ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Page 21 of 27 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Next

Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by RayMabus Mon 26 Apr - 23:43

Ako Bošnjaci biraju svog člana predsjedništva a u federaciji onda Bakiru odgovara da ti isti Bošnjaci mogu glasat u onom dijelu di se glasa za Komšića jer onda ne glasaju za SDP Bopnjačkog člana predsjedništva i SDA uvijek ima više glasova i SDA ima svog člana predsjedništva.

Sad ćeš dobit konkurenciju na tom desnom političkom spektru među Bošnjačkim biračkim tijelom pa će ti oni oduzeti nešto glasova pa je lako moguće da na kraju imaš manje glasova od SDP člana.

Pa pa glupko.

RayMabus

Posts : 174883
2014-04-11


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by RayMabus Mon 26 Apr - 23:50

Jednu stvar niste shvatili kod mene kad ja govorim da sam general galaktičke federacije s pet zvjezdica i da mi je pukao film jer mi Bošnjaci već treći put oduzimaju i jednog od tri vrhovna zapovjednika oružanih snaga BiH.

Jel vi mislite da sam ja toliko glup da ću nakon tog trećeg puta sad dopustiti SDA da mi to kao vrati a onda ću zmiju ostavit na čelu bošnjačkog člana predsjedništva i čekat kad će mi ista opet zabit nož u leđa ?


Jel to stvarno mislite ? Onda vi mislite da sam ja glup
RayMabus
RayMabus

Posts : 174883
2014-04-11


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by RayMabus Tue 27 Apr - 0:26

Semir Efendić napustio SDA i prešao u stranku za BiH

https://avaz.ba/vijesti/bih/647454/konakovic-za-tv-alfa-bit-ce-zanimljivo-vidjeti-koliko-ce-vijecnika-krenuti-za-efendicem

Pa ćemo vidit moj Bakire koliko ćeš ti dobit glasova na idućim predsjedničkim izborima jer ne moraju ovi pobjediti , dovoljno je da ti uzmu 20% biračkog tijela i pobjediti će kandidat SDP BiH.

Zadnji izbori za člana predsjedništva BiH za Bošnjake u Federaciji BiH :

SDA - 212 tisuća glasova

SDP BiH - 195 tisuća

Ne triba puno da ti oni uzmu pa da vi na kraju budete imali manje glasova od SDP BiH
RayMabus
RayMabus

Posts : 174883
2014-04-11


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by RayMabus Tue 27 Apr - 0:45

Šta se tiče izbora za hrvatskog člana predsjedništva , prvo ja sam Mostovac. To su vam oni u Mostaru šta glasaju protiv Čovića a pod nazivom hrvatska republikanske stranka jer mi Čovica ne želimo a ako će stavit nekog drugog umisto Čovica ok a ako ne ne računajte da će SDA pristat na promjenu izbornog zakona jer će onda svi bošnjački socijalisti moć glasat samo za SDP BiH a to Bakiri ne odgovara.

No....no od straha da ne izgubi izbore ovamo SDA će svo svoje biračko tijelo koje je na prošlim izborima glasalo kod Komšića sad usmjerit prema Bakiru.

Dakle Komšić gubi SDA glasove jer se sam Bakir boji da mu neće biti dovoljno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174883
2014-04-11


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by RayMabus Tue 27 Apr - 5:26

Plenkovic nema dovoljno velik utjecaj šta se vidi po tome da onaj njegov non paper nije potpisala nit jedna velika i utjecajna EU država a sve one imaju sad probleme s koronom i unutarnjim nezadovoljstvom a u Njemačkoj su 26.09 izbori kad Zeleni ulaze u vladu il čak postaju vlast.

Zeleni su ljevičari i ne žele nacionaliste i oni su za građansku BiH i tu Plenkovic pada kad je pririsak na SDA da promjeni taj zakon. To je tako.

Ako će opet HDZ u utrku s Čovićem onda će opet Komšić iduće četiri godine bit hrvatski član predsjedništva BiH. Ali nema veze više jer sad nije više poanta izborni zakon nego i da na mjesto bošnjačkog člana predsjedništva više ne dođe SDA.

Zato je bitan taj ekonomski , društveni i demografski raspad BiH tako da se na desnici pojave nove političke stranke desnice a kojima je Bakir i SDA sinonim za korupciju i jedini cilj im ga je politkčki eliminirat iz svih vidova BiH političkog života.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174883
2014-04-11


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by marcellus Tue 27 Apr - 5:52

Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:muje ovo muje ono.... a Hrvati s 21 posto stanovništva spali na cca 12 s tendencijom daljeg pada

Sad mi još objasni koja je to moderna država nestala sa lica Zemlje zato jer joj se osjetnije smanjio broj stanovnika.
A smanjenje broja stanovnika je inače globalni trend u cijelom svijetu, uključujući tu i Kinu čija ja partija pokrenula projekt dva djeteta po obitelji umjesto jednog kao do nedavno.

država nije nestala, ali jest neki narod u njoj. Recimo Kosovo je bilo puno Srba, a danas ih nema.

Hrvati mogu nestati iz BIH. Da, govorim o Hrvatima u BIH čiji se udio u stanovništvu te "države" smanjuje, i to jako brzo. I procjene su ozbiljnih demografa da će spasti na ispod 200.000, a to znači da neće biti nikakav značajan čimbenik u politici te države. Prepolovili su se brojčano u 50 godina, a prepolovit će se i u idućih manje od 50 ponovo. Bit će manjina tamo negdje u ćošku, u pobunjenoj regiji zapadnoj hercegovini koja bi se otcijepila.

_________________
Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


IL Risorto likes this post

Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by RayMabus Tue 27 Apr - 6:11

A Bošnjaci će iselit iz tuzlanskog kantona i onda će Srbija lakše napravit koridor.

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Kantoni-karta
RayMabus
RayMabus

Posts : 174883
2014-04-11


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by RayMabus Tue 27 Apr - 6:16

Znaš li šta se dešava u tim veliko nacionalističkim bošnjačkim glavama kad im tuzlanski kanton demografski krahira ?

Počmu se bojati da će Srbi tu ojačat i onda će ih sasjeć u kut.

I šta će onda oni napravit da se to ne desi ? Počet će tamo otvarat tvornice jer je to puno bitnije od drugih zona jer znaju da Hrvatska neće komadat BiH al Srbija bi mogla.

A šta se dešava kad tamo koncentriraju tvornice a radna snaga iseljava ? 

Onda sva njihova slobodna radna snaga iz drugih kantona ide tamo tj u prevodu tjeram ih šta dalje od Dalmacije.

Vidiš nije sve u brojkama nego kako ih rasporediš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174883
2014-04-11


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by RayMabus Tue 27 Apr - 6:34

Gdje je Srbija najača ekonomski ?

Potez Beograd - Novi Sad

A šta ti je to nego sad kad naprave autoput priko Bjeljine nego jak utjecaj Srbije u toj zoni u BiH.

A njima cili tuzlanski i zenički kanton uteka u Njemačku. Totalni kolaps.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174883
2014-04-11


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by RayMabus Tue 27 Apr - 6:42

I šta se onda dešava u toj zoni pošto Srbija radi jedan most a Hrvatska drugi ? Dakle tržište EU i tržište Srbije i blizina Beograda + luka Brčko.

Onda se tu tvornice otvaraju. A treba radne snage i tu su najveće plaće i najviše posla ima i onda ostatak te njihove Federafije ide tamo ako neće u Njemačku.

U prevodu praznim srednju Bosnu od balijskog nakota.

Iđemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174883
2014-04-11


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by RayMabus Tue 27 Apr - 6:55

U toj BiH ja ne moram ispalit nit jedan jedini metak da dobijem šta ja oću.

Srpski član predsjedništva sad služi vojno kao rezervni član predsjedništva BiH koji neće dat da Bih postane otomanski vilajet. U prirodnim okolnostima dva su takva člana : ja i srpski.

Oni mogu preglasavat koliko god oće Hrvate al ne mogu napraviti osmansku bih tamo jer srpski član predsjedništva to neće dat.

Onda pukneš jedan islamistički napad u EU i sve je manje onih koji žele ukinit RS.

Odlično jer meni RS uopće ne smeta a njihov član predsjedništva radi ono šta bi i ja radio tj da smo tamo oboje bi a to je blokiranje uspostave islamskog kalifata.

Iđemo dalje.

Dakle RS ne mogu slomit a imat će masovno iseljavanje i demografski slom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174883
2014-04-11


IL Risorto likes this post

Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by RayMabus Tue 27 Apr - 7:29

Šta ćemo sa RS ?

Ništa.

Jel moš otić na Jahorinu na skijanje ? Možeš.

Moš popit kavi svugdi u nekom kafiću u RS ? Možeš. Sidneš , naručiš , popiješ , platiš i ideš ća.

Jel moš proć kroz istu ? Moš.

Jel može roba proć ? Može.

Ovo starčadl ako će se vratit na imanja neka se vrati ako oće. Nisu nikome problem i to je to.

To može stat vječno tako ako se mene pita.

I to je ta vojna razlika između mene i tog mujage jer oni bi kalifat.

E baš nećeš. Eto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174883
2014-04-11


IL Risorto likes this post

Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by Guest Tue 27 Apr - 8:21

marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:muje ovo muje ono.... a Hrvati s 21 posto stanovništva spali na cca 12 s tendencijom daljeg pada

Sad mi još objasni koja je to moderna država nestala sa lica Zemlje zato jer joj se osjetnije smanjio broj stanovnika.
A smanjenje broja stanovnika je inače globalni trend u cijelom svijetu, uključujući tu i Kinu čija ja partija pokrenula projekt dva djeteta po obitelji umjesto jednog kao do nedavno.

država nije nestala, ali jest neki narod u njoj. Recimo Kosovo je bilo puno Srba, a danas ih nema.

Hrvati mogu nestati iz BIH. Da, govorim o Hrvatima u BIH čiji se udio u stanovništvu te "države" smanjuje, i to jako brzo. I procjene su ozbiljnih demografa da će spasti na ispod 200.000, a to znači da neće biti nikakav značajan čimbenik u politici te države. Prepolovili su se brojčano u 50 godina, a prepolovit će se i u idućih manje od 50 ponovo. Bit će manjina tamo negdje u ćošku, u pobunjenoj regiji zapadnoj hercegovini koja bi se otcijepila.

Srbi su napustili Kosovo zato jer nisu mogli podnijeti vojni poraz i to praktički bez ispaljenog metka na samom Kosovu.
Ostali su na sjeveru zemlje i po svoj prilici će i dalje ostati jer Albanci sa Kosova nemaju snage da s njima izađu na kraj. Imat će je, ekonomske, političke, diplomatske i vojne tek kada se ujedine s maticom Albanijom, a na to ćemo se još načekati.
Hrvatima se u BiH broj prepolovio zato jer su ih iz dijelova BiH gdje su predstavljali tešku manjinu ili su živjeli u džepovima u neprijateljskom okruženju protjerali njihovi neprijatelji, što Srbi što muslimani.
I to je sva istina o smanjenju njihovog broja.
Tu su istinu znali uredno zanemariti i pripadnici naših lijevih političkih elita poput Čačića (koji je to tad bio, kasnije se malo opamaetio) kada su optuživali Tuđmana za to smanjenje broja Hrvata u BiH svojom politikom. U lijepo si se društvo svrstao.
To se neće pretvoriti u trend tako da svoje amaterske projekcije u skladu sa vlastitim željama možeš baciti u septičku jamu jer tamo i spadaju kao o velika većina proizvoda tvoga uma.
Objasnio sam ti već zašto. Zato jer sad Hrvati ne žive u džepovima okruženi neprijateljima nego u velikoj većini u kompaktnim etničkim prostorima koja su još uz poneke enklave poput Žepča i međusobno povezane i iz kojih ih nitko ne može istjerati niti pod razno, a pogotovo ne uz upotrebu vojne moći koju u BiH nema baš nitko, a pogotovo je nemaju muslimani.
Kada nisu dobili rat protiv Hrvata 90-ih čak niti u srednjoj Bosni gdje je odnos snaga bio 7:1 u njihovu korist, neće nikada.
Ali što bi o tome znao dezerter koji nije opali metka u ratu, osim eventualno u zrak i ako je bio pod gasom.
Dalje, već ti je objašnjeno mislim od strane generala da se još više smanjuju brojevi pripadnika muslimana u BiH, a ti će se brojevi radikalno povećati u skoroj budućnosti zbog daljnjeg propadanja industrije u zemlji gdje muslimani najviše i rade.
Ništa manje se ne smanjuju niti brojevi Srba, ali oni ovdje nisu važni.
Ali naravno, ti to ne vidiš jer ne želiš vidjeti.
Za tebe i takve kao što si ti Zemlja je i dalje oblika ravne ploče.
Mogu samo reći da jako žalim ne tebe, jer si ti izgorio od bolesne mržnje prema Hrvatima, što u BiH što ovdje u kifli, nego one koji moraju dijeliti svakodnevno isti prostor s tobom, jer ga ti zagađuješ samim disanjem, a ne samo vlastitom glupošću i zlobom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by Guest Tue 27 Apr - 8:33

Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:muje ovo muje ono.... a Hrvati s 21 posto stanovništva spali na cca 12 s tendencijom daljeg pada

Sad mi još objasni koja je to moderna država nestala sa lica Zemlje zato jer joj se osjetnije smanjio broj stanovnika.
A smanjenje broja stanovnika je inače globalni trend u cijelom svijetu, uključujući tu i Kinu čija ja partija pokrenula projekt dva djeteta po obitelji umjesto jednog kao do nedavno.

država nije nestala, ali jest neki narod u njoj. Recimo Kosovo je bilo puno Srba, a danas ih nema.

Hrvati mogu nestati iz BIH. Da, govorim o Hrvatima u BIH čiji se udio u stanovništvu te "države" smanjuje, i to jako brzo. I procjene su ozbiljnih demografa da će spasti na ispod 200.000, a to znači da neće biti nikakav značajan čimbenik u politici te države. Prepolovili su se brojčano u 50 godina, a prepolovit će se i u idućih manje od 50 ponovo. Bit će manjina tamo negdje u ćošku, u pobunjenoj regiji zapadnoj hercegovini koja bi se otcijepila.

Srbi su napustili Kosovo zato jer nisu mogli podnijeti vojni poraz i to praktički bez ispaljenog metka na samom Kosovu.
Ostali su na sjeveru zemlje i po svoj prilici će i dalje ostati jer Albanci sa Kosova nemaju snage da s njima izađu na kraj. Imat će je, ekonomske, političke, diplomatske i vojne tek kada se ujedine s maticom Albanijom, a na to ćemo se još načekati.
Hrvatima se u BiH broj prepolovio zato jer su ih iz dijelova BiH gdje su predstavljali tešku manjinu ili su živjeli u džepovima u neprijateljskom okruženju protjerali njihovi neprijatelji, što Srbi što muslimani.
I to je sva istina o smanjenju njihovog broja.
Tu su istinu znali uredno zanemariti i pripadnici naših lijevih političkih elita poput Čačića (koji je to tad bio, kasnije se malo opamaetio) kada su optuživali Tuđmana za to smanjenje broja Hrvata u BiH svojom politikom. U lijepo si se društvo svrstao.
To se neće pretvoriti u trend tako da svoje amaterske projekcije u skladu sa vlastitim željama možeš baciti u septičku jamu jer tamo i spadaju kao o velika većina proizvoda tvoga uma.
Objasnio sam ti već zašto. Zato jer sad Hrvati ne žive u džepovima okruženi neprijateljima nego u velikoj većini u kompaktnim etničkim prostorima koja su još uz poneke enklave poput Žepča i međusobno povezane i iz kojih ih nitko ne može istjerati niti pod razno, a pogotovo ne uz upotrebu vojne moći koju u BiH nema baš nitko, a pogotovo je nemaju muslimani.
Kada nisu dobili rat protiv Hrvata 90-ih čak niti u srednjoj Bosni gdje je odnos snaga bio 7:1 u njihovu korist, neće nikada.
Ali što bi o tome znao dezerter koji nije opali metka u ratu, osim eventualno u zrak i ako je bio pod gasom.
Dalje, već ti je objašnjeno mislim od strane generala da se još više smanjuju brojevi pripadnika muslimana u BiH, a ti će se brojevi radikalno povećati u skoroj budućnosti zbog daljnjeg propadanja industrije u zemlji gdje muslimani najviše i rade.
Ništa manje se ne smanjuju niti brojevi Srba, ali oni ovdje nisu važni.
Ali naravno, ti to ne vidiš jer ne želiš vidjeti.
Za tebe i takve kao što si ti Zemlja je i dalje oblika ravne ploče.
Mogu samo reći da jako žalim ne tebe, jer si ti izgorio od bolesne mržnje prema Hrvatima, što u BiH što ovdje u kifli, nego one koji moraju dijeliti svakodnevno isti prostor s tobom, jer ga ti zagađuješ samim disanjem, a ne samo vlastitom glupošću i zlobom.

I da imalo poznaješ mentalitet Hrvata iz BiH kao što ja poznajem (i to prilično dobro) onda bi znao da oni svi odu raditi van, u Njemačku, Austriju, Švicarsku, ali se svi uredno vrate u Bosnu ili Hercegovinu, ako se imaju gdje vratiti. U RS se takvi koji imaju posao u EU i Švicarskoj teško ili nikako ne vraćaju iz razumljivih razloga.
U biti je RS time sama sebi napravila medvjeđu uslugu, jer su razmišljali po istom misaonom modelu kao i ti (da im nisi bio savjetnik?), ali to je njihov problem.
S druge strane muslimani nisu niti blizu tako često skloni tim povracima s "privremenog rada u inozemstvu" iz jednostavnog razloga jer im je kao muslimanima životni standard u Njemačkoj ili Austriji osjetno bolji nego u Bosni gdje na teritoriju u kojima oni predstavljaju većinu doslovce ništa ne funkcionira, ili bar ništa podnošljivo dobro. Funkcionira jedino nered nalik onome u dvorištima nama predragocjene etničke skupine podrijetlom iz Indije.
Njihov broj će se i u relativnom i u apsolutnom smislu u BiH najviše i smanjiti u budućnosti, a tome neće pomoći niti imigranti iz trećesvjetskih islamističkih vukojebina, jer ni oni nisu pali s Marsa ostati u BiH nego teže zapadu, zemljama poput čak ne niti Slovenije nego prije svega Njemačke pa onda i Austrije i dalje na sjever u Skandinaviju.
Tako su to zamislili Izetbegovići, prvo Alija pa Bakir, ali su se očito prevarili u svojim procjenama i projekcijama kao što si se i ti prevario, ali toga, tako glup kakav već jesi, nikako ne postaješ svjestan isto kao i spomenuti tandem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by marcellus Tue 27 Apr - 8:40

kako hoćeš, ali računaj da muje računaju s iseljavanjem hrvata i podrškom MZ za svoje politike.

I za sad im ide odlično.

Vi u HDZ-u ste slobodni nastaviti s politikama koje vode uništenju Hrvata u BIH i usput optuživati sve druge za izdaju.

_________________
Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by Guest Tue 27 Apr - 8:45

marcellus wrote:kako hoćeš, ali računaj da muje računaju s iseljavanjem hrvata i podrškom MZ za svoje politike.

I za sad im ide odlično.

Vi u HDZ-u ste slobodni nastaviti s politikama koje vode uništenju Hrvata u BIH i usput optuživati sve druge za izdaju.

Je, ide im odlično, država im se skoro raspala po svim šavovima, a nalaze sve manje razumjevanja u EU za to što odbijaju provesti odluke vlastitog Ustavnog suda o izborima (presuda Sejdić-Finci).
I NATO je računao sa vojnim porazom Hrvatske do Božića 1991. pa vidi nas sad.
Nije da oni (HDZ) nemaju razloga optuživati druge za izdaju, ali barem ti nikoga nemaš razloga optuživati za svoje očite mentalne promašaje, jer si ti jedini odgovoran ili zaslužan za iste.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by IL Risorto Tue 27 Apr - 13:41

Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:kako hoćeš, ali računaj da muje računaju s iseljavanjem hrvata i podrškom MZ za svoje politike.

I za sad im ide odlično.

Vi u HDZ-u ste slobodni nastaviti s politikama koje vode uništenju Hrvata u BIH i usput optuživati sve druge za izdaju.

Je, ide im odlično, država im se skoro raspala po svim šavovima, a nalaze sve manje razumjevanja u EU za to što odbijaju provesti odluke vlastitog Ustavnog suda o izborima (presuda Sejdić-Finci).
I NATO je računao sa vojnim porazom Hrvatske do Božića 1991. pa vidi nas sad.
Nije da oni (HDZ) nemaju razloga optuživati druge za izdaju, ali barem ti nikoga nemaš razloga optuživati za svoje očite mentalne promašaje, jer si ti jedini odgovoran ili zaslužan za iste.
Nije mi jasno, s čim je Marcel to zaslužio da pokazuješ takvu netrepeljivost prema njemu.
Ok.razumijem kad ljudi imaju suprotne stavove i u žaru rasprave nekad budu malo nekorektni,ali čovječe,mislim ono,čemu takvo spuštanje i uvrede na osobnoj razini ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by marcellus Tue 27 Apr - 14:22

IL Risorto wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:kako hoćeš, ali računaj da muje računaju s iseljavanjem hrvata i podrškom MZ za svoje politike.

I za sad im ide odlično.

Vi u HDZ-u ste slobodni nastaviti s politikama koje vode uništenju Hrvata u BIH i usput optuživati sve druge za izdaju.

Je, ide im odlično, država im se skoro raspala po svim šavovima, a nalaze sve manje razumjevanja u EU za to što odbijaju provesti odluke vlastitog Ustavnog suda o izborima (presuda Sejdić-Finci).
I NATO je računao sa vojnim porazom Hrvatske do Božića 1991. pa vidi nas sad.
Nije da oni (HDZ) nemaju razloga optuživati druge za izdaju, ali barem ti nikoga nemaš razloga optuživati za svoje očite mentalne promašaje, jer si ti jedini odgovoran ili zaslužan za iste.
Nije mi jasno, s čim je Marcel to zaslužio da pokazuješ takvu netrepeljivost prema njemu.
Ok.razumijem kad ljudi imaju suprotne stavove i u žaru rasprave nekad budu malo nekorektni,ali čovječe,mislim ono,čemu takvo spuštanje i uvrede na osobnoj razini ?

jebiga neki ljudi imaju diluzije. Pa se uvrijede kad ih upozoriš na činjenice. A to da će HV ušetat u Hercegovinu u slučaju disolucije BIH i da će se taj dio pripojit Hrvatskoj i to uz podršku MZ i vlade RH (koja god bila) je tlapnja na razini one da se korona dobije od 5g signala.

_________________
Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by epikur37 Tue 27 Apr - 14:30

marcellus wrote:
IL Risorto wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:kako hoćeš, ali računaj da muje računaju s iseljavanjem hrvata i podrškom MZ za svoje politike.

I za sad im ide odlično.

Vi u HDZ-u ste slobodni nastaviti s politikama koje vode uništenju Hrvata u BIH i usput optuživati sve druge za izdaju.

Je, ide im odlično, država im se skoro raspala po svim šavovima, a nalaze sve manje razumjevanja u EU za to što odbijaju provesti odluke vlastitog Ustavnog suda o izborima (presuda Sejdić-Finci).
I NATO je računao sa vojnim porazom Hrvatske do Božića 1991. pa vidi nas sad.
Nije da oni (HDZ) nemaju razloga optuživati druge za izdaju, ali barem ti nikoga nemaš razloga optuživati za svoje očite mentalne promašaje, jer si ti jedini odgovoran ili zaslužan za iste.
Nije mi jasno, s čim je Marcel to zaslužio da pokazuješ takvu netrepeljivost prema njemu.
Ok.razumijem kad ljudi imaju suprotne stavove i u žaru rasprave nekad budu malo nekorektni,ali čovječe,mislim ono,čemu takvo spuštanje i uvrede na osobnoj razini ?

jebiga neki ljudi imaju diluzije. Pa se uvrijede kad ih upozoriš na činjenice. A to da će HV ušetat u Hercegovinu u slučaju disolucije BIH i da će se taj dio pripojit Hrvatskoj i to uz podršku MZ i vlade RH (koja god bila) je tlapnja na razini one da se korona dobije od 5g signala.


To nije tlapnja, to će tako biti.

A hasančetovo i karamrletovo osvajanje banjaluke i čuvanje bosne je ionako deluzija munjene i marginalne pravašije.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by marcellus Tue 27 Apr - 14:34

to jest tlapnja. Usput kad će zapad priznat Krim i podržat što je ruska vojska ušla tamo? Da podsjetim, Krim je bio dio Rusije do Hruščova, tamo žive isključivo Rusi, poklonjen je Ukrajini ne zna nitko zašto, i stanovništvo se referendumom izjasnilo za pripojenje.

Zašto su onda Rusiji natovarili sankcije?

Kad će zapad priznat neovisnost Katalonije?

Kad će priznat neovisnost Tajvana od Kine?

Kad će priznat Kurdistan?

MZ neće priznat nikakve promjene granica u Europi u ovom trenutku, a ni u doglednoj budućnosti, to je jednostavno tako, njima na kraj pameti nije napustiti projekt "BIH". I ako treba poslat će SVOJU vojsku.

_________________
Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by IL Risorto Tue 27 Apr - 14:40

marcellus wrote:to jest tlapnja. Usput kad će zapad priznat Krim i podržat što je ruska vojska ušla tamo? Da podsjetim, Krim je bio dio Rusije do Hruščova, tamo žive isključivo Rusi, poklonjen je Ukrajini ne zna nitko zašto, i stanovništvo se referendumom izjasnilo za pripojenje.

Zašto su onda Rusiji natovarili sankcije?

Kad će zapad priznat neovisnost Katalonije?

Kad će priznat neovisnost Tajvana od Kine?

Kad će priznat Kurdistan?

MZ neće priznat nikakve promjene granica u Europi u ovom trenutku, a ni u doglednoj budućnosti, to je jednostavno tako, njima na kraj pameti nije napustiti projekt "BIH". I ako treba poslat će SVOJU vojsku.
:tu  kratko i jasno.
Zbilja ne znam u kakvom paralelnom svemiru žive,što to već 20 i više godina pothranjuje te nekakve deluzije,te na temelju čega su uvjereni da bi se obistinile njihove maštarije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su' - Page 21 Empty Re: Losa vijest ponedjeljkom!Dodo pustio Covica i Hrvate u BiH niz vodu:'Beznacajni su'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 27 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum