ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by RayMabus Tue 16 Feb - 12:21

Bravo Plenkovicu

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-madjarsku-stiglo-prvih-550-hiljada-vakcina-od-sinopharma/210216060
RayMabus
RayMabus

Posts : 174879
2014-04-11


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by kaya Tue 16 Feb - 12:33

Svaka čast plenki, građani mu se cijepe po susjednim državama a on nabavio cijepivo na kapaljku kojim su elita i korumpirani  političari cijepili  sami sebe.
Pa to nema u bocvani
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by crvenkasti Tue 16 Feb - 13:30

Kako su Mađari uspjeli?
Pa i oni su u Europskoj Uniji.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by vuksadinare Tue 16 Feb - 13:45

kaya wrote:Svaka čast plenki, građani mu se cijepe po susjednim državama a on nabavio cijepivo na kapaljku kojim su elita i korumpirani političari cijepili sami sebe.
Pa to nema u bocvani
Ti jos nisi skuzila da ne moze dok ne dobije dozvolu brisela ili merkel..kaze danas blizu smo nabave ruskog cjepiva..dakle ceka mig..kao sto je rekao..i u dobru i u zlu zajedno..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by RayMabus Tue 16 Feb - 13:47

vuksadinare wrote:
kaya wrote:Svaka čast plenki, građani mu se cijepe po susjednim državama a on nabavio cijepivo na kapaljku kojim su elita i korumpirani političari cijepili sami sebe.
Pa to nema u bocvani
Ti jos nisi skuzila da ne moze dok ne dobije dozvolu brisela ili merkel..kaze danas blizu smo nabave ruskog cjepiva..dakle ceka mig..kao sto je rekao..i u dobru i u zlu zajedno..
Oni su se već cijepili. Njima je dobro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174879
2014-04-11


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by vuksadinare Tue 16 Feb - 13:47

.mos ti bez problema nabavit cjepivo..samo politika je djava...ak mutis sa strane pozdravi se sa briselskim sinekurama..orban nema tih problema naime ne robuje briselu niti im je sto duzan..poglavito ovo posljednje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by vuksadinare Tue 16 Feb - 13:49

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:Svaka čast plenki, građani mu se cijepe po susjednim državama a on nabavio cijepivo na kapaljku kojim su elita i korumpirani političari cijepili sami sebe.
Pa to nema u bocvani
Ti jos nisi skuzila da ne mozes dok ne dobije dozvolu brisela ili merkel..kaze danas blizu smo nabave ruskog cjepiva..dakle ceka mig..kao sto je rekao..iu dobru iu zlu zajedno ..
Oni su se već cijepili. Njima je dobro.
Mislim ja se cjepit necu dok ne dodje pod moram..plenki je igrac brisela i tako se ponasa..tu mu zapravo treba cestitat na odanosti i vjerodostojnosti..problem je sto nije takav prema hrvatskoj..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by vuksadinare Tue 16 Feb - 13:53

.......kaze ruski veleposlanik blizu smo dogovora...nema problema..daj kes i vozi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by RayMabus Tue 16 Feb - 13:57

vuksadinare wrote:.mos ti bez problema nabavit cjepivo..samo politika je djava...ak mutis sa strane pozdravi se sa briselskim sinekurama..orban nema tih problema naime ne robuje briselu niti im je sto duzan..poglavito ovo posljednje
Mora slušat , ...inače mu neće baciti kost.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174879
2014-04-11


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by vuksadinare Tue 16 Feb - 14:02

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:.mos ti bez problema nabavit cjepivo..samo politika je djava ... ak mutis sa strane pozdravi se sa briselskim sinekurama..orban nema tih problema naime ne robuje briselu niti im je sto duzan..poglavito ovo posljednje
Mora slušat, ... inače mu neće baciti kost.
.pa cuj za 25 milijardi eura i ja bi slusao :D...predbacili su mu vec sto mu kinezi rade most..ovo drugo i trece mu ne bi oprostili..no ocito kad se vode pregovori sa rusima ocito je dobio mig..no doci ce cjepivo..no zalost veca je sto moras cekati da ti se u briselu smiluju i daju mig..jer..jbg..najvaznije da ne posumnja u tvoju odanost pa valja sa njima i potonuti ak treba tonuti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by RayMabus Tue 16 Feb - 14:06

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:.mos ti bez problema nabavit cjepivo..samo politika je djava ... ak mutis sa strane pozdravi se sa briselskim sinekurama..orban nema tih problema naime ne robuje briselu niti im je sto duzan..poglavito ovo posljednje
Mora slušat, ... inače mu neće baciti kost.
.pa cuj za 25 milijardi eura i ja bi slusao :D...predbacili su mu vec sto mu kinezi rade most..ovo drugo i trece mu ne bi oprostili..no ocito kad se vode pregovori sa rusima ocito je dobio mig..no doci ce cjepivo..no zalost veca je sto moras cekati da ti se u briselu smiluju i daju mig..jer..jbg..najvaznije da ne posumnja u tvoju odanost pa valja sa njima i potonuti ak treba tonuti
Ne tone on. Tonemo mi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174879
2014-04-11


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by vuksadinare Tue 16 Feb - 14:10

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:.mos ti bez problema nabavit cjepivo..samo politika je djava ... ak mutis sa strane pozdravi se sa briselskim sinekurama..orban nema tih problema naime ne robuje briselu niti im je sto duzan..poglavito ovo posljednje
Mora slušat, ... inače mu neće baciti kost.
.pa cuj za 25 milijardi eura i ja bi slusao: D: ... predbacili su mu vec sto mu kinezi rade most..ovo drugo i trece mu ne bi oprostili..no ocito kad se vode pregovori sa rusima ocito je dobio mig ..no doci ce cjepivo..no zalost veca je sto moras cekati da se ti u briselu smiluju i daju mig..jer..jbg..najvaznije da ne posumnja u tvoju odanost pa valja sa njima i potonuti ak treba tonuti
Ne ton uključen. Tonemo mi.
.pa jbg nije dobio lovu na lijepe oci...madjari odavno nisu u eu osim papirnato..pro forme...pitanje je vremena za hungexit..npr briti su prodisali sto se vidi ovih mjesec,dva kad mogu samostalno odluke donosit...nisu duzni briselu vise nista pa ni cjepivo bez obzira na ugovor..no drzat ce ga se i davat na kapaljku jer su ovi njih zajebavali..cujem da se i skoti hlade od brisela
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by pizzon Tue 16 Feb - 14:18

sad sam primio
pre 1h
otiso sam neprijavljno
koja bude
hoces kinesku ili rusku
hocu rusku :)
dobro organizovano
sve mlade devojke bockaju :)
za 15m gotovo
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by RayMabus Tue 16 Feb - 14:20

pizzon wrote:sad sam primio
pre 1h
otiso sam neprijavljno
koja bude
hoces kinesku ili rusku
hocu rusku :)
Neću Kineza. :^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 174879
2014-04-11


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by pizzon Tue 16 Feb - 14:22

RayMabus wrote:
pizzon wrote:sad sam primio
pre 1h
otiso sam neprijavljno
koja bude
hoces kinesku ili rusku
hocu rusku :)
Neću Kineza. :^0

sta znam
ipak su mu rusi blizi od kineza
pizzon
pizzon

Posts : 4976
2020-04-21


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by RayMabus Tue 16 Feb - 14:23

pizzon wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:sad sam primio
pre 1h
otiso sam neprijavljno
koja bude
hoces kinesku ili rusku
hocu rusku :)
Neću Kineza. :^0

sta znam
ipak su mu rusi blizi od kineza
E pa znam ja to. Neću Kineza. :^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 174879
2014-04-11


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by vuksadinare Tue 16 Feb - 14:24

...jebeno...sad ce se pretvoriti u hulka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by immortal Tue 16 Feb - 15:01

pizzon wrote:sad sam primio
pre 1h
otiso sam neprijavljno
koja bude
hoces kinesku ili rusku
hocu rusku :)
dobro organizovano
sve mlade devojke bockaju :)
za 15m gotovo
JAVLJAJ NAM SE SVAKIH POLA SATA
i ako ti zatreba molitva
mada 
s Ruskom mislim da nisi puno fulao
ako slučajno zapne još bi se i pomolila za srbina

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by RayMabus Tue 16 Feb - 15:05

Mi ćemo se molit za njega. On nek si briše znoj sa čela.

Anđelu čuvaru mili , svojom snagom ga zakrili. I po Božjem obećanju čuvaj njega noću danju....
RayMabus
RayMabus

Posts : 174879
2014-04-11


Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by immortal Tue 16 Feb - 15:08

pizzon wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:sad sam primio
pre 1h
otiso sam neprijavljno
koja bude
hoces kinesku ili rusku
hocu rusku :)
Neću Kineza. :^0

sta znam
ipak su mu rusi blizi od kineza
to si ti vidio od našeg Ćire Blaževića
dok se on nije cijepio nisi ni ti
sad kad se on cijepio i ti si smogao hrabrosti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma Empty Re: U Hrvatsku stiglo 550 tisuća doza cjepiva Sinopharma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum