ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što Više Saznajem O Slučaju U Šibeniku Sve Više Mi Je Mučno

Go down

Što Više Saznajem O Slučaju U Šibeniku Sve Više Mi Je Mučno Empty Što Više Saznajem O Slučaju U Šibeniku Sve Više Mi Je Mučno

Post by immortal 1/2/2021, 09:42

http://slikedrustva.com/sto-vise-saznajem-o-slucaju-u-sibeniku-sve-vise-mi-je-mucno/?fbclid=IwAR0N_GGbFqBxJ-QVWnc-4fS7SlLEJmBdeNO6weJ0zZ_dQZs3V_BTZHN7F1A


Što Više Saznajem O Slučaju U Šibeniku Sve Više Mi Je Mučno




31. Siječnja 2021.UrednikOstavite KomentarNa Što Više Saznajem O Slučaju U Šibeniku Sve Više Mi Je Mučno


Branko Koloper je smatrao Tedija Slamića odgovornim za propast svoje nekad uspješne firme. Kad je ‘Djelo’ otvaralo lance svojih trgovina, dogovoreno je da će kupovati njegove pekarske proizvode. Cijela je priča dobro krenula, no onda je došlo do problema i trgovački lanac više nije plaćao Koloperu isporuke. Dug se gomilao, a upućeni govore da je onda Koloper sa Slamićem dogovorio da dug kompenziraju u brašnu., No, ispalo je na kraju da je brašno imalo veću cijenu nego završni pekarski proizvod pa se nakon nekog vremena ispostavilo da je ‘Matkol’ dužan ‘Djelu’ preko pola milijuna kuna. Naravno, ovi su mu blokirali tvrtku, a nakon 120 dana FINA je pokrenula stečaj zbog duga koji se popeo na 831.702 kune
Treba pogledati i ovo, Iskra Brodogradilište Šibenik da je Radojka Danek tamo zaposlena za stalno kao financijska direktorica. Idemo vidjeti što pravosuđe.hr kaže:
Iskra Brodogradilište d.o.o. Šibenik – ovlaštena osoba Roko Vuletić – povezan sa četrnaest (14) pravnih osoba među njima i NCP – Nautički Centar Prgin d.o.o. (tamo je bio prokurist) – gdje je isto radila i Radojka Danek kao šefica financija te gdje se ustalo kaznenim prijavama protiv g. Prgina zbog milijunske štete – utaje poreza !
Ako je Radojka Danek stečajna upraviteljica Matkol d.o.o. ajmo vidjeti što tamo piše u sudskom registru RH:
Matkol d.o.o. Šibenik u stečaju – jedini osnivač Branko Koloper, jedina osoba ovlaštena za zastupanje je stečajna upraviteljica Radojka Danek (ubijena jučer), a klikom na pokaži povezane subjekte slijedi ukazanje rvatskog čuda, hrvatskog sna o cca. 200 obitelji.
Prije nego navedem sa koliko je poslovnih subjekata Radojka Danek povezana kao stalni ili privremeni stečajni upravitelj treba podsjetiti da je stalno zaposlena kao financijski direktor u Iskra Brodogradilište Šibenik i da je trenutna gradska vijećnica – stanje prije masakra jučer !
Dakle ista Radojka Danek je povezana sa dvije stotine i jednim (201) privrednim subjektom dakle narodski firmom, poduzećem, preduzećem …
Ej istovremeno je povezana sa dvijestotine i jednom firmom !!
Uključivo i NCP – Nautički Klub Primošten d.o.o., Šibenka export-import d.o.o., Uzorita d.o.o., Šimunov d.o.o., Đevrske centar d.o.o., Minitours d.o.o. (firma u vlasništvu oca od T. Šparade), Bucavac d.o.o., Alan Ford d.o.o., Šibenska maslina d.o.o., Auto Centar Ramadža d.o.o., Aluminij Šibenik d.o.o., Adria Maris Srima d.o.o., NCP- Brodoservis d.o.o., Bilice Promet d.o.o., Mocire trade d.o.o. i DANEK i dr., javno trgovačko društvo za stečajno upraviteljsku službu u likvidacij.
Samo od jedne – Vigens d.o.o. Zadar – je putem Trgovačkog suda u Zadru dobila nagradu od cca. 700.000,00 kuna ( sedamsto tisuća kuna).
Uglavnom sva poduzeća su sa područja Šibenika, Vodica, Zadra sa zaleđem. Ako se zna da se stečajni upravitelji biraju – dodijeljuju slučajnim kompjutorskim odabirom između tisuća registriranih stečajaca iz cijele RH (pa stečaj firme npr. iz Tisnoga vodi stečajac iz Varaždina) onda je statistička mogućnost istoga sedam puta manja od šanse da se osam puta zaredom dobije eurojackpot …
Sada se možemo nastaviti praviti blesavi (tipa zašto je Koloper poludio) i neka nam je dobri Bog svima na pomoći !
Ovo sam jutros pronašao na internetu.
Što mislite ako je ovo sve istina?Što bi ti na njegovom mjestu napravilo?Gledala kako ti oduzimaju sve?Borio se na sudu? Ona je slučajno bila u HDZ u.

Sreća je da su hrvatski zakoni odlični i da kod nas nema stečajne mafije, baš smo sretni mi Hrvati, ili kako bi nas nazvao jedan naš veliki vođa sugrađani.


  • Što Više Saznajem O Slučaju U Šibeniku Sve Više Mi Je Mučno Img_1612093446632


_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum