ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvalifikacije za SP

Page 13 of 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Go down

Kvalifikacije za SP - Page 13 Empty Re: Kvalifikacije za SP

Post by Jack Torrance 31/3/2021, 23:32

@fridrih-niche wrote:Zamisli ti mulca jednog koji je on proglas složija zbog Coce, Bog te maza...
Da Bog da stvarno dobija malo zatvora zbog ovakve prijetnje...
Al ne boj se, na Dinamove pisme ne bi reagira, ipak su njihova podružnica...
Al Hajduk, e, Hajduk ih jebe nemilo hahahah...
:^O
Muči bogati, zadnji put kad su pritili stavili su balvane  :rasta
Nervozni su malo, iznapadalo im Pupovca, mi ih prije toga dvaput zaredon u 15 dana nabili na Runjavici i još im ga sad naša mala iz redakcije u eteru zabije do balčaka  :D
Al oni nisu ka ovi s juga da biže, oni idu u FAJT!
I onda na poluvrimenu gube 4-0 cheers 
Nek se ostave baluna i drže maškara

Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

2017-04-24

Back to top Go down

Post by fridrih-niche 31/3/2021, 23:38

MI IDEMO U FAJT!
:^O
fridrih-niche
fridrih-niche

Male
2021-02-25

Back to top Go down

Post by FRANK 1/4/2021, 01:38

Bog te nejeba napusio san sr kostok a.
Kovas jebe

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

2015-09-13

Back to top Go down

Post by kic 1/4/2021, 08:45

se sjecas ove utakmice, Ante?

kic
kic
Admin

Male
2014-04-10

https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Post by fridrih-niche 1/4/2021, 08:58

@FRANK wrote:Bog te nejeba napusio san sr kostok a.
Kovas jebe
fridrih-niche
fridrih-niche

Male
2021-02-25

Back to top Go down

Post by Tominjo 1/4/2021, 11:28

Ono kad se tovari idu rugat Riječanima, a gutaju smrad iz njihovog auspuha, koliko već? 7-8 godina? Rijeka stalno osvaja trofeje, a u Splitu bude ove godine fešta ako osvoje 4. mjesto. I dobro im je lik rekao. Koju pm imaju na Radio Rijeka puštat tovarske pjesme.

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

2018-11-10

Back to top Go down

Post by RayMabus 1/4/2021, 11:36

Roland Deschain wrote:Ono kad se tovari idu rugat Riječanima, a gutaju smrad iz njihovog auspuha, koliko već? 7-8 godina? Rijeka stalno osvaja trofeje, a u Splitu bude ove godine fešta ako osvoje 4. mjesto. I dobro im je lik rekao. Koju pm imaju na Radio Rijeka puštat tovarske pjesme.
Nije im dobro rekao i sad će dobiti kaznu. Ono lik prijeti smrću tamo ovima na radiju , širi mržnju prema Dalmaciji i Dalmatincima itd. 

Jedna stvar je reč svoju kritiku jer je to himna Torcide i to stoji a skroz druga ono šta je on njima uputio tamo na tom radiju.

Mislim šta ono sad ja pustim na radiju Split : Zagreb rad te imam sad ili nešto od Ive Robića i onda će mi neki mamlas pritit da ja to ne smin puštat i da sve to triba pobiti.

E Boga mi nećeš.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 1/4/2021, 11:39

Sad će njemu prijava zbog prijetnji smrću i širenja mržnje.

Sine stani malo , ne prate svi u Dalmaciji a i ako prate nemaju ništa protiv Rijeke ni Riječana a nit su neko radikalno krilo neke navijačke skupine pa da tako gledaju stvari.

Sad će tebi prijava za prijetnje smrću i širenje mržnje i aj ti čao.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by fridrih-niche 1/4/2021, 12:14

Pa meni je gust kad Dinamo ja volim zasvira na Radio Dalmaciji...
Al da se neko zbog Coce propinje na zadnje noge, ej, zbog Coce!
Svašta...
;)
fridrih-niche
fridrih-niche

Male
2021-02-25

Back to top Go down

Post by RayMabus 1/4/2021, 12:26

@fridrih-niche wrote:Pa meni je gust kad Dinamo ja volim zasvira na Radio Dalmaciji...
Al da se neko zbog Coce propinje na zadnje noge, ej, zbog Coce!
Svašta...
;)
Meni je jasan dio da se netko digao na noge jer su pustili ajdučku himnu al ne mogu tolerirati prijetnje smrću redakciji nit širenje mržnje prema Dalmaciji i Dalmatincima. Objasnio sam već sve zašto jer to ipak razlika da ti nekime takvome uopće dooustiš da širi međuregiinalnu mržnju i svoje frustracije kao nogometna navijačka skupina odnosno njihov član formalni ili neformalni širiš na cijelu regiju i ljude iz te regije. To ne dolaze u obzir. Ide mu debela kazna i njemu i bilo kome tko se uopće usudi da će nametati takav stav u društvu.

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Princ od Čaira 1/4/2021, 12:43

Btw. Niko ne spominje kako su se braća Španci popišali po kozojebima iz južne srpske pokrajine. Šamarčina i otrežnjenje za sva vremena... Basketball

,,Pa će uzmem kralsku sablju i toj kralsko sve oružje, pa će idem č’k u Pčinju, č’k u Pčinju Prešev-Kazu, pa će pređem Vardar vodu, Vardar vodu b’š golemu, će se tepam s tija Turci, s tija Turci, Arnauti...”
NAPREDNJACI, MILOST NE TRAŽIM-NE BIH VAM JE NI DAO!
Princ od Čaira
Princ od Čaira

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Andreas Goldberger 1/4/2021, 13:41

@RayMabus wrote:
Roland Deschain wrote:Ono kad se tovari idu rugat Riječanima, a gutaju smrad iz njihovog auspuha, koliko već? 7-8 godina? Rijeka stalno osvaja trofeje, a u Splitu bude ove godine fešta ako osvoje 4. mjesto. I dobro im je lik rekao. Koju pm imaju na Radio Rijeka puštat tovarske pjesme.
Nije im dobro rekao i sad će dobiti kaznu. Ono lik prijeti smrću tamo ovima na radiju , širi mržnju prema Dalmaciji i Dalmatincima itd. 

Jedna stvar je reč svoju kritiku jer je to himna Torcide i to stoji a skroz druga ono šta je on njima uputio tamo na tom radiju.

Mislim šta ono sad ja pustim na radiju Split : Zagreb rad te imam sad ili nešto od Ive Robića i onda će mi neki mamlas pritit da ja to ne smin puštat i da sve to triba pobiti.

E Boga mi nećeš.

Ze-ge birtijaš je još jednom pokazao koliko je bolestan i koliko mrzi sve južnije od svetog Roka. 
Njemu je normalno da netko prijeti smrću zbog jedne pjesme. :facepalm

Da je netko ljut i negoduje zbog te pjesme, sasvim legitimno. Na kraju, uvijek ima opciju da ignorira pojedinu radio postaju, ali ovaj upis ovog bolesnika sličnog kao ze-ge birtijaš je nešto za svaku osudu i naravno zatvorsku kaznu.

"I mogu biti ljubomorni, moraju biti ljubomorni mnogi u nas jer takvu energiju, takvu emociju gotovo da nema niti jedan klub na svijetu"

Andreas Goldberger
Andreas Goldberger

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Tominjo 1/4/2021, 14:05

@RayMabus wrote:

E Boga mi nećeš.
Mislio sam na prvu poruku slušatelja koji im je dobro napisao i kulturno ih popljuvao. Ova druga "prijetnja" je sama po sebi debilana od nekog nezrelog klipana i tko to shvaća ozbiljno isti je ko taj klipan. Miješaš kruške i jabuke. Što bi bilo da na Radiu Split netko pusti od Pipsa "Dinamo ja volim"?

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

2018-11-10

Back to top Go down

Post by Tominjo 1/4/2021, 14:07

@Princ od Čaira wrote:Btw. Niko ne spominje kako su se braća Španci popišali po kozojebima iz južne srpske pokrajine. Šamarčina i otrežnjenje za sva vremena... Basketball
Braća? Po čemu? Ciganluku? Basketball

Tominjo
Tominjo

2018-11-10

Back to top Go down

Post by FRANK 1/4/2021, 14:37

@Princ od Čaira wrote:Btw. Niko ne spominje kako su se braća Španci popišali po kozojebima iz južne srpske pokrajine. Šamarčina i otrežnjenje za sva vremena... Basketball
Prvo Kosovo je nezavisna i medjunarodno priznata drzava.
A spanjolci su picke jer da priznaju Kosovo
Ode Katalonija a O Baskiji da ne pricam

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

2015-09-13

Back to top Go down

Post by FRANK 1/4/2021, 14:38

Jel moze neko doticnoj budaletini inace Fetivoj zacepiti usta.
Prvo se prosere pa onda kaze nisam tako mislio nego ovako.
Boze koja seljacina

FRANK
FRANK

2015-09-13

Back to top Go down

Post by FRANK 1/4/2021, 14:45

@kic wrote:
se sjecas ove utakmice, Ante?

Da i sta sa time ??

FRANK
FRANK

2015-09-13

Back to top Go down

Post by FRANK 1/4/2021, 14:46

@Jack Torrance wrote:
@FRANK wrote:Citam da se Rijeka digla na noge zbog COCINE pjesme.
Upucene su i prijetnje Splicanima.
Da ce dici u zrak HRT RIJEKA.
svaka cast hrvati 
Btw. Splicani nemojte mi sada o rijeckim kompleksima jer samo je pitanje trenutka kad ce vendeta biti odradjena.

SLUZBA DRZAVNE BEZBEDNOSTI ODLICNO RADI POSAO ZA SANU2.
PUPI MOZE BITI PRESRETAN
E bogami nećeš lopove.
Ja bi molija da se nas ne miša u njihove posle.
Niko Splićanima nije pritija, mi ode uz kokice sidimo, čitamo, guštamo i varimo od smija kako kad čuju Hajduk Split jednostavno SVAKI PUT sami sruše svoj brižno fabriciran i njegovan mit o mitteleuropejskoj, tolerantnoj, različitoj, multikulturalnoj i liberalnoj Rijeci, europskoj prijestolnici kulture 2020 kako se diče, i kako SVAKI PUT na spomen njegovog imena odbacuju maske i pokazuju svoje pravo lice  cheers cheers cheers 
Kvalifikacije za SP - Page 13 2021-03-30-14-03-8212-
Kvalifikacije za SP - Page 13 2021-03-30-14-03-8149-
Jebo te lopov.
Ja san casni imocanin gracki
Nisam.seljacina iz prolosca donjeg

FRANK
FRANK

2015-09-13

Back to top Go down

Post by FRANK 1/4/2021, 14:58

Ni nemamo obrane. Za izbornika koji zna sta treba napraviti mi moramo dovesti gospodina Paola Montera.
Nije ni cudo da zna sve o nogometu kad se znade di je igra
 Tako je to u Juventusu.
Glad za pobjedom
Kmecanje se ostavlja za klubove iz pederskog grada

FRANK
FRANK

2015-09-13

Back to top Go down

Post by jasambrend 1/4/2021, 15:10

@Montero wrote:Zivio sam tamo, nikad mi grad nije legao unatoc svemu sto nudi

Majke mi, ali dok rođo nije uhvatio korijenje, meni osobno jako dragi grad...
jasambrend
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 13 of 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Back to top