ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jos gore govno od nove

Go down

Jos gore govno od nove Empty Jos gore govno od nove

Post by FRANK 1/1/2021, 14:20

Sinoc je na doceku nove godine u Posusju
Od trovanja plinom umrlo osmero mladih ljudi

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

2015-09-13

Back to top Go down

Jos gore govno od nove Empty Re: Jos gore govno od nove

Post by Maggie19 1/1/2021, 14:37

😭 :'x
Tragedija i tuga.

2019-01-30

Back to top Go down

Post by FRANK 1/1/2021, 15:31

Rekose mi prijatelji iz posusja da su to prizori strave i uzasa 😪😪

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

2015-09-13

Back to top Go down

Post by jasambrend 1/1/2021, 16:08

Prestrašno. :(
jasambrend
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Princ od Čaira 1/1/2021, 18:15

Katastrofa...

,,Pa će uzmem kralsku sablju i toj kralsko sve oružje, pa će idem č’k u Pčinju, č’k u Pčinju Prešev-Kazu, pa će pređem Vardar vodu, Vardar vodu b’š golemu, će se tepam s tija Turci, s tija Turci, Arnauti...”
NAPREDNJACI, MILOST NE TRAŽIM-NE BIH VAM JE NI DAO!
Princ od Čaira
Princ od Čaira

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Noor 1/1/2021, 21:15

Bože, kakva strašna tragedija :(

2017-10-06

Back to top Go down

Post by FRANK 1/1/2021, 22:43

Pokoj im.vjecni.
Mater i caca su mi u soku.
Tragedija

FRANK
FRANK

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Andreas Goldberger 1/1/2021, 22:47

Prestrašno...

RIP :(

Gotovo svake godine oko Božića, nove godine se, ili kod nas ili u regiji dogodi neko trovanje mladih ljudi ugljičnim monoksidom. Benzinski agregat unutar prostorije ili neispravni dimnjak. 
Treba poraditi na edukaciji i na tome da je veoma važno da objekti imaju detektor ugljikovog monoksida čija je cijena oko 200 kn.

"I mogu biti ljubomorni, moraju biti ljubomorni mnogi u nas jer takvu energiju, takvu emociju gotovo da nema niti jedan klub na svijetu"

Andreas Goldberger
Andreas Goldberger

2016-04-07

Back to top Go down

Post by jasambrend 2/1/2021, 05:08

Jako puno baš studenata u unajmljenim stanovima strada zbog loše održavanih dimnjaka i plinskih peći. Grozim se čitati takve vijesti. CO je podmukli ubojica koji ne ostavlja skoro nikakve šanse za preživljavanje.
jasambrend
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Andreas Goldberger 2/1/2021, 10:12

@jasambrend wrote:Jako puno baš studenata u unajmljenim stanovima strada zbog loše održavanih dimnjaka i plinskih peći. Grozim se čitati takve vijesti. CO je podmukli ubojica koji ne ostavlja skoro nikakve šanse za preživljavanje.
Plin bez boje, okusa i mirisa, a ubija jako brzo. 

Nerijetko zbog neznanja stave i agregat unutar prostorije, umjesto vani. Tako su prije godinu ipo dana stradali i oni talijani na drvenom jedrenjaku jer je kapetan stavija agregat koji treba ići van zatvorene prostorije u strojarnicu pa je CO preko ventilacijskih vodova došao do kabina i ubija jednu osobu, a djeca su završila u višemjesečnoj komi s trajnim posljedicama.

Svakom preporučam da nabavi detektor CO u kući bez obzira kakvu vrstu peći/zagrijavanja koriste. Također, oni koji drže auto u garaži da nikad ne pale to auto dok je garaža zatvorena.

"I mogu biti ljubomorni, moraju biti ljubomorni mnogi u nas jer takvu energiju, takvu emociju gotovo da nema niti jedan klub na svijetu"

Andreas Goldberger
Andreas Goldberger

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top