ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zeljko Kekic bivsi udbin agent:'Hrvatska je premrezena srpskim agentima.Za to su krive hrvatske vlasti i one prije i ove danas'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zeljko Kekic bivsi udbin agent:'Hrvatska je premrezena srpskim agentima.Za to su krive hrvatske vlasti i one prije i ove danas' - Page 2 Empty Re: Zeljko Kekic bivsi udbin agent:'Hrvatska je premrezena srpskim agentima.Za to su krive hrvatske vlasti i one prije i ove danas'

Post by vuksadinare 17/2/2021, 11:00

Ringo10 wrote:Svaka država na svijetu ima takve službe. Po čemu bi SFRJ bila izuzetak
.ima...samo udba je izgubila svoju moc osamdesetih kad je kos postao glavni...udba ili sds kako se u osamdesetima zvala postala je doslovno minorna sluzba bez nekog velikog utjecaja narocito u drugoj polovici osamdesetih..

vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Zeljko Kekic bivsi udbin agent:'Hrvatska je premrezena srpskim agentima.Za to su krive hrvatske vlasti i one prije i ove danas' - Page 2 Empty Re: Zeljko Kekic bivsi udbin agent:'Hrvatska je premrezena srpskim agentima.Za to su krive hrvatske vlasti i one prije i ove danas'

Post by vuksadinare 17/2/2021, 11:01

jastreb wrote:
vuksadinare wrote: 
Naravno da zna..ali kao svaka agentura se pravi grbav..ne zeli paznju svalit na sebe..ali po njegovu zalost poglup je pa svali..tko takve regrutira majko bozja ..
Daj Bože da sam agentura, da me netko plati da špijuniram pravaške fantaste i glupe klerikalce, ajde ako ko ima, dogovorit ćemo se oko cijena.

Ajded da se maknem malo sa bauštele. Naučio sam dosta o građevini, pa malo odmora od mistrije i vaser vage dobro će mi doć.

Jel može ???
Znas da se za baustelce smatralo da imaju oci i usi nekad.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Zeljko Kekic bivsi udbin agent:'Hrvatska je premrezena srpskim agentima.Za to su krive hrvatske vlasti i one prije i ove danas' - Page 2 Empty Re: Zeljko Kekic bivsi udbin agent:'Hrvatska je premrezena srpskim agentima.Za to su krive hrvatske vlasti i one prije i ove danas'

Post by jastreb 17/2/2021, 11:09

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote: 
Naravno da zna..ali kao svaka agentura se pravi grbav..ne zeli paznju svalit na sebe..ali po njegovu zalost poglup je pa svali..tko takve regrutira majko bozja ..
Daj Bože da sam agentura, da me netko plati da špijuniram pravaške fantaste i glupe klerikalce, ajde ako ko ima, dogovorit ćemo se oko cijena.

Ajded da se maknem malo sa bauštele. Naučio sam dosta o građevini, pa malo odmora od mistrije i vaser vage dobro će mi doć.

Jel može ???
Znas da se za baustelce smatralo da imaju oci i usi nekad.. :)
Baustelci su najbolji ljudi.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Zeljko Kekic bivsi udbin agent:'Hrvatska je premrezena srpskim agentima.Za to su krive hrvatske vlasti i one prije i ove danas' - Page 2 Empty Re: Zeljko Kekic bivsi udbin agent:'Hrvatska je premrezena srpskim agentima.Za to su krive hrvatske vlasti i one prije i ove danas'

Post by vuksadinare 17/2/2021, 11:10

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote: 
Naravno da zna..ali kao svaki agentura pravi grbav..ne zeli paznju svalit na sebe..ali po njegovu zalost poglup je pa svali..tko takve regrutira majko bozja ..
Daj Bože da sam agentura, da me netko plati da špijuniram pravaške fantaste i glupe klerikalce, ajde ako ko ima, dogovorit ćemo se oko cijene.

Ajded da se maknem malo sa bauštele. Naučio sam dosta o građevini, pa malo odmora od mistrije i vaser vage dobro će mi doć.

Jel može ???
Znaš da se za baustelce smatra da imaju oci i usi nekad .. :)
Baustelci su najbolji ljudi.
Kazu da su koke znale koliko vrijede kad bi baustelci zafuckali
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Zeljko Kekic bivsi udbin agent:'Hrvatska je premrezena srpskim agentima.Za to su krive hrvatske vlasti i one prije i ove danas' - Page 2 Empty Re: Zeljko Kekic bivsi udbin agent:'Hrvatska je premrezena srpskim agentima.Za to su krive hrvatske vlasti i one prije i ove danas'

Post by immortal 17/2/2021, 16:41

Zeljko Kekic bivsi udbin agent:'Hrvatska je premrezena srpskim agentima.Za to su krive hrvatske vlasti i one prije i ove danas'
_______________________________________________
tako je bilo od 45
još nije prestalo a trebalo je 
još je gore što udba tzv Hrvati partijci rade u njihovu korist
ubijani svjedoci rata i zločina
grobnicama se ne može prići jer su oni uz njih
neće tako do vijeka
sve se sazna 
sve ima svoj kraj
Bog je iznad svih

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zeljko Kekic bivsi udbin agent:'Hrvatska je premrezena srpskim agentima.Za to su krive hrvatske vlasti i one prije i ove danas' - Page 2 Empty Re: Zeljko Kekic bivsi udbin agent:'Hrvatska je premrezena srpskim agentima.Za to su krive hrvatske vlasti i one prije i ove danas'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum