ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bajaga: Ne osjećam se dobro, primio sam cjepivo i imam reakciju

Go down

Bajaga: Ne osjećam se dobro, primio sam cjepivo i imam reakciju Empty Bajaga: Ne osjećam se dobro, primio sam cjepivo i imam reakciju

Post by immortal 22/2/2021, 20:15

Bajaga: Ne osjećam se dobro, primio sam cjepivo i imam reakciju
Index MagazinPrije 6 sati
 1115


Bajaga: Ne osjećam se dobro, primio sam cjepivo i imam reakciju 46bf06ec-cf84-4253-b00c-ed03f83ad07b
Foto:Stefan Tomasevic/ATAImages/PIXSELL
PJEVAČ Momčilo Bajagić Bajaga otkrio je da ima reakciju na cjepivo protiv korone i da se ne osjeća dobro. 
"Osjećam se loše, primio sam cjepivo i imam reakciju", rekao je za Kurir. 
Da se cijepio, Bajaga je otkrio u nedavnom intervjuu za Dnevni avaz koji je dao povodom svog 61. rođendana (19. veljače). 
"Što se tiče rođendana, nemam velikih planova već godinama. Rođendan proslavim s prijateljima i obitelji, odem malo na piće. Ali budući da sam danas primio cjepivo, ne mogu ni piti danas", rekao je tad dobro raspoloženi Bajaga. 

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA


Priznao je ipak da nije oduševljen cijepljenjem, no da smatra da je to jedini način borbe protiv koronavirusa. 
"Morao sam se cijepiti, zato sam ga i primio. Većina mojih je to uradila, mada znam da nisu baš svi. Očito da će se morati cijepiti, naročito ljudi koji putuju. Onda, ono što se kaže, bolje što prije. Ali nije da sam nešto lud za cijepljenjem niti sam veliki pristalica toga, ali ne vidim drugu opciju. To je sada jedini način borbe protiv koronavirusa", zaključio je tad. 
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum