ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe - Page 3 Empty Re: Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe

Post by kaya 10/2/2021, 16:09

U vlaku su shvatili da zlato šalje sam sebi i namjestio im je uns da ih pohapsi i zataška to.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe - Page 3 Empty Re: Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe

Post by immortal 10/2/2021, 16:09

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:
Ne znam to za zlato..ako je uopće istinito ...
Znam ja da je. Mislim da znam svatko normalan. 
Nego od kuda ti ti podaci o tom "divnom" čovjeku "?
...pa imas cak iz yu literature..bar ovog dijela iz logora..a i sam slavko goldstein je u svojim knjigama opisao sakica kao umjerenjaka medju svim zapovjednicima logora gdje su logorasi imali bolje uvjete pod njim i nije bilo masovnijeg ubijanja...
Sakic je svojom rukom ubio dr Mila Boskovica  pistoljem,a ostale dao povjesati.
kakav je to doktor Mila
ako je živio u Hrvtskoj??
ili je MIle ili što??
ne srbujte po Hrvatskoj

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe - Page 3 Empty Re: Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe

Post by vuksadinare 10/2/2021, 16:14

kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:
... pa imas cak iz yu literature..bar ovog dijela iz logora..ai sam slavko goldstein je u svojim knjigama opiso sakica kao umjerenjaka među svim zapovjednicima logora gdje su logoraši imali bolje uvjete pod njim i nije bilo masovnijeg ubijanja ...
Zlato je više pratio nego logoraše ..
Pa velim nije on bio ono tipa luburic ili ljubo milos..njega je profit vise zanimao..dao je u logoru roknuti ne znam jel zidov bio ili hrvat ... jer je utajio jedan nakit..a npr. Nije dao streljat neke logoraze jer nisu dovršili vrijeme zakrpati jedan dio nasipa..jer mu to nije bio prioritet
Ma on je krao i slao sebi vlakom za zagreb. Par njih ga je provalilo i htio je njima namjestiti jer su ga otkrili.
...svejedno sami bivsi logorasi su rekli da su lakse disali pod sakicem nego npr.ljubom milosem i nekim drugim zapovjednicima koji su ubijali masovnije i kad im se digne ceif...sakic je sam imao neke poslovne dilove sa samim logorasima napose onim koji su bili bogati,trgovci..e sad ak su ovi zajebali ovog platili su glavom..uglavnom sakic je od njih trazio njihove veze za poslove i mesetarenja...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe - Page 3 Empty Re: Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe

Post by immortal 10/2/2021, 16:14

kaya wrote:
mortal wrote:
kaya wrote:
FRANK wrote:
Ja uopce nisam ustasa.
Kako cu to bit kad sam rodjem 1974.
Samo znam i tvrdim da su hrvatski heroji maks ĺuburic i dinko sakic a ne izdajnici poput stipe fikipovica i one stoke lole ribara
Ovaj šakić ti je bio teški govnar i lopov.
Maznuo zlato i zapalio s njim.
čak i da je zar je trebao zlato ostaviti komunjarama
mislim da je zlato dobro sakriveno još i danas
Aha je, u argentini na račun toga živio 50 godina a familija mu ima još za 100.
Onda se govnara zakapala u ustaškoj uniformi, tobož hrvatsku voli. 
Trebali su ga baciti u smeće, agroproteinka, i zapaliti.
od kud ti podaci kojima raspolažeš ili su to ostaci partizanskih priča??
ja u tekstu mislim na zlato NDH države
a ti pričaš kao partizanka kao da se radi o tonama opljačkanog židovskog zlata
kao da su svi židovi bili tako prebogati
da jesu valjda bi ih kupili
kako u logoru nije završila supruga Pavelićeva??

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe - Page 3 Empty Re: Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe

Post by immortal 10/2/2021, 16:16

vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:
Zlato je više pratio nego logoraše ..
ne kužim kako se ti nikad ne raspričaš o tome kako su partizni ubijali Hrvate iza 45 i ne navedeš i opišeš par masovnih grobnica bar oko Zagreba kad već tamo živiš

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe - Page 3 Empty Re: Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe

Post by FRANK 10/2/2021, 16:30

kaya wrote:
FRANK wrote:
Ringo10 wrote:Hajde ne glupiraj se toboznji ustasa MADE IN COSTARICA
Ja uopce nisam ustasa.
Kako cu to bit kad sam rodjem 1974.
Samo znam i tvrdim da su hrvatski heroji maks ĺuburic i dinko sakic a ne izdajnici poput stipe fikipovica i one stoke lole ribara
Ovaj šakić ti je bio teški govnar i lopov.
Maznuo zlato i zapalio s njim.
Sakic je moj imocanin. Heroj domovinske hrvatske. A ti i cetnicki tetrijeb mozete zajedno ruku pod ruku

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe - Page 3 Empty Re: Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe

Post by FRANK 10/2/2021, 16:32

Sakic je heroj

A svim.onima koji slave izdajnike Filipovica Ribare Baninu zelim.smrt poput njihove

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe - Page 3 Empty Re: Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe

Post by FRANK 10/2/2021, 16:34

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:
Ne znam to za zlato..ako je uopće istinito ...
Znam ja da je. Mislim da znam svatko normalan. 
Nego od kuda ti ti podaci o tom "divnom" čovjeku "?
...pa imas cak iz yu literature..bar ovog dijela iz logora..a i sam slavko goldstein je u svojim knjigama opisao sakica kao umjerenjaka medju svim zapovjednicima logora gdje su logorasi imali bolje uvjete pod njim i nije bilo masovnijeg ubijanja...
Sakic je svojom rukom ubio dr Mila Boskovica  pistoljem,a ostale dao povjesati.
Bog mu vjecnu slavu dao jwr je ubio to govno.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe - Page 3 Empty Re: Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe

Post by kaya 10/2/2021, 16:36

FRANK wrote:
kaya wrote:
FRANK wrote:
Ringo10 wrote:Hajde ne glupiraj se toboznji ustasa MADE IN COSTARICA
Ja uopce nisam ustasa.
Kako cu to bit kad sam rodjem 1974.
Samo znam i tvrdim da su hrvatski heroji maks ĺuburic i dinko sakic a ne izdajnici poput stipe fikipovica i one stoke lole ribara
Ovaj šakić ti je bio teški govnar i lopov.
Maznuo zlato i zapalio s njim.
Sakic je moj imocanin. Heroj domovinske hrvatske. A ti i cetnicki tetrijeb mozete zajedno ruku pod ruku
Jebo te taj lopov
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe - Page 3 Empty Re: Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe

Post by kaya 10/2/2021, 16:39

mortal wrote:
kaya wrote:
mortal wrote:
kaya wrote:
Ovaj šakić ti je bio teški govnar i lopov.
Maznuo zlato i zapalio s njim.
čak i da je zar je trebao zlato ostaviti komunjarama
mislim da je zlato dobro sakriveno još i danas
Aha je, u argentini na račun toga živio 50 godina a familija mu ima još za 100.
Onda se govnara zakapala u ustaškoj uniformi, tobož hrvatsku voli. 
Trebali su ga baciti u smeće, agroproteinka, i zapaliti.
od kud ti podaci kojima raspolažeš ili su to ostaci partizanskih priča??
ja u tekstu mislim na zlato NDH države
a ti pričaš kao partizanka kao da se radi o tonama opljačkanog židovskog zlata
kao da su svi židovi bili tako prebogati
da jesu valjda bi ih kupili
kako u logoru nije završila supruga Pavelićeva??
Pa radi se o kilama i kilama i kilama a ima i dragog kamenja, nije sve u zlatu.
Nije važno odakle mi priče. Nisu partizanske
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe - Page 3 Empty Re: Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe

Post by FRANK 10/2/2021, 16:44

kaya wrote:
FRANK wrote:
kaya wrote:
FRANK wrote:
Ja uopce nisam ustasa.
Kako cu to bit kad sam rodjem 1974.
Samo znam i tvrdim da su hrvatski heroji maks ĺuburic i dinko sakic a ne izdajnici poput stipe fikipovica i one stoke lole ribara
Ovaj šakić ti je bio teški govnar i lopov.
Maznuo zlato i zapalio s njim.
Sakic je moj imocanin. Heroj domovinske hrvatske. A ti i cetnicki tetrijeb mozete zajedno ruku pod ruku
Jebo te taj lopov
DINKO SAKIC PONOS JE HRVATA

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe - Page 3 Empty Re: Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe

Post by nakaza 10/2/2021, 16:44

BEDNICI IZ SRBIJE KAŽU :

Dok tabloidi Alo i Večernje novosti u naslovima tvrde da je film najgledaniji u SAD, u tekstu navode da je „zabeležio najveću prosečnu zaradu u odnosu na broj bioskopa u kojima se prikazuje“.

Ovo, međutim, ne znači da je najgledaniji: mediji propuštaju da kažu da se film trenutno prikazuje u svega 12 američkih bioskopa gde je zaradio oko 16.000 dolara. Sa druge strane, neki drugi filmovi se trenutno mogu videti i u više od 2.000 bioskopa, a dnevno inkasiraju stotine hiljada dolara od prodaje karata.

Mediji se pozivaju na saopštenje kompanije MCF koja je distributer ovog filma, ali nije jasno kako je „ostvario najveću prosečnu zaradu u odnosu na broj bioskopa u kojima se prikazuje“ u srpskim medijima postalo „film je najgledaniji u SAD“.

Mediji citiraju podatke sa sajta Box Office, koji između ostalog meri koliko od bioskopskih projekcija zarađuju filmovi koji se trenutno prikazuju. Prema današnjim podacima, od 16 novih ostvarenja sa liste, koja se prikazuju u bioskopima SAD, najveću zaradu po bioskopu zaista ima film „Dara iz Jasenovca“. Za tri dana prikazivanja (premijera je bila u petak 5. februara), film je po bioskopu inkasirao oko 417 dolara.

Sa druge strane, recimo, animirani film koji je trenutnona ovoj listi Top 1 u SAD „The Croods: New Age“ po bioskopu inkasira nekoliko puta manje - 180 dolara dnevno.
nakaza
nakaza

Posts : 318
2019-08-05


Back to top Go down

Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe - Page 3 Empty Re: Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe

Post by immortal 10/2/2021, 17:42

kaya wrote:
mortal wrote:
kaya wrote:
mortal wrote:
čak i da je zar je trebao zlato ostaviti komunjarama
mislim da je zlato dobro sakriveno još i danas
Aha je, u argentini na račun toga živio 50 godina a familija mu ima još za 100.
Onda se govnara zakapala u ustaškoj uniformi, tobož hrvatsku voli. 
Trebali su ga baciti u smeće, agroproteinka, i zapaliti.
od kud ti podaci kojima raspolažeš ili su to ostaci partizanskih priča??
ja u tekstu mislim na zlato NDH države
a ti pričaš kao partizanka kao da se radi o tonama opljačkanog židovskog zlata
kao da su svi židovi bili tako prebogati
da jesu valjda bi ih kupili
kako u logoru nije završila supruga Pavelićeva??
Pa radi se o kilama i kilama i kilama a ima i dragog kamenja, nije sve u zlatu.
Nije važno odakle mi priče. Nisu partizanske
svašta
koliko kila zlata protuvrijednosti su do sada popljačkali političari iza 91, a koliko kila zlata protuvrijednosti ode na uhljebe koji ničem niti ne doprinesu u Hrvatskoj
to recci
šta imaš sa Šakićem
koliko su tito i partizani popljačkali za vrijeme komunizma, a da se ne spominju likvidacije i masovna grobišta

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe - Page 3 Empty Re: Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe

Post by immortal 10/2/2021, 17:45

nakaza wrote:BEDNICI IZ SRBIJE KAŽU :

Dok tabloidi Alo i Večernje novosti u naslovima tvrde da je film najgledaniji u SAD, u tekstu navode da je „zabeležio najveću prosečnu zaradu u odnosu na broj bioskopa u kojima se prikazuje“.

Ovo, međutim, ne znači da je najgledaniji: mediji propuštaju da kažu da se film trenutno prikazuje u svega 12 američkih bioskopa gde je zaradio oko 16.000 dolara. Sa druge strane, neki drugi filmovi se trenutno mogu videti i u više od 2.000 bioskopa, a dnevno inkasiraju stotine hiljada dolara od prodaje karata.

Mediji se pozivaju na saopštenje kompanije MCF koja je distributer ovog filma, ali nije jasno kako je „ostvario najveću prosečnu zaradu u odnosu na broj bioskopa u kojima se prikazuje“ u srpskim medijima postalo „film je najgledaniji u SAD“.

Mediji citiraju podatke sa sajta Box Office, koji između ostalog meri koliko od bioskopskih projekcija zarađuju filmovi koji se trenutno prikazuju. Prema današnjim podacima, od 16 novih ostvarenja sa liste, koja se prikazuju u bioskopima SAD, najveću zaradu po bioskopu zaista ima film „Dara iz Jasenovca“. Za tri dana prikazivanja (premijera je bila u petak 5. februara), film je po bioskopu inkasirao oko 417 dolara.

Sa druge strane, recimo, animirani film koji je trenutnona ovoj listi Top 1 u SAD „The Croods: New Age“ po bioskopu inkasira nekoliko puta manje - 180 dolara dnevno.
moraju pogledati da se uvjere u negativne kritike filma
tako ću i ja
tako će svi shvatiti koliko srbi umeju da lažu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe - Page 3 Empty Re: Redatelj filma koji je posvađao Hrvate i Srbe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum