravdano, samo bi istaknu da je riječ o državi, istoj onoj koja je nesposobna držati kiosk, pa mi ni jasno izdokle ti povjerenje da bi naučila ikoga marširati.
ča ne vidiš da su svi ki su bili u vojsci zadovoljni i rado se prisjećaju otih dana života? misliš da oni volu marširati?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by Guest 27/5/2021, 09:21

aben wrote:
jasambrend wrote:
aben wrote:
jasambrend wrote:
Gnječ wrote:ja bi vama rvatima kupio svakom po jedan pištolj i jedan metak pa bi vas natjerao da igrate ruski rulet. tako.

koja ste vi poremećena hrpa govana u pizdu materinu umjesto da ulažete pare u nešto što donosi nove pare vi ulažete u nešto što samo guta pare i nikakve koristi nema...

ubijte se pizda vam materina. idete već 30 godina u tom smjeru samouništenja pa samo udrite još jače.

Najmanje je to zbog prizivanje rata i sličnih pizdarija, ali da se nauče pospremit krevet il' držat badilj u ruci... barem to...

Godinu dana obuke za načiniti postelju?
Tipična efikasnost state enterprisea...

Triba in to ući u dril... možda tu i tamo ubaciti marš pod punom ratnom spremom od 30-ak kilometri da ih malo očvrsne...

ne bi ulazi u opravdanost potribe marširanja, jer je to neopravdano

Kako je neopravdano?
Pa kako će drugačije naučiti spriječiti nastanak žuljeva na tabanima na dugim šetnjama i pri joggingu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by Guest 27/5/2021, 09:24

aben wrote:

ča ne vidiš da su svi ki su bili u vojsci zadovoljni i rado se prisjećaju otih dana života? misliš da oni volu marširati?

Ma to nije toliko do vojske same nego do vojske u kojoj su služili vojni rok. Do JNA, preciznije rečeno.
Netko voli marširati, a netko ne.
Ja sam recimo baš u vojsci i to u JNA stekao naviku trčanja bar dva puta tjedno koju sam zadržao do danas.
Mislim, to se dogodilo iz dosade, jer tada jednostavno nisam imao pametnija posla, a zbog toga sam na kraju imao velikih dobrobiti u vidu dobre kondicije i poboljšanja zdravlja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by crvenkasti 27/5/2021, 09:27

Kako će se zvati ta vojska? Neće valjda opet JNA?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28567
2014-04-17


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by AssadNaPodmornici 27/5/2021, 09:30

Ako će vojni rok biti takav da će mene netko jebački obučiti rukovanju oružjem, bombama, osnove upravljanja strojevima, tehnike preživljavanja u šumi ili bilo gdje, usput imati jebeni trening i još će me netko hraniti to je super, idem odmah dobrovoljno.

Ako će vojni rok biti kao od ove ekipe koji nisu imali nikakvu obuku, nisu ništa naučili, a neki su iz vojske se vratili kao narkomani i pijanci, nema boga Isusa da bi ušao u takvu vojsku ili dopustio da ti potomstvo prolazi.
Još gore izbiti će sranje domoljubi će preko granice a sirotinja da gine. U tom slučaju bi riješio potvrdu da sam vojno nesposoban i adio kao što je dosta ljudi napravilo

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20662
2018-06-14


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by aben 27/5/2021, 09:31

Speare Shaker wrote:
aben wrote:

ča ne vidiš da su svi ki su bili u vojsci zadovoljni i rado se prisjećaju otih dana života? misliš da oni volu marširati?

Ma to nije toliko do vojske same nego do vojske u kojoj su služili vojni rok. Do JNA, preciznije rečeno.
Netko voli marširati, a netko ne.
Ja sam recimo baš u vojsci i to u JNA stekao naviku trčanja bar dva puta tjedno koju sam zadržao do danas.
Mislim, to se dogodilo iz dosade, jer tada jednostavno nisam imao pametnija posla, a zbog toga sam na kraju imao velikih dobrobiti u vidu dobre kondicije i poboljšanja zdravlja.

ali jo ne želin ploćati državi da ona okuplja mladiće na hrpu i ubije ih dosadon ne bi li jedun moli postotak eventualno razvi jednu dobru životnu naviku koju bi prije ili kasnije i somi razvili.

ljudi moji, država nan krade polovinu svega ča zarodimo, nasilno nan otimo dicu i ispire in mozak 8 godin, i to van ni dovoljno nego još želite da in godinu dun budu robovi?

ka će više cjepivo protiv socijalizma?





_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by dijagram 27/5/2021, 10:10

RayMabus wrote:Vojni rok ne služi da bi nekog odgaja. Za to postoje roditelji.

Vojni rok služi za učenje rukovanje lakim osobnim naoružanjem i slično.

Pravi vojnik spava u rovu. Ne treba mu ni krevet ni smještaj.
Tocno , upravo tako.

Promasena je prica da se time deckice uci slaganju kreveta, nekom redu i radu.

Ako to nemaju od doma nece nauciti ni u vojsci.

Bitanga prije vojske ostaje i nakon nje.

Vojna obuka je nesto sasvim drugo.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by dijagram 27/5/2021, 10:21

AssadNaPodmornici wrote:Ako će vojni rok biti takav da će mene netko jebački obučiti rukovanju oružjem, bombama, osnove upravljanja strojevima, tehnike preživljavanja u šumi ili bilo gdje, usput imati jebeni trening i još će me netko hraniti to je super, idem odmah dobrovoljno.

Ako će vojni rok biti kao od ove ekipe koji nisu imali nikakvu obuku, nisu ništa naučili, a neki su iz vojske se vratili kao narkomani i pijanci, nema boga Isusa da bi ušao u takvu vojsku ili dopustio da ti potomstvo prolazi.
Još gore izbiti će sranje domoljubi će preko granice a sirotinja da gine. U tom slučaju bi riješio potvrdu da sam vojno nesposoban i adio kao što je dosta ljudi napravilo
Voji rok kakav poznajemo sluzi drilanju i pretvaranju neobucenih mladica u poslusno topovsko meso.

Naglasak je na poslusnosti, izvrsavanju zadataka bespogovorno koliko god oni glupavi i nelogicni bili.

Takva je bila i jna i zato se dala lako srusiti unatoc izrazitoj superiornosti u naoruzanju.

Obuka treba biti nesto drugo, drukciji pristup, kvalitetniji, konkretniji i neopterecen budalastinama koje bastine manje vise sve armije.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by sitting_bull 27/5/2021, 10:26

ovo je još jedna režimska podvala za odvraćanje pozornost od nerada anemičnog đubreta i njegovih puzavaca.

isto kao i sa neradnom nedjeljom kojom su htjeli pokupiti glasove za izbore pa popušili.

bacanje kostiju i prodavanje magle. nemaju love u proračunu, a oni izmišljaju novi trošak.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by prckov 27/5/2021, 10:31

aben wrote:nakon vojne obuke, dobro bi bilo uvesti i godinu obvaveznoga domaćinskoga roka, u kojem bi država obučavala mladiće u sitnim kućanskin popravcima, kako nemestiti antenu, nulovati utičnicu, skinuti bonegraciju..

i kuvat seksito jedan dalmatinski
mora znat napravit svojih 50% sarme,
a zena drugih 50%
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Vraca se obvezni vojni rok?! - Page 4 Empty Re: Vraca se obvezni vojni rok?!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum