ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica

Go down

Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica Empty Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica

Post by vuksadinare Tue 8 Dec - 14:57

http://www.vecernji.hr/vijesti/dikicu-sve-oprastam-a-i-dalje-cu-uciniti-sve-da-hrvatska-znanstvena-zajednica-nadvlada-postojece-stanje-1452178
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica Empty Re: Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica

Post by vuksadinare Tue 8 Dec - 15:00

dobro jutro....ali ovaj podatak je interesantan..u zadnjih 20-tak godina u svim sukobima interesnih skupina unutar znanstvene zajednice umijesan je đikic..malo neobicno da bi bilo slucajno...ne znam sto taj lik hoce ali imam osjecaj da zeli biti capo di tutti unutar znanstvene zajednice a kad nije šizi,rovari,spletkari...sada i koornu vjerojatno koristi za to..ali tu se nameracio na plenkija kojem se zamjerio zbog barisica i koji mu to nije zaboravio pa ga plenkonja ne zarezuje 2% a likvidira njegovu agenturu unutar vladine skupine...znao sam da ovo ima najmanje veze sa koronom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica Empty Re: Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica

Post by T. Tue 8 Dec - 17:41

Znanstvena zajednica svoje stavove sve manje temelji na znanosti, a sve više na agendama koje promoviraju...
Ovaj virus ih je raskrinkao kao ništa do sada...

_________________
Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica Unname11
T.
T.

Posts : 17055
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica Empty Re: Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica

Post by dijagram Tue 8 Dec - 21:05

T. wrote:Znanstvena zajednica svoje stavove sve manje temelji na znanosti, a sve više na agendama koje promoviraju...
Ovaj virus ih je raskrinkao kao ništa do sada...
A bas je zanimljiva rasprava Djikic-Lauc.
Ne bas kao ero-gnjec , ali ,,,ipak zanimljiva:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica Empty Re: Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica

Post by Guest Tue 8 Dec - 21:13

u tim zajednicama znanstvenim Ego puca u nebesa..ako treba i preko ljudskih leseva hodati..sve za "Znanost" :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica Empty Re: Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica

Post by vuksadinare Wed 9 Dec - 7:50

Legendovich wrote:u tim zajednicama znanstvenim Ego puca u nebesa..ako treba i preko ljudskih leseva hodati..sve za "Znanost" :rasta :rasta :rasta
..i perje i poslovi...znas li ti svetoje koja se lova okrece u znanosti i farmaceutskoj industriji..kad se sjetim npr.đikicevog bijesa na radmana kada je ovaj oformio institut za istrazivanja...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica Empty Re: Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica

Post by sitting_bull Wed 9 Dec - 12:54

lukava lisica primorac: ako ste mene uhvatili s prstima u pekmezu, onda vam moram reći (premda njega niste uhvatili) kako smo ja i đikić isti.
samo što sam ja velikodušan i to mu opraštam.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica Empty Re: Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica

Post by Guest Wed 9 Dec - 20:58

vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:u tim zajednicama znanstvenim Ego puca u nebesa..ako treba i preko ljudskih leseva hodati..sve za "Znanost" :rasta :rasta :rasta
..i perje i poslovi...znas li ti svetoje koja se lova okrece u znanosti i farmaceutskoj industriji..kad se sjetim npr.đikicevog bijesa na radmana kada je ovaj oformio institut za istrazivanja...
nemoj mi reci...stalno vas ucim da je Farmaceutska industrija najveca industrija na svijetu..znanstvenici su najvece kuje,licemjeri sa najvecim Egom,opcenito
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica Empty Re: Primorac priznao da je sukob unutar znanstvene zajednice sveden na sukob interesnih zajednica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum