ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najstariji zidovski medij o 'Dari':Film se cesto spusta u antihrvatski zanos

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Najstariji zidovski medij o 'Dari':Film se cesto spusta u antihrvatski zanos - Page 3 Empty Re: Najstariji zidovski medij o 'Dari':Film se cesto spusta u antihrvatski zanos

Post by mentalitet 16/2/2021, 05:16

סמאל wrote:
@vuksadinare wrote:
סמאל wrote:
@vuksadinare wrote:Kaze pizzon da buju oni 'ceo svet uverili' ovim filmom da su hrvati ustase...ne bute...a za vas nas boli kurac sto mislite o nama ionak smo za vas oduvijek ndh i ujke..
Pa više se trude r'vatski domoljubi kako bi uvjerili svijet kako su Hrvati zapravo ustaše,te su uspješniji u tome od Srba.Licemjerje i pragmatizam,kad treba pokazati se u svijetu kako nismo ustaše,onda se hvalimo kako smo antifašisti i s Titovom ostavštinom,dok na domaćem terenu glorificiramo ZDS i ustašku ostavštinu.
Hrvatska ima dva lica,jedno za strano a drugo za domaće tržište.
Pa ti si bio ndh nostalgicar..pa si supacki promjenio broj cipela..bio jedan grafit u splitu davno..'ako si govno ostani govno do kraja'...kako ja mogu imat povjerenja u tebe ako npr.nas dvoje se nadjemo u nekoj frci..ti ces rec..'nemojte mene ja sam vas nisam njihov'...
Mislim kako sam višegodišnjim trudom ispravio i okajao,neke mladenačke zablude i kriva usmjerenja.Osim toga,nisam jedini takav,nije li i kaya takođe promjenila ploču.
I da,nije vam smetalo kad je Tomac postao konvertit po stare dane,naprotiv,to se isticalo kao vrlinu čovjeka oslobođenog okova zabluda iz prošlosti.

Svaka chast,,jer samo se idioti ne mijenjaju,,normalan chovjek raste i razvija se na bolje u svakom pogledu dok idioti oostaju zakopani u svoje zablude i mrznje .Nije sramota biti mlad i glup no je sramota biti star i glup....A ovdje vecina je starija od 5 banki no ostali u svojim mentalnim govnima do grla ,Dakle moj respekt ...

2020-07-05

Back to top Go down

Najstariji zidovski medij o 'Dari':Film se cesto spusta u antihrvatski zanos - Page 3 Empty Re: Najstariji zidovski medij o 'Dari':Film se cesto spusta u antihrvatski zanos

Post by vuksadinare 16/2/2021, 08:02

סמאל wrote:
@vuksadinare wrote:
סמאל wrote:
@vuksadinare wrote:
....najbolje od svega ti nisi-nista..preletacevic..a niko ne voli preletacevice jer su nepouzdani..kad dodje stani pani ostanu na cistini..niko im nece ruku pruziti..opcenito u zivotu..brdo dokaza o tome..
Kako ne,pa i Domobrani su masovno preletali u partizane,te su ih tamo dočekali raširenih ruku.Jedini koji su stradali na poštenom i nepristranom narodnom sudu,bili su takvi zaguljeni,koji su odbijali amnestiju i opći oprost.
Znaci npr.kojim slucajem da su mene i tebe strpali u buksu '29 novembar' u Beogradu..nakon tekme zvezda-hajduk..i da sad srpski drot kaze ti..prebit cu te osim ako odcinkas svog druga tj mene npr.da sam radio pizdarije..i ti bi me garant otkucao i postao drotovski dousnik jer mislis da radis za 'ispravnu' stranu..kladim se da bi..ali nakon toga bi ja ubio boga u tebi i svi drugi a 'ispravna' strana te ne bi jebala 2%
To što ti navodiš ne može se uopće dovesti u isti kontekst s mojim karikiranje oko događanja u WW2. jer u 90tim tko je dopao Srbima u ruke,ako si Hrvat,potpuno je nevažno jesi li za Tita ili Pavelića.
Međutim,ti pojednostavljuješ i banaliziraš a da je tako razmišljao Tuđman,nikad ne bi došlo do nacionalnog jedinstva u borbi protiv srpskog agresora.
Zar je tako teško shvatit kako postoje Hrvati različitih političkih i svjetonazorskih usmjerenja,te omalovažavate najvećeg hrvatskog velikana u povijesti,Josipa Broza Tita.
....ne kuzis ti...covjek moze promjenit misljenje..ali ako promjeni misljenje a pocne pljuckati i nabacivati se blatom na svoje dojucerasnje suborce u bilo cemu..pa i prijatelje je - govno...znaci nije stvar samo u promjeni misljenja..i ja sam u nekim stvarima mjenjao misljenje pa na one koji su ostali pri svom misljenju a sa kojim sam djelio i suradjivao nikad se nisam nabacivao blatom i optuzivao..jednostavno sam rekao imaju pravo na svoje misljenje koje ima i dobrih i losih stvari..ali opcenito znam kad promjenis misljenje a za vecinu znam bar ovdje slijedi hrackaonica na svoje dojucerasnje suborce..
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by pizzon 16/2/2021, 08:29

20.02.21.
rts !?
pizzon
pizzon

2020-04-21

Back to top Go down

Post by IL Risorto 16/2/2021, 11:18

@vuksadinare wrote:
סמאל wrote:
@vuksadinare wrote:
סמאל wrote:
Kako ne,pa i Domobrani su masovno preletali u partizane,te su ih tamo dočekali raširenih ruku.Jedini koji su stradali na poštenom i nepristranom narodnom sudu,bili su takvi zaguljeni,koji su odbijali amnestiju i opći oprost.
Znaci npr.kojim slucajem da su mene i tebe strpali u buksu '29 novembar' u Beogradu..nakon tekme zvezda-hajduk..i da sad srpski drot kaze ti..prebit cu te osim ako odcinkas svog druga tj mene npr.da sam radio pizdarije..i ti bi me garant otkucao i postao drotovski dousnik jer mislis da radis za 'ispravnu' stranu..kladim se da bi..ali nakon toga bi ja ubio boga u tebi i svi drugi a 'ispravna' strana te ne bi jebala 2%
To što ti navodiš ne može se uopće dovesti u isti kontekst s mojim karikiranje oko događanja u WW2. jer u 90tim tko je dopao Srbima u ruke,ako si Hrvat,potpuno je nevažno jesi li za Tita ili Pavelića.
Međutim,ti pojednostavljuješ i banaliziraš a da je tako razmišljao Tuđman,nikad ne bi došlo do nacionalnog jedinstva u borbi protiv srpskog agresora.
Zar je tako teško shvatit kako postoje Hrvati različitih političkih i svjetonazorskih usmjerenja,te omalovažavate najvećeg hrvatskog velikana u povijesti,Josipa Broza Tita.
....ne kuzis ti...covjek moze promjenit misljenje..ali ako promjeni misljenje a pocne pljuckati i nabacivati se blatom na svoje dojucerasnje suborce u bilo cemu..pa i prijatelje je - govno...znaci nije stvar samo u promjeni misljenja..i ja sam u nekim stvarima mjenjao misljenje pa na one koji su ostali pri svom misljenju a sa kojim sam djelio i suradjivao nikad se nisam nabacivao blatom i optuzivao..jednostavno sam rekao imaju pravo na svoje misljenje koje ima i dobrih i losih stvari..ali opcenito znam kad promjenis misljenje a za vecinu znam bar ovdje slijedi hrackaonica na svoje dojucerasnje suborce..
Pljujem ? Možda je to upravo zbog razloga što poznajem samu srž i zlokobnog i diaboličnog soja.
Zamisli samo kad bi neki bivši simpatizer ISIL pokajao i pljuvao po njima,činio bi to upravo zato što je spoznao kakvo je to zlo,te stoga što ih jako dobro poznaje,međutim,javio bi se neki vuksdinare i rekao bi,kako je taj,,pljuvač'' obično govno,jer nije korektno da pljuje svoje dojučerašnje istomišljenike.
IL Risorto
IL Risorto

2015-07-23

Back to top Go down

Post by mentalitet 16/2/2021, 19:00

Vidi ovog Zidova majku mu jebem chetnichku..Avdija ?Kakvo je to zidovsko ime??Chetnik pizda mu materina samo glumi da nije::))

https://twitter.com/i/status/1361286773184344067

2020-07-05

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top