ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BREAKING NEWS

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Guest 11/5/2021, 07:20

Neki su se napusavali dok su drugdje ljudi ginuli , nije ni cudo kakav odnos gospoda iz metropole imaju prema svima drugima

Bitno da se 7 jebenih zvoncica obiljezava kao pokolj u ruandi ili bombardiranje nagasakija

Guest
Guest


Back to top Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Tominjo 11/5/2021, 10:46

Montero wrote:Neki su se napusavali  dok su drugdje ljudi ginuli  , nije ni cudo kakav odnos gospoda iz metropole imaju prema svima drugima

Bitno da se 7 jebenih zvoncica obiljezava kao pokolj u ruandi ili bombardiranje nagasakija
Debilu, to napušavanje je bilo na slavonskom frontu gdje sam proveo cijelu jesen i dio zime 91-92 ko i ostali Zagrepčani u toj jedinici, a ne u nekom zagrebačkom podrumu. Ginulo se ali se i koristilo svaki slobodni trenutak za opuštanje od stresa i straha. Nemoj pričat o stvarima o kojima nemaš pojma.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by FRANK 11/5/2021, 13:27

Roland Deschain wrote:
Montero wrote:Neki su se napusavali  dok su drugdje ljudi ginuli  , nije ni cudo kakav odnos gospoda iz metropole imaju prema svima drugima

Bitno da se 7 jebenih zvoncica obiljezava kao pokolj u ruandi ili bombardiranje nagasakija
Debilu, to napušavanje je bilo na slavonskom frontu gdje sam proveo cijelu jesen i dio zime 91-92 ko i ostali Zagrepčani u toj jedinici, a ne u nekom zagrebačkom podrumu. Ginulo se ali se i koristilo svaki slobodni trenutak za opuštanje od stresa i straha. Nemoj pričat o stvarima o kojima nemaš pojma.
Da u pravu si. Nepamtim bas ekipu koja je bila toliko hladna da na bunker ide potpuno trijezna.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by FRANK 11/5/2021, 13:51

Montero wrote:Neki su se napusavali  dok su drugdje ljudi ginuli  , nije ni cudo kakav odnos gospoda iz metropole imaju prema svima drugima

Bitno da se 7 jebenih zvoncica obiljezava kao pokolj u ruandi ili bombardiranje nagasakija
Ajde ajde nemoj mi pricat price o tome. Hvala unaprijed. Pita bi te ja na boksevici 93 omjer balija 8 naprema 1 i neces se napusit

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Guest 11/5/2021, 14:16

Bez droge se ni nije išlo na prvu crtu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Guest 11/5/2021, 14:26

Znači ti si onda stalno na prvoj liniji, bez smene? Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by FRANK 11/5/2021, 14:35

fridrih-niche wrote:Bez droge se ni nije išlo na prvu crtu...
;)
Ma nema sanse ... mi kod drvara zarobimo neke srbe. Pretrazivali ih kad ekipa nema sta jesti a svaki po 4 5 dzoksova

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Guest 11/5/2021, 14:55

Princ od Čaira wrote:Znači ti si onda stalno na prvoj liniji, bez smene? Basketball
Ja san zadnjih godina uzoran građanin...
Ala Gandhi...
<3

Neke stvari se tribaju proc u mladosti, jer u starosti će ti napravit problem...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Guest 11/5/2021, 14:55

FRANK wrote:
fridrih-niche wrote:Bez droge se ni nije išlo na prvu crtu...
;)
Ma nema sanse ... mi kod drvara zarobimo neke srbe. Pretrazivali ih kad ekipa nema sta jesti a svaki po 4 5 dzoksova
Moraš nekako ubit stres i strah...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Guest 11/5/2021, 17:04

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Guest 11/5/2021, 17:05

Ko je prvi isa na prvu crtu?
Narkomani i luđaci...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by FRANK 11/5/2021, 17:53

fridrih-niche wrote:Ko je prvi isa na prvu crtu?
Narkomani i luđaci...
;)
I budaletine od 17 godina i par miseci koji nisu imali mozga. Lagali materi da idu na more i prijave se u Ljubuski HOS. da sam barem nakon prvog rafala klisnuo natrag u njemacku. A ne mlat se po hercegovini i bosni sa turcima i srbima.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by FRANK 11/5/2021, 17:55

I ti hercegovacki generali...bog te nejeba pa kad se sitim.ko mi je zapovida dobro se nisam ubada heroinom ali majke mi. Uclani se polupismeni svercer automobila u hdz i kroz 3 miseca postane general. 
Jedino sto je Praljak vridio. Hvo je generalno bio kurac od vojske. Uzas teski. PETKOVIC I BLASKIC su to doveli u red

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by FRANK 11/5/2021, 18:08

Napusite se kurca nakomancine

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Guest 11/5/2021, 18:18

<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Tominjo 11/5/2021, 20:49

FRANK wrote:I ti hercegovacki generali...bog te nejeba pa kad se sitim.ko mi je zapovida dobro se nisam ubada heroinom ali majke mi. Uclani se polupismeni svercer automobila u hdz i kroz 3 miseca postane general. 
Jedino sto je Praljak vridio. Hvo je generalno bio kurac od vojske. Uzas teski. PETKOVIC I BLASKIC su to doveli u red
Praljak isto nije imao nikakvo vojno obrazovanje. Prije rata je bio profesor u srednjoj školi. Mislim da je završio dva fakulteta. Bio je inteligentan i imao je stav i karizmu.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum