ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bratić vrhbosanskog nadbiskupa Vinka Puljića prešao na islam, odabrao ime Emir

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Bratić vrhbosanskog nadbiskupa Vinka Puljića prešao na islam, odabrao ime Emir - Page 2 Empty Re: Bratić vrhbosanskog nadbiskupa Vinka Puljića prešao na islam, odabrao ime Emir

Post by RayMabus Sun 18 Apr - 13:52

Znači ja ako sam dobro razumio , dođe taj xy šta širi islam u Italiji i Talijan pređe na islam i automatski mora uzeti i neko arapsko ime itd.

I šta je on sad pošto se ne radi tu samo o nekom novom pogledu na duhovni svijet nego i promjeni indetiteta a Kuran je na arapskome i preferiraju se ta arapska imena.

Jel Talijan ? Ili je Arapin ?

Ovo baš nema veze ni s duhovošću al ima veze s nečim drugim.

RayMabus

Posts : 174883
2014-04-11


Back to top Go down

Bratić vrhbosanskog nadbiskupa Vinka Puljića prešao na islam, odabrao ime Emir - Page 2 Empty Re: Bratić vrhbosanskog nadbiskupa Vinka Puljića prešao na islam, odabrao ime Emir

Post by RayMabus Sun 18 Apr - 13:59

I sad da sam ja talijanski nacionalista pošto je ovo odnarođivanje Talijana onda ovo moram ukinit i izbaciti iz države da mi ne nastavi prodirat u nacionalno tkivo.

Samo ja nisam Mussolini nego nešto skroz gore.

Da to napravim onda je to rat u mom dvorištu dok ona jezgra napada ostaje vani netaknuta a to nije moja taktika.

Moja taktika je napad je najbolja obrana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174883
2014-04-11


Back to top Go down

Bratić vrhbosanskog nadbiskupa Vinka Puljića prešao na islam, odabrao ime Emir - Page 2 Empty Re: Bratić vrhbosanskog nadbiskupa Vinka Puljića prešao na islam, odabrao ime Emir

Post by Ringo10 Sun 18 Apr - 15:36

A ovo dvoje shvatili da je biti Hrvat najgluplja stvar na svijetu i presaltali se u muslimane Bosnjake.

Jos malo pa ce i Msgr Puljic na Islam
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Bratić vrhbosanskog nadbiskupa Vinka Puljića prešao na islam, odabrao ime Emir - Page 2 Empty Re: Bratić vrhbosanskog nadbiskupa Vinka Puljića prešao na islam, odabrao ime Emir

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum