ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 Empty Re: Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito

Post by melkior 25/4/2021, 14:26

vuksadinare wrote:https://m.vecernji.hr/vijesti/francuzi-objavili-knjigu-o-22-najveca-diktatora-titov-zivotni-stil-nalikovao-je-goringovu-cak-mu-je-i-fizicki-slicio- 1487096
Imam prigovor što nisam ja među njima, pa nisam gubav da me autor izbjegava! Ako se odmah ne poklonite Našoj Gnjusnoj Niskosti u  Našoj Slavnoj Tiraniji, odnijet će vas crno zlo! Skuhat ćemo vas i spohati na žaru, te poslužiti s žabljim kracima :boss

melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 Empty Re: Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito

Post by Ringo10 25/4/2021, 15:13

E pa kad to Sveti Francuzi kazu onda tu nema zbora

Oni su Zaaaaapad, a kad to Zaaaapad kaze onda je to Sveto Pismo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 Empty Re: Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito

Post by Šandor Winnetou 25/4/2021, 16:51

udri pravdo koljača gazi

_________________
Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 Empty Re: Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito

Post by IL Risorto 25/4/2021, 16:56

vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
jastreb wrote:
dijagram wrote:
jastreb wrote:
omni wrote:Tito i jest bio diktator, u cemu je problem? Drzavom je vladala "diktatura proletarijata" a on je bio na vrhu drzave i sistema.
Istina. 

No diktator ne mora biti obavezno i negativac.

Diktator je bio i Gadafi,pa opet je Libija u njegovo doba cvjetala.

Gadafijevo doba glede Libije bilo je zlatno doba.
al su ti naspricali cvjecku
malo debelo prase, neskolovano iskompleksirano, podlo, bolesno ambiciozno, pedofil pravi djecu curicama od 14, zlocinac itd itd
ajme :)
Tito je,kao prvo imao škole,kakve ne možete ni zamisliti.

Njegovo je obrazovanje bilo i više nego na zavidnom nivou. Govorio je tečno hrvatski,slovenski,ruski,njemački,češki,a natucao je i engleski. Dakle poliglot.

Razumio se u svoj zanat.Bio je majstor,a školovaso se u Rusiji i na robiji.

Zatvorski komunistički univerziteti u Kraljevini SHS bili su škola sa predavačima kakve bi poželjela i najprestižnija sveučilišta. Pa to su bili kapaciteti. Moša,Čolaković,Veselin Masleša,Kardelj,Keršovani,Prica,Adžija, Prežihov Voranc,Kidrič,Cesarec...To su bili lumeni.

Pedofil??? koliko je godina imao taj "pedofil" kada se oženio??? Imao je oko 19 godina,a ona 14 ili 15. Vjenčali su se i crkveno i civilno i nitko taj brak nije imao zbog čega spriječti.

Pa nekad je bilo sasvim normalno da se ženske udaju tako mlade.
Slažem se sa svim što je moj alter napisao. :rasta
sto covjeka podjebavas :)
Ne podjebajem nikoga.Zar nisi upratio kako je veber otkrio,da smo ja i jastreb ista osoba ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 Empty Re: Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito

Post by veber 25/4/2021, 19:18

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
jastreb wrote:
dijagram wrote:
jastreb wrote:
omni wrote:Tito i jest bio diktator, u cemu je problem? Drzavom je vladala "diktatura proletarijata" a on je bio na vrhu drzave i sistema.
Istina. 

No diktator ne mora biti obavezno i negativac.

Diktator je bio i Gadafi,pa opet je Libija u njegovo doba cvjetala.

Gadafijevo doba glede Libije bilo je zlatno doba.
al su ti naspricali cvjecku
malo debelo prase, neskolovano iskompleksirano, podlo, bolesno ambiciozno, pedofil pravi djecu curicama od 14, zlocinac itd itd
ajme :)
Tito je,kao prvo imao škole,kakve ne možete ni zamisliti.

Njegovo je obrazovanje bilo i više nego na zavidnom nivou. Govorio je tečno hrvatski,slovenski,ruski,njemački,češki,a natucao je i engleski. Dakle poliglot.

Razumio se u svoj zanat.Bio je majstor,a školovaso se u Rusiji i na robiji.

Zatvorski komunistički univerziteti u Kraljevini SHS bili su škola sa predavačima kakve bi poželjela i najprestižnija sveučilišta. Pa to su bili kapaciteti. Moša,Čolaković,Veselin Masleša,Kardelj,Keršovani,Prica,Adžija, Prežihov Voranc,Kidrič,Cesarec...To su bili lumeni.

Pedofil??? koliko je godina imao taj "pedofil" kada se oženio??? Imao je oko 19 godina,a ona 14 ili 15. Vjenčali su se i crkveno i civilno i nitko taj brak nije imao zbog čega spriječti.

Pa nekad je bilo sasvim normalno da se ženske udaju tako mlade.
Slažem se sa svim što je moj alter napisao. :rasta
sto covjeka podjebavas :)
Ne podjebajem nikoga.Zar nisi upratio kako je veber otkrio,da smo ja i jastreb ista osoba ?
isto tipkate. nije nužno da ste iste osobe, ali kao i mutavi svetoje sintaksno isto pišete.
pojavljujete se u ista vremena. da je nekaj bitno dao bi si truda pa vidio IP adresu.
niti ste prvi niti zadnji koji sa sobom spikali se lajkali.

_________________

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 M_50010

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 Empty Re: Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito

Post by dijagram 25/4/2021, 19:47

nije mi jasno zasto se ne oglasavaju antifasisti

nista ni od habulina, jakovine, klasica, mesica

a muci i unuka inace ponosna na dida satrapa
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 Empty Re: Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito

Post by IL Risorto 25/4/2021, 20:05

dijagram wrote:nije mi jasno zasto se ne oglasavaju antifasisti

nista ni od habulina, jakovine, klasica, mesica

a muci i unuka inace ponosna na dida satrapa
Oglasio sam se ja,odnosno moj alter,zar se to ne računa ? :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11145
2015-07-23


Back to top Go down

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 Empty Re: Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito

Post by veber 25/4/2021, 20:11

učiš
ali i dalje sintaksno isti.

_________________

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 M_50010

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 Empty Re: Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito

Post by dijagram 25/4/2021, 20:17

IL Risorto wrote:
dijagram wrote:nije mi jasno zasto se ne oglasavaju antifasisti

nista ni od habulina, jakovine, klasica, mesica

a muci i unuka inace ponosna na dida satrapa
Oglasio sam se ja,odnosno moj alter,zar se to ne računa ? :cleanteeth
ne racuna
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 Empty Re: Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito

Post by veber 25/4/2021, 20:54

četnici.
abolirani.
pride mirovnu pobiru.

_________________

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 M_50010

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito - Page 2 Empty Re: Francuzi objavili knjigu o 22 najveca diktatora..medju njima i Tito

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum