ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lepo covek rekao

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by RayMabus 29/3/2021, 00:25

Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:https://www.alo.rs/kosovsko-pitanje/kosovo-nije-problem-problem-je-otimanje-kosova/400000/vest
Nakon što je srbija otela vojvodinu, pokušala da otme dijelove RH i skoro cijelu BiH??
pišurija
To je sve ok za široku raspravu no ovdje je u pravu. A ako nije zbog čega zapad inzistira da Srbija prizna Kosovo ? Pa da legaliziraju pljačku.

Mislim ako nisu oteli čemu silovanje nekoga da potpiše da to više nije njegovo ? Jer znaju da je njegovo.
Karma je kurva, jebaji ga longi, kako su sijali tako će i da žanju. Otimači se žale da im je nešto oteto a isto to kosovo  su dobili za stolom voljom velikih sila.Ja ti velim da će mir nastupiti onog trena kad se ugasi sotonska sekta SPC ili se srbi svedu na broj da stanu svi pod jednu šljivu.
Pa ok al vidiš kako stvari stoje : dođu ovi sa Zapada i počmu pričat kako je neprisnavanje Kosova od strane Srbije problem a ovi im lijepo kaže da nije to problem nego jer ste ga nezakonito oteli.

I nemaš šta tu reč. Ništa on krivo nije reka.

RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by RayMabus 29/3/2021, 00:31

Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:Na popisu stanovništva iz 1909. godine, 95 posto stanovnika Crne Gore izjasnilo se kao Srbi.

Zeznuo i Jastreba...
Ako nije barem 110% jebeš takve rezultate.
Vjerojatno nisu ni imali ponuđeno opciju Crnogorac. Ovih 5% su vjerojatno Albanci.
U srbiji nije tada bilo 95% srba grob ih jebo lažljive no srbi ko srbi moraju slagati da jebe rak raka.
Ma tko zna kako se radija taj popis i kakvo je raspoloženje onda bilo nego to uopće ništa ne igra oko priče jel kraljevina Srbija okupirala kraljevinu Crnu Goru.

Recimo da su ovi svi Srbi , dakle dvije države većinski srpske i to opet neće promjenit ništa oko toga da je kraljevina Srbija vojno okupirala kraljevinu Crnu Goru.

Ono ne daju kralju države dda se vrati , na brzaka sklepaju neku svoju skupštinu i kongres održe na Podgorici a ne u Cetinju koji je glavni grad i na tom kongresu a sve je pod srpskom vojskom jer je ušla u državu izglasaju :

Kralj Petrovič se ne smije vratiti u Crnu Goru dakle izbace ga

Da Crna Gora postaje sastavni dio Srbije odnosno naknadno kraljevine SHS
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by RayMabus 29/3/2021, 00:36

Kraljevina Crna Gora je međunarodno priznata država koja se borila na strani pobjednika u prvom svjetskom ratu

Uđem ti s vojskom u državu , sve stavim pod kontrolu , na brzinu sklepam neki kongres di su moji i održim ga u gradu koji nije glavni grad i proglasim da se kralj ne smije više vraćat i da Crna Gora više ne postoji nego je dio kraljevine Srbije i ima drugog kralja.

Kako se to zove ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by RayMabus 29/3/2021, 00:43

Taj Šarić nije glup i načitan je.

On je pametniji od Đeretića jer on zna kako će nekome argumente poljuljat no to uopće nije stavka kod čina okupacije kraljevine Crne Gore od kraljevine Srbije.

Netko je njemu rekao da su Srbi okupirali Crnu Goru

Srbi su narod

I onda je on njima odgovorija

Nisu Srbi nego kraljevina Srbija

To je ta caka
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by RayMabus 29/3/2021, 00:45

I sad ako nisi na njegovoj razini onda češ upast u njegovu zamku

Ne pajdo

Kraljevina Srbija jest okupirala kraljevinu Crnu Goru 1918

Kraj rasprave
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by Ringo10 29/3/2021, 01:46

Ma I ti Crnogorci
Pola ih ovako a pola onako
Ne mogu ni sami da odluce sta su i ko su
Ringo10
Ringo10

Posts : 21542
2015-09-24


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by RayMabus 29/3/2021, 02:15

Malo pročitao tekstove na temu Goran Šarić. On sam ne tvrdi da je pisao kao Mislav Horvat pa onda jednostavno to ne mogu uzeti u razmatranje.

Čak ga i desnica u Hrvatskoj uove laka verzija tog izmišljenog Mislava Horvata tako da on ipak ovako kao on bira šta će točno reči.

Težak lik za proučavanje jer dosta toga nadrobi a tko bi sve to analizirao šta on oće reč.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by RayMabus 29/3/2021, 02:18

Goran Šarić o Crnogorcima

https://www.google.com/amp/s/www.novosti.rs/amp/kultura/vesti/971161/poreklu-crnogoraca-predavanje-gorana-sarica-jutjub-kanalu-kulturnog-centra-novog-sada

Ovo neću gledat jer ima uru vrimena videa al već u uvodu vidim da će ih oprat s terminima narod i nacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by RayMabus 29/3/2021, 03:25

Potrudija san se ipak ovo poslušat jer kad nekog procjenjujem onda to radim tako da sam vidim šta taj priča a ne šta netko treći o njemu priča.

Dakle prva stvar : on je možda hrvatski povjesničar iz Rijeke no kako sam otvoreno kaže otac mu je porijeklom iz Berana a majka iz Konavla. S obzirom da su Konavle ipak čisto hrvatsko mjesto pretpostavljam da mu mater ipak jest Hrvatica a s obzirom na njegovu priču o porijeklu Crnogoraca očito je da se po ocu smatra Srbinom iz Crne Gore.

Dakle lik nije Hrvat.

Prva a i možda jedina stvar koja je bitna kod njega i njegovih priča i prepričavanja o povijesti di iznese dosta činjenica al onda kad dođe do nečeg škakljivog onda iznese svoju tezu kako je to iz nekog trečeg razloga a ne jer je to u osnovi tako a sve u svrhu promicanja Srbovanja jer ne znam kako bi to drukčije nazva nego srbovanje.

Sad imajući to u vidu nisam baš siguran da bi ga ja morao uzeti za ozbiljno osim u slučaju da proučavam srpsku propagandu na dijelu pošto on to kao projekt u osnovi jest.

Nešto puno lukaviji projekt od Đeretića no ipak velikosrpski projekt.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by RayMabus 29/3/2021, 03:54

Mislim da je najtočniji opis njega : školovani četnik.

No s obzirom da su ga ustaše obučavale .... Basketball

Generalno sa Hrvatima će se slomit na detaljima jer će ovi odma uvatit u tome kako se lomi kad je nešto škakljivo a financiraju ga Srbi pa ne može protiv njih jer ima status plačenika.

No ove na Kosovu u Crnoj Gori i u BiH će pojebat do koske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by RayMabus 29/3/2021, 04:02

Crnogorce je odlično opisa. Zapeja je kad je došla priča o Hrvatima i njegoovm prenaglašenom napadu na Vatikan.

O Hrvatima neću jer još najbolje da ću mu uopće ić objašnjavati nešto šta je očito.

Na Vatikan ću se nadodat.

Kaže lik kako mu nije jasno da jedna takva zločinačka organizacija kao šta je Vatikan postoji tisuću il tisuću i po godina. Uglavnom neku brojku je reka al tako nešto.

Onda ga slušaš kako priča da su litije skinile Mila te da je Bog skinija Mila.

Dakle lik očito favorizira SPC a pošto je po ocu Srbin iz Crne Gore očito je da nije katolik nego pravoslavac Spc.



Sad zamisli ovo : prva stvar koju je SPC napravila je progon Bogumila u Srbiji na najbrutalniji način. Dakle od početka je zločinačka organizacija a da im ne spominjem većinu svetaca i tko im je sve super poput Draže Mihailovića.


SPC je stara 800 godina.


Kako se to nisi pita ? Kako tako jedna zločinačka organizacija može postojat već 800 godina.

A Vatikan može a ?

E lutko moja , pročitan si.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by RayMabus 29/3/2021, 04:30

Osim ako se ne složi da je i SPC isti kurac kao i Vatikan.

Al ne može jer je na plaćenom spisku iste plus je po ocu Srbin iz Crne Gore.

Inače on nije povjesničar nego teolog. Bar šta se Hrvatske tiče.

Diplomirani teolog. Zato se i njegoe teze oko povijesti u Hrvatskoj i ne mogu uzeti kao pravno valjane.

Šta se tiče teologije nije puno falija oko Vatikana samo šta ide protupitanje o SPC a kako ona a to mu je onda nezgodno jer će doć u zamku u koju će sam upast a ujkani će ga dotuč njegovim vlastiti opažanjima.

Da šta reče protiv SPC ovi bi ga se odrekli odma isti sekund.

Nek on sere po ovima okolo jer Hrvatsku ni ne dira toliko sa svojim tezama jer nije povjesničar pa onda šta bi ga komentira s te strane puno kad nije nadležan za to.

Sad čekam da još pesto puta ponovi Crnogorcima da su Srbi. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by vuksadinare 29/3/2021, 07:16

pizzon wrote:pa jeste,
hrvatski istoricar ...
Hrvatski je ko sto sam ja tadzikistanski..lik provocira i agentura je..lazno se predstavlja kao hrvat..za sebe je rekao da najveci diogodine provodi u srbiji..daj nadjite nesto originalno..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by kaya 29/3/2021, 15:36

Serbinho-3 wrote:Na popisu stanovništva iz 1909. godine, 95 posto stanovnika Crne Gore izjasnilo se kao Srbi.

Zeznuo i Jastreba...
Jebeno. Toliko mi je drago da sam saznala i to. Pitam se danima to pitanje
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by RayMabus 29/3/2021, 15:39

Nit je hrvatski a nit je povjesničar.

Gleda san ja njega prije par godina na emisiji s Ruba znanosti. Ima zanimljiv način gledanja al on povijest gleda kroz teologiju a ne kroz tehničke stvari. 

Za mene je povijest precizna a njemu je to sve kroz mitove i religije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by kaya 29/3/2021, 15:42

RayMabus wrote:Nit je hrvatski a nit je povjesničar.

Gleda san ja njega prije par godina na emisiji s Ruba znanosti. Ima zanimljiv način gledanja al on povijest gleda kroz teologiju a ne kroz tehničke stvari. 

Za mene je povijest precizna a njemu je to sve kroz mitove i religije.
Ma lud čoek. Varalica. Vidio kako može na srpsku televiziju i udara. Pod lažnim identitetom i profesijom.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by RayMabus 29/3/2021, 15:46

kaya wrote:
RayMabus wrote:Nit je hrvatski a nit je povjesničar.

Gleda san ja njega prije par godina na emisiji s Ruba znanosti. Ima zanimljiv način gledanja al on povijest gleda kroz teologiju a ne kroz tehničke stvari. 

Za mene je povijest precizna a njemu je to sve kroz mitove i religije.
Ma lud čoek. Varalica. Vidio kako može na srpsku televiziju i udara. Pod lažnim identitetom i profesijom.
Indetitet mu je stvaran. On sam kaže da mu je otac iz Berana a majka iz Konavla. Ne predstavlja se on kao povjesničar nego ga ovi tako predstavljaju a pošto on uz teologiju neformalno proučava religioznost ljudi od kamenog doba na ovamo onda se ne buni kad mu ovi stave titulu povjesničar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by vuksadinare 29/3/2021, 15:49

kaya wrote:
RayMabus wrote:Nit je hrvatski a nit je povjesničar.

Gleda san ja njega prije par godina na emisiji s Ruba znanosti. Imate zanimljiv način gledanja al on povijest gleda kroz teologiju a ne kroz tehničke stvari. 

Za mene je povijest precizna a njemu je to sve kroz mitove i religije.
Ma lud čoek. Varalica. Vidio kako može na srpsku televiziju i udara. Pod lažnim identitetom i profesijom.
...mislim ono..'hrvatski' povjesnicar koliko i seselj...jebote sto sve ne cine propagandno..dovlace raznorazne protuhe i provokatore..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by vuksadinare 29/3/2021, 15:51

....ovaj da ovako govori a zivi u hrvatskoj..vec bi ga sto puta zatukli...lik je neki seronja srbin..mozda porijeklom iz hrvatske..sam je jednom rekao da zivi najvise u srbiji preko godine..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by RayMabus 29/3/2021, 15:54

vuksadinare wrote:
kaya wrote:
RayMabus wrote:Nit je hrvatski a nit je povjesničar.

Gleda san ja njega prije par godina na emisiji s Ruba znanosti. Imate zanimljiv način gledanja al on povijest gleda kroz teologiju a ne kroz tehničke stvari. 

Za mene je povijest precizna a njemu je to sve kroz mitove i religije.
Ma lud čoek. Varalica. Vidio kako može na srpsku televiziju i udara. Pod lažnim identitetom i profesijom.
...mislim ono..'hrvatski' povjesnicar koliko i seselj...jebote sto sve ne cine propagandno..dovlace raznorazne protuhe i provokatore..
Moraju. Nemaju svoj kadar nego im ustaše moraju obučavati ovakve koji će razbucati albansko posezanje na Kosovo , Milogorce te samo izmišljenu bošnjačku naciju.

Kod nas će se zaplesti jer upravo Srbi i Hrvati jesu dva slavenska plemena uz Slovence i slavene koji su se spustili još jugoistočnije pa su preci i današnjih Makedonaca i Bugara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by RayMabus 29/3/2021, 15:55

vuksadinare wrote:....ovaj da ovako govori a zivi u hrvatskoj..vec bi ga sto puta zatukli...lik je neki seronja srbin..mozda porijeklom iz hrvatske..sam je jednom rekao da zivi najvise u srbiji preko godine..
Otac mu je iz Berana a majka iz Konavla. Sam je to otkrio na video klipu o porijeklu Crnogoraca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174850
2014-04-11


Back to top Go down

Lepo covek rekao - Page 3 Empty Re: Lepo covek rekao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum