ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ici ces u zatvor i zatvor je za ljude

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

ici ces u zatvor i zatvor je za ljude - Page 4 Empty Re: ici ces u zatvor i zatvor je za ljude

Post by vuksadinare Tue 16 Mar - 9:04

Noor wrote:Mutavi, ima li u Sinju kakva dobra konoba i pristojno prenočište?
Trebat cu uskoro, pa predlozi nesto :)
Evo ja ti preporucam..vila 'rustika' ima restoran konobu u radosicu 10 minuta autom od centra sinja kad ides prema drnisu tj mucu..prodjes pokraj sinjskog groblja i kroz moje selo..a imas i dobru konobu 'ispod stare ure' kod sinjske trznice ili peskarije..dobra je i ta

vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Noor likes this post

Back to top Go down

ici ces u zatvor i zatvor je za ljude - Page 4 Empty Re: ici ces u zatvor i zatvor je za ljude

Post by veber Tue 16 Mar - 9:06

mutava baštarda wrote:
veber wrote:
aben wrote:ti veberu nisi normalan, matere mi;

dvi iljade dolarov za seks?
radije bi doniro stranci možemo?
sa sonjom kelvin i najnavijačicom?
ne bi dao?
jebote škrca

zamisli pojavio bi se u 24 sata.

"tko je tajanstveni, markantni, Dalmatinac kojeg su poznate, kaj su njih dvije? nemreš staviti u naslov prostitutke!

ok

tko je tajanstveni markantni dalmatinac koji je izveo naš dvije-nemreš za gabora napisati ljepotica.

tko je markantni dalmatinac s kojim su viđene sonja kelvin i najseksi ercegovka s adresom u zagrebu?

kaj veliš na to?

izađeš u tko je tko u prostituciji u zagrebu.
(na trećoj stranici imaš popis dilera)
jedan moj sinjanin je na terenu u crnoj gori predložio jednoj djelatnici hotela, ciganki, sex. ona se zgražala dok joj nije ponudio cilu misečnu zaradu za koju je mogao kupiti novog stojadina. tada se predomislila.
a bila je ciganka.
ove ostale nebi nužno tražile veću cifru, ali bi se više zgražale. ne znam da li bi to bilo inkriminirano po me too zakoniku ako se ponudi novac. ako ne, možda je tako najsigurnije krenuti u udvaranje i izbjeći linč 30 godina poslije.
ma, kolega, ove su prostitutke koje se oglašavaju preko 24, nethr i sl. opskurnih portala.
zna se i cjenik, postupci kako i gdje do njih.
uhodan biznis.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

ici ces u zatvor i zatvor je za ljude - Page 4 Empty Re: ici ces u zatvor i zatvor je za ljude

Post by vuksadinare Tue 16 Mar - 9:06

..ja ti preporucam 'rustiku' odlicna klopa a tamo su najbolji sinjski arambasici..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Noor likes this post

Back to top Go down

ici ces u zatvor i zatvor je za ljude - Page 4 Empty Re: ici ces u zatvor i zatvor je za ljude

Post by vuksadinare Tue 16 Mar - 9:09

Evo norka

http://www.visitsinj.com/hr/SmjestajGastro/87/restoran-pizzera-vila-rustika
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Noor likes this post

Back to top Go down

ici ces u zatvor i zatvor je za ljude - Page 4 Empty Re: ici ces u zatvor i zatvor je za ljude

Post by vuksadinare Tue 16 Mar - 9:15

..usput vlasnik je moj prijatelj i susjed pa ak hoces informacije moze na pp
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Noor likes this post

Back to top Go down

ici ces u zatvor i zatvor je za ljude - Page 4 Empty Re: ici ces u zatvor i zatvor je za ljude

Post by mutava baštarda Tue 16 Mar - 9:19

veber wrote:
mutava baštarda wrote:
veber wrote:
aben wrote:ti veberu nisi normalan, matere mi;

dvi iljade dolarov za seks?
radije bi doniro stranci možemo?
sa sonjom kelvin i najnavijačicom?
ne bi dao?
jebote škrca

zamisli pojavio bi se u 24 sata.

"tko je tajanstveni, markantni, Dalmatinac kojeg su poznate, kaj su njih dvije? nemreš staviti u naslov prostitutke!

ok

tko je tajanstveni markantni dalmatinac koji je izveo naš dvije-nemreš za gabora napisati ljepotica.

tko je markantni dalmatinac s kojim su viđene sonja kelvin i najseksi ercegovka s adresom u zagrebu?

kaj veliš na to?

izađeš u tko je tko u prostituciji u zagrebu.
(na trećoj stranici imaš popis dilera)
jedan moj sinjanin je na terenu u crnoj gori predložio jednoj djelatnici hotela, ciganki, sex. ona se zgražala dok joj nije ponudio cilu misečnu zaradu za koju je mogao kupiti novog stojadina. tada se predomislila.
a bila je ciganka.
ove ostale nebi nužno tražile veću cifru, ali bi se više zgražale. ne znam da li bi to bilo inkriminirano po me too zakoniku ako se ponudi novac. ako ne, možda je tako najsigurnije krenuti u udvaranje i izbjeći linč 30 godina poslije.
ma, kolega, ove su prostitutke koje se oglašavaju preko 24, nethr i sl. opskurnih portala.
zna se i cjenik, postupci kako i gdje do njih.
uhodan biznis.
internet
&
posao od kuće :tu

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

ici ces u zatvor i zatvor je za ljude - Page 4 Empty Re: ici ces u zatvor i zatvor je za ljude

Post by veber Tue 16 Mar - 9:27

samo kaj ti porezna ne priznaje u trošak reprezentacije.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

ici ces u zatvor i zatvor je za ljude - Page 4 Empty Re: ici ces u zatvor i zatvor je za ljude

Post by Noor Tue 16 Mar - 13:23

mutava baštarda wrote:
Noor wrote:Mutavi, ima li u Sinju kakva dobra konoba i pristojno prenociste?
Trebat cu uskoro, pa predlozi nesto :)
zbog takvih poput tebe konobe ne rade pa ti neću ništa preporučiti osim coffee to go koju možeš kupiti u svakom Studenčevom marketu, pekari, nekim trafikama
B-)

rade na terasama, rade
ti nikad nećeš do imuniteta krda zbog laganja B-)

ici ces u zatvor i zatvor je za ljude - Page 4 Rust11

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

ici ces u zatvor i zatvor je za ljude - Page 4 Empty Re: ici ces u zatvor i zatvor je za ljude

Post by Noor Tue 16 Mar - 13:26

vuksadinare wrote:..ja ti preporucam 'rustiku' odlicna klopa a tamo su najbolji sinjski arambasici..
nisam ih još nikad jela, evo....tu ću ;)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

ici ces u zatvor i zatvor je za ljude - Page 4 Empty Re: ici ces u zatvor i zatvor je za ljude

Post by Hektorović Tue 16 Mar - 13:28

Mamić: BiH je moja prva domovina
https://avaz.ba/vijesti/bih/637942/uzivo-mamic-bih-je-moja-prva-domovina-kaznu-ako-dode-do-nje-sluzit-cu-u-bih
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

ici ces u zatvor i zatvor je za ljude - Page 4 Empty Re: ici ces u zatvor i zatvor je za ljude

Post by veber Tue 16 Mar - 13:37

to znamo, kao i ostalim sančosima.
rvacka im je samo bankomat.

da je plenki odrješit kao u slučaju tri majmuna, ultimatuma eu zbog cjepiva, rezolutnog NE močnicima iz EU, hrvatski specijalci bi upali na teritorij BiH potrpali njega, kao i slične i dofurali bi ga na odsluženje kazne.

ali zločinačka se odavno osigurala i svi imaju dvojno državljanstvo.

imamo rvacku.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

ici ces u zatvor i zatvor je za ljude - Page 4 Empty Re: ici ces u zatvor i zatvor je za ljude

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum