ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dolazi Bradly...

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by vuksadinare 24/5/2021, 20:27

Gnjec sto pizdis..necemo biti razoruzani..prekrizi se  :D

vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by marcellus 24/5/2021, 20:28

drugim riječima, tvoja teza da je ruski bombarder letio nad međunarodnim vodama blizu SAD ima veze s tvojom pričom o bazi na aljaski iz koje bi napadali kaliforniju koliko i možemo s realnom ekonomijom.

_________________
Dolazi Bradly... - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by vuksadinare 24/5/2021, 20:30

Neki bi gledali isti film kao i 90-te kad su isporucili oruzje TO...jna...zaboravite..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by marcellus 24/5/2021, 20:32

i da, ruski lovci mogu doći do aljaske, ali kad bi ušli pet metara u nju nešto bi ih srušilo. A samo do anchoragea bi im ostala koja tisuća km... a do san franciska sedam osam tisuća. Preko cijelih SAD.

Bombarderi i te tvoje priče nemaju veze s mozgom, mogu doć do američkih teritorijalni voda i ni metra dalje.

Mi govorimo o uspostavljanju zračne superiornosti. Tome služe raptori i feloni. A feloni ne mogu doć blizu SAD. Raptori pak mogu poletjeti iz turske i u čas su iznad moskve.

_________________
Dolazi Bradly... - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by Guest 24/5/2021, 20:38

marcellus wrote:a jebote na netu ima svašta. Bombarderi su jedno, lovci su drugo. Ruski bombarder da uđe u američki zračni prostor ne bi letio tri sekunde. Da, gle kurca, bombarderi mogu letjeti preko pacifika. Lovci baš i ne...

ti nikad čuo za aerial refueling tanker? imaju ih i rusi a ne samo ameri.

ne da mi se više stvarno. prije proučite materiju nego prosipati budalaštine. da se tako blamiram neznanjem ko vi mene bi bilo sram. vidim vas nije jebiga vi ipak navijate za vaše favorite amere pa automatski niste ni objektivni. ja ne navijam za nikoga gledam stvari objektivno pa kome pravo kome krivo puca mi kurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by Guest 24/5/2021, 20:41

marcellus wrote:i da, ruski lovci mogu doći do aljaske, ali kad bi ušli pet metara u nju nešto bi ih srušilo. A samo do anchoragea bi im ostala koja tisuća km... a do san franciska sedam osam tisuća. Preko cijelih SAD.

Bombarderi i te tvoje priče nemaju veze s mozgom, mogu doć do američkih teritorijalni voda i ni metra dalje.

Mi govorimo o uspostavljanju zračne superiornosti. Tome služe raptori i feloni. A feloni ne mogu doć blizu SAD. Raptori pak mogu poletjeti iz turske i u čas su iznad moskve.

ti tvoji raptori bi bili srušeni odmah nakon polijetanja iz turske. ne bi vidjeli moskvu nikada kao što i neće. marčelo, uozbilji se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by marcellus 25/5/2021, 19:45

Gnječ wrote:
marcellus wrote:a jebote na netu ima svašta. Bombarderi su jedno, lovci su drugo. Ruski bombarder da uđe u američki zračni prostor ne bi letio tri sekunde. Da, gle kurca, bombarderi mogu letjeti preko pacifika. Lovci baš i ne...

ti nikad čuo za aerial refueling tanker? imaju ih i rusi a ne samo ameri.

ne da mi se više stvarno. prije proučite materiju nego  prosipati budalaštine. da se tako blamiram neznanjem ko vi mene bi bilo sram. vidim vas nije jebiga vi ipak navijate za vaše favorite amere pa automatski niste ni objektivni. ja ne navijam za nikoga gledam stvari objektivno pa kome pravo kome krivo puca mi kurac.

dobro jel tebi jasno da bi ameri srušili u sekundi svaki ruski lovac ili bombarder ili bilo što koji bi ušao tri metra u američki zračni prostor? U roku od par sekundi? Da Ameri imaju bar destak puta više borbenih aviona nego rusi, i to uglavnom neusporedivo boljih, plus PZO kraj kojeg ne može šišmiš proletit, a za napad trebaš imati bar tri puta više aviona od onog tko se brani? I ti pričaš o letovima preko aljaske, kanade, i cijelih SAD do Kalifornije?

Pa da rusi imaju i deset tisuća 57-ica to ne bi mogli. A trenutno imaju - dvije.

_________________
Dolazi Bradly... - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by abraham 25/5/2021, 19:50

Dolazi Bradly... - Page 15 640@60

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by marcellus 25/5/2021, 20:03

Dolazi Bradly... - Page 15 1f600

Mathias Rust

_________________
Dolazi Bradly... - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by Guest 25/5/2021, 20:16

marcellus wrote: Dolazi Bradly... - Page 15 1f600

Mathias Rust

vidim da marčelo i turčin iz švedske opet haluciniraju. oće to kad uhvati kravlje ludilo a mozga pol kile.

Najvećim dijelom leta avion je praćen. Nakon rušenja korejskog civilnog aviona s 269 putnika 1983. godine sovjetskim zračnim snagama zabranjena bilo kakva upotreba sile prema civilnim zrakoplovima. Razlog nemogućnosti praćenja Cessne 172B tijekom preleta sovjetskog teritorija ometao je ostali redovni zračni promet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by epikur37 25/5/2021, 20:41

eh te hladnorartovske generacije, samo vam ero fali :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by Guest 25/5/2021, 20:45

marcellus wrote:

Pa da rusi imaju i deset tisuća 57-ica to ne bi mogli. A trenutno imaju - dvije.

Dvije operativne. I 10 testnih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by marcellus 25/5/2021, 21:12

Gnječ wrote:
marcellus wrote: Dolazi Bradly... - Page 15 1f600

Mathias Rust

vidim da marčelo i turčin iz švedske opet haluciniraju. oće to kad uhvati kravlje ludilo a mozga pol kile.

Najvećim dijelom leta avion je praćen. Nakon rušenja korejskog civilnog aviona s 269 putnika 1983. godine sovjetskim zračnim snagama zabranjena bilo kakva upotreba sile prema civilnim zrakoplovima. Razlog nemogućnosti praćenja Cessne 172B tijekom preleta sovjetskog teritorija ometao je ostali redovni zračni promet.

da znam to.

_________________
Dolazi Bradly... - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by niels 25/5/2021, 21:34

marcellus wrote:i da, ruski lovci mogu doći do aljaske, ali kad bi ušli pet metara u nju nešto bi ih srušilo. A samo do anchoragea bi im ostala koja tisuća km... a do san franciska sedam osam tisuća. Preko cijelih SAD.

Bombarderi i te tvoje priče nemaju veze s mozgom, mogu doć do američkih teritorijalni voda i ni metra dalje.

Mi govorimo o uspostavljanju zračne superiornosti. Tome služe raptori i feloni. A feloni ne mogu doć blizu SAD. Raptori pak mogu poletjeti iz turske i u čas su iznad moskve.

Mogu.

Ali jedino u komadićima, i oni i Inçirlik.

Dolazi Bradly... - Page 15 46afa70e-0698-45a2-af42-1a9fad832647
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by niels 25/5/2021, 21:39

Rustov let je dogovoren, sovjetske vlasti su bile u glasnost ludilu, trebale su se otvoriti svijetu, pokazati da nisu Imperij Zla.

Rust bi bio oboren već prilikom prelijetanja zračnog prostora zemalja Varšavskog pakta, što je Moskva spriječila.

Rust je bio STASI, naravno.

Računica im se svima obila o glavu, ispali su slabi.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by niels 25/5/2021, 21:43

epikur37 wrote:eh te hladnorartovske generacije, samo vam ero fali :)

Hladni rat je bio vanilija naspram ovoga što imamo danas.

Živimo u pandemiji koju je, po svemu sudeći, jedna sila razvila i pustila da si kupi par godina rasta.

To je, nakon što je o LSD-u i kokainu ovisan JFK riješen, bilo nezamislivo. Hladni rat je imao svoj kodeks, MAD. Nemoj me čačkati izravno, neću ni ja tebe, a možemo se odmjeriti po prašumama i pustarama, dapače.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by epikur37 25/5/2021, 21:51

niels wrote:
epikur37 wrote:eh te hladnorartovske generacije, samo vam ero fali :)

Hladni rat je bio vanilija naspram ovoga što imamo danas.

Pa danas pratimo krah jednog pokušaja globalne hegemonije, a svi su tako završili.

Pa tako će i ovaj liberalni.

I držimo fige da sve prođe bez kakvog zlog velikog rata, nego onako uz treskanje lonca, kao sarmu da praviš :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by niels 25/5/2021, 22:02

epikur37 wrote:
niels wrote:
epikur37 wrote:eh te hladnorartovske generacije, samo vam ero fali :)

Hladni rat je bio vanilija naspram ovoga što imamo danas.

Pa danas pratimo krah jednog pokušaja globalne hegemonije, a svi su tako završili.

Pa tako će i ovaj liberalni.

I držimo fige da sve prođe bez kakvog zlog velikog rata, nego onako uz treskanje lonca, kao sarmu da praviš :)

Rat već neko vrijeme traje, na stolu su sve prljavštine.

Još nitko nije užgao atomsku, a i to je pitanje vremena. Kladim se da će Izrael otvoriti sezonu.
niels
niels

Male
Posts : 4777
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by epikur37 25/5/2021, 22:04

niels wrote:
epikur37 wrote:
niels wrote:
epikur37 wrote:eh te hladnorartovske generacije, samo vam ero fali :)

Hladni rat je bio vanilija naspram ovoga što imamo danas.

Pa danas pratimo krah jednog pokušaja globalne hegemonije, a svi su tako završili.

Pa tako će i ovaj liberalni.

I držimo fige da sve prođe bez kakvog zlog velikog rata, nego onako uz treskanje lonca, kao sarmu da praviš :)

Rat već neko vrijeme traje, na stolu su sve prljavštine.

Još nitko nije užgao atomsku, a i to je pitanje vremena. Kladim se da će Izrael otvoriti sezonu.

Jednom će i to biti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by Eroo 25/5/2021, 22:16

epikur37 wrote:eh te hladnorartovske generacije, samo vam ero fali :)
Ne možete bez mene, jebiga... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by Guest 25/5/2021, 23:47

marcellus wrote:
Gnječ wrote:
marcellus wrote: Dolazi Bradly... - Page 15 1f600

Mathias Rust

vidim da marčelo i turčin iz švedske opet haluciniraju. oće to kad uhvati kravlje ludilo a mozga pol kile.

Najvećim dijelom leta avion je praćen. Nakon rušenja korejskog civilnog aviona s 269 putnika 1983. godine sovjetskim zračnim snagama zabranjena bilo kakva upotreba sile prema civilnim zrakoplovima. Razlog nemogućnosti praćenja Cessne 172B tijekom preleta sovjetskog teritorija ometao je ostali redovni zračni promet.

da znam to.

i čemu onaj smalić iznad? šta misliš da si tek tako mogao ući u zračni prostor SSSR-a? u kom si smjeru namjeravao skrenuti priču huškaču?

pa da ti jebem Boleyn da ti jebem majmune debilni. ti znaš kako vas hrvate zovu ameri? zovu vas junkyard dogs.

junkyard dog:

(literally) An aggressive dog which guards a scrapyard or junkyard.

a person with an especially nasty and combative demeanor. a beastly person.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dolazi Bradly... - Page 15 Empty Re: Dolazi Bradly...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum