ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska rublja govno od valute

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by mentalitet 1/5/2022, 05:10

Ringo10 wrote:Nije Rusiju lako srusit. Samodostatna u hrani, energiji i vojnoj industriji.
Morat ce Zapad ulozit mnogo vise.
Ali Zapad nije cijeli svijet. Sav ostali svijet normalno posluje sa Rusijom.
Rusiji su dovoljne Kina i Indija. Zato zapadni nacisti i sotonisti pritiskaju Indiju da bar nju pridobiju.
Ali bez uspjeha...za sada

Ma pusti idiote ,nauchilo slushati selo veselo ,pozdrave i zelje:::))

mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by RayMabus 1/5/2022, 05:11

mentalitet wrote:

Mozete iih pokushatii osvojiti ...
A što bi ih ja pokušavao osvajati ? Meni je gore zima. Nijesam ja pingvin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by mentalitet 1/5/2022, 05:14

RayMabus wrote:Sad se igraju produžeci. Elvira spasila stvari i dok se okreneš eto jesen i zima dakle raste potražnja za energentima i to ga opet drži dodatno pa onda ide toplije vrijeme itd. Dakle uglavnom miran je do idućeg proljeća sasvim sigurno sad kad je Elvira ovako to iskemijala i prijebala Bajdenove komunjare. A šta će bit za godinu dana na svjeckoj sceni a šta ja znam. O tom potom. Putinu je ionako bitno da ovo sad preživi ekonomski a posli će se snalazit opet kako zna i umije ili će ga skinit njegovi ako mu to ne pođe za rukom. To za godinu dana mi je previše vremnski daleko da bi ja o tome sada raspravljao al do idućeg proljeća je miran.

Ajde ,zashto ruusi sporo napreduju?Mislish da zale civile?Onda ne znate shto su rusi.Ima neshto drugo shto cete prvo vi u Euuropi osjetiti i to zestoko a ne od rusa direktno.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by RayMabus 1/5/2022, 05:16

Pa sporo napreduju jer smo ih natamburali.

PS : Da takvi ekonomski program postoji onda bi ga Amerikanci upotrijebili i on bi predvidio Elviru. Nemoj srat o stvarima koje ne kužiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by Ringo10 1/5/2022, 05:21

Mentalni, zamisli banderovske fanatike i manijake sa nuklearnim oruzjem
Hvala Bogu Rusija je to sprijecila
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by mentalitet 1/5/2022, 05:28

Ringo10 wrote:Mentalni, zamisli banderovske fanatike i manijake sa nuklearnim oruzjem
Hvala Bogu Rusija je to sprijecila

Pa nisu ameri glupi kada su to sve smishljali zato su i predlozili ukrajincima da se oslobode N/B i da ih preuuzmu rusi jer bi ti manijaci to upotrijebili

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by RayMabus 1/5/2022, 05:30

Miran je do idućeg proljeća. Bar po onome šta ja mogu zaključit. Šta će biti za godinu dana ? Pa jedino ako mi daš čarobnu kuglu pa da vidin šta će se dešavat u svitu moga bi ti i odgovorit na to pitanje a ovako ipak ne mogu. Ako zadrži Indiju i Kinu i ove druge veće kupce energenata a koji nemaju problema da plaćanje vrše u rubljama onda ok i nema problema a ako ne....hmmm to ipak onda problem za tečaj rublje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by Ringo10 1/5/2022, 05:32

Da ali sad su bili blizu dobijanja nuklearnog oruzja,
falilo im nekoliko mjeseci
Imali su I strucnjake i postrojenja naslijedjena iz SSSRa
Ali Rusi su to sve razjebali...hvala Bogu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by mentalitet 1/5/2022, 05:34

RayMabus wrote:Pa sporo napreduju jer smo ih natamburali.

PS : Da takvi ekonomski program postoji onda bi ga Amerikanci upotrijebili i on bi predvidio Elviru. Nemoj srat o stvarima koje ne kužiš.

To oni upravo zele da vi vjerujete ali kada se uskoro potamburate izmedju sebe shvatit cete zashto su to rusi radili polako.Jebi ga potrebno je vrijeme da dodje do nezadovoljstva na zapadu.Evo Kanada opet gori,samo se nadam da nece kod mene jer isto kao i rusi ameri imaju svoje resurse da mogu zivjeti sliijedecih 200 godina bez vanjskog sviijeta.Evo i ukrajince uvoze kao sardiine da poboljshaju bijelu rasu ali crnci vec reze tako da ni to nije bash utjeshno.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by mentalitet 1/5/2022, 05:38

Ringo10 wrote:Da ali sad su bili blizu dobijanja nuklearnog oruzja,
falilo im nekoliko mjeseci
Imali su I strucnjake i postrojenja naslijedjena iz SSSRa
Ali Rusi su to sve razjebali...hvala Bogu

Pa ruje znaju svaki coshak Ukrajine,zato im nije teshko polomit neka vojna skladiishta koja su od strateshkog znachaja.Mada miislim da opasnost od toga atomskog josh nije otklonjena jer amer perfiidno testiraju strpljenje rusa jer miisle da ce Europa prva najebati a oni ostati netaknuti.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by RayMabus 1/5/2022, 05:40

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Pa sporo napreduju jer smo ih natamburali.

To oni upravo zele da vi vjerujete ali kada se uskoro potamburate izmedju sebe shvatit cete zashto su to rusi radili polako.Jebi ga potrebno je vrijeme da dodje do nezadovoljstva na zapadu.
I šta će biti kad dođe do nezadovoljstva na Zapadu ? Svi ćemo pasti ničice pred koljena Putinu ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by RayMabus 1/5/2022, 05:44

Da išta znate iz povijesti onda bi znali da je francuska revolucija iznjedrila jednog Napoleona koji je krenuo na Moskvu a kriza 30-ih godina prošlog stoljeća jednog Hitlera koji je napravio isto to. Šta očekujete kad dođe do takve krize opet na Zapadu ? Da će klenuti ničice pred carom Putinom ? Vi se šalite jelte ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by Ringo10 1/5/2022, 05:46

Gledao sam ekonomske pokazatelje Rusije
Inflacija je stavljena pod kontrolu.
Pocela blago da opada
Nezaposlenost na 4.1%...nepromijenjena
Place su porasle na 57450 Rublja u Februaru- Veljaci sa 55717 U Januaru - Sijecnju
Realni rast podesen na inflaciju je 2.6%
Doduse tada je rat tek poceo i ove glavne sankcije. Treba sacekati podatke za 3. I 4. mjesec pa cemo vidjeti kakav je trend.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by RayMabus 1/5/2022, 05:49

Ringo10 wrote:Gledao sam ekonomske pokazatelje Rusije
Inflacija je stavljena pod kontrolu.
Pocela blago da opada
Nezaposlenost na 4.1%...nepromijenjena
Place su porasle na 57450 Rublja u Februaru- Veljaci sa 55717 U Januaru - Sijecnju
Doduse tada je rat tek poceo i ove glavne sankcije. Treba sacekati podatke za 3. I 4. mjesec pa cemo vidjeti kakav je trend.
Nebitno. Putin je uspio spriječiti plan Bajdenovih komunjara da slome rublju a samim time i Rusiju bace na koljena. Rekoh: igraju se produžeci i miran je do proljeća iduće godine. Dalje ne bi jer nemam vremensku kuglu pa da znam šta će se uopće dešavati u svijetu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by Ringo10 1/5/2022, 05:55

Rusija ima Kinu kao podrsku.
Kina ne smije dopustiti slom Rusije jer se njoj nakon toga crno pise.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by RayMabus 1/5/2022, 05:58

Ringo10 wrote:Rusija ima Kinu kao podrsku.
Kina ne smije dopustiti slom Rusije jer se njoj nakon toga crno pise.
To je podrška s figom u đepu. Treba mu Indija da održi ravnotežu u odnosu na Kinu tj da Kina ne dominiše i ne upravlja do te mjere da može ucijenjivat Rusiju. Trebat će mu i Europa isto. Kina igra svoju igru i zato Putin želi i Indiju na svoju stranu i spreman je ponudit naftu po puno nižoj cijeni nego šta je daje Kini samo da Indiju zadrži uza sebe kao protutežu Pekingu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by mentalitet 1/5/2022, 06:06

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Pa sporo napreduju jer smo ih natamburali.

To oni upravo zele da vi vjerujete ali kada se uskoro potamburate izmedju sebe shvatit cete zashto su to rusi radili polako.Jebi ga potrebno je vrijeme da dodje do nezadovoljstva na zapadu.
I šta će biti kad dođe do nezadovoljstva na Zapadu ? Svi ćemo pasti ničice pred koljena Putinu ?

Pa ti tvrdish da treba sachekati do proljeca.Sada je proljece,ako mislish do slijedeceg to rusi bash i prizeljkuju jer cete se sami pobiti u kavezu ko shtakori a ono shto ostane ce odapeti od zime.Utome je kvaka,zima uvijek Rusiju spashava.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by RayMabus 1/5/2022, 06:08

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Pa sporo napreduju jer smo ih natamburali.

To oni upravo zele da vi vjerujete ali kada se uskoro potamburate izmedju sebe shvatit cete zashto su to rusi radili polako.Jebi ga potrebno je vrijeme da dodje do nezadovoljstva na zapadu.
I šta će biti kad dođe do nezadovoljstva na Zapadu ? Svi ćemo pasti ničice pred koljena Putinu ?

Pa ti tvrdish da treba sachekati do proljeca.Sada je proljece,ako mislish do slijedeceg to rusi bash i prizeljkuju jer cete se sami pobiti u kavezu ko shtakori a ono shto ostane ce odapeti od zime.Utome je kvaka,zima uvijek Rusiju spashava.
Ja pričam o tečaju rublje. Tečaj rublje mu je miran do idučeg proljeća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by RayMabus 1/5/2022, 06:13

Šta se tiče te tvoje fantazije kako će se Zapad urušiti i kleknuti ničice pred carom Putinom, to su tvoji vlažni rusofilski snovi. To se neće desit nego će opet Europa iznjedrit novog manijaka ko šta uvijek radi u velikim ekonomskim krizama ( Napoleon, Hitler ). To je najgori scenarij za Moskvu. Sasvim slučajno znam i o kojem je manijaku riječ. Piše u Nostradamusu.


Last edited by RayMabus on 1/5/2022, 06:15; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by mentalitet 1/5/2022, 06:15

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Gledao sam ekonomske pokazatelje Rusije
Inflacija je stavljena pod kontrolu.
Pocela blago da opada
Nezaposlenost na 4.1%...nepromijenjena
Place su porasle na 57450 Rublja u Februaru- Veljaci sa 55717 U Januaru - Sijecnju
Doduse tada je rat tek poceo i ove glavne sankcije. Treba sacekati podatke za 3. I 4. mjesec pa cemo vidjeti kakav je trend.
Nebitno. Putin je uspio spriječiti plan Bajdenovih komunjara da slome rublju a samim time i Rusiju bace na koljena. Rekoh: igraju se produžeci i miran je do proljeća iduće godine. Dalje ne bi jer nemam vremensku kuglu pa da znam šta će se uopće dešavati u svijetu.

Pazi ovo sada je ne bitno.Pa ja i Ringo smo tvrdili da nece doci do toga shto je zapad prizeljkivao i masa vas "struchnjaka" koja ne zna koliko je dva plus dva a sada mudro shute i kao tko mi ma nikada to nismo tvrdili.Pa oni su pod sankcijama vec od 2014 i za to vrijeme ono shto ih nije ubilo ,ojachalo ih je tako da tochno znaju shto im je chiniti shto i nije teshko ako imash hranu i energente.Zato i Srbija sada ima vishkove psheniice,uljarica i kukuruza jer je zbog sankcija bila primorana da vjeruje u se i u svoje kljuse a oni koji misle da ce uvijek biti u ducanu tanko ce srati.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by mentalitet 1/5/2022, 06:17

RayMabus wrote:Šta se tiče te tvoje fantazije kako će se Zapad urušiti i kleknuti ničice pred carom Putinom, to su tvoji vlažni rusofilski snovi. To se neće desit nego će opet Europa iznjedrit novog manijaka ko šta uvijek radi u velikim ekonomskim krizama ( Napoleon, Hitler ). To je najgori scenarij za Moskvu. Sasvim slučajno znam i o kojem je manijaku riječ. Piše u Nostradamusu.

Nece kleknuti pred Putinom nego pred svojom ruljom.Njemu to ii nije vazno vec da dokaze nevjernom narodu da brez Rusije ne mogu daleko dogurati.To nije moja fantazija nego su to chinjenice koje cesh uskoro osjetiti na svojoj kozi u ducanu i na lisnici.Pa nece ti biti svejedno neshto placati 100 kuna a go jucher si placao 10 a placa josh manja nego prije .Evo recimo grijanje,koliko je vec poskupilo,benziin ,hrana,Kazu ovdje kod mene inflaciija 7,5%.Lazu mamu im jebem kad vidim koliko moram platiiti jedan obichan New York beefsteak koji sam placao prije $!10.00 a sada taj isti $25.00. U USA je inflacija vec 30% ako ne i vishe.Kako nece biti kad shtampaju novac ko blesavi i kupuju glasove od stoke sitnog zuba.


Last edited by mentalitet on 1/5/2022, 06:29; edited 2 times in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska rublja govno od valute - Page 4 Empty Re: Ruska rublja govno od valute

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum