ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osniva se radikalno feministički pokret u Hrvatskoj

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Osniva se radikalno feministički pokret u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Osniva se radikalno feministički pokret u Hrvatskoj

Post by immortal 6/5/2021, 22:24

melkior wrote:
mortal wrote:
melkior wrote:
mortal wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:Da nema onog dijela o abortusu pomislio bi da se radi o časnim sestrama.

Koji je ovo kuac ?!?!?!?!
zuče razumno
ali abortus bi svakako trebalo zabraniti, ili bar pozivati osvještenju onih koji su skloni abortiranju
Muške ionako boli kurac za abortus, jer ionako ne rađaju. Samo nam se skinite s alimentacije.
Ima Država epruvete, pa nek rađa GMO bebe. Nek si rađa tko šta hoće, samo ne vidim zašto bih ja to financirao i zašto žene misle da zaslužuju mušku potporu, samo zato jer su majke. To što su majke je njihov izbor, kakve to veze ima s nama? Skinite nam se s kurca i s novčanika, vrijeme je za mušku emancipaciju.
Želimo biti sebični i plaćati kurve, ljubav nam ionako ništa ne koristi a previše boli, jebo ju onaj tko ju izmisli. 

prostituciju najstrožje zabraniti
svakoj koja to radi kožu oderati
ako niste spremni žene poštivati, uvažaavti, treba vam uskratiti svaki užitak s ženama
Imam prijedlog za tebe, ajmo se mi dogovoriti ovako, pa da predložimo državi: da muškarci žive odvojeno od žena, ali da žene nikada i nigdje nemaju nikakvog kontakta s bilo kojim muškarcem.  Ja ću njega izdrkat, ali tebi curi biološki sat.
ja tako živim već više godina za redom
osoba koja mi nudi samo kurac je kurac od osobe
isto tako mi ne trebaju oni koji bi preuzimali vlas nada mnom
podređivali, škrtci.........ima toga
ali ja imam sina i boli me briga za satove koje spominješ
Evo, ne nudim kurac ni ništa, neću ti spominjati biološki sat niti te pitati broj telefona. Ovo je u stvari, savršena simbioza osoba koje se ne poznaju niti se žele upoznati. To pruža nadu u bolju budućnost svijeta. Još samo da maknem i državu sa svog novčanika i ja sam sretan čovjek   :megaman-headbang
baš naprotiv
takvi stavovi dovode do otuđenja, povlačenja u sebe, zahlađenja duha
ali kad nije bolje, dobro je i ovako
kad se opečeš, pušeš i na hladno

immortal

Posts : 23004
2014-04-16


Back to top Go down

Osniva se radikalno feministički pokret u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Osniva se radikalno feministički pokret u Hrvatskoj

Post by melkior 6/5/2021, 22:27

melkior wrote:
Evo, ne nudim kurac ni ništa, neću ti spominjati biološki sat niti te pitati broj telefona. Ovo je u stvari, savršena simbioza osoba koje se ne poznaju niti se žele upoznati. To pruža nadu u bolju budućnost svijeta. Još samo da maknem i državu sa svog novčanika i ja sam sretan čovjek   :megaman-headbang
Sloboda nema cijene







Muškarci, emancipirajte se, oslobodite se Države, Crkve i žena.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Osniva se radikalno feministički pokret u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Osniva se radikalno feministički pokret u Hrvatskoj

Post by melkior 6/5/2021, 22:36

Oslobođen distrakcija i kočnica, čovjek se može posvetiti većim ciljevima i višem smislu života. 

avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Osniva se radikalno feministički pokret u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Osniva se radikalno feministički pokret u Hrvatskoj

Post by immortal 6/5/2021, 22:40

melkior wrote:Oslobođen distrakcija i kočnica, čovjek se može posvetiti većim ciljevima i višem smislu života. 
:tu
žena također

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Osniva se radikalno feministički pokret u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Osniva se radikalno feministički pokret u Hrvatskoj

Post by melkior 6/5/2021, 22:47

mortal wrote:
melkior wrote:Oslobođen distrakcija i kočnica, čovjek se može posvetiti većim ciljevima i višem smislu života. 
:tu
žena također
Ne moramo se voljeti, ali možemo se respektirati.

avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Osniva se radikalno feministički pokret u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Osniva se radikalno feministički pokret u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum