ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziram...vol II.

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Wed 7 Apr - 13:05

epikur37 wrote:Primam samo goste koji će imati biometrijsku putovnicu i čip o provedenom cijepljenje.
Ja sam se cijepio, samo još konačno čipiranje i na konju sam.
Ostalim kuglu i lanac oko noge, pa vezat za radijator....ili, u najboljem slučaju, za murvu ispri' kuće.  :)

Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Noor Wed 7 Apr - 13:30

AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Srića, Rudan, Đikić, Štagljar: 'Brojke su zbunjujuće

kužiš sada o čemu se radi.. koliko drugi nemaju veze i koliko jebene sreće imamo u ovoj maloj državi jer imamo Bakića/Lauca zbog njih nismo završili kako ero, đikić, rudan su htjeli da budemo kao Slovenija, Slovačka, Njemačka, Irska..
Ja nisam zbunjen, već sam već jučer rekao da treba sačekati današnji dan i vidjeti šta jučerašnji broj novozaraženih znači.
Razbacivanje brojevima po želji krda može donijeti velik broj lajkova ali ne oslikavati realno stanje. Baratati s jučerašnjim
brojem novozaraženih kao dokazom bilo čega je isto kao kockati s kockom na kojoj se nalazi samo jedan broj. Totalni nesmisao.
Za pravljenje prosjeka ti u matematici treba barem tri broja, to će ti reći svatko tko iole o ovoj materiji ima pojma.
A ti ajd sad na misu kod Bakića, a možeš i kod Hodže po zapis, isto ti je... :^0
Laucu i Bakiću treba dati najviša državna odlikovanja jer su izdržali pritisak i kampanju te najviše doprinjeli da se ne zaključamo te na taj način spasili dosta života.
pazi ljudi kao rade karikature od njih, jer falili vrhunac za par dana ili za par stotina zaraženih.. dok ostali navijaju da bude mrtvih i zaraženih, da se nikada ne vratimo u normalu itd.. to je oleg maštruko odlično opisao taj fašistički/udbaški mentalitet kod ljudi.. moram naći njegov citat i još jednom ga zalijepiti... neka se održi pad još par dana, i to je to - kraj
ma boli me kurac oće li pasti ili neće.
ja sam stalno bio u điru i nisam se zarazio.
znam za neke ljude koji su umrli, a to je sve visoko na niti i mogli su umrit da Vrebac sleti na njih.
Ekipa je angažirala dvoranu za cijepljenje. tako da mali broj zaraženih ne odgovara.
Uskoro bi mogli očekivati i nagrade, svako stoti cijepljeni dobije električni romobil.
pa slažem se, mene isto od prvog dana nije ova pandemija spriječila u ničemu. od prvog dana sam znao koliki su rizici, pa su me napadali na forumu. a sada doslovno svi forumaši (izuzev ere) žive slobodno , a što je na neki način i dobro. virus je prošao kroz većinu nas i pada. imunitet krda djeluje, reinfekcije su slabe i na razini statističke greške(za sada neka tako i ostane) i kako rekoh tko ima viška kapitala neka ulaže u turizam.. epi će prodisati..
koji imunitet krda djeluje? gdje? kako? oni koji su preboljeli reinficiraju se...
pa virus probija i cijepljene s 1 dozom...

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by epikur37 Wed 7 Apr - 13:34

AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote: tko ima viška kapitala neka ulaže u turizam.. epi će prodisati..


Naturlich, evo jedno švapče od prošle godine se cijepilo i rezervirat će 3 tjedna brod.

Uzeo sam veliku naljepnicu Pfizer BionTech i zalijepio po krmi :D
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Wed 7 Apr - 13:34

S +brojkama na laprdanje:

Evo nekoliko uporedivih podataka o :
a) 7 dnevnoj prosječnoj zarazi na 1 milijun (1M) stanovnika
b) 7 dnevnoj  prosječnoj umrljivosti na 1 milijun(1M)  stanovnika 


Amerika: 
a) +197/1M ...novozaraženi
b) 2.5/1M ...umrli


Israel: 

a) +35/1M ...novozaraženi
b) 0.9/1M ...umrli


Hrvatska:

a) +410/1M ...novozaraženi
b) 6.4/1M ...umrli


Cijepiti, cijepiti i opet... samo cijepiti...!
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by epikur37 Wed 7 Apr - 13:35

Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Srića, Rudan, Đikić, Štagljar: 'Brojke su zbunjujuće

kužiš sada o čemu se radi.. koliko drugi nemaju veze i koliko jebene sreće imamo u ovoj maloj državi jer imamo Bakića/Lauca zbog njih nismo završili kako ero, đikić, rudan su htjeli da budemo kao Slovenija, Slovačka, Njemačka, Irska..
Ja nisam zbunjen, već sam već jučer rekao da treba sačekati današnji dan i vidjeti šta jučerašnji broj novozaraženih znači.
Razbacivanje brojevima po želji krda može donijeti velik broj lajkova ali ne oslikavati realno stanje. Baratati s jučerašnjim
brojem novozaraženih kao dokazom bilo čega je isto kao kockati s kockom na kojoj se nalazi samo jedan broj. Totalni nesmisao.
Za pravljenje prosjeka ti u matematici treba barem tri broja, to će ti reći svatko tko iole o ovoj materiji ima pojma.
A ti ajd sad na misu kod Bakića, a možeš i kod Hodže po zapis, isto ti je... :^0
Laucu i Bakiću treba dati najviša državna odlikovanja jer su izdržali pritisak i kampanju te najviše doprinjeli da se ne zaključamo te na taj način spasili dosta života.
pazi ljudi kao rade karikature od njih, jer falili vrhunac za par dana ili za par stotina zaraženih.. dok ostali navijaju da bude mrtvih i zaraženih, da se nikada ne vratimo u normalu itd.. to je oleg maštruko odlično opisao taj fašistički/udbaški mentalitet kod ljudi.. moram naći njegov citat i još jednom ga zalijepiti... neka se održi pad još par dana, i to je to - kraj
ma boli me kurac oće li pasti ili neće.
ja sam stalno bio u điru i nisam se zarazio.
znam za neke ljude koji su umrli, a to je sve visoko na niti i mogli su umrit da Vrebac sleti na njih.
Ekipa je angažirala dvoranu za cijepljenje. tako da mali broj zaraženih ne odgovara.
Uskoro bi mogli očekivati i nagrade, svako stoti cijepljeni dobije električni romobil.
pa slažem se, mene isto od prvog dana nije ova pandemija spriječila u ničemu. od prvog dana sam znao koliki su rizici, pa su me napadali na forumu. a sada doslovno svi forumaši (izuzev ere) žive slobodno , a što je na neki način i dobro. virus je prošao kroz većinu nas i pada. imunitet krda djeluje, reinfekcije su slabe i na razini statističke greške(za sada neka tako i ostane) i kako rekoh tko ima viška kapitala neka ulaže u turizam.. epi će prodisati..
koji imunitet krda djeluje? gdje? kako? oni koji su preboljeli reinficiraju se...
pa virus probija i cijepljene s 1 dozom...


jel tebi prošlo?

stara mi je jedva glavu izvukla, već 10 dana u bolnici ali je prošla kritična točka.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest Wed 7 Apr - 13:45

Noor wrote:
koji imunitet krda djeluje? gdje? kako? oni koji su preboljeli reinficiraju se...
pa virus probija i cijepljene s 1 dozom...

Imaš istraživanja. Prvo Primorca i Lauca za Zagreb, a onda i HZJZ za razinu Hrvatske.
Rezultati skoro na dlaku isti.
Da, reinficiraju se, ali na razini manjoj od statističke pogreške.
Da, virus probija i neke cijepljene sa 2 doze, ali to je zato jer ne postoji cjepivo sa efikasnošću djelovanja od 100%. 
Zapravo, nije moguće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest Wed 7 Apr - 13:46

Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
koji imunitet krda djeluje? gdje? kako? oni koji su preboljeli reinficiraju se...
pa virus probija i cijepljene s 1 dozom...

Imaš istraživanja. Prvo Primorca i Lauca za Zagreb, a onda i HZJZ za razinu Hrvatske.
Rezultati skoro na dlaku isti.
Da, reinficiraju se, ali na razini manjoj od statističke pogreške.
Da, virus probija i neke cijepljene sa 2 doze, ali to je zato jer ne postoji cjepivo sa efikasnošću djelovanja od 100%. 
Zapravo, nije moguće.

Nadam se da ti infekcija prolazi i da si dobro.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Wed 7 Apr - 13:46

epikur37 wrote:
stara mi je jedva glavu izvukla, već 10 dana u bolnici ali je prošla kritična točka.
Hvla Bogu, neka je samo prošlo.
Je li imala zahvaćena i pluća?
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by epikur37 Wed 7 Apr - 13:48

Eroo wrote:
epikur37 wrote:
stara mi je jedva glavu izvukla, već 10 dana u bolnici ali je prošla kritična točka.
Hvla Bogu, neka je samo prošlo.
Je li imala zahvaćena i pluća?


da, obostrana upala...saturacija bila pala na 74, pa onda spas su bili visoki protoci 100% kisika, praktički pred resprator.

Sad će se oporavljati dugo, ali živu glavu je izvukla, čim stane na noge  ide tu ili na otok uz more, pa pomalo.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Wed 7 Apr - 13:54

epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:
stara mi je jedva glavu izvukla, već 10 dana u bolnici ali je prošla kritična točka.
Hvla Bogu, neka je samo prošlo.
Je li imala zahvaćena i pluća?


da, obostrana upala...saturacija bila pala na 74, pa onda spas su bili visoki protoci 100% kisika, praktički pred resprator.

Sad će se oporavljati dugo, ali živu glavu je izvukla, čim stane na noge  ide tu ili na otok uz more, pa pomalo.
Da je preživjela to je za dlaku...na klackalici. Kod upale pluća sam imao 92, koje muke Kristusove.
Nego, reče Beroš da ste nabavili nove respiratore (cca 150 komada), s destak automatiziranih funkcija,
što je veliki dobitak i za pacijente i za medicinsko osoblje.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest Wed 7 Apr - 13:58

vili40 wrote:1.ne treba se previše oslanjati na brojeve novooboljelih jer one mogu zavarati,bitan je samo broj oboljelih u bolnicama
2.kako će proći turizam ne ovisi samo o stanju kod nas,bitnije je promatrati kako je u cijeloj europi
3.možda smo ipak previše očekivali od cjepiva koja su podbacila i u broju i u kakvoći tako da i to treba uzeti u obzir

1. Treba gledati tjedne prosjeke, što se i radi, jer dnevni rezultati znaju zavarati. Tjedni prosjeci ipak ne odnosno značajno manje.
2. Stanje u Europi je u prosjeku puno gore nego kod nas. Naročito se to odnosi na direktnu turističku konkurenciju na Mediteranu: Italija, Francuska, Španjolska, Portugal. Podataka iz Grčke se sad ne mogu sjetiti, a ne da mi se guglati.
3. Po isporučenim vijalima odnosno dozama su podbacili pa je lako moguće da će početkom svibnja EMA morati pod hitno registrirati Sputnik V koji ima dokazanu efikasnost nešto veću od 90%, što je doduše manje od 95% kolika mu je do vlastitoj dokumentaciji, ali to je stvarno nebitno.
To se naravno odnosi na izvorni soj virusa uz malo učešće kasnijih europskih sojeva.
Podatke za južnoafrički ne znam za u EU dostupna cjepiva, ali za Johnson & Johnson je naveden pad efikasnosti sa izvornih 72%, ako se dobro sjećam, na 54%. To jeste određeni pad efikasnosti, ali je još prihvatljiv.
A J & J ionako po vlastitoj dokumentaciji nema blistavu efikasnost, a daje se u jednoj dozi.
Nakon njihove jedne se može dati i druga praktički bilo kojeg proizvođača kako bi se postigao tzv. boost efekt, a tekst o tim istraživanjima sam stavio na jednu temu prije nekoliko tjedana. Na taj način se može značajno povećati efikasnost djelovanja i tog cjepiva koje dokazano štiti od najgorih simptoma i najnepovoljnijih ishoda (nužna hospitalizacija odnosno smrt).


Last edited by Speare Shaker on Wed 7 Apr - 14:03; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by epikur37 Wed 7 Apr - 13:59

Eroo wrote:
epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:
stara mi je jedva glavu izvukla, već 10 dana u bolnici ali je prošla kritična točka.
Hvla Bogu, neka je samo prošlo.
Je li imala zahvaćena i pluća?


da, obostrana upala...saturacija bila pala na 74, pa onda spas su bili visoki protoci 100% kisika, praktički pred resprator.

Sad će se oporavljati dugo, ali živu glavu je izvukla, čim stane na noge  ide tu ili na otok uz more, pa pomalo.
Da je preživjela to je za dlaku...na klackalici. Kod upale pluća sam imao 92, koje muke Kristusove.
Nego, reče Beroš da ste nabavili nove respiratore (cca 150 komada), s destak automatiziranih funkcija,
što je veliki dobitak i za pacijente i za medicinsko osoblje.

Mama je u Tuzli.

Kad je to počelo, tražio sma da odmah uzmu ona i tata sebi oximetar i da prate stanje.

Jer sam upravu netom u Zadru šuru od 42 godine ispratio s bolnice i već prošao to jednom. I znam što je sve bitno.

Čim je saturacija pala na 92 tražio sam da  odmah ide u bolnicu.

Kad je pala na 80, zvali  smo sve znane i neznane i ja i brat,  da hitno ide na intenzivno i u plućnu bolnicu.

U principu to joj je spasilo život, jedinica intenzivne njege.

Da je zakasnila par sati to i bi.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest Wed 7 Apr - 13:59

epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:
stara mi je jedva glavu izvukla, već 10 dana u bolnici ali je prošla kritična točka.
Hvla Bogu, neka je samo prošlo.
Je li imala zahvaćena i pluća?


da, obostrana upala...saturacija bila pala na 74, pa onda spas su bili visoki protoci 100% kisika, praktički pred resprator.

Sad će se oporavljati dugo, ali živu glavu je izvukla, čim stane na noge  ide tu ili na otok uz more, pa pomalo.

Uh.  :roll
Ali dobro, najgore je ipak prošlo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by epikur37 Wed 7 Apr - 14:02

Speare Shaker wrote:
epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:
stara mi je jedva glavu izvukla, već 10 dana u bolnici ali je prošla kritična točka.
Hvla Bogu, neka je samo prošlo.
Je li imala zahvaćena i pluća?


da, obostrana upala...saturacija bila pala na 74, pa onda spas su bili visoki protoci 100% kisika, praktički pred resprator.

Sad će se oporavljati dugo, ali živu glavu je izvukla, čim stane na noge  ide tu ili na otok uz more, pa pomalo.

Uh.  :roll
Ali dobro, najgore je ipak prošlo.

Da, danas je 22 dan od prvih simptoma...korona je protutnjala, napravila štetu, dovela ju između neba i zemlje ali glavu je izvukla.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Wed 7 Apr - 14:09

epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:
stara mi je jedva glavu izvukla, već 10 dana u bolnici ali je prošla kritična točka.
Hvla Bogu, neka je samo prošlo.
Je li imala zahvaćena i pluća?


da, obostrana upala...saturacija bila pala na 74, pa onda spas su bili visoki protoci 100% kisika, praktički pred resprator.

Sad će se oporavljati dugo, ali živu glavu je izvukla, čim stane na noge  ide tu ili na otok uz more, pa pomalo.
Da je preživjela to je za dlaku...na klackalici. Kod upale pluća sam imao 92, koje muke Kristusove.
Nego, reče Beroš da ste nabavili nove respiratore (cca 150 komada), s destak automatiziranih funkcija,
što je veliki dobitak i za pacijente i za medicinsko osoblje.

Mama je u Tuzli.

Kad je to počelo, tražio sma da odmah uzmu ona i tata sebi oximetar i da prate stanje.

Jer sam upravu netom u Zadru šuru od 42 godine ispratio s bolnice i već prošao to jednom. I znam što je sve bitno.

Čim je saturacija pala na 92 tražio sam da  odmah ide u bolnicu.

Kad je pala na 80, zvali  smo sve znane i neznane i ja i brat,  da hitno ide na intenzivno i u plućnu bolnicu.

U principu to joj je spasilo život, jedinica intenzivne njege.

Da je zakasnila par sati to i bi.
Ima sreću, tamo nisu prihvatili "Malina" respiratore, nisu ni u Mostaru...
Eno u SA imaju gužvu oko toga, jer su ih na silu utjerali u klinički centar.
Sarajlije one  respiratore opisuju kao "mikrovalovke"...
Ljudi im, nakon priključenja, umiru po tekućem traku.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by epikur37 Wed 7 Apr - 14:11

Koliko sam ja upratio, Malina respiratori su za privremeni  za mobilni sanitet.

To nije za bolničko, odnosno duže održavanje.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Wed 7 Apr - 14:16

epikur37 wrote:Koliko sam ja upratio, Malina respiratori su za privremeni  za mobilni sanitet.

To nije za bolničko, odnosno duže održavanje.
Isključivo služi za prijevoz pacijenta od kuće do bolnice (do 1h), ito uz velemajstora koji zna rukovat s time.
Sve mora stalno nadgledati i ručno prilagođavati. Ne možeš priključiti pacijenta i otići kavu popit,
treba stalni nadzor. Količina kisika se ručno regulira. Sve mora biti tako kao da pluća rade normalno.
Čak ni iskustvo nije dovoljno, jer se rdi i o osiguravanju nadtlaka itd...
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Wed 7 Apr - 14:29

Isključivo masovno cijepljenje može ugušiti epidemiju.
Pametovanje po feeEEjzbucima samo stvara zbrku, veću nego što je sama po sebi.

Da remiziram...vol II.  - Page 49 3
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest Wed 7 Apr - 14:39

epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:
stara mi je jedva glavu izvukla, već 10 dana u bolnici ali je prošla kritična točka.
Hvla Bogu, neka je samo prošlo.
Je li imala zahvaćena i pluća?


da, obostrana upala...saturacija bila pala na 74, pa onda spas su bili visoki protoci 100% kisika, praktički pred resprator.

Sad će se oporavljati dugo, ali živu glavu je izvukla, čim stane na noge  ide tu ili na otok uz more, pa pomalo.
Da je preživjela to je za dlaku...na klackalici. Kod upale pluća sam imao 92, koje muke Kristusove.
Nego, reče Beroš da ste nabavili nove respiratore (cca 150 komada), s destak automatiziranih funkcija,
što je veliki dobitak i za pacijente i za medicinsko osoblje.

Mama je u Tuzli.

Kad je to počelo, tražio sma da odmah uzmu ona i tata sebi oximetar i da prate stanje.

Jer sam upravu netom u Zadru šuru od 42 godine ispratio s bolnice i već prošao to jednom. I znam što je sve bitno.

Čim je saturacija pala na 92 tražio sam da  odmah ide u bolnicu.

Kad je pala na 80, zvali  smo sve znane i neznane i ja i brat,  da hitno ide na intenzivno i u plućnu bolnicu.

U principu to joj je spasilo život, jedinica intenzivne njege.

Da je zakasnila par sati to i bi.

a ne tako davno pisao si da od te malo jače prehlade umire samo starčad koja bi itako umrla. sad kad tvoja starčad ima glavu na panju odjednom su drukčiji kriteriji i drukčiji narativ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Wed 7 Apr - 14:40

U Sloveniji imamo nešto više prosječno novozaraženih  kroz 7 dana nego HR,
ali imamo upolo manje umrlih. Razlog? Procijepili smo sve staračke domove i starije od 80 g.Trenutno cijepimo starije od 70g.
Iz donjeg dijagrama vidimo trend umrljivosti sličan onome u Israelu.

Da remiziram...vol II.  - Page 49 6
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by epikur37 Wed 7 Apr - 14:42

Netočno gnječ, s nekim si me pomiješao.

Ja sam još u siječnju išao sebe pribilježiti za cijepljenje a starcima sam govorio da se paze.

Meni druga doza ide uskoro, a i supruga je gotova.

To što ste se vi ovdje iskupusali na temi svi skupa, vaš problem.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 49 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum