ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Protestna nota HR je bila nepotrebna

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by epikur37 Sun 14 Mar - 16:25

Nota je bila potrebna, čak je i preblago diplomatsko sredstvo, za ovo.

Čujem danas, neki lik je uhićen zbog prijetnje.

To je lijepo, ali cijela priča s bunjevačkim jezikom je lansirana iz beograda a nije djelo budale koja je uhićena.

Prema tome!¨

Ovdje treba imati tvrd stav, referirati se na manjinske zakone u Srbiji ali i na jezično-političku činjenicu da bunjevački jezik ne postoji.

Inače RH, jako slabo pokazuje zaštitu i interes prema dijelovima svog naroda izvan granica.

Meni najbolnije prema hercegbosanskim Hrvatima ali jednako je i i za vovođanske...stječe se dojam da je to sve Hrvatskoj teret i da bi to lakše pustila niz Dunav ili Neretvu.

epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by Ringo10 Sun 14 Mar - 16:27

Ma kakva Kifla, nju boli kitomir za sve
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by RayMabus Sun 14 Mar - 16:27

Ringo10 wrote:Pricao sam ja sa tim Bunjevcima.

Lideri tih takozvanih Bunjevaca su placeni poslusnici a obicna raja je isprepadana sumanutom antihrvatskom kampanjom u Srbiji zacinjenom pricama o Hrvatima genetskim koljacima, Jasenovcu i natjecanjima u klanjima.
I neki  idu linijom manjeg otpora ...nisu svi heroji pa da se nose sa time.
I to je svo objasnjenje bunjevacke nacije

Zvonko Bogdan??? Eh, Zvonko je estradna javna licnost i radi kako mu trenutni interes nalaze. To je specifican slucaj.
Ima još jedna stavka : bolja zaštita jezika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173520
2014-04-11


Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by Ringo10 Sun 14 Mar - 16:34

Na srpskim TV kanalima se jos I bune, kao odkud Hrvatskoj pravo da svojata Bunjevce I Sokce
Nevjerojatni su u svome velikosrpskom bezobrazluku
Ali i Kifla je stvarno JAD nevidjeni.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by RayMabus Sun 14 Mar - 16:34

Ringo10 wrote:Ma kakva Kifla, nju boli kitomir za sve
U Kifli je službeni jezik ijekavica a oni su ikavica. 

Vidiš kako ja pričan , tako i oni pričaju jer su došli iz Dalmacije ( zapadna Hercegovina je inače i turska Dalmacija ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 173520
2014-04-11


Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by RayMabus Sun 14 Mar - 16:35

Ringo10 wrote:Na srpskim TV kanalima se jos I bune, kao odkud Hrvatskoj pravo da svojata Bunjevce I Sokce
Nevjerojatni su u svome velikosrpskom bezobrazluku
Ali i Kifla je stvarno JAD nevidjeni.
Mediji u Srbiji su pod totalnom Vučicevom kontrolom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173520
2014-04-11


Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by RayMabus Sun 14 Mar - 16:43

Reka san sve šta san ima reč na ovu temu. Napisa san 500 postova i ne da mi se svaki dan pisat jedno te isto.

Ovo šta ću sad napisat je novo a to san moga i prije napisat al mi se nije dalo a nastavak je priče o pozitivnoj diskriminaciji.

Dakle ako već Vučic njima daje u gradu Subotici služ beni jezik onda ja tražim dokaz da taj čin nije usmjeren protiv hrvatske populacije u Vojvodini dakle uvedi sad pozitivnu diskriminaciju i u drugim gradovima.

Ako ne onda znači da vam je cilj etničko i povijesno brisanje Hrvata u Vojvodini
RayMabus
RayMabus

Posts : 173520
2014-04-11


Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by RayMabus Sun 14 Mar - 16:45

Dakle sad ću napisat taj novi nastavak :

Ako to nećete nego mi pokažete da ste četnici onda četnik u Vojvodini , četnik u Srbiji , četnik na Kosovu , četnik u BiH , četnik u Hrvatskoj , četnik bilo gdje na ovoj planeti je četnik.


Lovat ću vas do sudnjeg dana ma gdje god bili.


Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 74989_proud-montenegro_f
RayMabus
RayMabus

Posts : 173520
2014-04-11


Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by epikur37 Sun 14 Mar - 16:46

Ringo10 wrote:
Ali i Kifla je stvarno JAD nevidjeni.


Kifla je tek skoro dobila državnost, 

kroz rat

geopolitički je nesigurna, državnički subjektivitet je mlad s velikim teretom prošlosti...u mentalitetu i u poslovima.

Dobro smo ikako.

Bolje nemamo.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by Šandor Winnetou Sun 14 Mar - 16:53

epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:
Ali i Kifla je stvarno JAD nevidjeni.


Kifla je tek skoro dobila državnost, 

kroz rat

geopolitički je nesigurna, državnički subjektivitet je mlad s velikim teretom prošlosti...u mentalitetu i u poslovima.

Dobro smo ikako.

Bolje nemamo.
Dingo jede govna lopatom dok viri iz guzice što titu što srbima što paveliću, ovisno koliko u u kojem društvo popije alkohola.

_________________
Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by max123 Sun 14 Mar - 16:56

bunjevci su srbi katolici...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by epikur37 Sun 14 Mar - 17:01

max123 wrote:bunjevci su srbi katolici...
da i tvoje mujage su hrvati muslimani
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by epikur37 Sun 14 Mar - 17:03

Nema tužnijeg prizora u hrvatskom političkom biću no vidjeti hercegovca pravaša.

Tako tužna, glupa i samoubilačka pojava...
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by max123 Sun 14 Mar - 17:08

epikur37 wrote:
max123 wrote:bunjevci su srbi katolici...
da i tvoje mujage su hrvati muslimani
i ja i ti i sve mujage i svi bosanski katolici smo etnički srbi.jer smo štokavci,da smo kojim slučajem kajkavci bili bi slovenci.jedini rvat na ovom forumskom dunjaluku je aben.a ja njegovu svaku desetu kontam,što je logično,jer on je rvat čakavac a ja srbin štokavac...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by epikur37 Sun 14 Mar - 17:10

max123 wrote:
epikur37 wrote:
max123 wrote:bunjevci su srbi katolici...
da i tvoje mujage su hrvati muslimani
i ja i ti i sve mujage i svi bosanski katolici smo etnički srbi.jer smo štokavci,da smo kojim slučajem kajkavci bili bi slovenci.jedini rvat na ovom forumskom dunjaluku je aben.a ja njegovu svaku desetu kontam,što je logično,jer on je rvat čakavac a ja srbin štokavac...

aben nema veze s hrvatima...
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by max123 Sun 14 Mar - 17:12

epikur37 wrote:
max123 wrote:
epikur37 wrote:
max123 wrote:bunjevci su srbi katolici...
da i tvoje mujage su hrvati muslimani
i ja i ti i sve mujage i svi bosanski katolici smo etnički srbi.jer smo štokavci,da smo kojim slučajem kajkavci bili bi slovenci.jedini rvat na ovom forumskom dunjaluku je aben.a ja njegovu svaku desetu kontam,što je logično,jer on je rvat čakavac a ja srbin štokavac...

aben nema veze s hrvatima...
znači jedini rvat na forumu je crveni...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by epikur37 Sun 14 Mar - 17:22

Aj zamisli da je 90ih umjesto Tuđmana bio neki Aben....
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by Šandor Winnetou Sun 14 Mar - 17:24

epikur37 wrote:Aj zamisli da je 90ih umjesto Tuđmana bio neki Aben....
Možda ne bi imali državu ali bi se rješili jugoološa, ovako imamo državu ali s jugoološem. Jebaji ga nismo loše odigrali na postojeće karte no daleko od toga da je to savršeno.

_________________
Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by max123 Sun 14 Mar - 17:31

epikur37 wrote:Aj zamisli da je 90ih umjesto Tuđmana bio neki Aben....
onda bi rvacka bila u svojim prirodnim granicama.ovako je aben ni kriv ni dužan dobio 4 milijuna i kusur dotepenaca, srba(štokavaca) i slovenaca(kajkavaca).a on i njegovi čakavci su u svojoj zemlji postali totalni stranci i rvati trećeg reda.pa đe to ima...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Protestna nota HR je bila nepotrebna - Page 2 Empty Re: Protestna nota HR je bila nepotrebna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum