ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska Wikipedija konačno prestaje biti ustaško ruglo

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Hrvatska Wikipedija konačno prestaje biti ustaško ruglo - Page 6 Empty Re: Hrvatska Wikipedija konačno prestaje biti ustaško ruglo

Post by RayMabus 24/3/2021, 14:11

Imam stav oko stvaranja nekog simple English jezika za jugoslavenske jezike al to idejno nema dodira s pričom o srpskohrvatskom jeziku nego o učenju jezik korak po korak jer znam šta nekog muči kad ide učit strane jezike.

Tako da meni tu u startu ide ovo :

Ćirilica kao pismo out

Hrvatski nazivi za mjesece out.

RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska Wikipedija konačno prestaje biti ustaško ruglo - Page 6 Empty Re: Hrvatska Wikipedija konačno prestaje biti ustaško ruglo

Post by RayMabus 24/3/2021, 14:27

Kad učiš strane jezike onda prvo naučiš osobne zamjenice

Onda pravilo da u taj pojednostavljeni južnoslavenski nikad ne pišeš rečenicu bez da napišeš vršioca radnje prije glalgola tako da onaj tko uči jezik odma vidi tko vrši radnju.

Npr rečenica Krenuo sam ...

Pogrešno.

Ispravno je : Ja sam krenuo

Tako stranac zna da je Ja vršioc radnje
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska Wikipedija konačno prestaje biti ustaško ruglo - Page 6 Empty Re: Hrvatska Wikipedija konačno prestaje biti ustaško ruglo

Post by immortal 24/3/2021, 23:33

Ringo10 wrote:Sve dok u Hrvatskoj i medju Hrvatima prevladava neoustaski revizionizam i neoustaska apologetika, Hrvati nece biti normalan narod.
Vjecna shizofrenija...
neće biti normalno sve dok se to ne obavi

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hrvatska Wikipedija konačno prestaje biti ustaško ruglo - Page 6 Empty Re: Hrvatska Wikipedija konačno prestaje biti ustaško ruglo

Post by Sora 25/3/2021, 13:02

mortal wrote:
Ringo10 wrote:Sve dok u Hrvatskoj i medju Hrvatima prevladava neoustaski revizionizam i neoustaska apologetika, Hrvati nece biti normalan narod.
Vjecna shizofrenija...
neće biti normalno sve dok se to ne obavi
Ostat ce nenormalan 
Onaj tko pozivi , sad smo na 3, 8 mil 
Tak da možete biti i nenormalni narod 
Nikoga ne boli za vas dupe

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska Wikipedija konačno prestaje biti ustaško ruglo - Page 6 Empty Re: Hrvatska Wikipedija konačno prestaje biti ustaško ruglo

Post by immortal 26/3/2021, 08:10

IL Risorto wrote:
Hrvatska Wikipedija konačno prestaje biti ustaško ruglo - Page 6 E309f72f-e5f2-472e-8b0b-37043ae00803


https://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-wikipedija-konacno-prestaje-biti-ustasko-ruglo/2262043.aspx
Napokon je došao kraj tog administratorskog terora,te su otvaraju vrata za objektivne i nepristrane suradnike koji su protjerani a njihovi doprinosi izbrisni ili još gore,ukradeni i potpisani.

Ja sam na vlastitoj koži osjetio svu podmuklost administracije hrvatske wikipedije.Napisao sam opsežan,objektivan i nepristran članak o Jasenovcu koji je bio izbrisan,da bi kasnije ponovno bio postavljen uz neke sitne izmjene i potpisan kao autorski rad jednog od administratora.
stoka udbaška

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hrvatska Wikipedija konačno prestaje biti ustaško ruglo - Page 6 Empty Re: Hrvatska Wikipedija konačno prestaje biti ustaško ruglo

Post by immortal 26/3/2021, 08:11

Sora wrote:
mortal wrote:
Ringo10 wrote:Sve dok u Hrvatskoj i medju Hrvatima prevladava neoustaski revizionizam i neoustaska apologetika, Hrvati nece biti normalan narod.
Vjecna shizofrenija...
neće biti normalno sve dok se to ne obavi
Ostat ce nenormalan 
Onaj tko pozivi , sad smo na 3, 8 mil 
Tak da možete biti i nenormalni narod 
Nikoga ne boli za vas dupe
šugo nehrvatska
kome sereš o pravvilima koja bi trebala biti unutar Hrvatskih granica
odi si aliji pa njemu nameći pravvila

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hrvatska Wikipedija konačno prestaje biti ustaško ruglo - Page 6 Empty Re: Hrvatska Wikipedija konačno prestaje biti ustaško ruglo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum