ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziram...vol II.

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by sitting_bull Mon 22 Mar - 20:37

udbaš i humanoid bez nacionalsti, države i osobnog identiteta eroo poltronski slijedi veliko anemično đubre.

koliko je duboko u anemičarevom anusu svjedoči i nivo sreće zbog svoje uloge u veličanju privida i iluzije koje anemični sociopat prodaje kao smisao života drugima.

za sebe je anemično đubre ipak odabralo hedonistički svijet i svijet borgova kojem se kmetovi erootovog formata dive.

anemično đubre našlo obožavatelja u erootu.

našla krpa zakrpu, iliti gnojni čir ispunu..

sitting_bull

Posts : 11139
2015-09-28


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Mon 22 Mar - 23:03

U  plavim kvadratićima su županije koje imaju broj aktivno pozitivnih na 100k stanovnika 
iznad državnog prosjeka: 146.56/100k st.

 Da remiziram...vol II.  - Page 25 1
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by vili40 Tue 23 Mar - 9:13

Štagljar: Po meni su rezultati studije koju su napravili Lauc i Primorac suludi
U GODINI dana borbe s koronavirusom, znanstvenici svakoga dana dolaze do novih saznanja. Razvijaju se serološki testovi koji otkrivaju protutijela u ljudskom organizmu, a najnoviji takav test grupa profesora Igora Štagljara razvila je za manje od sedam mjeseci.
S profesorom Štagljarom putem videoveze u Torontu razgovarala je reporterka Nove TV Valentina Baus.
> Štagljar: Napravili smo brži, točniji i jeftiniji test za koronavirus
"Naš serološki test je osjetljivi, točniji, brži i jeftiniji od bilo kojeg drugog trenutno dostupnog testa za otkrivanje antitijela u krvi osoba koje su bile zaražene novim koronavirusom. Trenutačno je dostupno 20-ak različitih seroloških testova na tržištu koji su odobreni od nacionalnih udruga za lijekove i većina se njih bazira na tzv. eliza metodi, metodi koja je zlatni standard za otkrivanje antitijela. Glavni nedostatak takvih testova je što se odvijaju postupno, u tri koraka, traju oko šest sati i koštaju oko 25 američkih dolara po testiranom uzorku. Postoje i brzi antigenski testovi koji daju rezultat jako brzo, za 15 minuta i s njima dobijemo samo odgovor je li netko ima ili nema antitijela i takvi testovi onda nisu potpuno pouzdani", kaže prof. Štagljar.
"Za provedbu ovog našeg testa potrebna je samo jedna kapljica krvi testirane osobe koja se onda pomiješa s tri unaprijed pripremljena reagensa, specifična upravo za naš taj Satin test. Tu mješavinu onda inkubiramo između 45 i 60 minuta i odmah s posebnim aparatom koji se zove luminometar mjerimo količinu antitijela u krvi. Cijela procedura traje najviše jedan sat, a troškovi po jednom testu su manji od dva američka dolara, što je oko 12.5 puta jeftinije nego bilo koji drugi dostupni serološki test", objašnjava prof. Štagljar. 

"Obje hrvatske studije predstavljaju čisti politički interes"

Kaže kako će Satin test u najkraćem roku dati odgovor koji je dio populacije u pojedinoj državi već bio zaražen novim koronavirusom. 
"Takav brzi serološki test omogućit će i relaksaciju ekonomskih mjera i držanje pod kontrolom sadašnjeg dijela pandemije jer sada kada je već počelo masovno cijepljenje, ovaj brzi test osigurat će brzo i točno praćenje antitijela u krvi kod cijepljenih osoba", predviđa prof. Štagljar. 
Upitan hoće li se test možda koristiti i u Hrvatskoj, Štagljar kaže kako to ovisi o nadležnim hrvatskim vlastima. 
Misli da je cjepivo AstraZenece protiv covida-19 sigurno i efikasno. 
"Mislim da se u javnosti potpuno nepotrebno stvorila uzbuna oko tog cjepiva. Moram naglasiti da do zgrušavanja krvi može doći prilikom uzimanja brojnih lijekova, primjerice žene koje uzimaju kontracepcijska sredstva imaju puno veću incidenciju zgrušavanja krvi u usporedbi s AstraZenecinim cjepivom. Prilikom prekooceanskog leta avionom tri puta je osoba izloženija riziku od dubinske tromboze vena nego nakon cijepljenja AstraZenecinim cjepivom", kaže prof. Štagljar, dodajući kako u Kanadi primjena tog cjepiva ide bez ikakvih problema i zastoja te se daje svim osobama do 65 godina starosti.  

"Ne znam otkud nekim našim znanstvenicima pravo da iznose takve šarlatanske informacije"

Za Dnevnik Nove TV komentirao je i serološke studije provedene u Hrvatskoj.
Hrvatski zavod za javno zdravstvo procijenio je da je 25 posto Hrvata bilo u doticaju s covidom-19. 
"To je istraživanje pokazalo da je četvrtina ljudi u Hrvatskoj, oko milijun njih, bila zatražena novim koronavirusom, za razliku od studije prof. Lauca i prof. Primorca, koju ja zapravo ne bih mogao nazvati studijom nego zapažanjem, koje je pokazalo da je 40 posto hrvatske populacije već bilo u doticaju s virusom. To je po meni suluda informacija. Meni se čini da obje do sada prezentirane serološke studije u Hrvatskoj predstavljaju čisti osobni i politički interes, a nikako pravu znanost.
To jednostavno nije u redu jer se ovdje radi o zdravstvenoj budućnosti Hrvatske u sljedećih 6 do 9 mjeseci, a pogotovo sada kada smo dva mjeseca udaljeni od početka turističke sezone", naglašava prof. Štagljar. 
Kaže kako je slična studija početkom veljače provedena u Kanadi i pokazala je puno manje postotke onih koji su bili u doticaju s virusom. 
"Pokazalo se da je manje od tri posto Kanađana bilo u doticaju s novim koronavirusom. Znači, o čemu mi pričamo – manje od tri posto i 40 posto! Stvarno ne znam otkud nekim našim znanstvenicima pravo da iznose takve šarlatanske izjave u javnost", zaključuje prof. Štagljar. 
vili40
vili40

Male
Posts : 10631
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by mutava baštarda Tue 23 Mar - 9:27

vili40 wrote:Štagljar: Po meni su rezultati studije koju su napravili Lauc i Primorac suludi
[size=31]U GODINI dana borbe s koronavirusom, znanstvenici svakoga dana dolaze do novih saznanja. Razvijaju se serološki testovi koji otkrivaju protutijela u ljudskom organizmu, a najnoviji takav test grupa profesora Igora Štagljara razvila je za manje od sedam mjeseci.[/size]
[size=31]S profesorom Štagljarom putem videoveze u Torontu razgovarala je reporterka Nove TV Valentina Baus.[/size]
> Štagljar: Napravili smo brži, točniji i jeftiniji test za koronavirus
[size=31]"Naš serološki test je osjetljivi, točniji, brži i jeftiniji od bilo kojeg drugog trenutno dostupnog testa za otkrivanje antitijela u krvi osoba koje su bile zaražene novim koronavirusom. Trenutačno je dostupno 20-ak različitih seroloških testova na tržištu koji su odobreni od nacionalnih udruga za lijekove i većina se njih bazira na tzv. eliza metodi, metodi koja je zlatni standard za otkrivanje antitijela. Glavni nedostatak takvih testova je što se odvijaju postupno, u tri koraka, traju oko šest sati i koštaju oko 25 američkih dolara po testiranom uzorku. Postoje i brzi antigenski testovi koji daju rezultat jako brzo, za 15 minuta i s njima dobijemo samo odgovor je li netko ima ili nema antitijela i takvi testovi onda nisu potpuno pouzdani", kaže prof. Štagljar.[/size]
[size=31]"Za provedbu ovog našeg testa potrebna je samo jedna kapljica krvi testirane osobe koja se onda pomiješa s tri unaprijed pripremljena reagensa, specifična upravo za naš taj Satin test. Tu mješavinu onda inkubiramo između 45 i 60 minuta i odmah s posebnim aparatom koji se zove luminometar mjerimo količinu antitijela u krvi. Cijela procedura traje najviše jedan sat, a troškovi po jednom testu su manji od dva američka dolara, što je oko 12.5 puta jeftinije nego bilo koji drugi dostupni serološki test", objašnjava prof. Štagljar. [/size]

[size=32]"Obje hrvatske studije predstavljaju čisti politički interes"[/size]


[size=31]Kaže kako će Satin test u najkraćem roku dati odgovor koji je dio populacije u pojedinoj državi već bio zaražen novim koronavirusom. [/size]
[size=31]"Takav brzi serološki test omogućit će i relaksaciju ekonomskih mjera i držanje pod kontrolom sadašnjeg dijela pandemije jer sada kada je već počelo masovno cijepljenje, ovaj brzi test osigurat će brzo i točno praćenje antitijela u krvi kod cijepljenih osoba", predviđa prof. Štagljar. [/size]
[size=31]Upitan hoće li se test možda koristiti i u Hrvatskoj, Štagljar kaže kako to ovisi o nadležnim hrvatskim vlastima. [/size]
[size=31]Misli da je cjepivo AstraZenece protiv covida-19 sigurno i efikasno. [/size]
[size=31]"Mislim da se u javnosti potpuno nepotrebno stvorila uzbuna oko tog cjepiva. Moram naglasiti da do zgrušavanja krvi može doći prilikom uzimanja brojnih lijekova, primjerice žene koje uzimaju kontracepcijska sredstva imaju puno veću incidenciju zgrušavanja krvi u usporedbi s AstraZenecinim cjepivom. Prilikom prekooceanskog leta avionom tri puta je osoba izloženija riziku od dubinske tromboze vena nego nakon cijepljenja AstraZenecinim cjepivom", kaže prof. Štagljar, dodajući kako u Kanadi primjena tog cjepiva ide bez ikakvih problema i zastoja te se daje svim osobama do 65 godina starosti.  [/size]

[size=32]"Ne znam otkud nekim našim znanstvenicima pravo da iznose takve šarlatanske informacije"[/size]


[size=31]Za Dnevnik Nove TV komentirao je i serološke studije provedene u Hrvatskoj.[/size]
[size=31]Hrvatski zavod za javno zdravstvo procijenio je da je 25 posto Hrvata bilo u doticaju s covidom-19. [/size]
[size=31]"To je istraživanje pokazalo da je četvrtina ljudi u Hrvatskoj, oko milijun njih, bila zatražena novim koronavirusom, za razliku od studije prof. Lauca i prof. Primorca, koju ja zapravo ne bih mogao nazvati studijom nego zapažanjem, koje je pokazalo da je 40 posto hrvatske populacije već bilo u doticaju s virusom. To je po meni suluda informacija. Meni se čini da obje do sada prezentirane serološke studije u Hrvatskoj predstavljaju čisti osobni i politički interes, a nikako pravu znanost.[/size]
[size=31]To jednostavno nije u redu jer se ovdje radi o zdravstvenoj budućnosti Hrvatske u sljedećih 6 do 9 mjeseci, a pogotovo sada kada smo dva mjeseca udaljeni od početka turističke sezone", naglašava prof. Štagljar. [/size]
[size=31]Kaže kako je slična studija početkom veljače provedena u Kanadi i pokazala je puno manje postotke onih koji su bili u doticaju s virusom. [/size]
[size=31]"Pokazalo se da je manje od tri posto Kanađana bilo u doticaju s novim koronavirusom. Znači, o čemu mi pričamo – manje od tri posto i 40 posto! Stvarno ne znam otkud nekim našim znanstvenicima pravo da iznose takve šarlatanske izjave u javnost", zaključuje prof. Štagljar. [/size]
ako sam dobro popratio Primorac i Lauc su o svom trošku napravili testiranje.
Mogao bi i Štagljar poslati Hrvatskoj malo tih svojih testova pa da vidimo kakvi će ispasti rezultati.
on ne triba ni dolaziti .
neka njega tamo u strogim mjerama, a ja odoh na štekat popit kafu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest Tue 23 Mar - 9:37

mutava baštarda wrote:
vili40 wrote:Štagljar: Po meni su rezultati studije koju su napravili Lauc i Primorac suludi
[size=31]U GODINI dana borbe s koronavirusom, znanstvenici svakoga dana dolaze do novih saznanja. Razvijaju se serološki testovi koji otkrivaju protutijela u ljudskom organizmu, a najnoviji takav test grupa profesora Igora Štagljara razvila je za manje od sedam mjeseci.[/size]
[size=31]S profesorom Štagljarom putem videoveze u Torontu razgovarala je reporterka Nove TV Valentina Baus.[/size]
> Štagljar: Napravili smo brži, točniji i jeftiniji test za koronavirus
[size=31]"Naš serološki test je osjetljivi, točniji, brži i jeftiniji od bilo kojeg drugog trenutno dostupnog testa za otkrivanje antitijela u krvi osoba koje su bile zaražene novim koronavirusom. Trenutačno je dostupno 20-ak različitih seroloških testova na tržištu koji su odobreni od nacionalnih udruga za lijekove i većina se njih bazira na tzv. eliza metodi, metodi koja je zlatni standard za otkrivanje antitijela. Glavni nedostatak takvih testova je što se odvijaju postupno, u tri koraka, traju oko šest sati i koštaju oko 25 američkih dolara po testiranom uzorku. Postoje i brzi antigenski testovi koji daju rezultat jako brzo, za 15 minuta i s njima dobijemo samo odgovor je li netko ima ili nema antitijela i takvi testovi onda nisu potpuno pouzdani", kaže prof. Štagljar.[/size]
[size=31]"Za provedbu ovog našeg testa potrebna je samo jedna kapljica krvi testirane osobe koja se onda pomiješa s tri unaprijed pripremljena reagensa, specifična upravo za naš taj Satin test. Tu mješavinu onda inkubiramo između 45 i 60 minuta i odmah s posebnim aparatom koji se zove luminometar mjerimo količinu antitijela u krvi. Cijela procedura traje najviše jedan sat, a troškovi po jednom testu su manji od dva američka dolara, što je oko 12.5 puta jeftinije nego bilo koji drugi dostupni serološki test", objašnjava prof. Štagljar. [/size]

[size=32]"Obje hrvatske studije predstavljaju čisti politički interes"[/size]




[size=31]Kaže kako će Satin test u najkraćem roku dati odgovor koji je dio populacije u pojedinoj državi već bio zaražen novim koronavirusom. [/size]
[size=31]"Takav brzi serološki test omogućit će i relaksaciju ekonomskih mjera i držanje pod kontrolom sadašnjeg dijela pandemije jer sada kada je već počelo masovno cijepljenje, ovaj brzi test osigurat će brzo i točno praćenje antitijela u krvi kod cijepljenih osoba", predviđa prof. Štagljar. [/size]
[size=31]Upitan hoće li se test možda koristiti i u Hrvatskoj, Štagljar kaže kako to ovisi o nadležnim hrvatskim vlastima. [/size]
[size=31]Misli da je cjepivo AstraZenece protiv covida-19 sigurno i efikasno. [/size]
[size=31]"Mislim da se u javnosti potpuno nepotrebno stvorila uzbuna oko tog cjepiva. Moram naglasiti da do zgrušavanja krvi može doći prilikom uzimanja brojnih lijekova, primjerice žene koje uzimaju kontracepcijska sredstva imaju puno veću incidenciju zgrušavanja krvi u usporedbi s AstraZenecinim cjepivom. Prilikom prekooceanskog leta avionom tri puta je osoba izloženija riziku od dubinske tromboze vena nego nakon cijepljenja AstraZenecinim cjepivom", kaže prof. Štagljar, dodajući kako u Kanadi primjena tog cjepiva ide bez ikakvih problema i zastoja te se daje svim osobama do 65 godina starosti.  [/size]

[size=32]"Ne znam otkud nekim našim znanstvenicima pravo da iznose takve šarlatanske informacije"[/size]




[size=31]Za Dnevnik Nove TV komentirao je i serološke studije provedene u Hrvatskoj.[/size]
[size=31]Hrvatski zavod za javno zdravstvo procijenio je da je 25 posto Hrvata bilo u doticaju s covidom-19. [/size]
[size=31]"To je istraživanje pokazalo da je četvrtina ljudi u Hrvatskoj, oko milijun njih, bila zatražena novim koronavirusom, za razliku od studije prof. Lauca i prof. Primorca, koju ja zapravo ne bih mogao nazvati studijom nego zapažanjem, koje je pokazalo da je 40 posto hrvatske populacije već bilo u doticaju s virusom. To je po meni suluda informacija. Meni se čini da obje do sada prezentirane serološke studije u Hrvatskoj predstavljaju čisti osobni i politički interes, a nikako pravu znanost.[/size]
[size=31]To jednostavno nije u redu jer se ovdje radi o zdravstvenoj budućnosti Hrvatske u sljedećih 6 do 9 mjeseci, a pogotovo sada kada smo dva mjeseca udaljeni od početka turističke sezone", naglašava prof. Štagljar. [/size]
[size=31]Kaže kako je slična studija početkom veljače provedena u Kanadi i pokazala je puno manje postotke onih koji su bili u doticaju s virusom. [/size]
[size=31]"Pokazalo se da je manje od tri posto Kanađana bilo u doticaju s novim koronavirusom. Znači, o čemu mi pričamo – manje od tri posto i 40 posto! Stvarno ne znam otkud nekim našim znanstvenicima pravo da iznose takve šarlatanske izjave u javnost", zaključuje prof. Štagljar. [/size]
ako sam dobro popratio Primorac i Lauc su o svom trošku napravili testiranje.
Mogao bi i Štagljar poslati Hrvatskoj malo tih svojih testova pa da vidimo kakvi će ispasti rezultati.
on ne triba ni dolaziti .

Tako je i Primorac odgovorio na slične primjedbe iznesene od strane Đikića.
Imaš novce, imaš teren za istraživanje, napravi ga, pa ćemo to riješiti za 5 minuta.
No, da naglasim još jednu činjenicu koja se malo spominje.
Naime, slično je istraživanje nedavno proveo i HZJZ i to na teritoriju cijele Hrvatske.
Dobili su gotovo na dlaku iste rezultate kao i Primorac i Lauc za područje Zagreba.
Jesu li i oni suludi idioti i hohštapleri?
Ako jesu, zašto se nitko ne usudi provesti vlastito istraživanje pa da to jasno dokaže?
Možda zato da spomenutima ne bi dao za pravo vlastitim istraživanjem?
A to se više ne bi moglo opisati kao ozbiljan znanstveni pristup nego prije kao obično kvaziznanstveno šarlatanstvo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Tue 23 Mar - 10:47

Ovi "znanstvenici" su mi ono baš dojadili sa svojim laprdanjem.
Očekujem da netko od njih kaže da se alkotestom može testirati i  na koronu.
Na stranu to da bih pozitivne, testirane na taj način, dao u karantenu barem 6 mjeseci. :D
Jamčim da bi u HR vrlo brzo epidemija bila ugušena.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Tue 23 Mar - 11:49

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Screenshot-503
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Tue 23 Mar - 12:08

7 dnevni kumulativni broj zaraženih:
6,394 , iliti 983/dan, što je za 44,5% više od Bakićeve projekcije za 25.3  = 680/dan.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Tue 23 Mar - 16:37

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Screenshot-504
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Tue 23 Mar - 18:44

Izrael otvorio ekonomiju – rade kafići, restorani, škole …
U Izraelu je dosad bar jednu dozu vakcine primilo 52 posto stanovništva,
a skoro 40 posto je dobilo i drugu dozu Pfizerove vakcine.

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2021/3/7/izrael-otvorio-ekonomiju-rade-kafici-restorani-skole

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Screenshot-505

Važan podatak: pad na tjednom nivou -49%!
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Tue 23 Mar - 23:07

Da remiziram...vol II.  - Page 25 8
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Wed 24 Mar - 10:37

Ono čega ste svjesni možete kontrolirati,
ono čega niste  svjesni kontrolira vas.(Anthony de Mello).

Da remiziram...vol II.  - Page 25 9
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Wed 24 Mar - 10:42

Da remiziram...vol II.  - Page 25 10
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Wed 24 Mar - 11:08

Da remiziram...vol II.  - Page 25 10
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Wed 24 Mar - 11:15

Eroo wrote:7 dnevni kumulativni broj zaraženih:
6,394 , iliti 983/dan, što je za 44,5% više od Bakićeve projekcije za 25.3  = 680/dan.
24.3.2021
7 dnevni kumulativni broj zaraženih:
7,574 , iliti 1,082/dan, što je za 59.1% više od Bakićeve projekcije za 25.3  = 680/dan.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Wed 24 Mar - 11:28

18.3.2021 ...Bakljada nakon Dinamo-Tottenham dolazi Zagrebu u naplatu (latenca!), ako ne danas ono sutra... prekosutra...
Par dana poslije toga i prosvjedi protiv mjera ( ZG, ST, ŠI, OS, DU..).
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by sitting_bull Wed 24 Mar - 11:38

Eroo wrote:18.3.2021 ...Bakljada nakon Dinamo-Tottenham dolazi Zagrebu u naplatu (latenca!), ako ne danas ono sutra... prekosutra...
Par dana poslije toga i prosvjedi protiv mjera ( ZG, ST, ŠI, OS, DU..).
pokopi miroslava tuđmana i milana bandića ne dolaze na naplatu.

zna virus da ne smije napadati domoljube.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Wed 24 Mar - 11:49

sitting_bull wrote:
Eroo wrote:18.3.2021 ...Bakljada nakon Dinamo-Tottenham dolazi Zagrebu u naplatu (latenca!), ako ne danas ono sutra... prekosutra...
Par dana poslije toga i prosvjedi protiv mjera ( ZG, ST, ŠI, OS, DU..).
pokopi miroslava tuđmana i milana bandića ne dolaze na naplatu.

zna virus da ne smije napadati domoljube.
Domoljubi su nosili maske, komsomolac.
Eroo
Eroo

Posts : 73713
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by sitting_bull Wed 24 Mar - 12:30

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
Eroo wrote:18.3.2021 ...Bakljada nakon Dinamo-Tottenham dolazi Zagrebu u naplatu (latenca!), ako ne danas ono sutra... prekosutra...
Par dana poslije toga i prosvjedi protiv mjera ( ZG, ST, ŠI, OS, DU..).
pokopi miroslava tuđmana i milana bandića ne dolaze na naplatu.

zna virus da ne smije napadati domoljube.
Domoljubi su nosili maske, komsomolac.
domoljubi cijelo vrijeme nose maske:

Da remiziram...vol II.  - Page 25 9k=
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by veber Wed 24 Mar - 12:31

sitting_bull wrote:
Eroo wrote:18.3.2021 ...Bakljada nakon Dinamo-Tottenham dolazi Zagrebu u naplatu (latenca!), ako ne danas ono sutra... prekosutra...
Par dana poslije toga i prosvjedi protiv mjera ( ZG, ST, ŠI, OS, DU..).
pokopi miroslava tuđmana i milana bandića ne dolaze na naplatu.

zna virus da ne smije napadati domoljube.
ovaj safet je nevjerovatan.

a tvoj frend anemični veli da nema frx za uskrs. da bu poslije uskrsa pa do prvog maja karantena.

safet ne zna kaj je pisao prije tri tjedna, kamoli prije godinu dana.

ŠURovac udbaški.

_________________

Da remiziram...vol II.  - Page 25 M_50010

Da remiziram...vol II.  - Page 25 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by sitting_bull Wed 24 Mar - 12:46

veber wrote:
sitting_bull wrote:
Eroo wrote:18.3.2021 ...Bakljada nakon Dinamo-Tottenham dolazi Zagrebu u naplatu (latenca!), ako ne danas ono sutra... prekosutra...
Par dana poslije toga i prosvjedi protiv mjera ( ZG, ST, ŠI, OS, DU..).
pokopi miroslava tuđmana i milana bandića ne dolaze na naplatu.

zna virus da ne smije napadati domoljube.
ovaj safet je nevjerovatan.

a tvoj frend anemični veli da nema frx za uskrs. da bu poslije uskrsa pa do prvog maja karantena.

safet ne zna kaj je pisao prije tri tjedna, kamoli prije godinu dana.

ŠURovac udbaški.
prozirna strategija anemičnog đubreta kako bi odgodio lokalne izbore.

ove godine nema brige za turističku sezonu, nema popuštanja mjera jer se uz frizirane podatke stvara privid kako pandemija divlja, a razvidno je kako nakon inkubacije dolaze na naplatu pokopi miroslava tuđmana i milana bandića.

udbaško govno eroo odmah proziva bakljadu i proteste, premda je vrijeme za te događaje prekratko da bi se pokazalo ima li zaraze, ili ne.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 25 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum