ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by AssadNaPodmornici Sat 1 May - 9:11

jbt kada ti nekome govoriš "da je glup". jel čuješ sam sebe asu?

usput i oni na vrhu CIAe su isto uhljebi. još i veći. misliš da je ovaj direktor Kotarac (rođen u BiH, ništa nije radio u životu, diplomirao na izmišljenom fakultetu, i postao direktor.

http://mega-media.hr/nakon-vikend-konobara-stambeno-makarska-preuzeo-ridikulozni-ivan-kotarac/

takav ti je vrh CIAe. jesi čuo za slučaj Roger Stonea? jesi kurac. aj pozdravljen budi na prvog maja

p.s u normalnoj državi, Kini, Rusiji za ući u tajnu službu i napredovati tamo to su najsposobniji ljudi koje ima država.. brutalni testovi inteligencije, snage, kondicije, psihe, selekcija, nad selekcijama.

u AMerici su po političkom ključu, čak i naše tajne službe pokušavaju(kažem pokušavaju) po političkom opredjeljenju nezapošljavati u Americi je to normalno.

AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by RayMabus Sat 1 May - 9:16

A po kojem bi ih ti ključu postavljao na takva mjesta ?

Da :

- nisu karijeristi

- ne klimaju glavom kad dođe naredba od tajne vlade nego sve novinarima daju na izvolte

- ne šute i ne gledaju svoje karijerno dupe
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by RayMabus Sat 1 May - 9:18

Ti bi Snowdena zaposlija na takve funkcije direktora itd ?

Jel to jel ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by AssadNaPodmornici Sat 1 May - 9:21

pa po ključu patriotizma, zaštita države , nacije i jebenog ustava na kojem se temelji američko(i hrvatsko npr) društvo. (demokrati žele ukinuti većinu toga ustava, samo imaju tanku većinu i ne kontroliraju ustavni sud pa neće ići). to je motiv.

i onda izabereš ljudi koji su tako motivirani i biraš najsposobnije među njima. a ne "ovo je moj rođo iz čapljine ćaća mu je glavni lopov u HDZu"/ili u americi moj transvestit iz demokratske stranke, aj njega zaposli, on će raditi za nas,

i onda se čude ljudi što jedini posao države jest bio da organizira i nabavi cijepiva , i nije uspjela, platili milijune kuna za web stranicu, pa evo daj meni dva mjeseca ja bih napravio funkcionalnu web stranicu koja bi radila

tako i Kinezi uvalili virus Amerima , razjebali im državu, a ovi pojma nisu imali šta se događa u Kini. Sve što smo saznali , bilo je od Kineskih doktora što su slali informacije nama, dok ih Kineske vlasti nisu sve pohvatale i uspavali...

primjera milijun

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by AssadNaPodmornici Sat 1 May - 9:23

RayMabus wrote:Ti bi Snowdena zaposlija na takve funkcije direktora itd ?

Jel to jel ?

pa da, zato jer se Snowden pobunio iz razloga jer je NSA kršila Američki jebeni ustav. tu je i on ispao pravi patriot, jer mu je proradila savjest da to što ovi rade je ilegalno i krše američki ustav i krše smisao te agencije - da oni služe za zaštitu Amerike i američkog ustava a ne obrnuto. Nadzirali su bez ikakvog opravdanja vlastite građane, a najčešće nadziru kritičare demokratske stranke, Woke Ideologije , i republikanske političare, Trumpa itd.

umjesto da se bave Kinezima, teroristima, virusom, kao što su radili u hladnom ratu npr


Last edited by AssadNaPodmornici on Sat 1 May - 9:24; edited 1 time in total

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by RayMabus Sat 1 May - 9:23

AssadNaPodmornici wrote:
p.s u normalnoj državi, Kini, Rusiji za ući u tajnu službu i napredovati tamo to su najsposobniji ljudi koje ima država.. brutalni testovi inteligencije, snage, kondicije, psihe, selekcija, nad selekcijama.

u AMerici su po političkom ključu, čak i naše tajne službe pokušavaju(kažem pokušavaju) po političkom opredjeljenju nezapošljavati u Americi je to normalno.
Ima to i u Americi. Zovu se ljudi u crnom. Regjrtiraju se iz svih vladinih agencija , briše im se indetitet i ugrađuje čip za pračenje.

Oni su prava CIA a to šta vidiš je fasada i pješaci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by RayMabus Sat 1 May - 9:25

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Ti bi Snowdena zaposlija na takve funkcije direktora itd ?

Jel to jel ?

pa da, zato jer se Snowden pobunio iz razloga jer je NSA kršila Američki jebeni ustav. tu je i on ispao pravi patriot, jer mu je proradila savjest da to što ovi rade je ilegalno i krše američki ustav i krše smisao te agencije - da oni služe za zaštitu Amerike i američkog ustava a ne obrnuto. Nadzirali su bez ikakvog opravdanja vlastite građane, a najčešće nadziru kritičare demokratske stranke, Woke Ideologije , i republikanske političare, Trumpa itd.

umjesto da se bave Kinezima, teroristima, virusom, kao što su radili u hladnom ratu npr
Ne ide to tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by RayMabus Sat 1 May - 9:41

Kad bi ti stavlja žvizdaće na te pozicije koji imaju savjest onda bi ti se moglo desit npr ako Hrvatska ruje tajno protiv Srbije da ti podaci procure i Hrvatska bi bila osramoćena u svijetu.

Ne. Odgovor je : Ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174852
2014-04-11


Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by prckov Sat 1 May - 10:39

Hektorović wrote:


veli da je cis-female
po queer i gender ideologiji kriticke socijalne pravde to znaci da joj se rod slaze sa bioloskim genderom, tj spolom
po queer ideologiji sam naziv zensko i musko (bez onog cis isored) je oblik ugnjetavanja jer izostavlja ljude ciji se spolni i rodni identiteti ne podudaraju sa te dvije gender odrednice.
dakle u njoj su se sastala cetri jahaca woke apokalipse koja ce sjebat zapad, gender (queer) ideologija, intersekcionalni feminizam, kriticka rasna teorija i kriticka teorija
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by prckov Sat 1 May - 10:46

woke hell hole je amerika na celu sa demokratskom partijom, zatim slijede ostale anglo zemlje
kanada, new zeland, england i australia
u EU tu se najvise isticu ove sjeverne zemlje tipa svecka, nizozemska i to okolo, a sve su manje ili vise institucionalno inficirane wokizmom, ukljucujuci politiku

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by prckov Sat 1 May - 10:50

prckov wrote:
Hektorović wrote:


veli da je cis-female
po queer i gender ideologiji kriticke socijalne pravde to znaci da joj se rod slaze sa bioloskim genderom, tj spolom
po queer ideologiji sam naziv zensko i musko (bez onog cis isored) je oblik ugnjetavanja  jer izostavlja ljude ciji se spolni i rodni identiteti ne podudaraju sa te dvije gender odrednice.
dakle u njoj su se sastala cetri jahaca woke apokalipse koja ce sjebat zapad, gender (queer) ideologija, intersekcionalni feminizam, kriticka rasna teorija i kriticka teorija

intersekcionalni feminizam znaci da se u njoj sastale dvije kategorije na osnovu kojih je potlacena u bijelom, kapitalistickom, heteroseksualnom i krscanskom patrijarhatu: - boja koze i spol.
al je ipak unatoc svih prepreka uspjela u patrijarhatu da sere protiv istog, tolko je opresivan taj patrijarhat :D
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by Serbinho-3 Sat 1 May - 10:59

Zasto furaju tu pricu?

Prosto iz razloga rasizma i mrznje.

Da toga nema, prica ne bi imala svrhe.

Ima i tamo preko veze, otuda kaze da je sama

svojim trudom dosla do te pozicije.

CIA, uhljebi, neko drugi da im zaradi a oni trose.

Latino populacija se gura u gradove, imigrantske.

Nema ih kao i ostalih po ruralnim oblastima ili

recimo Nebraska, nisam ih vidjao.

To dole je beda i uvek ce trcati u Ameriku, jer umesto

da njih razviju i rese problem imigracije, oni preselise

industriju u Kinu da pobede komunizam i napravili jaceg

protivnika od Rusa.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by mutava baštarda Sat 1 May - 13:21

RayMabus wrote:Problem s Hrvatima bar koliko sam ja ovdje na forumu primjetio je poistovjećivanje s tim državama zapada , od Njemačke pa do bivših engleskih kolonija.

Pa brate mili šta je udio tih Engleza i protestanata manji u tim bivšim engleskim kolonijama to bolje za nas.

Pad utjecaja protestanskog mentalnog sklopa koji se prenosi i na ostatak Europe.

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 1259px-Europe_religion_map_situation_1950_fr
karta ti je fejk.
kako jedna francuska može biti kršćanska kada postoje gradovi sa islamskom većinom i šerijatsjim zonama.


_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by Ringo10 Sat 1 May - 19:07

E sad ko je kome uvalio virus

Ja vidim da je cijeli svijet izjeban tim virusom i svi imaju ekonomsku katastrofu

Svi osim Kineza koji su cudesno ozdravili i imaju ogroman rast GDP ...jedini  u svijetu

Ne znam, cudno mi to sve
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by Leviathan2 Sat 1 May - 19:39

AssadNaPodmornici wrote:Kada vidiš ovu degeneriranu CIU i onda jadni dobri Ringo misli da ovi degenerici upravljaju svijetom, Ukrainom, Australiom. Kako da ne. Kinezi su ti koji upravljaju svijetom iza sjene, ovi degenerici nisu sposobni upravljati kućnim savjetom
opet grijesis, ne upravljaju kinezi nego englezi
a da jesu degenerici
slazem se :D

_________________
CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by AssadNaPodmornici Sat 1 May - 19:57

Ringo10 wrote:E sad ko je  kome uvalio virus

Ja vidim da je cijeli svijet izjeban tim virusom i svi imaju ekonomsku katastrofu

Svi osim Kineza koji su cudesno ozdravili i imaju ogroman rast GDP ...jedini  u svijetu

Ne znam, cudno mi to sve

pa Kinezi su ti uvalili

pa stavio sam prije godinu dana sve slike i dokaze

amo redom

1)virus se pojavio u Kini. Kinezi u isto vrijeme i zataškavaju pravu verziju virusa(a to da ubija nekoliko puta više ljudi nego gripa i prehlada svake godine, dovoljno da se upozori svijet, a u isto vrijeme totalno nedovoljno da opravdamo ove lockdowne i cirkuse)... dakle zataškavaju Kinezi sve
2)doktori koji pričaju u virusu u Kini, i kako odjedanput postoji preopterećenje sustava - redom su ubijeni/uspavani

3)kada više nisu mogli zataškati, puštali su priloge - "u kini snimljen video kako ljudi umiru na ulicama padaju sa nogu". dakle prepali su cijeli svijet kao da je ovo ne znam šta.
provode neki čudni lockdown u Wuhanu, iako su milijuni Kineza utekli iz Wuhana. Čak i kada su pokrenuli lockdown - nisi mogao otići iz Wuhana u Peking, ali si mogao sjesti u avion u u bilo koji dio svijeta.

4)kinezi i WHO šire priču da nema dokaza da se virus širi među ljudima. kineski ambasadori govore da je rasizam zatvaranje granica, jedini Donald Trump unatoč što su ga mediji, elita, i demokrati napali - (kineski plaćenici) zatvara granicu. Imate Kinesku ambasadoricu u RH daje izjavu, da "nema dokaza da se virus širi ljudskim kontaktom i da je zatvaranje granica rasizam". Pa onda Kinezi u Italiji napravili video "zagrli Kineza" itd
stavljao sam sve linkove

5)e da Kinezi su cijelo vrijeme lagali o brojkama.. zamisli ovo.. u jebenoj Kini umrlo manje ljudi nego u RH. koga oni lažu. Naravno onda imaš kinesko plaćenje "stručnjake" , "novinare" koji govore "Kineski model lockdowna je šema"- i korisne budale poput nekih (jednoga) na forumu koji dan danas poziva na Wuhanski model lockdowna(a milijuni Kineza su prije toga lockdowna utekli iz Wuhana u druge djelove Kine - a rezultat da u Pekingu koji ima stanovnika kao 4-5 Hrvatski- ima manje mrtvih nego u Splitu :D )
uglavnom sva ekipa koja je povezana sa kinom, postoje čak i neki preko fejsbooka asevi, imao sam ih ili na frendlisti, ili sa njima imao raspravu - ne želim ih imenovati. uglavnom ekipa mojih godina koja je završila u Kini. zanimljivo uvijek pozivaju na jebeni lockdown.

i sada se desilo što se desilo. zapadne ekonomije uništene, najviše radi locdowna, Kinezi su lagali i sakrili svoje mrtve i po potrebi povećali snagu virusa ili smanjili njegovu opasnost, sve kako im je ovisilo u tom trenutku. kada je trebalo izolirati cijelu Kinu(a moglo se u početku da Kinezi nisu lagali) kinezi su govorili da je to "rasizam", a kasnije lobirali za najgore lockdowne.
uništene zapadne ekonomije, u USA svrgnuta zdrava vlast od republikanaca koji su USA vratili na no1 poziciju na svijetu i dovedeni su pro-Kineski redikuli ljevičari, koji će USA razjebati i napraviti Kineskim satelitom.
A na ostatku zapada nema države koja je padom Amerike neka opozicija Kini.. čak i Rusija je ovisna o Kini.
Zanimljivo da svi ovi demokrati/ljevičari u USA, koji su na platnom spisku Kine - guraju neki sukob USA vs Rusija - tako Kinezi na taj način Amere fokusiraju na Ruse koji im nisu u ničemu prijetnja a sa druge strane od Rusije prave buduću vazalnu državu i koloniju.

Kina dominira. kakva crna CIA- da je CIA normalna, prvo bi odmah znali da im je virus utekao iz labaratorija, dali bi informacije Trumpu a Trump bi onda rekao cijelom svijetu, i cijeli svijet bi zatvorio Kinu i virus bi ostao dole i nestao. CIA ne da nije znala, pojma nisu imali šta se događa sa Kinom, jebote Tucker Carlson je istraživao Kinu i coronavirus, i Trump je donosio odluke gledajući TUcker Carlsona i njegove emisije. eto toliko o tome koliko je CIA sposobna i koliko ovi degenerirani debili upravljaju ičim.. ne upravljaju Amerikanci ničim...
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20832
2018-06-14


Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by Slovoslagar Sat 1 May - 20:44

AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:E sad ko je  kome uvalio virus

Ja vidim da je cijeli svijet izjeban tim virusom i svi imaju ekonomsku katastrofu

Svi osim Kineza koji su cudesno ozdravili i imaju ogroman rast GDP ...jedini  u svijetu

Ne znam, cudno mi to sve

pa Kinezi su ti uvalili

pa stavio sam prije godinu dana sve slike i dokaze

amo redom

1)virus se pojavio u Kini. Kinezi u isto vrijeme i zataškavaju pravu verziju virusa(a to da ubija nekoliko puta više ljudi nego gripa i prehlada svake godine, dovoljno da se upozori svijet, a u isto vrijeme totalno nedovoljno da opravdamo ove lockdowne i cirkuse)... dakle zataškavaju Kinezi sve
2)doktori koji pričaju u virusu u Kini, i kako odjedanput postoji preopterećenje sustava - redom su ubijeni/uspavani

3)kada više nisu mogli zataškati, puštali su priloge - "u kini snimljen video kako ljudi umiru na ulicama padaju sa nogu". dakle prepali su cijeli svijet kao da je ovo ne znam šta.
provode neki čudni lockdown u Wuhanu, iako su milijuni Kineza utekli iz Wuhana. Čak i kada su pokrenuli lockdown - nisi mogao otići iz Wuhana u Peking, ali si mogao sjesti u avion u u bilo koji dio svijeta.

4)kinezi i WHO šire priču da nema dokaza da se virus širi među ljudima. kineski ambasadori govore da je rasizam zatvaranje granica, jedini Donald Trump unatoč što su ga mediji, elita, i demokrati napali - (kineski plaćenici) zatvara granicu. Imate Kinesku ambasadoricu u RH daje izjavu, da "nema dokaza da se virus širi ljudskim kontaktom i da je zatvaranje granica rasizam". Pa onda Kinezi u Italiji napravili video "zagrli Kineza" itd
stavljao sam sve linkove

5)e da Kinezi su cijelo vrijeme lagali o brojkama.. zamisli ovo.. u jebenoj Kini umrlo manje ljudi nego u RH. koga oni lažu.  Naravno onda imaš kinesko plaćenje "stručnjake" , "novinare" koji govore "Kineski model lockdowna je šema"- i korisne budale poput nekih (jednoga) na forumu koji dan danas poziva na Wuhanski model lockdowna(a milijuni Kineza su prije toga lockdowna utekli iz Wuhana u druge djelove Kine - a rezultat da u Pekingu koji ima stanovnika kao 4-5 Hrvatski- ima manje mrtvih nego u Splitu :D )
uglavnom sva ekipa koja je povezana sa kinom, postoje čak i neki preko fejsbooka asevi, imao sam ih ili na frendlisti, ili sa njima imao raspravu - ne želim ih imenovati. uglavnom ekipa mojih godina koja je završila u Kini. zanimljivo uvijek pozivaju na jebeni lockdown.

i sada se desilo što se desilo. zapadne ekonomije uništene, najviše radi locdowna, Kinezi su lagali i sakrili svoje mrtve i po potrebi povećali snagu virusa ili smanjili njegovu opasnost, sve kako im je ovisilo u tom trenutku.  kada je trebalo izolirati cijelu Kinu(a moglo se u početku da Kinezi nisu lagali) kinezi su govorili da je to "rasizam", a kasnije lobirali za najgore lockdowne.
uništene zapadne ekonomije, u USA svrgnuta zdrava vlast od republikanaca koji su USA vratili na no1 poziciju na svijetu i dovedeni su pro-Kineski redikuli ljevičari, koji će USA razjebati i napraviti Kineskim satelitom.
A na ostatku zapada nema države koja je padom Amerike neka opozicija Kini.. čak i Rusija je ovisna o Kini.
Zanimljivo da svi ovi demokrati/ljevičari u USA, koji su na platnom spisku Kine - guraju neki sukob USA vs Rusija - tako Kinezi na taj način Amere fokusiraju na Ruse koji im nisu u ničemu prijetnja a sa druge strane od Rusije prave buduću vazalnu državu i koloniju.

Kina dominira. kakva crna CIA- da je CIA normalna, prvo bi odmah znali da im je virus utekao iz labaratorija, dali bi informacije Trumpu a Trump bi onda rekao cijelom svijetu, i cijeli svijet bi zatvorio Kinu i virus bi ostao dole i nestao.  CIA ne da nije znala, pojma nisu imali šta se događa sa Kinom, jebote Tucker Carlson je istraživao Kinu i coronavirus, i Trump je donosio odluke gledajući TUcker Carlsona i njegove emisije. eto toliko o tome koliko je CIA sposobna i koliko ovi degenerirani debili upravljaju ičim.. ne upravljaju Amerikanci ničim...
:tu
Što se tiče kronologije i relacija tko kome i kako, sve si rekao.
Jedino nisam baš uvjeren da dijelovi obaviještajnog sektora nisu znali što je na stvari. Znali su oni, ali nije bilo oportuno priču svesti u realne okvire iz očitih razloga. Ako su protekle godine išta pokazale, onda je to činjenica da čitave agencije unutar SAD-a uopće nisu lojalne državi nego deep stateu koji ne preza ni pred čim.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika - Page 2 Empty Re: CIA pokrenula woke kampanju gdje slavi raznolikost svojih uposlenika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum